NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 40 41 42 43 44 45 46 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 17:22  
Cytuj
Wesolo to bedzie po nowym roku, bedzie jazda , kierownicy bedą sie zwalniac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 17:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 17:56  
Cytuj
Niech się zwalniają, szerokości...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 17:59  
Cytuj
Niech się zwalniają, szerokości...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 18:50  
Cytuj
Nikt nie będzie za nimi tęsknił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 19:50  
Cytuj
I dobrze,zostana sami najlepsichytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 21 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2019r. 22:58  
Cytuj
Przyjęcia sa do pracy a jesli tak to na jakie działy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Gru 2019r. 11:43  
Cytuj
odlewnia obróbka mechaniczna logistyka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 11:13  
Cytuj
Postoje są niepotrzebne,człowiek się rozpija i rozleniwia,chcę już do pracy,ale jeszcze kilka dni i wracamygoodgoodgoodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 17:17  
Cytuj
Karzelek jesteś poj...ny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 17:52  
Cytuj
Skoro postoje i regeneracja człowiekowi nie jest potrzebna to ja zbuduje koło z generatorem prądu rurka dla ciebie do pyska i będziesz za****alal w tym kole 365/7/24 może zasilisz mi tylko telewizor ale ty będziesz zadowolony.
Postój nie jest potrzebny dla bezmózgich istot i małp która wytresujesz sobie w zakładzie pracy. Byle debil może stać naciskać zielony i wkładać koła do maszyny dlatego nie dziwi mnie ze ktoś z tego zakładu stwierdził ze postoje są niepotrzebne umiech gratuluje przed nami nowy rok a głupoty wciąż nie ubywa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
Skoro postoje i regeneracja człowiekowi nie jest potrzebna to ja zbuduje koło z generatorem prądu rurka dla ciebie do pyska i będziesz za****alal w tym kole 365/7/24 może zasilisz mi tylko telewizor ale ty będziesz zadowolony.
Postój nie jest potrzebny dla bezmózgich istot i małp która wytresujesz sobie w zakładzie pracy. Byle debil może stać naciskać zielony i wkładać koła do maszyny dlatego nie dziwi mnie ze ktoś z tego zakładu stwierdził ze postoje są niepotrzebne umiech gratuluje przed nami nowy rok a głupoty wciąż nie ubywa
JAK CI SIE NIECHCE PRACOWAC TO SIE ZWOLNIJ,NA TWOJE MIEJSCE ZNAJDA SIE CHETNI DO PRACYzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 21:06  
Cytuj
Karzełek, jacy chętni ? Dobrze wszyscy wiedzą, że ludzi brakuje na każdym wydziale i jakoś nie widać, żeby ludzie walili do Superiora drzwiami i oknami. sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
Skoro postoje i regeneracja człowiekowi nie jest potrzebna to ja zbuduje koło z generatorem prądu rurka dla ciebie do pyska i będziesz za****alal w tym kole 365/7/24 może zasilisz mi tylko telewizor ale ty będziesz zadowolony.
Postój nie jest potrzebny dla bezmózgich istot i małp która wytresujesz sobie w zakładzie pracy. Byle debil może stać naciskać zielony i wkładać koła do maszyny dlatego nie dziwi mnie ze ktoś z tego zakładu stwierdził ze postoje są niepotrzebne umiech gratuluje przed nami nowy rok a głupoty wciąż nie ubywa
. Dobrze gada polać mu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2020r. 15:02  
Cytuj
Znam takich co chcieli pracować, nie chorowali,nie nawalali dniowek wręcz przeciwnie sprzedawali DWD I połowę starego urlopu.Za to umieli powiedzieć prosto w oczy co myślą, upominać się o lepsze warunki pracy wyśmiewać prosto w twarz głupie I bezsensowne praktyki.Niestety tacy ludzie są eliminowani z zakładu W najbardziej bezczelny sposób jaki tylko można było to zrobić. Tacy ludzie są nie wygodni,najlepiej jakby stulili uszy po sobie i nic nie mówili, akceptowali wszystko bez zastrzeżeń choćby największe głupoty. ZERO DIALOGU,ROZMOWY,WSPOLPRACY że strony kadry kierowniczej,przynajmniej na LP3 obróbce mechanicznej na placówce POLEROW.TAKIE JEST MOJE ZDANIE...pytanie brzmismiech2laczego na tej placówce jest taka rotacja pracowników??? Ludzie uciekają na potęgę gdy tylko nadchodzi wiosna.Przypadek???? Chyba NIE,I jeszcze ciągłe obiecanki co to niby nie będzie ulepszone,a jak przychodzi co do czego to kończy się źle zamontowanymi wiatrakami,przykrotkim stołem i rolami oraz tablica na której trzeba było pisać mazakiem W XXI wieku,zamiast dodatkowego monitora,która zresztą wisiała 2 dni z dzisiejszym.Ale się rozpisalem BEZCZELNY ponoć jestem....A ja uważam że tylko bezpośredni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2020r. 17:04  
Cytuj
od lat kierownicy zwalniają wszystkich normalnych i takich co coś potrafią zrobić żeby udowodnić DYREKTOROM że tylko oni coś wiedzą mogą coś zrobić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2020r. 17:07  
Cytuj
Kierownicy pociotki kogoś tam niszczą wszystkich wartościowych ludzi aby pokazać dyrektorom że tylko oni są wielcy i wspaniali
mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 5 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2020r. 17:13  
Cytuj
więc jeśli chcesz pracować w tej firmie cicho siedź na dubie udawaj debila analfabetę jak tylko twój kierownik zobaczy że ty coś umiesz zaraz cie zwolnią bo ty jesteś dla niego zagrożeniem bo on nic nie wie co się tu dzieje i jak coś tam trzeba zrobić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2020r. 20:34  
Cytuj
Tu nawet nie chodzi o kwestie umiesz/nie umiesz.Ten chłopak tylko wrzucal koła ALE musiał odróżniać surowe/odlakierki/2xlakier.Robil to dobrze do minimum ograniczając pomylki.Bardziej chodzi o to że upominajac się o lepsze organizacje stanowiska pracy chciał W ten sposób zwiększyć ilość ladowanych kół o co zresztą kierownictwu chodziło. Tylko że oni chcieli jak najmniejszym kosztem,po najmniejszej linii oporu to osiągnąć,A on chciał poprawić warunki pracy i bezpieczenstwo pracy na stanowisku....A teraz to I tak już nie ma znaczenia tego gościa nie ma A warunki pracy bez zmian. PS.na dodatkowym monitorze nie chciał oglądać seriali NETFLIXA tylko naprawdę trudno jest zobaczyć ile kół masz na celach z odległości 10m...A nie potrzebnych monitorów pozawieszanych W różnych miejscach mnóstwo...Tam tylko z 1 gościem z kierownictwa można było o czym KOLWIEK porozmawiać,wysłuchał doradzi ale sam jeden nie mógł wiele zmienić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2020r. 21:33  
Cytuj
Prawda jest taka, że firma robi co może aby warunki pracy były w miarę OK, premie sociale, bony. Niestety nie na każdym, ale na niektórych działach pracują asystenci czy inne inzyniery którzy nie mają za grosz szacunku do człowieka i jego pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2020r. 22:18  
Cytuj
Wytaczarz o kim mowisz ? O tym z D brygady ? Jego zwolnili bo koledzy z brygady chodzili i skarżyli na niego że muszą za niego robic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2020r. 22:54  
Cytuj
Tak o tym.Moze I chodzili jak on sam miał tyle kół do noszenia co oni dwaj.Pozatym nie pracował na swoim stanowisku tylko został tam przeniesiony 2 czy 3 tygodnie wcześniej. Z tego co wiem wcale tam sam się nie pchal.I sposób W jaki to wyrzucili,bez podania przyczyny w terminie takim by stracił wszystkie grudniowe dodatki.Naprawde kierownictwo pokazało klasę i godnie podziękowali czlowiekowi.Na ukrainca też chodzili.Przeniesienie Jacka na ściąganie to był początek planu wyrzucenia go. Jemu mało brakowało do umowy na stałe, chciał dalej pracować gdzieś się przenieść żeby mieć ciągłość pracy to NIE BYŁO TAKIEJ MOŻLIWOŚCI choć jak wszyscy wiemy ludzi na każdej placówce I każdym zakładzie brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2020r. 23:56  
Cytuj
Ludzie Niemcy płacą wam tam jakieś grosze (jak dla nich), a podniecanie się na forum jakbyście co najmniej pracowali w Niemczech i zarabiali za grosze. Za 600-700 Euro żaden Niemiec by nie pracował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
Znam takich co chcieli pracować, nie chorowali,nie nawalali dniowek wręcz przeciwnie sprzedawali DWD I połowę starego urlopu.Za to umieli powiedzieć prosto w oczy co myślą, upominać się o lepsze warunki pracy wyśmiewać prosto w twarz głupie I bezsensowne praktyki.Niestety tacy ludzie są eliminowani z zakładu W najbardziej bezczelny sposób jaki tylko można było to zrobić. Tacy ludzie są nie wygodni,najlepiej jakby stulili uszy po sobie i nic nie mówili, akceptowali wszystko bez zastrzeżeń choćby największe głupoty. ZERO DIALOGU,ROZMOWY,WSPOLPRACY że strony kadry kierowniczej,przynajmniej na LP3 obróbce mechanicznej na placówce POLEROW.TAKIE JEST MOJE ZDANIE...pytanie brzmismiech2laczego na tej placówce jest taka rotacja pracowników??? Ludzie uciekają na potęgę gdy tylko nadchodzi wiosna.Przypadek???? Chyba NIE,I jeszcze ciągłe obiecanki co to niby nie będzie ulepszone,a jak przychodzi co do czego to kończy się źle zamontowanymi wiatrakami,przykrotkim stołem i rolami oraz tablica na której trzeba było pisać mazakiem W XXI wieku,zamiast dodatkowego monitora,która zresztą wisiała 2 dni z dzisiejszym.Ale się rozpisalem BEZCZELNY ponoć jestem....A ja uważam że tylko bezpośredni

Niech zgadnę z zakładu usuwali ich pan Dupkowski i Mr kjupa ?
No i panna pycia umiech
Takie maja podejście do ludzi tam ze szkoda gadać
wiec na próżno szukać w betonie serca i człowieczeństwa
Ja osobiście mojego świadectwa pracy z tego burdelu od 5lat nie dostałem ale uważam jakbym tam nie pracował. Lepiej o idiotach zapomnieć.
Pozdrowienia dla pyci dupkowskiego i kjupy
Miny wasze podczas gdy dostaliście moje wypowiedzenie były bezcenne umiech
A no i fakt ze 2dni później nagle o 5 rano ciec wam przyniósł L4 do końca mojego zatrudnienia
Serzwacka ponoć mało się nie posrał
Ahhh dymacie ludzi na każdym kroku ale karma do was wróci i to wy będziecie na końcu tymi wyj***nymi w d**y bez mydła umiech
Z choroba weneryczną umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 07:31  
Cytuj
CYTAT
Ludzie Niemcy płacą wam tam jakieś grosze (jak dla nich), a podniecanie się na forum jakbyście co najmniej pracowali w Niemczech i zarabiali za grosze. Za 600-700 Euro żaden Niemiec by nie pracował.
Mi tam wychodzi 1800 euro,a czasem i więcej jak se pykne nadg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 15:12  
Cytuj
1800 Euro to Ty chyba widziałeś tylko w snach. Chyba, że jesteś jednym z tych kierowników liżących tyłki szefostwu. Wstyd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 40 41 42 43 44 45 46 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »