NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Burak w Nissanie Murano, Pirat
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 10:22  
Cytuj
mi juz smierdzi samo obstawianie kamerami dupy i przodu auta- spora nadgorliwosc ala straznik texasu. Widac ze to jakis slaski uliczny spilberg. Moze ktos typu „90km/h lewym pasem na autostradzie”?! Zreszta smieszne jest wogole lanie zalow na forum. Jezeli to byl az tak potworny manewr zagrazajacy zyciu waszej rodziny to slij film na policje i po sprawie a nie wbijasz na forum postekasz poplaczesz a na koncu i tak filmu nie pokazesz. Co to ma na celu? Co chcialas osiagnac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 10:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 13:21  
Cytuj
Mysle ze autor tego wątku chciał zwrócić uwagę na dziwne i głupie zachowania na polskich drogach...
Paru takich kowbojów zawsze się znajdzie , którzy nie myślą bo jak przycisną to zdążą
Może jak się rozwali 1 z 2 to pomyśli
Wiec nie ma co sapać czy jest filmik czy go nie ma
Porostu pomyślcie czasem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Daj film, ocenimy. I tak minimum 3 minuty wstecz by nie bylo wyrwane z kontekstu. Moze go wcale nie masz tylko kogos znieslawiasz?


Znieslawiam umiech przyjechalam z DW zeby buraka znieslawiac zadowolony ? Teraz pouzywaj sobie....... stalowowolski "miszczu" kierownicy umiech




spokojnie bo ci pikawa siądzie. To jak nie wrzucasz miszczu filmu to po co bijesz piane.


A kto jak nie ty bije piane w tym temacie.Co posmialbys sie pokrytykowal,ma reacje ze nie daje filmiku.Sadzac po blachach to z Wroclawia sa juz widze jak smigasz z pelnymi gaciami po Wrocku 😁😂


a co we wrocku sie jezdzi z pełnymi gaciami ? pełnymi czego ? Mam nadzieje ze hajsu. Tak jezdze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
mi juz smierdzi samo obstawianie kamerami dupy i przodu auta- spora nadgorliwosc ala straznik texasu. Widac ze to jakis slaski uliczny spilberg. Moze ktos typu „90km/h lewym pasem na autostradzie”?! Zreszta smieszne jest wogole lanie zalow na forum. Jezeli to byl az tak potworny manewr zagrazajacy zyciu waszej rodziny to slij film na policje i po sprawie a nie wbijasz na forum postekasz poplaczesz a na koncu i tak filmu nie pokazesz. Co to ma na celu? Co chcialas osiagnac?


Zalosny jesteś nie zgrywaj tu mistrza kierownicy.Widac po tych glupich komentarzach ze w tym miescie to kamerka w kazdej szybie auta .Tacy madrzy tacy popierajacy piractwo na drodze,ty bys lecial na policje z filmikiem ? Po co? ten miszczu sam se zrobi kuku jak bedzie tak jezdzil.A ty nie ublizaj ludziom nie szukaj straznikow Teksasu itp.... .Nie kpij z ludzi co jada z dziecmi w fotelikach bo napewno jada ostroznie i nie musisz kpic ze 90 / h na autostradzie ..Twoj komentarz mowi o twojej glupocie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
Historia niczym z horroru umiech Czasem widuje na drogach takich prowokatorów z kamerkami, którzy będą robić wszystko, żeby mieć o czym opowiadać.
Myślę, że jakbyście jechali normalnie jak wszyscy to jak to piszesz burak nie miałby powodów do wyprzedzania, a nawet jakby, to nie ma czego przeżywać, nic się nie stało, po za prawdopodbnie ucierpiałym ego...


A ty jak jedziesz z dziećmi to bawisz się w rajdowca?zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 07:27  
Cytuj
Dziecko zejdz na ziemie. Zgrywam mistrza kierownicy? Jestes chora na autyzm czy masz jakies urojenia? Gdzie tak napisalem? Nigdy nie mialem kamerki i nie bede mial bo uwazam to za zbedne, a juz posiadanie dwoch czy wiecej (w kazdej szybie auta jak piszesz) to wogole smierdzi jakas paranoja i nadgorliwoscia. Tak wiec nie krece filmow, nie podpierdalamna policje i nie leje zalow na forum jak mnie ktos wyprzedzi albo zajedzie mi droge bo to poprostu nic nie da. Moje dzieci tez jezdza w fotelikach ale przynajmniej nie zamulam na drodze z tego powodu (czyt mysle jak ulatwic zycie innym uzytkownikom ruchu drogowego- nie zajezdzam, nie zajmuje lewego pasa jak jade wolno, nie przepuszczam pieszego bedac na rondzie jezeli rondo jest pelne samochodow na skuteczk czego chwilowo zablokowalbym na nim ruch itp itd). Ktos kto jezdzi i mysli przy tym glowa ten zrozumie o co mi chodzi, a jak ktos w siada w auto tylko „przy niedzieli” i jego jedynym celem jest dojechanie z punktu a do punktu b bez zwracania uwagi na to co sie dzieje wokol niego na drodze nie ogarnie o czym pisze. Trzeba poprostu umiec dopasowac sie do sytuacji na drodze, czasami „nagiac” przepisy, czasami komus ustapic pomimo ze ma sie pierszenstwo, czasami pocisnac szybciej zeby nie zawalac drogi ot co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 08:50  
Cytuj
Czyli kierowca Murano nie jechał z głową, a ty właśnie teraz wylewasz żale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
Trzeba poprostu umiec dopasowac sie do sytuacji na drodze, czasami „nagiac” przepisy, czasami komus ustapic pomimo ze ma sie pierszenstwo, czasami pocisnac szybciej zeby nie zawalac drogi ot co.




Jak pamiętam to do Zakopanego dojeżdżasz w 3h - daje to pewien obraz dlaczego negujesz kogoś,kto być może jechał w pełni prawidłowo. Dzisiejszy problem na drogach to piep....egoiści,którzy mają problem z dopasowaniem się w ruchu ulicznym.
Kiedyś spotkałem się z sytuacją,że taki egoista potrafił użyć klaksonu w celu pospieszenia L-ki.

Wypadki nie biorą się z tego,że ktoś "zamula" ale z tego,że przeważnie komuś się spieszy. Jak najbardziej polecam montować wideorejestratory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 09:41  
Cytuj
Ja zatrzymałem się w rowie bo naczepa ciężarówki zsunęła się na zakręcie i mnie do tego zmusiła. Kierowca nawet się nie zatrzymał.
Od tamtej pory mam kamerę.

Jaciek - Nadgorliwość? jestem strażnik Texasu?
Polecam ci znaleźć się w takiej sytuacji i poczuć tą zajebistą bezsilność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 09:51  
Cytuj
jaćku - piszesz bzdury o nadgorliwości z tymi kamerami. Kamera zamontowana na przedniej szybie uratowała kiedyś moje prawo jazdy/punkty/kasę. Trzej kozacy tacy jak tu się wymądrzają jacy to oni nie są "miszcze" nie pozwolili się wyprzedzić na pustej drodze. I zaczęła się jazda. Ja na pobocze, żeby odczekać jak sobie pojadą i jechać dalej - oni za kilkaset metrów też. I jechali przede mną zygzakiem. Poszła jakaś butelka. Na maskę na szczęście. I kiedy zatrzymali się na światłach, stanąłem za nimi, a tu wsteczny u nich i jebuchu. Zadzwonili na Policję, że niby w nich wjechałem. Jakież było zdziwienie, kiedy policja zobaczyła filmik. Bo na początku to ja byłem faktycznie posądzony o spowodowanie stłuczki. I tak od około 7-8 lat mam na przedniej szybie kamerę, a zamierzam na tył też założyć. Przed debilizmem należy się bronić, a co nie jest zakazane, jest dozwolone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 09:56  
Cytuj
Meadan kolego czytaj ze zrozumieniem- nadgorliwosc odnosila sie do posiadania kilku kamer. No i co zrobiles? Wpadles na forum i wylales troche zali jak autor? Zglosiles to na policje?

Dalibor nikogo nie neguje to raz a dwa kluczowe slowo ktore napisales to „byc moze”.
Dzisiaj zyjemy w takich czasach ze kazdy moze napisac co chce w internecie. Ja tez moge napisac ze byles wczoraj u mnie pod domem i zrobiles mi kupe na podjezdzie i mam to wszystko nagrane ale nie pokaze bo nie i juz. Przede wszystkim to nie wiemy jakie byly realne warunki- moze autorka jechala 20km/h podziwiajac swoje miasto, a moze wogole nic takiego nie mialo miejsca a ona jako urazony kierowca tym ze ktos smial ja wyprzedzic wyolbrzymila cala sytuacje, a moze rzeczywiscie trafila na jakiegos psychola, tego nie wiemy.
Do czego zmierzam- w jakim celu autorka opisala cala sytuacje nie wrzucajac filmu zeby udowodnic swoje racje? Chciala przestrzec innych forumowiczow? Chciala dac upust swoim emocjom? czy sie jej udalo? Czy wogolemowila prawde? Tego nie wiem, „byc moze” tak lub „byc moze nie”

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Meadan kolego czytaj ze zrozumieniem- nadgorliwosc odnosila sie do posiadania kilku kamer. No i co zrobiles? Wpadles na forum i wylales troche zali jak autor? Zglosiles to na policje?


Osobiście korzystam z samochodu 7 dni w tygodniu,na A4 zdarza mi się być nawet 2 razy w tygodniu i ta "nadgorliwość" nie jest niczym złym,a wręcz przeciwnie. Wystarczy,że w niekorzystnej sytuacji trafisz na jakiegoś cwaniaka z plecami i to nagranie może uratować Ci d...Każdy ma wybór.

Oczywiście odpowiednie nagranie jest potrzebne. Pamiętacie jak wstawiono na SM nagranie,jak pieszy wtargnął na pasy ? okazało się,że umieszczający film nie był świadomy swojej/kierowcy winy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 10:35  
Cytuj
CYTAT (jaciek)
moze autorka jechala 20km/h podziwiajac swoje miasto


ile w mieście na ograniczeniu do 50km/h można jechać najwolniej ?

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Meadan kolego czytaj ze zrozumieniem- nadgorliwosc odnosila sie do posiadania kilku kamer. No i co zrobiles? Wpadles na forum i wylales troche zali jak autor? Zglosiles to na policje?


Oczywiście że zgłosiłem . I co ? I nic !
Nie mając żadnych dowodów (np kamery), nr rejestracji itd .
Domyślam się, że ty byś wytropił cwaniaka i doprowadził na komendę.

PS. Po przeczytaniu tego wątku i podejścia innych do tematu, planuję założyć kamerę z tyłu. Ma to ewidentnie sens.
Dla mnie temat jest zakończony. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
Dziecko zejdz na ziemie. Zgrywam mistrza kierownicy? Jestes chora na autyzm czy masz jakies urojenia? Gdzie tak napisalem? Nigdy nie mialem kamerki i nie bede mial bo uwazam to za zbedne, a juz posiadanie dwoch czy wiecej (w kazdej szybie auta jak piszesz) to wogole smierdzi jakas paranoja i nadgorliwoscia. Tak wiec nie krece filmow, nie podpierdalamna policje i nie leje zalow na forum jak mnie ktos wyprzedzi albo zajedzie mi droge bo to poprostu nic nie da. Moje dzieci tez jezdza w fotelikach ale przynajmniej nie zamulam na drodze z tego powodu (czyt mysle jak ulatwic zycie innym uzytkownikom ruchu drogowego- nie zajezdzam, nie zajmuje lewego pasa jak jade wolno, nie przepuszczam pieszego bedac na rondzie jezeli rondo jest pelne samochodow na skuteczk czego chwilowo zablokowalbym na nim ruch itp itd). Ktos kto jezdzi i mysli przy tym glowa ten zrozumie o co mi chodzi, a jak ktos w siada w auto tylko „przy niedzieli” i jego jedynym celem jest dojechanie z punktu a do punktu b bez zwracania uwagi na to co sie dzieje wokol niego na drodze nie ogarnie o czym pisze. Trzeba poprostu umiec dopasowac sie do sytuacji na drodze, czasami „nagiac” przepisy, czasami komus ustapic pomimo ze ma sie pierszenstwo, czasami pocisnac szybciej zeby nie zawalac drogi ot co.


No widzisz i juz masz swoja wersje prawie jak Kaczynski o katastrofie Smolenskiejmlotek
I niech tak zostanie nie bede sie kopac z koniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 19:48  
Cytuj
każdy może być takim "burakiem", bo albo się zagapi albo go skusi wyprzedzić tuż przed przejściem dla pieszych, więcej zrozumienia dla innych by się przydało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 20:11  
Cytuj
Jaciek, kazdy zdrowo myslacy przyzna Ci racje, choc samo posiadanie kamerki jakims grzechem nie jest. Szkoda strzepic jezyka i tracic czasu na boksowanie sie z drogowymi przymulaczami ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Jaciek, kazdy zdrowo myslacy przyzna Ci racje, choc samo posiadanie kamerki jakims grzechem nie jest. Szkoda strzepic jezyka i tracic czasu na boksowanie sie z drogowymi przymulaczami ...



Takie podstawy o których niektórzy w ogóle nie pamiętają albo nie rozumieją. Przepisy są po to aby nie interpretować sytuacji po swojemu tylko zwyczajnie się do nich dostosować.

Ruch drogowy: Zasady ogólne
Prawo o ruchu drogowym → 2.1. Ruch drogowy: Zasady ogólne
1.5K

Art. 3.
1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga – szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
każdy może być takim "burakiem", bo albo się zagapi albo go skusi wyprzedzić tuż przed przejściem dla pieszych, więcej zrozumienia dla innych by się przydało


Zadnego zrozumienia dla piratów !!!
Wkurzyl sie bo na dwoch zmianach swiatem zostal z tylu umiech
Chcual miszczu pokazac ze ma lepsza bryke i na chama wpakowal sie przed wysepka.Chcial pokazac ze co tam jakis z rejstracja DW bedzie mu nosa ucieral na swiatlach.Darujcie sobie teorie spiskowe wyzywanie od autystycznych i innych epitetow bo to żałosne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
każdy może być takim "burakiem", bo albo się zagapi albo go skusi wyprzedzić tuż przed przejściem dla pieszych, więcej zrozumienia dla innych by się przydało


Zadnego zrozumienia dla piratów !!!
Wkurzyl sie bo na dwoch zmianach swiatem zostal z tylu umiech
Chcual miszczu pokazac ze ma lepsza bryke i na chama wpakowal sie przed wysepka.Chcial pokazac ze co tam jakis z rejstracja DW bedzie mu nosa ucieral na swiatlach.Darujcie sobie teorie spiskowe wyzywanie od autystycznych i innych epitetow bo to żałosne.



a te swiatla to pewnie tez na poniatowskiego. Wes juz obudz sie, spakuj plecak i idz do szkoly. Tylko kanapek nie zapomnij.
I nie przezywaj ze jezdzisz na tych blachach DW bo to jakies zenujace. hrabianka z metropolii, wybraniec narodu...
tak sie sklada ze przez 10 lat tez mieszkalem we wrocławiu, na codzien jezdze kilkoma autami z roznymi rejestracjami na wu, "es" i dw bo w leasingu i nie klepie o tym w kazdym poscie na wątku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 07:12  
Cytuj
„..na dwoch zmianach swiatel zostal z tylu..” ja pierd** i wszystko jasne- ślunski wunski wirazka przyjechal do wsi zwanej wola stalowa poscigac sie od swiatel to swiatel. Czyli wszystko sie wyjasnilo, spotkalo sie dwoch „piratow” i walczyli od swiatel do swiatel na 1/4 mili. W tym momencie poprostu sie zgasilas ale ciesze sie ze przynajmniej wyznalas prawde. Teraz juz rozumiem skad brak filmu z 2minutami wstecz (jak prosil jeden z forumowiczow) poprostu sie predkosci nie zgrywaly z ograniczeniami wiec nie ma co chwalic sie wlasnym buractwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
„..na dwoch zmianach swiatel zostal z tylu..” ja pierd** i wszystko jasne- ślunski wunski wirazka przyjechal do wsi zwanej wola stalowa poscigac sie od swiatel to swiatel. Czyli wszystko sie wyjasnilo, spotkalo sie dwoch „piratow” i walczyli od swiatel do swiatel na 1/4 mili. W tym momencie poprostu sie zgasilas ale ciesze sie ze przynajmniej wyznalas prawde. Teraz juz rozumiem skad brak filmu z 2minutami wstecz (jak prosil jeden z forumowiczow) poprostu sie predkosci nie zgrywaly z ograniczeniami wiec nie ma co chwalic sie wlasnym buractwem.


Ha ha ha no prosze jak jedno zdanie celowo dodane o swiatlach wysypalo lawine pieknych komentarzy.Ubaw po pachy ma ślunski kierowca hahahaha.Moze jeszcze cos dopisze np.nie jechalam osobowka tylko tirem a wy łykniecie to jak kaczka gowno.Juz sie nie da czytac tych waszych teori spiskowych,opusany byl pirat drogowy .Teraz zrobila sie sensacja jak z taniego kryminalu.W wielowsi kazda historyjka urasta do rangi "zabili go i uciekl"good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 07:37  
Cytuj
Ślunska słoiczanka wodzi za nos biednych mieszkancow wielowsi, zmienia wersje, tasuje zdarzeniami, zastawia slowne plapki i przenosi sie w czasie.. ehh ktos tu sie za duzo wegielnego koxu nawciagal. Zal to dalej ciagnac, zgasilas sie zawodowo. Tyle ode mnie pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 07:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
każdy może być takim "burakiem", bo albo się zagapi albo go skusi wyprzedzić tuż przed przejściem dla pieszych, więcej zrozumienia dla innych by się przydało


Zadnego zrozumienia dla piratów !!!
Wkurzyl sie bo na dwoch zmianach swiatem zostal z tylu umiech
Chcual miszczu pokazac ze ma lepsza bryke i na chama wpakowal sie przed wysepka.Chcial pokazac ze co tam jakis z rejstracja DW bedzie mu nosa ucieral na swiatlach.Darujcie sobie teorie spiskowe wyzywanie od autystycznych i innych epitetow bo to żałosne.



Aaaaaa wiesz co? Komisarzu tropicielu czy moglo tak byc ze skrecalam z ronda przy patriocie w prawo do ronda Warchola ? A moze nie mogłam ? I jest tam wysepka oddzielajaca dla skrecajacych w prawo i tych co jada na rondo.Jak tam miszczu mozna?

a te swiatla to pewnie tez na poniatowskiego. Wes juz obudz sie, spakuj plecak i idz do szkoly. Tylko kanapek nie zapomnij.
I nie przezywaj ze jezdzisz na tych blachach DW bo to jakies zenujace. hrabianka z metropolii, wybraniec narodu...
tak sie sklada ze przez 10 lat tez mieszkalem we wrocławiu, na codzien jezdze kilkoma autami z roznymi rejestracjami na wu, "es" i dw bo w leasingu i nie klepie o tym w kazdym poscie na wątku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 10:35  
Cytuj
CYTAT



Wkurzyl sie bo na dwoch zmianach swiatem zostal z tylu umiech
Chcual miszczu pokazac ze ma lepsza bryke


To jednak szybko jeździcie z tymi dziećmi..
A propos:
Pytałaś go o to? Czy tak sobie wymyśliłaś, że chciał pokazać?
Tak o świecie myślałem jak miałem kilkanaście lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »