NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
Potrzebujesz pomocy elektromechanika? W PKS-ie pom, kit i reklama jak za dawnych czasów
Posty: 1
Dołączył: 14 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 22:40  
Cytuj
Chciałbym się odnieść do artykułu:
"Potrzebujesz pomocy elektromechanika? W PKS-ie pomogą we wszystkim!"

Po pierwsze - nie da się napisać komentarza pod artykułem, zapewne pewne osoby boją się opinii mieszkańców na temat Stację Szybkich Napraw.
Po drugie i najważniejsze - jak wygląda rzeczywistość? Na pewno nie tak jak jest opisane.
Osobiście próbowałem 3 razy, więcej nie ma już sensu, trzeba sobie znaleźć dobrego mechanika na terenie lub w okolicy Stalowej Woli.
Jeśli chodzi o stację szybkich napraw - zjawiałem się tam przy okazji potrzebnej pilnej naprawy auta (raz mniejszej raz większej) - odpowiedź jest zawsze taka sama:
- "niestety teraz Panu nie pomogę, pracuję do 15-tej, mam dużo aut do naprawy"
- "nie wiem kiedy będę mógł zająć się autem, proszę podejść do BOK-u i ustalić termin"
albo
- "mam dużo aut do naprawy, proszę przyjść za tydzień"

TOTALNY SZOK!

Kompletny brak zainteresowania klientem, mechanicy pracują tam na akord, czyli jak leci z listy, naprawiają auta - nic poza planem, aby nikomu nie podpaść (?).
Jeśli tak, to czego tyczy ten "piękny" artykuł o szybkich naprawach aut, wszelako pojętej pomocy potrzebującym ?
Totalna żenada, tani chwyt marketingowy.

Reasumując, aby nie skłamać:
- badania techniczne przeprowadzają bardzo dobrze - tutaj jest OK
- naprawa w stacji szybkich napraw - żenujące podejście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 22:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 23:12  
Cytuj
Odpowiedź na twoje pytania jest jedna.. To artykuł sponsorowany i PKS musiałbyc opisany w superlatywach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 23:34  
Cytuj
A dokładniej teraz zobaczyłem... Artykuł jest nielegalny... Ponieważ nie ma informacji o tym że artykuł został zlecony przez reklamodawce więc jest to kryptoreklama... A tym samym SM łamie prawo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 00:20  
Cytuj
I pytanie czy Pan Mateusz i redakcja otrzymała zgodę na ujawnienie nazwiska Pana mechanika zgodnie z ustawą RODO?? Nazwisko to dane osobowe i podlega pod ustawę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »