NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet STW i komórkowy bez limitu danych, Najkorzystniejsza oferta
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 23:25  
Cytuj
Na terenie Stalowej Woli jest dość sporo firm oferujących sprzedaż stacjonarnego internetu, interesuje mnie kablowy i chyba raczej światłowodowy, którą firmę polecacie ?
Dodatkowo kończy mi się umowa na mobilny internet który posiadam w sieci PLAY lecz jest coraz gorzej z tym operatorem więc raczej będę musiał zmienić na innego, zrywa coraz częściej zasięg w centrum miasta, posiadam ofertę bez limitu danych lecz jest zabezpieczenie techniczne polegające na tym, że jak przekroczę pakiet danych 100 GB to transfer spada do 1 MB/s co jest dość niekomfortowe ponieważ potrzebuje mobilnego neta prawdziwie bez limitu danych. Ciekawą oferę zauważyłem w sieci PLUS oferującą usługę po przekroczeniu pakietu danych, internet bez limitu tylko w LTE co by mi pasowało ponieważ znajduję się w zasięgu LTE ich sieci na całą skalę. Link poniżej:

https://www.plus.(...)-routery

Także stacjonarny w dobrej cenie jak i mobilny.
Kogo wybrać ?

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 23:25  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 23:50  
Cytuj
T-Mobile też ma ofertę internetu domowego bez limitu danych ok

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 00:22  
Cytuj
StefanS51 Mnie interesują 2 oferty dotyczące zarówno internetu stacjonarnego jak i mobilnego.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 00:40  
Cytuj
Stacjonarny światłowód to Interblock jeżeli jesteś w ich zasięgu.
50/30 Mbit/s za 37 zł (w nocy od 1.00 do 8.00 - 100/60 Mbit/s).

A mobilny bez limitu to nie wiem bo ja mam 5 GB i mi wystarczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 06:52  
Cytuj
Miałem z plusa i lte chodził nawet dobrze, niestety miał to samo zabezpieczenie co Play. Jak przekroczyłeś to zwalnial że nawet fb nie szło załadować. Ogólnie był brak netu. Teraz mam Play i śmiga super, szybciej niż plus i jak przekrocze ten limit to net zwalnia ale idzie z niego korzystać. No i nigdy mi jeszcze nie zerwało połączenia. Tak więc według mnie Play dużo lepszy od plusa ale to tylko moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 09:55  
Cytuj
Każdy operator sieci komórkowej daje limit pobierania po którym spada transfer...
Kwestia który daje najwyższa minimalną prędkość... Z tego co pamiętam to chyba T-Mobile... Ale musiałbyś dopytać w salonie dla pewności

Co do światła - to interblock jeżeli jesteś w ich zasięgu..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 15:17  
Cytuj
T-mobile jest bez limitu, mam już kilka miesięcy i jeszcze mi nie blokowali, korzystają cztery osoby, prędkość też jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 282
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2018r. 17:15  
Cytuj
Jeżeli chodzi o stacjonarny, to sprawdź, czy jesteś w obszarze działalności Covernetu. Aktualnie mają ciekawą ofertę na światłowód, np. 100/20 za 40 zł, 200/30 za 60 zł i 300/40 za 80 zł. Wszystko w ofercie na 2 lata. W ofercie na rok od 5 do 10 zł więcej. Ja korzystam z ich usług od 4 lat - praktycznie bez awarii i większych uwag.

W sprawie komórkowej się nie wypowiem, gdyż praktycznie nie używam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »