NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Nocleg w Bieszczadach,
Posty: 4
Dołączył: 22 Marz 2018r.
Skąd: Warszawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2018r. 09:13  
Cytuj
Witam wszystkich.Planuję z mężem wybrać się w Bieszczady i mam pytanie:czy ktoś może polecić jakieś sprawdzone miejsca na nocleg?Rozważam miejscowości Polańczyk i Olchowiec.Proszę o pomoc w tej sprawie,bo wyjazd będzie już w lipcu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2018r. 09:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2018r. 09:16  
Cytuj
Pensjonat "Gościniec Rabe"
Dodatkową atrakcją jest basen z gorącą wodą na zewnątrz, jest i sauna.
Byłem dwukrotnie. Raz w domku pasterskim (jest mega!), szczególnie ten z ławko-huśtawką ukierunkowaną na zachodzące słońce i raz w Pensjonacie na dole. Śniadania w cenie. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2018r. 17:40  
Cytuj
http://www.solinianka.pl

Zacznij od obejrzenia zdjęć, ośrodek robi wrażenie. Ogólnie bardzo miła obsługa, czyściutko, smaczne jedzenie, na śniadanie szwedzki stół, obiady obfite. Niedaleko wejście na szlaki, można przejść się do Polańczyka, trzeba tylko oskakać się po urokliwych strumykach. Cenowo to rzecz gustu, wszystko jest na stronie. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2018r. 21:49  
Cytuj
Polecam 'Agroturystyka Wilkowyja'- znajdziesz ich na fb. Domek oddany do użytku chyba 2 lata temu- nowy i zadbany. To jest niedaleko Polańczyka, cisza, spokój, oczywiście dostęp do grilla, altanki, ławki, huśtawki itd., bardzo uprzejmi gospodarze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2018r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
Polecam 'Agroturystyka Wilkowyja'- znajdziesz ich na fb. Domek oddany do użytku chyba 2 lata temu- nowy i zadbany. To jest niedaleko Polańczyka, cisza, spokój, oczywiście dostęp do grilla, altanki, ławki, huśtawki itd., bardzo uprzejmi gospodarze.


To żadna agroturystyka a zwykła baza noclegowa.
Jak w Bieszczady to polecam Zatwarnicę - hotel, Chmiel - agro.u Prezesa, Sękowiec - domki. Miejsca te znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji jeśli chodzi o Bieszczady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 14:12  
Cytuj
Też chciałam zapytać o noclegi w tych okolicach, bo planuję wybrać się w Bieszczady na długi urlop.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
Cześć, tak sobie przeglądam to forum i trochę nie kumam... Co jest złego w tym ostatnim poście, że padło pytanie o moderatora? Przecież inne hotele, pensjonaty a nawet agroturystyka, są tu też polecane... A wydaje mi się, że skoro Jola2000 pyta, to chciałaby mieć jak najwięcej odpowiedzi by wybrać dla siebie coś, co Jej najbardziej odpowiada... Też chciałam zapytać o noclegi w tych okolicach, bo planuję wybrać się w Bieszczady na długi urlop.


Chodzi zapewne o to, że autorka pyta o prywatne, autentyczne opinie ludzi, którzy spędzili miło czas w Bieszczadach. Pyta o rzetelne opinie. Dalibor uznał, że post Pani Zuzy20 to nie jej prywatną, sprawdzoną opinią, a reklama ośrodka wypoczynkowego. Jak wiadomo, reklama jest zawsze pełna wspaniałości, które niekoniecznie pokrywają się z rzeczywistością. Warto jednak zwrócić uwagę, iż Zuza20 założyła konto tydzień temu, jeszcze przed publikacją tego wątku. Jednak ma na chwilę obecną jeden wpis. Można by uznać, że konto zostało założone umyślnie 21 marca. Następnie jolanta założyła konto dzień później z "fikcyjnym" pytaniem o nocleg w Bieszczadach. Następnie poczekała i z konta, które założyła dzień wcześnie wrzuciła reklamę swojego ośrodka. Co więcej, gdy reklama Zuzy20 została poddana w wątpliwość, jolanta założyła trzecie konto, goslawa, aby uwierzytelnić wpis Zuzy20, zwrócić na niego uwagę potencjalnych klientów. Wszystko układa się w sensowną całość, a cały ten wątek może być uznany za wyrachowaną próbę darmowej reklamy na forum, która jest zakazana. Inna sprawa, że wcale tak być nie musi umiech A hotel Villa Collis w Olchowcu jest fajnym miejscem, w którym Zuza20 spędziła uroczy weekend umiech Pozdrawiam.

ps. A szybka edycja Twojego postu goslawo może sugerować, że kapnęłaś się, że intryga została ujawniona, w związku z czym nie chcąc być zbyt nachalną, wyedytowałaś swój post smiech2 Tylko bez spiny, to tak na luzie piszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 15:06  
Cytuj
Natura Park Bieszczady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cześć, tak sobie przeglądam to forum i trochę nie kumam... Co jest złego w tym ostatnim poście, że padło pytanie o moderatora? Przecież inne hotele, pensjonaty a nawet agroturystyka, są tu też polecane... A wydaje mi się, że skoro Jola2000 pyta, to chciałaby mieć jak najwięcej odpowiedzi by wybrać dla siebie coś, co Jej najbardziej odpowiada... Też chciałam zapytać o noclegi w tych okolicach, bo planuję wybrać się w Bieszczady na długi urlop.


Chodzi zapewne o to, że autorka pyta o prywatne, autentyczne opinie ludzi, którzy spędzili miło czas w Bieszczadach. Pyta o rzetelne opinie. Dalibor uznał, że post Pani Zuzy20 to nie jej prywatną, sprawdzoną opinią, a reklama ośrodka wypoczynkowego. Jak wiadomo, reklama jest zawsze pełna wspaniałości, które niekoniecznie pokrywają się z rzeczywistością.



Może nie zwrócił bym uwagi ale wczoraj lub przedwczoraj,na innym forum była podobna sytuacja. Padło pytanie "gdzie w Bieszczady" i pojawiła się "obiektywna" odpowiedz mocno zadowolonego turysty,oczywiście z świeżo założonego konta. Polecony został ośrodek w Olchowcu :cwaniak:
Nie wiem ile kosztuje skuteczna reklama,ale takie praktyki kompromitują a nie reklamują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 19:06  
Cytuj
widać tu że niektórzy minęli się z powołaniem, mogliby być detektywami, śledczymi a tak ślęczą przed kompem i dyrdymały czytają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 22:27  
Cytuj
CYTAT
widać tu że niektórzy minęli się z powołaniem, mogliby być detektywami, śledczymi a tak ślęczą przed kompem i dyrdymały czytają
ale mają rację, przypadek? Nie sądzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Marz 2018r.
Skąd: Warszawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2018r. 11:23  
Cytuj
Cześć.witam wszystkich po dłuższej przerwie.Zadając proste pytanie,nie myślałam,że wywiąże się tak ożywiona dyskusja(chodzi o jakieś dziwne podejrzenia).Cytując wypowiedź Dalibora:"Chodzi zapewne o to, że autorka pyta o prywatne, autentyczne opinie ludzi, którzy spędzili miło czas w Bieszczadach.,Tak,potweierdzam tę wypowiedź- po prostu szukam autentycznych opinii o noclegach w Bieszczadach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2018r. 12:12  
Cytuj
Łomiankowa Dolina w Wetlinie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2018r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
Cześć.witam wszystkich po dłuższej przerwie.Zadając proste pytanie,nie myślałam,że wywiąże się tak ożywiona dyskusja(chodzi o jakieś dziwne podejrzenia).Cytując wypowiedź Dalibora:"Chodzi zapewne o to, że autorka pyta o prywatne, autentyczne opinie ludzi, którzy spędzili miło czas w Bieszczadach.,Tak,potweierdzam tę wypowiedź- po prostu szukam autentycznych opinii o noclegach w Bieszczadach.


W mojej wypowiedzi nie padły takie słowa.
Ciężko wierzyć w autentyczną opinie komuś,kto zarejestrował się tylko po to aby mocno przysłodzić lub zwyczajnie oczernić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Marz 2018r.
Skąd: Warszawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2018r. 15:59  
Cytuj
Dalibor,po prostu pomyliłam się-chodziło mi o wypowiedź Szopena a nie Twoją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2018r. 19:41  
Cytuj
A ja zadam trudniejsze pytanie. Co polecacie robić z dziećmi w bieszczadach a konkretniej co warto odwiedzić, zobaczyć, gdzie pojechać, gdzie pójść. Planuje z dwójką małych dzieci wybrać się na trzy dni i zastanawiam się po pierwsze to wybrać bazę tj Wetlina lub Solina, Polańczyk i oprócz podziwiania widoków, oddychania świeżym powietrzem i czerpania radości ze spokoju co robić ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2018r. 20:59  
Cytuj
Wchodziłem z trzylatkiem na Połoninę Wetlińską do Chatki Puchatka i było całkiem przyjemnie.
Do tego warto przejechać się kolejką wąskotorową, zwiedzić skansen kolejki w Majdanie, genialne mini zoo w Lisznej, gdzie można karmić dzikie zwierzaki np. przepięknego jelenia czy daniele. To wszystko zaraz obok Cisnej, a po wycieczkach obiad w Cisnej w Siekierezadzie, miejscu kultowym.
Polańczyk nigdy mnie nie urzekł. Jak jest sezon można wybrać się na kurs statkiem po jeziorze solińskim. Tyle mi do głowy z dzieciami przychodzi umiech Miłego wypoczynku (wiem jak ciężko o to z dziećmi)umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2018r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
A ja zadam trudniejsze pytanie. Co polecacie robić z dziećmi w bieszczadach a konkretniej co warto odwiedzić, zobaczyć, gdzie pojechać, gdzie pójść. Planuje z dwójką małych dzieci wybrać się na trzy dni i zastanawiam się po pierwsze to wybrać bazę tj Wetlina lub Solina, Polańczyk i oprócz podziwiania widoków, oddychania świeżym powietrzem i czerpania radości ze spokoju co robić ????


Bieszczady to kawał ciekawej historii ale niekoniecznie dla małych dzieci.
Tak z głowy :
Ustrzyki Dolne - muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego z ciekawymi zbiorami.
Czarna - Galeria Barak, tu możesz nabyć ciekawe rękodzieło.
Muczne - zagroda pokazowa żubrów.
Tarnawa Niżna - jazda konna/bryczka.
Majdan - Bieszczadzka kolejka leśna.
Cisna - pracownia ikon.
Komańcza - izba kultury Łemkowskiej.
Solina - zwiedzanie zapory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2018r. 22:07  
Cytuj
dziękuję za odpowiedź wszystkie propozycję rozważymy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 12:02  
Cytuj
jolanta2000 Miesiąc temu wróciłam z dzieckiem z uroczego hotelu Villa Collis w Bieszczadach. Miejsce samo w sobie ma dużo atrakcji, Spa, kryty basen(z którego rozciągają się przepiękne widoki na jezioro Solińskie i lasy),łaźnia rzymska, sauna fińska ,gabinet masażu. Korzystając z jacuzzi można do woli upajać się tym miejscem . Bezpośrednie wyjście na przestronny taras z leżakami latem umożliwia kąpiele słoneczne na łonie natury. Dzięki temu miejscu odkryłam w moim dziecku żyłkę do podróży i aktywnego życia. Następny pobyt planujemy latem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2018r. 09:31  
Cytuj
Jest szansa,że ktoś ze Szczecina zaloguje się na Stalowym Mieście i podzieli "obiektywnym" odczuciem jakiego zaznał w Olchowcu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2018r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
jolanta2000 Miesiąc temu wróciłam z dzieckiem z uroczego hotelu Villa Collis w Bieszczadach. Miejsce samo w sobie ma dużo atrakcji, Spa, kryty basen(z którego rozciągają się przepiękne widoki na jezioro Solińskie i lasy),łaźnia rzymska, sauna fińska ,gabinet masażu. Korzystając z jacuzzi można do woli upajać się tym miejscem . Bezpośrednie wyjście na przestronny taras z leżakami latem umożliwia kąpiele słoneczne na łonie natury. Dzięki temu miejscu odkryłam w moim dziecku żyłkę do podróży i aktywnego życia. Następny pobyt planujemy latem.

W jakim wieku jest Twoje dziecko, bo moje mają 9 i 12 i zastanawiam się, czy znajdę tam coś dla nich? A co z posiłkami, bo moje są bezglutenowcami i muszą mieć odpowiednią dietę? Będę wdzięczna za info i pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 06:59  
Cytuj
Witam.Mam do odstąpienia miejsce w 4-osobowym domku nad Soliną ( majowy weekend).Wiadomość prv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »