NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Ciasteczka, gdzie najlepsze
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 08:05  
Cytuj
Doradzcie gdzie w ktorej cukierni/sklepie w Stalowej woli kupie najlepsze ciasteczka,chodzi mi o w miare naturalne skladniki i metoda jak najmniej mechaniczna.Potrzebuje duze ilosci regularne zakupy,przy okazji zrobie reklame ,bo ciasteczka pojada za granice.Nie mam czasu na jezdzenie po cukierniach,a klient czyli wy napewno pomozecie.Dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 08:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 08:08  
Cytuj
mnie smakuja z cukierni w city parku ale jak sa robione i na ile naturalne to tego niestety nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 08:49  
Cytuj
Podobnie jak poprzednik polecam cukiernię w City Parku - dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o ciastka.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 11:10  
Cytuj
Zgadza się. Cukiernia w City Parku rządzi! Wypieki wyglądają na robione z dobrych składników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 15:15  
Cytuj
Ktoś mi napisał na priv ze ciastka od Pyzary,ze robione recznie.Przestrzegal przed drozdzowkami,ze smakowo ok ale najmniejsze i najdrozsze w miescie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 17:21  
Cytuj
Od Pani ktora stoi na rynku tam kolo sklepu społem a dokladnie przed tym malym jubilerem w tym budynku umiech Pani stoi w piatki i soboty i ma roznego rodzaju miesa, chleby, ciasta i ciasteczka umiech sa przepyszne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Ktoś mi napisał na priv ze ciastka od Pyzary,ze robione recznie.Przestrzegal przed drozdzowkami,ze smakowo ok ale najmniejsze i najdrozsze w miescie.


ciastka i ciasta dobre u Pyzary tylko trzeba pojeździć bo w roznych sklepach rozne ceny nawet 2-3 zl na kg.A drozdzowki ha ha ha wielkosci żuczków co na kg sprzedaje Rostek.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »