NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Remont silnika BMW n46 318i ,
sam
sam
sam
Posty: 25
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2018r. 20:10  
Cytuj
Witam tak jak w temacie szukam sprawdzonego warsztatu do remontu silnika z BMW E90 118i chodzi mi o wymianę uszczelniaczy zaworowych i jeżeli będzie to konieczne pierścieni czyli słabego punktu tych silników . Silnik nie należy do najprostszych dlatego szukam kogoś z doświadczeniem z tymi silnikami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2018r. 20:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 11:17  
Cytuj
Z terminami pewnie ciężko ale zapytaj tu :
https://www.pkt.p(...)-6661307
https://www.facebook.com/VRservis/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 15:22  
Cytuj
Wymiana pierścieni tłokowych? A jak Ty to sobie wyobrażasz? Ot tak, wsadzamy nowe pierścienie do starych cylindrów? Wymiana pierścieni zwiastuje, co najmniej konieczność zastanowienia się nad honowaniem cylindrów.

Remont silnika, wiążący się z oceną mechaniczną podzespołów, obróbką mechaniczną to nigdzie bliżej niż Lublin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sam
sam
sam
Posty: 25
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 21:17  
Cytuj
To już nie te czasy nikomu nie opłaca się szlifować tuleji cylindrowych. Poprostu wymienia się pierścienie planuję głowice szlifuje gniazda zaworów trzonki i wszystko ma hulać . Takie rzeczy można robić w Stalowej problem leży w skomplikowanym rozrządzie, same blokady to kilka stów do tego kilka specjalnych narzędzi, to nie 1.9 TDI 😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 21:20  
Cytuj
Dziak pod lublinem ogarnie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 21:36  
Cytuj
zgadzam się druciarze spod Lublyna to ogarną z tym że jakość i dokładność tego to będzie tak 3/10 są zakłady bliżej Rz-ów,Mielec ew dalej Katowice czy Poznań gdzie zrobią to cacy i co ważniejsze dokładniej ale to już inne stawki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2018r. 22:08  
Cytuj
Andy z ciekawości co ci robili że masz taki komentarz. Pozwoliłem sobie przekazać twój komentarz właścicielowi, więc jak możesz ułatw wszystkim życie i opisz pełnym zdaniem co ci robili i dlaczego nazywasz ich druciarzami. Na chwilę obecną są oni i krasnobrodzka od obróbki i dlatego pytam.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sam
sam
sam
Posty: 25
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2018r. 19:04  
Cytuj
mam już umówioną wizytę na warsztacie w Jarosławiu,w necie reklamują się że robią takie rzeczy jest też kilka pozytywnych opinii na ich temat . Mam nadzieję że po naprawie ja też będę mógł i pozytywnie zareklamować . W przyszłym tygodniu dam znać co i jak z tego wyszło, może komuś w przyszłości to pomoże umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sam
sam
sam
Posty: 25
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2018r. 11:05  
Cytuj
Tak na przyszłość dla posiadaczy bmw ;p. Z czystym sumieniem mogę polecić warsztat AutoTech z Jarosławia . Naprawa wykonana fachowo z użyciem dobrych części i materiałów do tego szybko i z konkurencyjnymi cenami . nie wspomnę już nawet o przeglądzie pozostałych zespołów silnika które były demontowane jak rozrząd i co najważniejsze nie naciąganiu na zbędne koszty . Jeżeli chodzi o BMW to jedni z najlepszych fachowców w naszej części Polski . Sam za siebie mówi też parking na warsztacie wypełniony Betami od 3-4 letnich aż do klasyków z lat 80 ;p z tablicami z całego południa umiech . Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2018r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
Tak na przyszłość dla posiadaczy bmw ;p. Z czystym sumieniem mogę polecić warsztat AutoTech z Jarosławia . Naprawa wykonana fachowo z użyciem dobrych części i materiałów do tego szybko i z konkurencyjnymi cenami . nie wspomnę już nawet o przeglądzie pozostałych zespołów silnika które były demontowane jak rozrząd i co najważniejsze nie naciąganiu na zbędne koszty . Jeżeli chodzi o BMW to jedni z najlepszych fachowców w naszej części Polski . Sam za siebie mówi też parking na warsztacie wypełniony Betami od 3-4 letnich aż do klasyków z lat 80 ;p z tablicami z całego południa umiech . Polecam


niestety zeby byc w czyms dobrym trzeba sie skoncentrowac.
są po prostu smaczki które trzeba znać, np w bmw kto wymieni sprzęgło z dwumasa za tysiące, a nie założy nowego czopka za 5zł może liczyć się z tym, że łapa z jednej strony będzie opadnieta i jedynka (każdy bieg ale na 1 najbardziej to czuć bo się stoi) będzie wchodzić ciężko. i takich akcji jest setki przy jednej marce...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2018r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
Tak na przyszłość dla posiadaczy bmw ;p. Z czystym sumieniem mogę polecić warsztat AutoTech z Jarosławia . Naprawa wykonana fachowo z użyciem dobrych części i materiałów do tego szybko i z konkurencyjnymi cenami . nie wspomnę już nawet o przeglądzie pozostałych zespołów silnika które były demontowane jak rozrząd i co najważniejsze nie naciąganiu na zbędne koszty . Jeżeli chodzi o BMW to jedni z najlepszych fachowców w naszej części Polski . Sam za siebie mówi też parking na warsztacie wypełniony Betami od 3-4 letnich aż do klasyków z lat 80 ;p z tablicami z całego południa umiech . Polecam


odezwij się za rok i napisz jak się sprawuje silnik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »