NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Ile na wesele,
Posty: 22
Dołączył: 21 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 20:46  
Cytuj
B.l.u.e też tak myślę. Wchodzić w nowe życie z kredytem bo wesele na 5 fajerków musi być...chore

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 20:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 21 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2019r. 06:37  
Cytuj
Byłem na ślubie gdzie wydano majątek. Szło w dziesiątki tysięcy...ale czy bawiłem się lepiej niż na zwykłym "wiejskim" weselu? Nie...para rozstała się po 3 miesiącach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2019r. 10:06  
Cytuj
każdy organizuje takie wesele na jakie go stać (jak ktoś chce się zapożyczyć to może bo pewnie będzie miał jak spłacić pewnie z kasy z wesela) i jakie mu się marzy. ślubu nie bierze się co tydzień więc jak ktoś chce żeby było z pompa nie widzę przeszkód

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 21 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2019r. 23:16  
Cytuj
To prawda o gustach się nie dyskutuje i każdy ma prawo wyboru ale coraz częściej zakrawa to już o duża przesade

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 9 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2022r. 14:12  
Cytuj
My dawalismy zamiast kwiatów wino, zdrapki i kupony lotto. Na lokalnych grupach często się ogłaszają dziewczyny, które że zdrapek czy kuponów lotto robią bukiety. Super to wygląda.

Jeśli chcecie podarować coś pamiątkowego na dlużej, polecam zerknąć sobie na stronę:
www.andyceramika.pl/talerze

Można zamówić tutaj piękne ceramiczne talerze - które są ręcznie malowane w pracowniach w Bolesławcu.

Co ciekawe - są bardziej popularne za granicą niż w Polsce. Gdzie też kosztują o wiele więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2022r. 15:29  
Cytuj
Czy jak ktoś ma paszport covidowy to też musi płacić tyle samo?Z paszportami wedlug mnie powinni mniej dać na wesele.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 9 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2022r. 08:36  
Cytuj
Tyle na ile nas stać. Zwykle jednak znajomi dają do koperty ok 500 zł, rodzina bliższa daje ok 1000 zł. Chrzestni trochę więcej . Ale tak jak już wspomniałem - powinniście dawać tyle na ile mozecie sobie pozwolić na prezent umiech

Poza tym zwykle daje sie coś dodatkowego do koperty. Są to kwiaty, wino, czekoladki.

Od siebie polecam zerknąć sobie na stronę ceramiki Bolesławieckiej https://andyceramika.pl/ I zastanowić się nad podarowaniem pamiątkowej filiżanki, ewentualnie kubeczka - ceramika taka jest ręcznie malowana w najlepszych pracowniach w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Wrz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2022r. 19:23  
Cytuj
W sumie to niezły pomysł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2022r. 00:30  
Cytuj
CYTAT
Byłem na ślubie gdzie wydano majątek. Szło w dziesiątki tysięcy...ale czy bawiłem się lepiej niż na zwykłym "wiejskim" weselu? Nie...para rozstała się po 3 miesiącach

Zapraszają,to teoretycznie nic nie musisz płacić.Jest jednak coś takiego,jak honor własny i szacunek dla Państwa Młodych.To nie ma ceny.nie wiem
-----
Tyle mówi się i pisze o wzroście liczby rozwodów.zdegustowany
To małżeństwa są ich przyczyną!:szok:
Nie ma małżeństwa-nie ma rozwodu.potluczony
Proste.good

Jestem za tzw.życiem na'kocią łapę",ale z podpisanymi ustaleniami tego związku np.w przypadku śmierci partnera, dziedziczenia spadku.ok
Papier,umowa czy"cyrograf" powinien być.
Jeśli ma być formalne małżeństwo,pamiętaj-intercyza!mlotek
Nie będzie mezaliansu za kasę.jezyk

Małżeństwo,to podwojenie obowiązków i...utrata połowy przywilejów.całus

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »