NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 »
Perspektywa finansowa miasta,
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Szkoda, że w momencie gdy mamy tak dobrą koniunkturę na rynku - Stalowa Wola zamiast uzbrajać nowe tereny i poszukiwać nowych inwestorów konsumuje podatki na zabawę i igrzyska. Bo ja szczerze poza inwestycjami drogowymi nie widzę NIC co da nam jakieś korzyści w dłuższej perspektywie.


Pepsi, o jakich terenach do uzbrojenia ty mówisz? Przeciez w miescie nie ma już zadnych terenów inwestycyjnych, które interesowałyby poważnych inwestorów. Lucek nie raz mówił, ze są zainteresowani ale hektarami a nie popierdółkami po ileś tam arów czy 1 hektar. Musieliby dobrac się do lasów, ale to sa Lasy Państwowe i tego nie wyrżną bo im nie dadzą. Jest jeszcze kawał lasu między osiedlem na Orzeszkowej a Huta, ale to stanowi bufor ochronny i nie będzie cięte, chyba ze jakis mały pas pod bloki, ale z tego co wiem, to nie...

Gdzie więc bedą te tereny inwestycyjne? Przecież co się da to się sprzedaje, choć moim zdaniem powinno się dzierżawic mając stały dochód a nie jednorazowy zysk do zapchajdziury w budżecie.
Coś tam na strefie jest jeszcze, ale tam najpierw drogi musza doprowadzić..
To wiec co opozycja szczeka ze uzbrajać tereny tylko niech wskaże jakie?

ma takie układy na górze i nie może poszerzyć granic miasta. a za sanem to co jest. zamknęliśmy się między hutą i sanem i się dusimy. może tereny inwestycyjne są tylko nieudolny nadbereżny woli łatwiejszą drogę czyli ciągła zabawa i igrzyska na kredyt.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 10:05  
Cytuj

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 10:24  
Cytuj
Kampania wyborcza tuż tuż. Coraz więcej specjalistów na forum.good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Szkoda, że w momencie gdy mamy tak dobrą koniunkturę na rynku - Stalowa Wola zamiast uzbrajać nowe tereny i poszukiwać nowych inwestorów konsumuje podatki na zabawę i igrzyska. Bo ja szczerze poza inwestycjami drogowymi nie widzę NIC co da nam jakieś korzyści w dłuższej perspektywie.


Pepsi, o jakich terenach do uzbrojenia ty mówisz? Przeciez w miescie nie ma już zadnych terenów inwestycyjnych, które interesowałyby poważnych inwestorów. Lucek nie raz mówił, ze są zainteresowani ale hektarami a nie popierdółkami po ileś tam arów czy 1 hektar. Musieliby dobrac się do lasów, ale to sa Lasy Państwowe i tego nie wyrżną bo im nie dadzą. Jest jeszcze kawał lasu między osiedlem na Orzeszkowej a Huta, ale to stanowi bufor ochronny i nie będzie cięte, chyba ze jakis mały pas pod bloki, ale z tego co wiem, to nie...

Gdzie więc bedą te tereny inwestycyjne? Przecież co się da to się sprzedaje, choć moim zdaniem powinno się dzierżawic mając stały dochód a nie jednorazowy zysk do zapchajdziury w budżecie.
Coś tam na strefie jest jeszcze, ale tam najpierw drogi musza doprowadzić..
To wiec co opozycja szczeka ze uzbrajać tereny tylko niech wskaże jakie?


A gdyby tak LN nie zrezygnował z drugiego mostu na Sanie ? Może tam by się coś znalazło ...? No tak, ale kto by ogarnął taką inwestycję jak most smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 12:39  
Cytuj
Prawda? Po co rozwijać miasto?zaklopotany

"Dobrze" prawisz.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Szkoda, że w momencie gdy mamy tak dobrą koniunkturę na rynku - Stalowa Wola zamiast uzbrajać nowe tereny i poszukiwać nowych inwestorów konsumuje podatki na zabawę i igrzyska. Bo ja szczerze poza inwestycjami drogowymi nie widzę NIC co da nam jakieś korzyści w dłuższej perspektywie.


Pepsi, o jakich terenach do uzbrojenia ty mówisz? Przeciez w miescie nie ma już zadnych terenów inwestycyjnych, które interesowałyby poważnych inwestorów. Lucek nie raz mówił, ze są zainteresowani ale hektarami a nie popierdółkami po ileś tam arów czy 1 hektar. Musieliby dobrac się do lasów, ale to sa Lasy Państwowe i tego nie wyrżną bo im nie dadzą. Jest jeszcze kawał lasu między osiedlem na Orzeszkowej a Huta, ale to stanowi bufor ochronny i nie będzie cięte, chyba ze jakis mały pas pod bloki, ale z tego co wiem, to nie...

Gdzie więc bedą te tereny inwestycyjne? Przecież co się da to się sprzedaje, choć moim zdaniem powinno się dzierżawic mając stały dochód a nie jednorazowy zysk do zapchajdziury w budżecie.
Coś tam na strefie jest jeszcze, ale tam najpierw drogi musza doprowadzić..
To wiec co opozycja szczeka ze uzbrajać tereny tylko niech wskaże jakie?


Witam

O tym mówię (piszę) od początku.... Aby zmienić granice miasta potrzeba paru lat.... Od tego powinno się zacząć, a nie sprowadzać Thomasa Andersa i Marylę, bo Kowalski to kupi... Tym przede wszystkim należało się zając i to nie przez ostatnie 3 lata, a zdecydowanie wcześniej... Poza tym, o ile mnie pamięć nie myli, to :nasz" most na Sanie stoi w Mielcu, bo "chłopaki" oddali za darmo!!!! temu (sorki nie pamiętam nazwiska) działaczowi PiS mieleckiemu.... To była szansa rozwoju i w imię kolesiostwa została zaprzepaszczona.... Oby nie bezpowrotnie...

PS Bodajże daliśmy most P. Ortylowi, ale za co, to już nie wiem... Jeśli mnie pamięć myli, to proszę sprostować, bo ja tak to pamiętam....

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 17:04  
Cytuj
Most na Sanie został udupiony, bo niczego z miastem nie łączy (Ortyl) i jest niepotrzebny (Nadbereżny). Zaraz potem usłyszeliśmy o znakomitej współpracy prezydenta z marszałkiem i resztę nic nie znaczącego bełkotu. W tym także brednie o rzekomym finansowaniu obwodnicy z tych środków. Nie wiem, jakie machloje i przekręty trzeba robić, żeby marszałek sfinansował nową drogę krajową - którą zarządza i buduje GDDKiA z budżetu centralnego.

Swoją drogą, nasuwają mi się 2 ciekawostki:
1) Za czasów posłowania Butryn obwodnica miała być dwujezdniowa i bezkolizyjna. Odkąd (p)osłem został Weber, plany te zostały odcięte do jednej jezdni z kolizyjnymi skrzyżowaniami.
2) Nadbereżny dla utrzymania stanowiska startuje jednocześnie do sejmiku i na prezydenta. Wygrywa obie sprawy. Miasto traci przedstawiciela w sejmiku województwa, co widać w braku dofinansowania do budowy mostu na Sanie czy rozbudowy szkoły muzycznej.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 19:23  
Cytuj
Spłacać obecne kredyty, brać następne na spłatę poprzednich umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 5 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 20:09  
Cytuj
Jeśli terenów inwestycyjnych nie ma to trzeba rozmawiać z Lasami Państwowymi, zamieniać działki, robić nasadzenia, scalać je aby powstawały większe areały na inwestycje a nie siedzieć z założonymi rękami i trwonić kasę z publicznych pieniędzy na głupoty. No ale, mohery pójdą i zagłosują na Lucka bo przecież coś się w mieście dzieje. To jest konsekwencja braku ekonomii w naszych szkołach, społeczeństwo nie ma pojęcia z czego utrzymuje się miasto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 21:21  
Cytuj
Mryszard, Szlęzak przejął tereny po HSW i zaczął od budowy dróg. Drogi, uzbrojenie terenu a potem te tereny oferował inwestorom.

Dziś w tym temacie niestety nic takiego się nie dzieje. Mamy konferencje prasową przy planowanym remoncie drogi. Wielkie halo z powodu remontu (planowanego) istniejącej już drogi. Takimi błahostkami powinien zajmować się radny. Prezydent w mojej ocenie jest od ważniejszych spraw. No ale jak się nie ma nic poważniejszego w planie to zwołuje się dziennikarzy do planowanego remontu. Przecież nie będzie kolejny raz planował rewitalizacji Rynku w Rozwadowie czy Placu Piłsudskiego. Na to wyborcy nie dadzą sie już nabrać.

Nie wiem dlaczego piszesz o szczekaniu opozycji. Tu na forum są mieszkańcy. Nie każdy kto chce dobra miasta i nie podoba mu się styl zarządzania a raczej zadłużania miasta jest w opozycji i szczeka. Co to za styl i forma?

mirek777, nit tu sie nie uważa za specjalistę. To normalne pytania. Prezydent w wywiadzie na tym portalu potwierdził zadłużenie. Jego wynik to 100 milionów w czasie trwania jednej kadencji. Faktycznie Prezydent jako kandydat krytykował dług w wysokości niecałych 70 milionów zaciągniętych przez poprzednika. Chyba nie trzeba być żadnym specjalistą by zauważyć, że coś jest nie tak.

Dziwne komentarze dajesz mirek777. Nie zależy Ci na rozwoju miasta? Uważasz, że wszystko idzie w dobrym kierunku?


manukun, niestety widać w tym zarządzaniu głównie interes własny zarządcy a później dopiero miasto i to tylko na tyle by zaspokoić własne potrzeby. Ostatnie igrzyska w postaci wciągania flagi miały na celu głównie promocje Prezydenta we władzach partyjnych.

Niestety nie ma inwestycji, które będą przynosiły wpływy do kasy miasta. Niestety są inwestycje, które tą kasę będą uszczuplały. Centrum piłkarskie na Hutniczej jeśli zarobi pierwszą złotówkę to będzie na utrzymaniu miasta przez długie lata. Miał być tam inwestor i budowa hotelu, który miał w części utrzymywać tę inwestycje. Nie ma mowy o budowie żadnego hotelu. Miasto będzie głównym sponsorem centrum. Czekaja nas kolejne, nie małe wydatki.
Kolejna inwestycja to nadsańskie błonia. Inwestycja która będzie tylko kosztowała. Parki wodny i linowy również.

Czy stać Nas na takie inwestycje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Maja 2018r. 22:16  
Cytuj
Witam

Jeśli chodzi o wpływy z podatku od nieruchomości, to są większe, ale....dlaczego???? Bo przez dwa lata były podnoszone dla firm, ale nie dla Kowalskiego, który jest naturalnym wyborcą PiS....


A co było z obietnicą zmniejszenia kosztów gospodarowania odpadami???? To samo!!! Kowalski płaci mniej, a moja firma dostała obniżkę, jak Pan Nadbereżny objął władzę z 26zł na 22zł na bodajże 4 miesiące!!!! A od kwietnia była podwyżka z 22zł na 36zł.... Policzcie, ile to procent???? I kto ma taniej???? Wyborca PiSssssssss!!!! Ale, żeby tylko nie marudzić, to w tym roku podatki nie zostały o dziwo?!? podniesione dla firm..... I to mnie zszokowało przy takich kredytach...... Ale obawiam się, że nasze rodzime firmy będą musiały ciężar tych kredytów wziąć na swoje barki, bo przecież urzędnicy pasa nie zacisną.... Im nagrody należą się, jak psu buda..... Rokrocznie umiech

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
Witam

Jeśli chodzi o wpływy z podatku od nieruchomości, to są większe, ale....dlaczego???? Bo przez dwa lata były podnoszone dla firm, ale nie dla Kowalskiego, który jest naturalnym wyborcą PiS....


A co było z obietnicą zmniejszenia kosztów gospodarowania odpadami???? To samo!!! Kowalski płaci mniej, a moja firma dostała obniżkę, jak Pan Nadbereżny objął władzę z 26zł na 22zł na bodajże 4 miesiące!!!! A od kwietnia była podwyżka z 22zł na 36zł.... Policzcie, ile to procent???? I kto ma taniej???? Wyborca PiSssssssss!!!! Ale, żeby tylko nie marudzić, to w tym roku podatki nie zostały o dziwo?!? podniesione dla firm..... I to mnie zszokowało przy takich kredytach...... Ale obawiam się, że nasze rodzime firmy będą musiały ciężar tych kredytów wziąć na swoje barki, bo przecież urzędnicy pasa nie zacisną.... Im nagrody należą się, jak psu buda..... Rokrocznie umiech

Pozdrawiam



Damy tym co chcą żeby im dawać. Ich jest sporo. Zabierzemy tym co coś robią zarumieniony
..... i sprawiedliwość

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 07:09  
Cytuj
CYTAT

mirek777, nit tu sie nie uważa za specjalistę. To normalne pytania. Prezydent w wywiadzie na tym portalu potwierdził zadłużenie. Jego wynik to 100 milionów w czasie trwania jednej kadencji. Faktycznie Prezydent jako kandydat krytykował dług w wysokości niecałych 70 milionów zaciągniętych przez poprzednika. Chyba nie trzeba być żadnym specjalistą by zauważyć, że coś jest nie tak.


Fakt zadłużenia miasta, skandalicznych nagród dla ludzi, którzy i tak zarabiają za dużo to jedno. I z tym się zgadzam. Jeśli prezydent nie wybroni się konkretami w sprawie zadłużenia - to może przegrać te wybory.

Jest jednak uaktywniona grupa osób, będących zapewne w przyszłości w sztabach wyborczych, lub zamierzających kandydować, którzy teraz i w przyszłości będą tu nagle grali ekspertów.

CYTAT

Dziwne komentarze dajesz mirek777. Nie zależy Ci na rozwoju miasta? Uważasz, że wszystko idzie w dobrym kierunku?


Nie zauważyłeś ironii?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 07:16  
Cytuj
mirek tu nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć, że takie zadłużanie miasta na konsumpcje źle się skończy. wystarczy mieć troszkę oleju w głowie i prowadzić domowy budżet, gdzie również są wpływy i wydatki. czyż nie?umiech

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 07:58  
Cytuj
Irlandia - kraj który w latach 50 ub. wieku był krajem rolniczym bez perspektyw. Co zrobił gdy zaczął otrzymywać pieniądze z UE na rozwój? Wprowadził przepisy zabraniające inwestycji środków pomocowych w infrastrukturę. Wszystko szło w programy szkoleniowe i R&D. Oni wiedzieli, że słomiane inwestycje generują wyłącznie koszty.

Prześledźcie sobie działania prezydenta Nowej Soli. Gość z ponad 20% bezrobocia zrobił 5% ściągając inwestorów którzy budowali fabryki w jego mieście (sam miał biznes). Mieszkańcy również chcą parku wodnego - i dostaną go aż wpływy z podatków będą na tyle wysokie, że miasto będzie w stanie wybudować i utrzymać obiekt bez kredytów. Tak to się robi, a nie pozorne działania jak w Aluminiowej Niewoli i Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
mirek tu nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć, że takie zadłużanie miasta na konsumpcje źle się skończy. wystarczy mieć troszkę oleju w głowie i prowadzić domowy budżet, gdzie również są wpływy i wydatki. czyż nie?umiech


Pytanie brzmi - czy to na konsumpcję, czy na inwestycje?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 16:46  
Cytuj
DzienDobry: Jaka jest w/g ciebie definicja inwestycji publicznych a jaka inwestycji prywatnych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mirek tu nie trzeba być ekspertem żeby wiedzieć, że takie zadłużanie miasta na konsumpcje źle się skończy. wystarczy mieć troszkę oleju w głowie i prowadzić domowy budżet, gdzie również są wpływy i wydatki. czyż nie?umiech


Pytanie brzmi - czy to na konsumpcję, czy na inwestycje?



Proszę, wymień te inwestycje, które w przyszłości dadzą wpływy do kasy miasta. Te zwiększające koszty już znamy.

Nawiązując do twojej poprzedniej wypowiedzi. Jeśli ktoś zamierza kandydować to nie ma prawa zadawać pytań? Nie powinien interesować się losem miasta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 19:04  
Cytuj
A czy nie powinien tego robić otwarcie?
Chyba że chce być radnym lub prezydentem rządzącym pod swoim nickiem na tym lub innych forach...

Co do inwestycji, to oprócz tego co widać - to nie wiem.
Na pewno inwestycje to nie bieżąca konsumpcja.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
A czy nie powinien tego robić otwarcie?
Chyba że chce być radnym lub prezydentem rządzącym pod swoim nickiem na tym lub innych forach...

Co do inwestycji, to oprócz tego co widać - to nie wiem.
Na pewno inwestycje to nie bieżąca konsumpcja.ok


A to by nowość była gdyby radni i Prezydent pisali na tym forum pod swoimi nazwiskami. Uwierzę w szczere intencje gdy zaczniesz tego wymagać od obecnych radnych i Prezydenta.

Inna sprawa, że nie ma jeszcze kampanii wyborczej bo termin wyborów nie został ogłoszony, oficjalnie.

Nadal dziwi mnie twoje podejście do tematu. Nie wiem czy dobrze rozumiem... Jeśli ktoś martwi się losem miasta, zadaje pytania o zadłużenie miasta, rozlicza Prezydenta z obietnic jest potencjalnym kandydatem i nie powinien tego robić?

Co do inwestycji, proszę wymień te co widać, a które nie są bieżącą konsumpcją?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 20:04  
Cytuj
A mnie sie nasuwa pytanie ... Czy nie jest to troszke dziwne ze wszystkie te "inwestycje" sa prowadzone w ostatnim roku kadencji ??
Tak aby wszystko bylo gotowe tuz przed wyborami ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
Na konferencji prasowej zwołanej dla mediów 7 maja 2018 roku Lucjusz Nadbereżny powiedział, że informacja Szlęzaka jest całkowicie nieprawdziwa.


DzienDobry: Jaka jest w/g ciebie definicja inwestycji publicznych a jaka inwestycji prywatnych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2018r. 23:37  
Cytuj
Tak zupełnie na poważnie - czy którykolwiek projekt Nadbereżnego da miastu korzyść natury finansowej?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2018r. 00:21  
Cytuj
Moglibyśmy postawić bramki przy wejściu do parku i na podwórka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2018r. 06:28  
Cytuj
CYTAT
Moglibyśmy postawić bramki przy wejściu do parku i na podwórka?


Myślałem, że już wszystkie głupie pomysły wypowiedziano. Zapomniałem o Art. Mieszkańcy sfinansują budowę partu a potem będą płacili za wejście. Taki pomysł to tylko z ust przedstawicielki władzy.

CYTAT (manukun )

Tak zupełnie na poważnie - czy którykolwiek projekt Nadbereżnego da miastu korzyść natury finansowej?


Ja takich nie znam.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2018r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
Tak zupełnie na poważnie - czy którykolwiek projekt Nadbereżnego da miastu korzyść natury finansowej?

Będzie odwrotnie, dodatkowe pieniądze pójdą na utrzymanie tych projektów umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »