NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Myjnia przy lotos - odkurzanie , Myjnia przy lotos odkurzanie
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2018r. 20:25  
Cytuj
Dzisiaj znalazłem chwilę czasu i postanowiłem odkurzyć samochód na myjni przy stacji benzynowej LOTOS. Swego czasu odkurzałem auto na innej myjni i za dosłownie kilka zł można było to dobrze zrobić. Dzisiaj delikatnie mówiąc mocno się zdziwiłem!!! Wrzuciłem 8zł i nie wystarczyło nawet na powierzchowne odkurzanie. MASAKRA JAKAŚ w kilka minut zjadło cała kasę. Chciałbym zapytać czy mieliście podobne doświadczenia? Nawiasem mówiąc NIGDY WIĘCEJ TAM JUŻ NIE POJADĘ!!!

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2018r. 20:25  
Cytuj

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2018r. 21:15  
Cytuj
Odkurzałam wczoraj i jestem zadowolona niedrogo a odkurzacz dobrze działa to moje zdanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 29 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2018r. 22:07  
Cytuj
Mi wyszło bardzo drogo w porównaniu z inną stacją ...

Gobos
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2018r. 14:36  
Cytuj
Mam pytanie to gdzie tak dobrze się odkurza bo ja jak korzystam z myjni czy odkurzacza to mi 5 zeta wystarcza .Patrząc obiektywnie to lepszej myjni niż ta przy Lotosie to nie ma wszystko działa i chemia bardzo dobra .Polecam wszystkim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2018r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj znalazłem chwilę czasu i postanowiłem odkurzyć samochód na myjni przy stacji benzynowej LOTOS. Swego czasu odkurzałem auto na innej myjni i za dosłownie kilka zł można było to dobrze zrobić. Dzisiaj delikatnie mówiąc mocno się zdziwiłem!!! Wrzuciłem 8zł i nie wystarczyło nawet na powierzchowne odkurzanie. MASAKRA JAKAŚ w kilka minut zjadło cała kasę. Chciałbym zapytać czy mieliście podobne doświadczenia? Nawiasem mówiąc NIGDY WIĘCEJ TAM JUŻ NIE POJADĘ!!!


To jedź pod Metalowiec, tam masz w cenie mycia odkurzacze gratis umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2018r. 11:32  
Cytuj
Do tej pory korzystałem tylko z tej myjni. Wczoraj wieczorem byłem umyć auto. Drugie stanowisko od osiedla- wrzuciłem pieniądze i lanca zaczęła się dławić,kichać itd. I za cholerę nie szło umyć auta. Kasa w błoto i zero jakiegoś kontaktu serwisowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2018r. 13:10  
Cytuj
Ostatnio słabo się tam właśnie dzieje. Też miałem ostatnio problem, co mnie bardzo zaskoczyło, bo wcześniej wszystko działało bez zarzutu. Może zmienił się właściciel. Ktoś coś wie?

Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2018r. 14:01  
Cytuj
Jak była nowa, to było super. Teraz się popsuło. Tak samo było na tej na KEN na wprost Kauflandu. Na początku przez pierwszy rok świetne mocne ciśnienie, a teraz podobno ledwo sika. Z tego co wiem, właściciel ten sam. Nie wiem, jak jest na innych myjniach, bo ostatnio myjemy w ręcznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2018r. 02:53  
Cytuj
A ja tankowałem na Lotosie w Gdańsku do pełna. Nie zadziałało zabezpieczenie i zlało mnie ropą od pasa w dół. Zgłosiłem obsłudze ten fakt i… nawet jakiegoś ,,przykro mi,, nie usłyszałem. Moja noga na żadnym lotosie nie postanie żeby skały srały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2018r. 08:42  
Cytuj
CYTAT
A ja tankowałem na Lotosie w Gdańsku do pełna. Nie zadziałało zabezpieczenie i zlało mnie ropą od pasa w dół.


smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 10:02  
Cytuj
odkurzacz jak odkurzacz bez zastrzeżeń

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »