NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
W całym mieście śmierdzi spalonym ebonitem,
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 23:42  
Cytuj
Okropnie marudzicie, wszyscy chcemy drzew (a ja szczególnie dla ptaków), ale to mendzenie bez ładu i składu należy zastąpić czynem społecznym pod przewodnictwem aktywistów nasadzania drzew. Przykład w mieście był. Bumelanci i obiboki!

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 23:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 00:24  
Cytuj
CYTAT
Andrzej 2.0
Ja nie muszę się bawić w psychologa!
Jak chcesz mogę Ciebie dopisać na wizyty!
No to Ci napisałam skoro prezydent wie a nic nie robi to idz na jego miejsce i sie tym zajmij proste skoro nie rozumiesz zdań które ktos do ciebie pisze!

Moni
A ty najpierw naucz się dziecko pisac!


Tak rodzi się nowa gwiazda tego forum - PlatYnka good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 06:21  
Cytuj
CYTAT
Andrzej 2.0
Ja nie muszę się bawić w psychologa!
Jak chcesz mogę Ciebie dopisać na wizyty!
No to Ci napisałam skoro prezydent wie a nic nie robi to idz na jego miejsce i sie tym zajmij proste skoro nie rozumiesz zdań które ktos do ciebie pisze!

Moni
A ty najpierw naucz się dziecko pisac!


Może tak zrobię. Jak na razie rządzi Lucjusz i to on odpowiada za miasto. Walczył z hałasem i zanieczyszczeniem wtedy gdy był radnym i kandydatem na Prezydenta.

art2deco, no to do dzieła. Gdzie i kiedy zbiórka?


Czy w sprawie przestrzegania norm hałasu i emisji pyłów też masz dobre rady?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 10:30  
Cytuj
Art2deco a co cie obchodzi ze my w tym temacie domagamy się tego co się mieszkańcom należy. Aź tak musisz bronić partii.

Zrozum ze jak wymarudzimy to i tobie bedzie lepiej zarumieniony

PS. chyba że lubisz wąchać

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
Mi nie jest potrzebna żadna wizyta u specjalisty moze wlasnie wam jest potrzebna bo wszystko wam przeszkadza! No i oczywiście juz zapewne jestescie chorzy wiec idźcie sami! Wychowałam się w tym mieście i nigdy nie narzekalam ze cos smierdzi ze halasuje itp ale widocznie burzuazji ktora tu przyszła ze wsi wszystko przeszkadza! Bo tak szczerze ilu jest tutaj ludzi urodzonych i wychowanych w stalowej? Zapewne garstka i ta garstka sie nie wypowiada!
Madras sam jestes durniem wazne


Podziękuj tej "burżuazji",że zwraca uwagę na problem,który niekorzystnie działa m.in na Twoje zdrowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 12:46  
Cytuj
CYTAT (ART2DECO)
Okropnie marudzicie, wszyscy chcemy drzew (a ja szczególnie dla ptaków), ale to mendzenie bez ładu i składu należy zastąpić czynem społecznym pod przewodnictwem aktywistów nasadzania drzew. Przykład w mieście był. Bumelanci i obiboki!

Obrazek



TEMAT NIE DOTYCZY CHĘCI DRZEW


wazne wazne wazne


Nie przekłamuj wątku


https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 13:38  
Cytuj
nawet teraz cos smierdzi - nie da rady okna otworzyc ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 14:55  
Cytuj
Hałas przekracza normy od wielu tygodni wielokrotnie! nie schodzi poniżej 70 decybeli, w wręcz pnie do 100. gdzie w porze nocnej dopuszczalna norma to 50 decybeli!!!!! drugie tyle! Rzygać się chce na to bezprawie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 16:55  
Cytuj
Wszyscy kiedyś śmiała się z Plawa czy świńskiego ryja , a wychodzi na to ze teraz tam najlepiej zamieszkać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 17:28  
Cytuj
Myślisz, że tam nie słychać. Ja mieszkam na górce rozwadowskiej i też słychać. Taki hałas sie niesie. U Lucka tylko nie słychać. Ciekawe czy jeszcze mieszka w Stalowej.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 18:12  
Cytuj
Tak tętni innowacyjnym przemysłem miasto. Budowaliśmy, budowaliśmy i przez dekadę zbudowaliśmy.

Pamiętający mogą napisać czy zawsze tak było,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 18:18  
Cytuj
A jaki to innowacyjny przemysł mamy ?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 18:37  
Cytuj
Gwiazdami to raczej juz wy jesteście a ja poprostu pisze to co mi nie pasuje tak jak i wam!!
Dalibor widocznie jestes z tej burzuazji a o moje zdrowie sie nie martw !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
A jaki to innowacyjny przemysł mamy ?


To transformerskie pytanie już zadałam Andrzejku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 21:56  
Cytuj
jesli chodzi o straszny smród to jest jeden winowajca w okolicach szkoły podstawowej nr 2 i LO KEN. Będąc z synem na placu zabaw właśnie w okolicach szkoły, musiałem szybko się ewakuować bo smród topionego plastiku nie do wytrzymania. Winowajca mieści się w okolicach garaży (przy blokach Romskich) Każdy robi co chce, pali co chce i smrodzi czym chce.. Jest tu jakieś prawo? Czy w tym mieście można wszystko? HALO? Po co budować nowego Orlika skoro taka perfumeria obok się mieści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 06:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A jaki to innowacyjny przemysł mamy ?


To transformerskie pytanie już zadałam Andrzejku.


Lucjusz obiecał ale nie dał rady. Innowacyjność tylko we wpisach piewców dojnej zmiany umiech Wystarczy nie kraść umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 08:05  
Cytuj
Miasto przemysłowe, to musi śmierdzieć i być głośno. Jak wam nie pasuje to wyprowadźcie się na wieś. Tam będziecie na co innego narzekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 08:29  
Cytuj
CYTAT


Lucjusz obiecał ale nie dał rady. Innowacyjność tylko we wpisach piewców dojnej zmiany umiech Wystarczy nie kraść umiech


Andrzejku widzę że na różnych tematach usilnie pracujesz żeby kąsać Kudłatego. Oficer prowadzący sypnął groszem czy sam pracujesz na premię indywidualną?umiech

A poza tym nie krępuj się napisz wprost który z kandydatów na urząd prezydenta miasta Stalowej Woli znajdzie remedium na wszystkie bolączki . Napisz za dwa trzy lata wspólnie powspominamy ze śmiechem.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A jaki to innowacyjny przemysł mamy ?


To transformerskie pytanie już zadałam Andrzejku.


Lucjusz obiecał ale nie dał rady. Innowacyjność tylko we wpisach piewców dojnej zmiany umiech Wystarczy nie kraść umiech


Widzisz jakie to było proste? Innowacyjność Inkubatora kosztów zawsze mnie napawała szczerym zdziwieniem w po hucianym krajobrazie przedsiębiorców. Zaczynasz odpowiadać na trudne pytania. Spawamy już laserowo kratownice?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 06:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Lucjusz obiecał ale nie dał rady. Innowacyjność tylko we wpisach piewców dojnej zmiany umiech Wystarczy nie kraść umiech


Andrzejku widzę że na różnych tematach usilnie pracujesz żeby kąsać Kudłatego. Oficer prowadzący sypnął groszem czy sam pracujesz na premię indywidualną?umiech

A poza tym nie krępuj się napisz wprost który z kandydatów na urząd prezydenta miasta Stalowej Woli znajdzie remedium na wszystkie bolączki . Napisz za dwa trzy lata wspólnie powspominamy ze śmiechem.uśmiech


O tym oficerze dość często piszesz. To z własnych doświadczeń?

Myślałem, że Lucjusz miał plan na załatwienie sprawy hałasu. Myślisz, że już nic w temacie nie zrobi bo oszukał swoich wyborców?

pl2 a jak stwierdzą, że mają małe zyski i postanowią płacić połowę stawki minimalnej to też uznasz, że tak ma być?

art2deco mnie też bardzo zdziwiło, że po przeżarciu takiej kasy w inkubatorze i pomysłach na kuźnię przedsiębiorczości oraz obietnicy zamknięcia tego kosztownego inkubatora, Lucjusz tylko zmienił źródło finansowania. Dalej płacimy na inkubator tylko, że za pośrednictwem MZK umiech Dojna zmiana umiech

Nie wiem co ty tam spawasz ale na dobre ci to nie wychodzi umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 06:58  
Cytuj
Andrzej_2.0 jak zaczną płacić minimalną to się zmienia pracodawcę. Sorry, ale obecnie to mamy rynek pracownika, a nie pracodawcy. No chyba że się nic konkretnego nie potrafi, to takim zawsze będzie ciężko. Dla nich i tak będzie dobrze, jak będą zarabiać to minimum, zresztą ktoś musi brać minimalną krajowąjezyk. Na świecie nie ma, że wszyscy mają mieć po równo, to nie czasy, gdy panowało przeświadczenie " czy się stoi, czy się leży, pensja się należy"good.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 21:41  
Cytuj
pl2 no widzisz zmieniasz pracę a nie wyprowadzasz sie do lasu. Norma to norma nie wolno jej ani naginać, ani przekraczać.

Wiem, że nie ma tak że wszyscy mają po równo i płacę minimalna dałem tu jako przykład.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 22:24  
Cytuj
Nie oponuje startupom. Rozbrykał się w realizacji planu cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2018r. 06:13  
Cytuj
CYTAT
Nie oponuje startupom. Rozbrykał się w realizacji planu cool girl


A ile tych statupów mamy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2018r. 06:34  
Cytuj
CYTAT
pl2 no widzisz zmieniasz pracę a nie wyprowadzasz sie do lasu. Norma to norma nie wolno jej ani naginać, ani przekraczać.

Wiem, że nie ma tak że wszyscy mają po równo i płacę minimalna dałem tu jako przykład.


Widzę że trafiłem na trollasciana, tyle w tym temacie z mojej strony. Pamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »