NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Prąd, zmiana dostawcy usług, zmiana dostawcy energii elektrycznej
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 00:02  
Cytuj
Witam,
czy ktoś zmieniał może swojego dostawcę energii elektrycznej, mamy już od dawna wolny wybór na wolnym rynku dostawcy energii elektrycznej.
Zastanawiam się czy faktycznie jest możliwość by gdzieś taniej płacić za prąd, czy to tylko mydlenie oczu, mam na myśli reklamy np. operatotów sieci komórkowych gdzie ostatnio z PLUS-a mnie "nękają" reklamami. Proszę o wypowiedzi osoby które "odważyły" się zostawić PGE Rzeszów.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 00:02  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 12:31  
Cytuj
Ja się nie"odważyłem" ale kiedyś się wgłębiłem(parę lat wstecz,nawet gdzieś na forum opisywałem to szczególowo) w temat. Różnica była o ile pamiętam 2 grosze na kilowatogodzinie więc po przeliczeniu zużycia wychodziło pare złotych taniej. Druga część rachunku to przesył, o którym nowy dostawca nie wspominał a PGE przysyłało swoją fakturę do zapłaty. Zamiast jednej robiły się dwie i po zsumowaniu ok. pięć, osiem złotych taniej. Jeżeli chcesz zmienić dostawcę to dobrze czytaj umowę a nie słuchaj przedstawiciela. Daj znać jak to obecnie wygląda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »