NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie najlepsze ruskie pierogi w Stalowej Woli?, Tam gdzie czynne w niedziele! Restauracje?
ule
ule
ule
Posty: 39
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2018r. 11:42  
Cytuj
Proszę o info jak w temacie... Niestety typowe pierogarnie są nieczynne w niedziele, i bary jak Ravioli... A ja potrzebuje w niedzielę kogoś zaprosić, kogoś kto jest wybrednym amatorem ruskich pierogów...

Dziękuje za info... Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2018r. 11:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2018r. 23:19  
Cytuj
Nie wiem czy to reklama czy nie , ale mogę polecić pierogi na rogu ul. Siedlanowskiego oraz w Sezamie(jak dla mnie lepiej doprawione)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 10:00  
Cytuj
Kuchnia Prima.

Jak domowe...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ule
ule
ule
Posty: 39
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 10:15  
Cytuj
Nie jest to reklama!

Dziękuje za odpowiedź, choć częściowo nieaktualna bo już po niedzieli... Miałeś na myśli Swojskie Smaki na Siedlanowskiego chyba... Ale tam jest chyba tylko na wynos - 13,80 zł/kg? Ktoś już pozytywnie o nich pisał, ale nic o ruskich akurat...

Przerabiam zapytanie..!

Gdzie są najlepsze ruskie pierogi: włącznie z barami i pierogarniami w Stalowej Woli?


Jeśli chodzi o mnie to najlepsze w życiu jadałem w obu barach Społem ale w Tarnobrzegu w śródmieściu, porcja ok. 5 zł i są niesamowicie smaczne!

Za to w Stalowej Woli były bardzo dobre (ale jadłem 8 lat temu) w Piwniczce przy urzędzie miasta. Jednak czytałem że ktoś pisał, że ponoć się tam zepsuło? Prawda to?

Co jakiś czas ogłaszają się prywatni ludzie, że sprzedają na dowóz domowe pierogi. Kiedyś korzystałem i były całkiem dobre, jednakże bardzo szybko zaprzestają tej działalności. Jak myślicie dlaczego? Jakieś kontrole je eliminują, boją się kontroli, czy po prostu się to nie opłaca, czy też nie ma zapotrzebowania? Ciekawe! Szkoda...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ule
ule
ule
Posty: 39
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 10:42  
Cytuj
Dzięki... W primie są chyba tylko smażone ruskie pierogi (?)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 12:23  
Cytuj
W Sezamie najlepsze chyba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 12:28  
Cytuj
Jak był spar - można było kupić na wagę pierogi z "Kuchni Prima" - zakładam, że nadal je można kupić - tyle że u źródła.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 18:56  
Cytuj
Dobre ruskie są z Lasowianki do kupienia w sklepach społem good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 19:10  
Cytuj
lasowianka niestety wszędzie pcha przyprawę maggi, która jak wiadomo ma paskudny skład i nadaje ciężki, słony smak,akurat do ruskich to nie wiem, ale do wszystkich innych tak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 20:53  
Cytuj
Piwniczka ale ta na białych domach. Calkowicie inne niż te gnieciuchy koło urzędu miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 07:07  
Cytuj
Najlepsze pierogi, paszteciki, gołąbki itp są w Pierogarni przy Jana Pawła. Pyszne są tam też pączusie z czekolada. Polecam serdecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 07:26  
Cytuj
Pierogi w pierogarni są bardzo dobre hak na kupne. Natomiast w te święta uszka od nich to dramat. Zamawialem co rok, zawsze smaczne z grzybów A w tym roku lupa. Samo grube i twarde ciasto z jakąś papkę, zapłaciłem za uszka z grzybów A mam wrażenie że to była przewagą pieczarek i bułki tartej. Ohyda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 08:42  
Cytuj
Ostatnio jadłam ruskie w olipmie w vivo i bardzo mnie zaskoczyły, były bardzo smaczne, mimo ze z podgrzewacza. Kolejnym razem mieli tylko z mięsem i o dziwo w smaku również bardzo dobre choć troszkę już wyschły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
lasowianka niestety wszędzie pcha przyprawę maggi, która jak wiadomo ma paskudny skład i nadaje ciężki, słony smak,akurat do ruskich to nie wiem, ale do wszystkich innych tak


Pierogi z lasowianki były dobre ale mają podejrzanie coraz grubsze ciasto. Niedługo będzie więcej ciasta jak farszu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Najlepsze pierogi, paszteciki, gołąbki itp są w Pierogarni przy Jana Pawła. Pyszne są tam też pączusie z czekolada. Polecam serdecznie.


Tak, tak CZADowe macie te pierogi i atmosferę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 13:05  
Cytuj
Fakt z Sezamu sa bardzo dobre ruskie,kiedys były dobre ze Społem ,a teraz samo cisto i w sklepach społemowskich odswieżane.Dobre były kiedys u Pyzary w sklepach (wiem bo pracowałam i kupowałam) obecnie same ziemniaki i nie doprawione,natomiast z kapusta i namiastka grzybów ok ale nie przed swietami bo były ohydne.
Naprawde w miescie nie ma godnych polecenia pierogów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 20:57  
Cytuj
W spolem okropne pierogi sezam to samo nie doprawione najlepsze w Piwniczce na białych domach lub w Mleczarskim na Staszica .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 22:45  
Cytuj
Ja polecam Ravioli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 28 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 22:57  
Cytuj
Ktosmadry - założył konto 3 stycznia, odkopał wątek po 6 miesiącach, zachwalając akurat pierogi, z lokalu, w którym OMAL! nie doszło do tragedii. Zatrucie czadem to nie zatrucie żółądkowe ... mlotek Zero powagi :szok:
Chci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 01:22  
Cytuj
Najlepsze pierogi robi moja żona air kiss

Szczegóły na priv ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
Ktosmadry - założył konto 3 stycznia, odkopał wątek po 6 miesiącach, zachwalając akurat pierogi, z lokalu, w którym OMAL! nie doszło do tragedii. Zatrucie czadem to nie zatrucie żółądkowe ... mlotek Zero powagi :szok:
Chci


Ktosmadry czyli właścicielka na siłę próbuje zatrzeć złe wrażenie... Jak widać bezskutecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 28 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 22:55  
Cytuj
www.tvkstella.pl/news/fullnews.php?fn_id=6911

Tu materiał z TV o tej tragedii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 22:57  
Cytuj
Piwniczka na białych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 18:51  
Cytuj
jak wyzej: piwniczka na białych. przetestowałem wszystkie. Ogólnie wszystkie są dobre ale te mi pasują najbardziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 13:26  
Cytuj
Również polecam Piwniczkę na białych domach tylko tam nieraz bardzo długo trzeba czekać na przyjęcie zamówienia i samo podanie.Czasami wychodziłam z lokalu po godzinie.Pyszne mają pierożki ale ten czas.... Trochę zbyt długo to trwa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »