NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Rozpylanie ołowiu nad naszymi głowami,
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 08:47  
Cytuj
W każdej minucie każdego dnia świat jest oblewany toksycznym metalem ciężkim. Ogromna ilość 964 ton ołowiu jest co roku wyrzucana do powietrza ponad naszymi głowami z samych samolotów, zgodnie z amerykańską Agencją Ochrony Środowiska --- https://www.konie(...)-niebie/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 08:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 19 Kwie 2015r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
W każdej minucie każdego dnia świat jest oblewany toksycznym metalem ciężkim. Ogromna ilość 964 ton ołowiu jest co roku wyrzucana do powietrza ponad naszymi głowami z samych samolotów, zgodnie z amerykańską Agencją Ochrony Środowiska --- https://www.konie(...)-niebie/


Czyli jakieś 2 gramy ołowiu na kilometr kwadratowy powierzchni ziemi. Średnio. W roku.
Do końca życia ta wiedza nie da mi spokoju umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 12:27  
Cytuj
Można przyjąć, że więcej wdychamy oparów przetapianego aluminium w Stalowej Woli i to zosia1 nie przeszkadza bo w tym temacie się nie wypowiada.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W każdej minucie każdego dnia świat jest oblewany toksycznym metalem ciężkim. Ogromna ilość 964 ton ołowiu jest co roku wyrzucana do powietrza ponad naszymi głowami z samych samolotów, zgodnie z amerykańską Agencją Ochrony Środowiska --- https://www.konie(...)-niebie/


Czyli jakieś 2 gramy ołowiu na kilometr kwadratowy powierzchni ziemi. Średnio. W roku.
Do końca życia ta wiedza nie da mi spokoju umiech


Szach mat, eko przygłupy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 20:21  
Cytuj
Zosia a w jakim celu te rozpylenia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
Zosia a w jakim celu te rozpylenia?


Jakbyś Andrzeju przeczytał zalinkowany artykuł, nie stawiałbyś takich pytań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 08:45  
Cytuj
Moje pytanie dotyczyło powodów trucia, bo odebrałem ten wpis jako celowe działanie.
To wskaż mi wers, w którym jest napisane o celu tego zatruwania.
Jest info o szkodliwości, że wchłaniają to rośliny. Jest też info, że ten ołów jest w paliwie co jest normalnym w lotnictwie. Widocznie producenci silników nie dają gwarancji, że paliwo bezołowiowe będzie bezpieczne.

editor wyliczył jaki to problem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 13:58  
Cytuj
CYTAT

editor wyliczył jaki to problem.


Teoretycznie,bo w praktyce tak równomiernego rozkładania zapewne nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 14:32  
Cytuj
Jeśli można o coś robić aferę to o wielkie uprawy warzyw przy ruchliwych drogach.

Na pewno nikt nie kontroluje poziomu metali ciężkich w takich produktach rolnych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 15:32  
Cytuj
Zawsze, gdy zaglądam na to forum i widzę jakiś alarmistyczny, straszny wątek, to na 99,999999999% mogę strzelać, że założył to ten bot (mam nadzieję, bo jeśli nie bot, to albo bardzo chora osoba, albo ktoś z redaktorów tej stronki, by podsycić zainteresowanie).

I zawsze to jakaś gówno strona, na którą szkoda wypalać matrycę monitora. Stek bzdur podsycony nieuctwem i paranoją.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »