NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 41 42 43 44 45 46 47 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 19:58  
Cytuj
1800 euro za posmak f***a w ustach umiech gratuluje panu ale wole 1800zl u Polaka niż u szkopa milion w zamian za posmak w ustach ból dupy i utratę godności niemoto umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 19:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
1800 euro za posmak f***a w ustach umiech gratuluje panu ale wole 1800zl u Polaka niż u szkopa milion w zamian za posmak w ustach ból dupy i utratę godności niemoto umiech
WŁAŚNIE Z TAKIM PODEJŚCIEM TYLE ZARABIACIE,KTO WALCZY O SWOJE TEN MAgoodgoodgoodgoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 01:54  
Cytuj
CYTAT
1800 euro za posmak f***a w ustach umiech gratuluje panu ale wole 1800zl u Polaka niż u szkopa milion w zamian za posmak w ustach ból dupy i utratę godności niemoto umiech


Przypominam że już Niemcy nie maja większości pakietu % teraz to jest Superior Industries. A akcje należą do amerykanów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 02:01  
Cytuj
Ja tylko podziwiam osłów pracujących w postój , żenada panowie widać brak$.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 07:29  
Cytuj
air kissaluminiumair kissok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 08:30  
Cytuj
Panowie, czy to Niemcy czy Amerykanie, jest obojętne. Wykorzystywanie ludzi i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 10:23  
Cytuj
Ale sami ludzie sobie to robią tyrają jak osły ubrudzone po sam łeb i co najlepsze cieszą się z tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
1800 euro za posmak f***a w ustach umiech gratuluje panu ale wole 1800zl u Polaka niż u szkopa milion w zamian za posmak w ustach ból dupy i utratę godności niemoto umiech
WŁAŚNIE Z TAKIM PODEJŚCIEM TYLE ZARABIACIE,KTO WALCZY O SWOJE TEN MAgoodgoodgoodgoodgoodgood

Karzełku głupi ja zarabiam w granicach 5 wiec weź na wstrzymanie umiech a ty to karzełek chyba z dwójki tak ? Ten serzwacka z krasnika słynny obciągacz pod stołem jak się nie mylę gratuluje alkoholiku ale zanim coś powiesz umyj usta i przepłucz dobrze bo z twych ust zalatuje niejednym f***tem podpierdalaczu mały ;)
Aha i wiem już czemu jesteś bezmózgiem ;) tlenek aluminium robi swoje a ty łykasz go z dwóch końców ;)
I nie ważne czyj zakład ale jego szkodliwość. 95%pracujacych tam będzie bujać się z rakiem żołądka jelit lub wątroby jak skorpion który wpier..la tylko kebaby ;) wspomnicie moje słowa ale będzie już za późno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 14:34  
Cytuj
Nie wkladajcie wszystkich ludzi do 1 worka.Oprocz bezmozgich matołów z przytulonymi uszami,na różnych stanowiskach,pracują tam też ludzie bardzo wartościowe,inteligentni i mądrzy. Pracują ciężko pod wielką odpowiedzialnością I presją przełożonych jak również czasu.Sam miałem zaszczyt I przyjemność poznać kilka takich osób, pracowałem z TYMI OSOBAMI co do dziś miło wspominam.A zarobki na SUPERIOR INDUSTRIES 3000- 3500 netto bez nadgodzin,i tak są największe W STALOWEJ WOLI,w żadnym innym okolicznym zakładzie tyle nie płacą. Wysokość zarobków reguluje rynek pracy,ekonomia popyt itd...WIELKA 4 +2.....TERAZ LEPIEJ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Nie wkladajcie wszystkich ludzi do 1 worka.Oprocz bezmozgich matołów z przytulonymi uszami,na różnych stanowiskach,pracują tam też ludzie bardzo wartościowe,inteligentni i mądrzy. Pracują ciężko pod wielką odpowiedzialnością I presją przełożonych jak również czasu.Sam miałem zaszczyt I przyjemność poznać kilka takich osób, pracowałem z TYMI OSOBAMI co do dziś miło wspominam.A zarobki na SUPERIOR INDUSTRIES 3000- 3500 netto bez nadgodzin,i tak są największe W STALOWEJ WOLI,w żadnym innym okolicznym zakładzie tyle nie płacą. Wysokość zarobków reguluje rynek pracy,ekonomia popyt itd...WIELKA 4 +2.....TERAZ LEPIEJ????

Tak są największe ? Hahaha 4500 bez nadgodzin operator CNC żadna posrana 4brygadowka.
Napewno są tam tez ludzie wporzadku ale dużo jest takich co robią opinie.
A zarobki nie są jak widzisz „najlepsze” ja 3 sobotki strzelam i mam 5800 umiech także słabe masz rozeznanie kolego umiech
I nie wciskaj ludziom głupot ze w żadnym innym zakładzie tyle nie płaca bo płaca nawet lepiej tylko trzeba dobrze szukać umiech i wcale nie daleko od kuperiora umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 2 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 17:58  
Cytuj
OK operator CNC to jakby nie patrzec fach w reku,mozna negocjowac stawke indywidualnie w zaleznosci od umiejetnosci.Piszac o SUPERIOR INDUSTRIES mam na mysli ogolne place dla wszystkich pracownikow.A to troche inna sprawa niz pojedyncze zarobki fachowca w innym zakladzie.W SUPERIOR INDUSTRIES ludzie ktorzy umieja ustawiac maszyny CNC tez nie zarabiaja 3000-3500 tylko mysle koło 5-7 tys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 18:25  
Cytuj
No ok jeśli chodzi o średnia zarobkowa dla pracownika fizycznego to się zgodzę jednak 4brygadowki nie cierpię wole święta z rodzina umiech
Eee coś ty ustawiacz w superiorze 4500max kiedyś zarabiali (5lat temu) 500zl więcej niż na obróbce pracownik teraz może się to zmienilo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 18:31  
Cytuj
Pięć tysięcy to tam nawet kierownik zmiany nie wyciągnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 18:53  
Cytuj
jakie 5 tysi na którym zakładzie ty pracujesz kier zmiany jak ma pare setek to i dwa razy tyle wyciągnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 18:55  
Cytuj
oczywiście ten stary kier bo reszta to zapiepsza za pare tysi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2020r. 19:01  
Cytuj
karzełek pisał ile zarabia o nim pisali co trzeba robić żeby zarabiać włazisz pod stół robisz co trzeba posmak w ustach ból dupy ale tak tu jest jak sie nie schylisz to i nie zarobisz różnice w zarobkach są straszne jak ci nie smakuje nie pasuje trudno tu kaiery nie zrobisz bez wazelinki jest trudno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 00:57  
Cytuj
.A zarobki na SUPERIOR INDUSTRIES 3000- 3500 netto bez nadgodzin,i tak są największe W STALOWEJ WOLI,
Może kiedyś były największe, ale chyba to już przeszłość. Wytacarz podejdź do chłopaków z kontroli np. na odlewni i zapytaj czy biorą 3000 na rękę, śmiem w to wątpić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 11:55  
Cytuj
Pracownik
Ustawiacz
Kierownik zmiany
Kierownik kierownika zmiany
Kierownik kierownika kierownika zmiany
Asystent dyrektora czyli przełożony w.w. kierowników
Dyrektor taki niepotrzebny
Dyrektor główny

Pomyliłem coś czy tak to wygląda ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 11:55  
Cytuj
No to biorą 4000 A gdzie indziej 3000 bez nadgodzin.Srednia WYCHODZI 3500 tak na zwykłego pracownika bez nadgodzin,SPRZEDANIA DWD czy urlopu. Hierarchia wygląda tak jak opisujesz...nic dodać nic ująć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 14:16  
Cytuj
CYTAT

Pracownik
Ustawiacz
Kierownik zmiany
Kierownik kierownika zmiany
Kierownik kierownika kierownika zmiany
Asystent dyrektora czyli przełożony w.w. kierowników
Dyrektor taki niepotrzebny
Dyrektor główny

Pomyliłem coś czy tak to wygląda ?

Hehe dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 16:33  
Cytuj
Tak to wygląda, są tacy asystenci na odlewni ze robi analizy i 8 000 na wyplate a pracownicy na dole muszą Dwd sprzedac nadgodziny trzepnąc zeby 3 500 na wyplate dostac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 19:31  
Cytuj
Na paru wydziałach jest parę fajnych stanowisk, i nie są to stanowiska wypracowane w 100 procentach. Jak zakład startował to wiedzieli komu się przypodobać, albo było to poprostu dzięki rodzinie. Długo to nie trwało i rodzinne posadki się posypały, a te niektóre dalej są. piwko w pubie czy piłeczka wiadomo :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 22:43  
Cytuj
Pracownik
Ustawiacz
Kierownik zmiany
Kierownik kierownika zmiany
Kierownik kierownika kierownika zmiany
Asystent dyrektora czyli przełożony w.w. kierowników
Dyrektor taki niepotrzebny
Dyrektor główny

Pomyliłem coś czy tak to wygląda ?

dodaj jeszcze brygadzistów

a na kontroli 2800 to prawda

wszędzie ponoć są kierownicy zmiany ale na kontroli są tylko brygadziści bo wiadomo kontrola to taki dział bez jakiegokolwiek znaczeniamlotek no to poco tam jakiś kierownik zaklopotany dali by mu kiera to jeszcze by chciał zarabiać tak jak kier albo mieć coś do powiedzenia a tak cicho siedzi bo co ma do gadania co on do kierownika jakiś pionek z kontroli bedzie tu coś tam chciał i jeszcze bedzie nam roboty szukał a tak jest super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2020r. 09:55  
Cytuj
Na kontroli jakosci jest kierownik dzialu , asystent kierownika ,kierownik zmianowy, zastepca kierownika zmiany ,pracownicy . zarobki 2800 zl nowo przyjety a tak to mają 4000 zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2020r. 10:50  
Cytuj
Jaszczur zapomniałeś napisać o brygadzistach i wszechwiedzacym oraz wszechobecnym jeśli chodzi o sprawy "tylne" kochanym inżynierowi jakości. Z tego miejsca pozdrowienia dla Kim Dzong Gi.a.

Zarobki 4000?? Nie wiem ile 100-tek trzeba by było zrobić żeby wziąść takie pieniądze na kontroli. Ale jeśli ktoś lubi robić po 250h to spoko ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 41 42 43 44 45 46 47 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »