NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Marsz Równości w Rzeszowie ,
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
Szacunkiem staram się darzyć również homoseksualistę, ale darzę i politowaniem. Niestety wzbudza to też obrzydzenie.
To jest mój bliźni, który bardzo pobłądził i ja nie mogę mu przytakiwać, że idzie dobrą drogą...

Jeżeli widzicie, że ktoś idzie w przepaść, to nie powiecie mu nic, tylko popatrzycie jak w niej ginie?


Mnie się wydaje że oni tacy się urodzili. Nie wybrali sobie orientacji. Co da że ludzie będą ich nawracać jak to ich nie zmieni.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 00:05  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 00:35  
Cytuj
homosie byli i będą ale niech się lepiej nie wychylają bo ich orientacja jest odchyleniem od normy (jak schizofrenia czy pedofilia) współczuję im, akceptuję, znam, nawet lubię ale są granice. Ja swojej orientacji nie eksponuję publicznie. Homosi jest może 1 % co świadczy, że ta orientacja jest czymś obcym i zawsze będzie na językach ludzi. A adoptowanie przez nich dzieci to już w ogolę niedopuszczalne, często kończy się źle dla tych dzieci (wiele przypadków gwałtów i pedofilii, brak normalnego modelu rodziny) Są to osoby z pewnym rodzajem zboczenia, zboczenia się leczy a nie daje nowe prawa. Niech sobie żyją i robią ze swoimi organami co chcą to wolny kraj, ale ja nie zgadzam się na jakieś specjalne prawa dla tej mniejszości. Dziecko bierze się z ojca i matki a wychowywanie wśród dwóch matek lub dwóch ojców to jest zaburzeniem wychowania w normalnym (naturalnym) modelu rodziny i państwo nie zmieniać prawa pod ten ruch.
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 06:18  
Cytuj
Rozumiem, że autor tego plakatu nie całuje swoich dzieci umiech

remont nie słyszałem by na tym marszu w Rzeszowie domagali się adopcji dzieci.
Nigdy nie szedłeś z dziewczyną za rękę? Nigdy nie całowałeś się na ulicy?

O jakie specjalne prawa występują homoseksualiści?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 07:52  
Cytuj
CYTAT
Dobro dziecka jest podstawą orzekania sądów rodzinnych. Wpychanie od tyłu promocji genderyzmu do przedszkoli nie pozostawia złudzeń co do intencji aktywistów dewiacji, wiedzą że dzieci można łatwo przekonać co jest normą. To tak jakby słuchać Lewandowskiego i Boni o sytuacji w Polsce w PE. Ludzki seksualizm jest hetero, jest w DNA.

https://youtu.be/s57T27M1ZXk?t=1

włączcie CC i autotranslate polish :-)




CYTAT
O jakie specjalne prawa występują homoseksualiści?


Wszystko już podałem w jednym miejscu Jędrek. Dr. Michelle Cretella, M.D., president of the American College of Pediatricians. Obejrzałeś o czym mowa? Wniosek "- Mental illness is NOT a civil right".


Transkrypt wywiadu poniżej, dla wolniej czytających :-) Google translate na polski. Zawsze mogę pomóc w klaryfikacji auto tłumaczenia ok gdybyś miał pytania na które nie odpowiedziała...

https://www.tfpstudentaction.org/blog/dr-michelle-cretella-on-transgender-ideology

Drobny fragment:
"Możesz zapytać "Skąd wiemy, doktor Cretella, że to, co powiedziałaś, że nikt nigdy nie narodził się w ten sposób, jest prawdą? Skąd to wiemy?" Gdyby mózg był w jakiś sposób niewłaściwą płcią, z powodu czynników przed urodzeniem, każdy pojedynczy identyczny bliźniak miałby tę samą tożsamość płciową przez cały czas, ale tak nie jest.

Czemu? Identyczne bliźnięta mają identyczne DNA. Więc jeśli byłby w genach i wyłącznie w genetycznym DNA, to w 100% oboje byliby transseksualni albo oboje byliby nie-transseksualni. Najlepsze badania bliźniacze pokazują, że ogromna większość nie pasuje. Jeśli masz jednego identycznego bliźniaka, który jest [uważany] za transpłciowego, 72% czasu drugiego bliźniaka jest normalne. To mówi nam, że to efekty poporodowe wpływają przede wszystkim na twoją tożsamość - efekty po urodzeniu, a nie wcześniejsze."

Zaburzenia identyfikacji płciowej jest na poziomie psychologicznym nie biologicznym. (są wyjątki, nieistotne w tym rozważaniu, które się leczy inaczej).

I to powoduje nieprawdopodobne zainteresowanie środowiska LGBT w "reedukacji" dzieci w przedszkolach. Takie dzieci nie osiągnęły jeszcze dojrzałości seksualnej (najistotniejsze zmiany hormonalne jeszcze przed nimi) i zajęcia "edukatorów" będą stymulować problemy psychologiczne u dzieci które mogą myśleć ze seks jest płynnym konstruktem społecznym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 08:38  
Cytuj
Robal całe swoje życie spędza w łajnie,a wyciągany z niego żywo protestuje.Tak jest z homosiami,którzy nie chcą się leczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 17:43  
Cytuj
A to homoseksualizm mozna leczyć? Poważnie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 18:08  
Cytuj
Zabierasz chleb psychiatrom i koncernom farmaceutycznym. Pedofilów też nie wyleczysz. Jak oni mogą ich wypuszczać, to oszustwo i zbrodnia w todze mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 22:22  
Cytuj
Ostatnio co jest chorobą czy zaburzeniem a co nią nie jest, to już nie specjaliści decydują a posłowie w sejmie umiech

Czekam na posiedzenie w sejmie kiedy będą debatować nad katarem...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2018r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio co jest chorobą czy zaburzeniem a co nią nie jest, to już nie specjaliści decydują a posłowie w sejmie umiech

Czekam na posiedzenie w sejmie kiedy będą debatować nad katarem...


Klasyfikację DSM układają posłowie? A może amerykańscy kongresmeni, bo to amerykańska klasyfikacja?

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 403
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2018r. 04:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Szacunkiem staram się darzyć również homoseksualistę, ale darzę i politowaniem. Niestety wzbudza to też obrzydzenie.
To jest mój bliźni, który bardzo pobłądził i ja nie mogę mu przytakiwać, że idzie dobrą drogą...

Jeżeli widzicie, że ktoś idzie w przepaść, to nie powiecie mu nic, tylko popatrzycie jak w niej ginie?


Mnie się wydaje że oni tacy się urodzili. Nie wybrali sobie orientacji. Co da że ludzie będą ich nawracać jak to ich nie zmieni.

Czy swinia urodzona w kurniku to w takim razie kura?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2018r. 08:00  
Cytuj
RSTA piszesz o ludziach innych że błądzą. A nie przyszło ci do głowy że wg kogoś innego to ty bladzisz, wierząc w słowo Boże? Ktoś inny też ma pomyśleć że trzeba ci pomóc? Ile procesji ile pielgrzymka jest organizowane przez,ez kościół? Każdy się to stara uszanować, ale też oczekuje szacunku z waszej strony. Nie atakow, i próby zmiany. Każdy inny, wszyscy równi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 403
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2018r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
RSTA piszesz o ludziach innych że błądzą. A nie przyszło ci do głowy że wg kogoś innego to ty bladzisz, wierząc w słowo Boże? Ktoś inny też ma pomyśleć że trzeba ci pomóc? Ile procesji ile pielgrzymka jest organizowane przez,ez kościół? Każdy się to stara uszanować, ale też oczekuje szacunku z waszej strony. Nie atakow, i próby zmiany. Każdy inny, wszyscy równi.
Napisz o inne porownanie bo te to jest naprawde slabe . Moze przy okazji odpowiesz na pytanie - czy swinia urodzona w kurniku to w takim razie kura??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 2 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2018r. 18:43  
Cytuj
Co manifestują niby podczas tych parad równości? Bo na pewno nie normalność, niech robią co chcą ale za zamkniętymi drzwiami bo to ani normalne ani naturalne. Poza tym może i bym zrozumiał ale nie potrafię, kobiety mają piękne ciało więc jak faceta może kręcić drug facet? Na to wszystko patrzą dzieci, może nie do końca to rozumieją ale widzą, jeżeli nastanie ogólna tolerancja do tego typu zachowań czyt. obnoszenie się z gejostwem na ulicy to za x lat to będzie uważane za norme, zero tolerancji !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 05:18  
Cytuj
Wyobraź sobie że w niektórych, krajach już jest to normalne. Nie kręci cię inny facet bo jesteś hetero, więc nic w tym dziwnego. Przypominam że patrzenie na 2 kobiety ktore np: się całuje to też patrzenie na ludzi o zachowaniach homoseksualnych. A w pytaniu o swinie, nie widzę związku ze sprawą i zakładam że jest ono retoryczne bo odpowiedź jest oczywista.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 403
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
Wyobraź sobie że w niektórych, krajach już jest to normalne. Nie kręci cię inny facet bo jesteś hetero, więc nic w tym dziwnego. Przypominam że patrzenie na 2 kobiety ktore np: się całuje to też patrzenie na ludzi o zachowaniach homoseksualnych. A w pytaniu o swinie, nie widzę związku ze sprawą i zakładam że jest ono retoryczne bo odpowiedź jest oczywista.
w niektorych krajacha jest to karane smiercia wiec bezsensowne porownanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
Każdy inny, wszyscy równi.


Równy wobec prawa. Rozważmy przykład Jędrusia, on jest z pislamabadu z aborygenem. To też jest manifestacja równości, bo sam nieustannie reklamuje swoją dumę z tego stanowiska samodzielnej i głębokiej analizy.

Na poważnie, dewiacje pozostawione lekarzom wszystkim wychodzą najlepiej. Był taki moment kiedy liberalna lewica myślała ze światem kreci homo lobby w mediach i kulturze po wsze czasy. Ale ten moment był.
Genderyzm zmienił wszystko o 180 stopni, transgender pokazał gdzie leży problem (w ich głowie a nie społeczeństwa) i kogo potrzeby są tym siłowo zaspakajane. Ludzie ogarnęli gdzie to zmierza i kto tym kreci i zaczęli wracać do poprzedniego zdrowego myślenia, to się leczy a nie ustanawia jako przymusowej normy do akceptacji tylko dlatego ze ktoś tego chce bo tak ma.
No to sobie prywatnie miej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 13:56  
Cytuj
Jako wolnosciowiec wypowiem sie tak. Niech kazdy pilnuje siebie i swoich spraw, nie wpieprza sie w zycie innych to wreszcie w Polsce zacznie byc normalnie. Nie chodzi o zadne homo czy hetero, ale o caloksztalt. U nas wiekszosc ludzi uwielbia narzucac swoje wizje swiata innym, a na sprzeciw reaguje agresja. A to w co sie ubierac, a to jakiej muzyki sluchac itd. zycie na pokaz, wbrew sobie, bo "co ludzie powiedza". Obluda i zaklamanie tkwi w wiekszosci nas. Do komunii pchaja dzieci, chociaz sami nie chodza do kosciola, bo tak trzeba. Slub koscielny biora, bo tak trzeba. A wystarczy byc soba i nie bac sie robic tego, co sie chce. Nie robic niczego na pokaz dla sasiadow. Jesli chce chodzic do kosciola - moja sprawa, jesli nie chce - tez moja, jescli chce sie pieprzyc z kolega - tez moja sprawa, jesli slucham disco polo to tez moja sprawa. I NIKOMU NIC DO TEGO!!! Nauczmy sie szanowac siebie na wzajem, ale najpierw musimy nauczyc sie szanowania samego siebie - swoich pogladow.

A co do karalnosci aborcji, homoseksualizmu i innych zakazow sfery obyczajowej. Wystarczy spojrzec na mape swiata z tymi zakazami i porownac biede w tych krajach. Tak sie sklada, ze najwieksza ciemnota obyczajowa panuje w Afryce i krajach islamskich. Tam gdzie jest bogactwo i wiekszosc tam emigruje, jest liberalizm obyczajowy (pomijam zepsucie swiata zachodniego przez lewactwo wpuszczajace hurtowo uchodzcow islamskich). Nie mozna przeginac w zadna strone. Zakazami nie spowoduje sie, ze dane zjawisko zniknie. Po prostu, przejdzie do podziemia.
Nie podobaja mi sie zakazy narzucane prawem w sferze wolnosciowej. Im wieksza bieda tym wiekszy zamordyzm. Ciekawe czemu tak jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 403
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
Jako wolnosciowiec wypowiem sie tak. Niech kazdy pilnuje siebie i swoich spraw, nie wpieprza sie w zycie innych to wreszcie w Polsce zacznie byc normalnie. Nie chodzi o zadne homo czy hetero, ale o caloksztalt. U nas wiekszosc ludzi uwielbia narzucac swoje wizje swiata innym, a na sprzeciw reaguje agresja. A to w co sie ubierac, a to jakiej muzyki sluchac itd. zycie na pokaz, wbrew sobie, bo "co ludzie powiedza". Obluda i zaklamanie tkwi w wiekszosci nas. Do komunii pchaja dzieci, chociaz sami nie chodza do kosciola, bo tak trzeba. Slub koscielny biora, bo tak trzeba. A wystarczy byc soba i nie bac sie robic tego, co sie chce. Nie robic niczego na pokaz dla sasiadow. Jesli chce chodzic do kosciola - moja sprawa, jesli nie chce - tez moja, jescli chce sie pieprzyc z kolega - tez moja sprawa, jesli slucham disco polo to tez moja sprawa. I NIKOMU NIC DO TEGO!!! Nauczmy sie szanowac siebie na wzajem, ale najpierw musimy nauczyc sie szanowania samego siebie - swoich pogladow.

A co do karalnosci aborcji, homoseksualizmu i innych zakazow sfery obyczajowej. Wystarczy spojrzec na mape swiata z tymi zakazami i porownac biede w tych krajach. Tak sie sklada, ze najwieksza ciemnota obyczajowa panuje w Afryce i krajach islamskich. Tam gdzie jest bogactwo i wiekszosc tam emigruje, jest liberalizm obyczajowy (pomijam zepsucie swiata zachodniego przez lewactwo wpuszczajace hurtowo uchodzcow islamskich). Nie mozna przeginac w zadna strone. Zakazami nie spowoduje sie, ze dane zjawisko zniknie. Po prostu, przejdzie do podziemia.
Nie podobaja mi sie zakazy narzucane prawem w sferze wolnosciowej. Im wieksza bieda tym wiekszy zamordyzm. Ciekawe czemu tak jest?


Jesli tak porownujesz do kosciola to czego taki Robert Biedron i taki Anna Grodzka tak manifestuja to kim sa i chca byc lepiej traktowani od innych ? Czy noesadzisz , ze mniejszosc chce dyktowac wiekszosci swoje warunki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 15:12  
Cytuj
HIV, to może idąc Twoim tokiem rozumowania, zalegalizować kradzież, bo też przeszła do podziemia ...? umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
..... Każdy inny, wszyscy równi.


Pedofilów, zoofilów i nekrofilów też dotyczą te słowa? No bo jak wszyscy to chyba wszyscy?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
A to homoseksualizm mozna leczyć? Poważnie?

Lekarze w USA juz dosyć dawno temu stwierdzili,że zaburzenie u pederaty powoduje gen ze strony jego matki.Poważnie.Terapia jest długa ale im jest wy



















godnie żtyć w pedalstwie i na leczenie nie refklektuja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Propagowanie nienawiści – to powód zablokowania fanpage’a nacjonalistów Młodzieży Wszechpolskiej w Rzeszowie na Facebooku.





Wątpię że można to leczyć. Uważam też że nie można nikogo zmuszać by się leczył.

Co do praw - nie powinni mieć takich samych praw jak ludzie w normalnych związkach. Nie powinni bo te związki normalnymi nie są.



Śmieszą mnie zarówno lewicowe postulaty jak i prawicowe fobie.
Lewicowe postulaty są absurdalne i bezpodstawne. Prawicowe fobie natomiast rażą głupotą i agresją.

Za pedofilię od razu kastracja. Pedały niech się bawią jak lubią.


Wygląda na to że boicie się że was przekonają do bycia gejami smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 17:24  
Cytuj
Nas dorosłych już raczej nie przekonają, ale młodzież i dzieci mogą ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 17:32  
Cytuj
Rozumiem że nie wierzysz że to wadliwy gen. Sądzisz że moda która miesza w głowie i jest w stanie stłumić jeden z najmocniejszych instynktów ludzkich?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2018r. 17:35  
Cytuj
Nie wiem czy to gen, ale niestety w pewnych grupach społecznych stało się to swego rodzaju modą ...

Nie stłumić a przekierować...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »