NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Marsz Równości w Rzeszowie ,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 18:22  
Cytuj
Niestety pod linkiem nic mi sie nie otwiera.

Tak czy inaczej, ten co to twierdzi że każdy facet jest gejem może sobie podać rękę z rsta. Jeden i drugi na takim samym poziomie. Szkoda słów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 18:22  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 05:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie trzeba zostać homoseksualistą, wystarczy praktykować...
To jest straszne gdy uda się kogoś zachęcić do spróbowania.
Ludzie, którym coś brak lub zagubieni są szczególnie narażeni.
W pewnych środowiskach widać, że stało się to jakąś niezrozumiałą modą lub jakąś dziwną "chlubą"... a to przecież tragedia.


Ty znasz kogoś kto sobie tak próbuje mimo, że nie jest homosiem? Ty dalej nie rozumiesz, że albo sie ma ten popęd albo nie. W innym przypadku to namówienie to raczej gwałt. No chyba że to nowa forma obrony księży, którzy namawiają dzieciaki do spróbowania tego czy owego umiech


Zapewne przyzwyczajanie dzieci w przedszkolach przez "edukatorów" LGBT+ co jest normą , jest obroną zboczeńców w sukienkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 06:38  
Cytuj
Jeszcze raz wklejam ten link

https://www.plane(...)-badania

Czas się opamiętać, promocja gejostwa do niczego dobrego nie prowadzi. Jest jeszcze taka komunistyczna partia "razem" która utrzymuje się z naszych pieniędzy i mocno popiera tych zboczeńców. Organizuje z nimi te marsze wolności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 06:50  
Cytuj
To podaj jakieś statystyki, ile tych dzieci (po edukacji) zostaje homoseksualistami?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 15:37  
Cytuj
Statystyki są zakazane (prowadzone badania statystyczne gwałtów i innych brutalnych przestępstw nie uwzględniają rasy/religii, wszystko co wiemy to ile razy "wzrosła ilość", ale nie mamy twardych danych że wzrost ma tylko jedno źródło. Za 20 lat Postępy, Regresy i Obrońcy Demokracji i Równości będą podważali co się wydarzylo smiech2 tak jak Żydzi w Jedwabnem). Pedofilia w krajach arabskich to norma obyczajowa. Edukatorzy NGO wystąp! oswajają tubylców.
Piosenki też były zakazane,,, dzień zrzucenia kajdan politycznej mowy-trawy jest bliski,,, a przetrwały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 17:17  
Cytuj
Jak m9zna popierać gejostwo? A tym bardziej twierdzić że mają prawo do wychowywania dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lip 2018r. 17:58  
Cytuj
To nie geje tylko aktywiści lewicowi+liberalni mieszają w tym kotle. Permanentna wojna społeczna, jedna zastępuje drugą etc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2018r. 20:12  
Cytuj
A ja myślę, że to wystraszeni prawicowcy walczą z homoseksualistami bo sami sobie nie radzą z emocjami. Może naczytali się artykułów takich naukowców co to ich wkleja zsrr. Napatrzyli sie na te marsze i poczuli drgania w rozporkach i teraz ganiają homosi po ulicach umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2018r. 21:03  
Cytuj
Emocje czy nie to inna para kaloszy bo nikt nie wie co powoduje taki a nie inny pociąg seksualny. Normalnie to porządnie poukładane geny a w innych przypadkach ruletka, raz czerwone a raz czarne? Emocjonująca gra :-)

Gdyby wiedzieli to by leczyli myślę sobie cool girl Na dzisiaj to chirurdzy mają dobry zarobek na transach (gdy wywalczą że to choroba, to podatnik zapłaci). No i firmy budowlane na łazienkach dla nich. Głowa boli ile tych stanów psychicznych opisują, ciągle coś nowego klasyfikują. Czytałam ostatnio ze feministki nie przyjmują do siebie chłopaków w spódnicach i Czirokezem na głowie, mają zastrzeżenia czy to jednak feminy. Co za wykluczenie!!! Najlepiej w workach "incognito" na głowie przychodzić na ich spotkania.

http://www.transstudent.org/definitions/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2018r. 21:49  
Cytuj
Homoseksualizm może pojawić się wtedy, gdy była zachwiana relacja z ojcem.

Dlatego tak ważne jest właściwe życie rodzinne i obecność ojca w rodzinie.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3117
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2018r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
KULTURACo, gdzie, kiedyNews
W sobotę w Rzeszowie Festiwal Kolorów z udziałem Roberta Biedronia



CYTAT
Po spotkaniu z czytelnikami Robert Biedroń pojedzie na bulwary, gdzie o 15:00 rozpocznie się Festiwal Kolorów, czyli zabawa proszkami holi. Będą także DJ’e, jedzenie z foodtrucków. Poza kolorową energią i koncertową muzyką pojawią się m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, żółte okularki, będą darmowe gumy Maoamki i konkursy z nagrodami.

Proszki holi będą wyrzucane co 30 minut – od 15:00 do 20:00. Udział w Festiwalu Kolorów jest bezpłatny.


Mirek chciałbym cię zaprosić na imprezę good

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2018r. 22:49  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Homoseksualizm może pojawić się wtedy, gdy była zachwiana relacja z ojcem.

A dlaczego tylko z ojcem???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 06:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (rsta)
Homoseksualizm może pojawić się wtedy, gdy była zachwiana relacja z ojcem.

A dlaczego tylko z ojcem???

Bo jeżeli syn nie ma dobrego wzorca ojca, to może brakować mu tej właściwej męskości, której uczy się i doświadcza właśnie od ojca i wtedy może to pójść w różnym kierunku, m.in. właśnie tym.

Właściwa relacja jest również ważna dla córki, ale już trochę z innych względów.

Oczywiście dobre relacje z matką też są ważne.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 06:45  
Cytuj
Ale szukanie przyczyn i powodów. W innym temacie piszecie o wolnej woli człowieka. Czy wy psychokatole nie potraficie szanować tego czego nie rozumiecie? Czy tak bardzo musicie narzucać innym swoją wolę? Tak bardzo uwiera was, że ktoś chce żyć inaczej niż wy?

A może to żal ...... jezyk umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 06:50  
Cytuj
To żal tego człowieka, którego ten ohydny czyn kieruje na wieczne potępienie...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 07:01  
Cytuj
CYTAT
To żal tego człowieka, którego ten ohydny czyn kieruje na wieczne potępienie...


A ciebie co to obchodzi? Robi ci krzywdę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 07:22  
Cytuj
Obchodzi mnie to, jeżeli promuje to obrzydlistwo i zakłamuje prawdę.

A poza tym, co robisz gdy widzisz, że inny człowiek nieświadomie zjeżdża samochodem w przepaść, bo jej nie widzi.
Krzyczysz żeby jeszcze się zatrzymał czy milczysz i pozwalasz mu zginąć?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 18 Lip 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
Obchodzi mnie to, jeżeli promuje to obrzydlistwo i zakłamuje prawdę.

A poza tym, co robisz gdy widzisz, że inny człowiek nieświadomie zjeżdża samochodem w przepaść, bo jej nie widzi.
Krzyczysz żeby jeszcze się zatrzymał czy milczysz i pozwalasz mu zginąć?


Zgadzam się księże Rafale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 397
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 15:04  
Cytuj
Silvia De Mari postanowiła przerwać milczenie na temat homoseksualizmu. Została za to zaatakowana przez środowiska LGBT.

Słynna pisarka jest także lekarzem, korzystając z tego postanowiła nagłośnić prawdę o homopropagandzie. Stwierdziła, że homoseksualizm jest odwracalny. Podkreśliła także, że jego praktykowanie wiąże się z poważnym zagrożeniem dla zdrowia.
Środowiska LGBT chcą ukarania pisarki. Instytut Ordo luris podkreślił- Ta sprawa odbije się szerokim echem. Silvana De Mari – włoski lekarz i pisarz – będzie sądzona w Turynie za opinię lekarską o homoseksualizmie. Pamiętajmy, że także w Polsce podejmowane są próby cenzurowania debaty naukowej, co w marcu podsumowaliśmy infografiką.
Pisarka jest znana także w naszym kraju, dlatego ukaranie jej oburzyło internautów. W Polsce ukazało się sześć książek jej autorstwa. Jest jednym z najchętniej przekładanych włoskich pisarzy.

Co ciekawe to środowiska homoseksualne uznały to za obrazę i domagają się ukarania pisarki, a prokurator wnioskował o umorzenie sprawy. Sędzia się na to nie zgodził i 18 lipca odbędzie się pierwsza rozprawa.

Po raz pierwszy będzie sądzony lekarz za ujawnienie danych naukowych i wyrażenie swej lekarskiej opinii. Silvana De Mari przedstawiła bowiem bogatą dokumentację, na której oparła się w swych wypowiedziach. Stawką tego procesu są zatem podstawowe swobody obywatelskie – podkreśla prof. Ronco.
https://media(...)alizmie/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 21:53  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Bo jeżeli syn nie ma dobrego wzorca ojca, to może brakować mu tej właściwej męskości, której uczy się i doświadcza właśnie od ojca i wtedy może to pójść w różnym kierunku, m.in. właśnie tym.

Jakoś mnie to nie przekonuje, Gdzie w tym wszystkim jest kobieta a w szczególności kochająca matka?
CYTAT (rsta)
Właściwa relacja jest również ważna dla córki, ale już trochę z innych względów.

Nie rozumię z jakich innych względów?
CYTAT (rsta)
Oczywiście dobre relacje z matką też są ważne.

Tak samo ważne są relacje obojga rodziców z dziećmi a także relacje między rodzicami, z których dzieci biorą przykład.

Dlaczego ksiądz nie odpuści innym tylko dalej w kółko jedno i to samo? Podyskutujmy rzeczowo i nie mieszajmy do tego żadnego Boga.
CYTAT (rsta)
Obchodzi mnie to, jeżeli promuje to obrzydlistwo i zakłamuje prawdę.

A czy Wy księża (kapłani) nie zakłamujecie tej prawdy?
Kto ukrzyżował Jezusa? W Biblii pisze, że kapłani i uczeni w piśmie.......kto ma rację Wy czy Biblia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 22:13  
Cytuj
Wychowałem się bez ojca i nie jestem gejem. Wasze głowy są tak ograniczone że wy tylko werzycie w swoją rację i w to co wy uważacie za normalne. I do tego na tyle bezczelni że narzucacie swój wg mnie chory światopogląd religijny, wszystkim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
Wychowałem się bez ojca i nie jestem gejem. Wasze głowy są tak ograniczone że wy tylko werzycie w swoją rację i w to co wy uważacie za normalne. I do tego na tyle bezczelni że narzucacie swój wg mnie chory światopogląd religijny, wszystkim.

Bo to nie jest reguła.
Tu nie chodzi tylko o brak ojca, ale również o relacje gdy ojciec jest.

Nikomu nic nie narzucam. Piszę jak jest a każdy ma prawo do przemyślenia i wyboru ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3117
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 06:38  
Cytuj
Rata, ja odbieram twoje argumenty jako wyssane z palca, naciągane i wymyślone na potrzeby własnej ideologii (żeby jako tako trzymała się kupy). Odniosłem wrażenie że bardziej opierasz się na wierze niż jakichkolwiek faktach. Na czym się opierasz? Na "wydaje misie?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3117
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 06:38  
Cytuj
Rata, ja odbieram twoje argumenty jako wyssane z palca, naciągane i wymyślone na potrzeby własnej ideologii (żeby jako tako trzymała się kupy). Odniosłem wrażenie że bardziej opierasz się na wierze niż jakichkolwiek faktach. Na czym się opierasz? Na "wydaje misie?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 08:59  
Cytuj
To poznaj fakty, a nie kieruj się tylko wrażeniem...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »