NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Dwór Olimp - wielkie rozczarowanie,
Posty: 5
Dołączył: 9 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 00:51  
Cytuj
Bylem w ostatnią sobotę na weselu wszystko wydawałoby się okej jednak najwiekszym rozczarowaniem okazala sie obsługa. Biegajaca nerwowo starsza pani, ktorej za grosz nie moglem zrozumiec mimo ze mowila cos do mnie trzy razy a ja prosilem o zwykla szklanke... chaos zamieszanie i brak organizacji a do tego brak jakiekolwiek osoby do ktorej moglbym sie z czymkolwiek zwrocic. W tamtym roku organizowalem corki wesele na ktorym byla pani ktora zajmowala sie wszystkim i nie bylo najmniejszego problemu o cos zapytac czy cos sie dowiedziec a w tym roku byla totalna olewka. Po zachowaniu kelnerow widocznie bylo widac ze czekaja konca imprezy. Jestem bardzo rozczarowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 00:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 01:13  
Cytuj
Ale w jakim celu założyłeś konto i to napisałeś?
Forum jest do dyskusji.
Wyraziłeś jedynie swoje subiektywne zdanie.
Wybacz ale pomyliłeś miejsca.


Zamknąć, usunąć😊

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 06:16  
Cytuj
Stella, czy ja wiem... Drugi z kolei dział forum to dział "Opinie - Gdzieś byłeś i jesteś zadowolony, jakaś restauracja przypadła Ci do gustu, znalazłeś dobry sklep. Porozmawiaj o tym! Podziel się swoją opinią."

No ja bym z Tobą polemizował. Forum jest do dyskusji i wyrażania swoich subiektywnych opinii. Podejmij więc dyskusję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 09:13  
Cytuj
ja niestety tez slyszalam duzo negatywnych opinii o tym lokalu - malo kto wypowiada sie pozytywnie z moich znajomych tak szczerze mowiac - jak cos to juz polecaja ordynata umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 09:23  
Cytuj
mlotekstellla ......... ciekawy przypadek wszystkie dyskusje w jakich bierze udział każe zamykać hahah a to dobre, mlotek wszechwiedzący

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 09:59  
Cytuj
To jest właśnie miejsce do wymieniania się takimi informacjami. Nie rozumiem Twojej postawy Stella.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 10:14  
Cytuj
Chcecie mi powiedzieć że o 00:51 ktoś założył konto by się podzielić OBIEKTYWNĄ oceną? Szczerze wątpię.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 10:21  
Cytuj
Wrócił z wesela wkurzony....

Szukasz jakichś teorii spiskowych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 10:36  
Cytuj
Jeżeli chciał się podzielić opinią, a nie miał konta na stalowym, to jak wg. Ciebie Stella miało to wyglądać? Najpierw trzeba założyć konto, później dodać post. Wiele osób nie udziela się na forum, nie ma konta. Nadchodzi taki moment, że coś ich wkurzy i wtedy zakładają konto, żeby się podzielić opinią. Jakiś powód do założenia musi być, jedni mają taki, drudzy inny.

Chciałem nawet napisać, że zgadzam się z mirkiem, ale system wywalił mi błąd, że to nie możliwe, żebym się z nim zgadzał i musiałem edytować post! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 26 Marz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 14:51  
Cytuj
@SzoPeN
"Chciałem nawet napisać, że zgadzam się z mirkiem, ale system wywalił mi błąd, że to nie możliwe, żebym się z nim zgadzał i musiałem edytować post!"
good ale się uśmiałam smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Chcecie mi powiedzieć że o 00:51 ktoś założył konto by się podzielić OBIEKTYWNĄ oceną? Szczerze wątpię.


A Ty niespełna 20 min później równie obiektywnie oceniłeś intencje autora??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 17:36  
Cytuj
To może coś ktoś na temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »