NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Armageddon na skrzyżowaniu, Koło szpitala
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2018r. 08:55  
Cytuj
Dlaczego po 15-tejna skrzyżowaniu koło szpitala nie ma policjanta kierującego ruchem? W ramach modernizacji świateł koło szpitala na Staszica są wyłączone światła, ciężarówki i osobówki jadą cały czas w kierunku Niska i od Niska w kierunku obwodnicy, i spróbuj "przeskoczyć" z Mickiewicza w Żwirki, to prawdziwa ekwilibrystyka cyrkowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2018r. 08:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2018r. 09:05  
Cytuj
Przecież był policjant wczoraj i kierował ruchem około 15:00 gdy wracałem z pracy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2018r. 09:26  
Cytuj
A ja o tym co się działo przedwczoraj i zastanawiam się dlaczego dopiero następnego dnia postawiono policjanta, przecież decyzja o rozpoczęciu modernizacji świateł na Staszica była uzgadniana z władzami miasta. Wczoraj nie miałem okazji sprawdzić bo cały dzień byłem w pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 31 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2018r. 09:36  
Cytuj
Niech dalej pseudo kierowcy jezdza na pale po stalowej swiatla wylaczone i juz armagedon i oczywiście brak kultury jazdy jest w miescie bo nikt nikogo nie pusci bo po co on przecierz ma pierwszenstwo w strone niska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2018r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
A ja o tym co się działo przedwczoraj i zastanawiam się dlaczego dopiero następnego dnia postawiono policjanta, przecież decyzja o rozpoczęciu modernizacji świateł na Staszica była uzgadniana z władzami miasta. Wczoraj nie miałem okazji sprawdzić bo cały dzień byłem w pracy.


Pan kierowca musi mieć zawsze pierwszeństwo, bo nie może czekać w kolejce, takie polskie pieniactwo, byle ugryźć, nigdzie nie ma ideału szczególnie na wychwalanym przez niektórych zachodzie, natomiast słowo armageddon jest tu niewłaściwie przywołane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2018r. 09:51  
Cytuj
Jak jechałam wczoraj przed 15 do Niska to na zatoce autobusowej koło ogolniaka stał tir osobowka na awaryjnych i radiowoz na sygnalach świetlnych pewnie stluczka i może to przestraszylo policję, że pseudo kierowcy nie potrafią jeździć bez sygnalizacji przestrzegają przepisów.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2018r. 10:23  
Cytuj
Kabi:zamiast armageddon mogę użyć słowa:bałagan i brak organizacji, to nie pierwsza taka sytuacja w naszym mieście. Wcale się nie uważam, że jestem Pan Kierowca i mi się należy. Płacę uczciwie podatki i mam prawo wymagać od władz miasta poważnego traktowania i zorganizowania na czas remontu bezpiecznego przejazdu. Co do braku kultury kierowców to niestety z kulturą jazdy mentalnie tkwimy gdzieś w późnym PRLu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 22:19  
Cytuj
http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/stalowa-wola/a/wypadek-w-stalowej-woli-80latka-staranowala-chevroletem-audi,13017974/

Apokalipsa tak mówią Katolicy, armagedon charakteryzuje świadków jehowy. Sobie zapamiętajcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2018r. 19:25  
Cytuj
Dzisiaj na Staszica korek, policja zrobiła sobie wolne od kierowania ruchem. Ale co tam, ile człowiek ma radochy jak uda się mu "przeskoczyć' z Mickiewicza na Żwirki, emocje jak grzybach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2018r. 20:03  
Cytuj
Dziś policja była. Bacznie obserwowali z radiowozu co Ci biedni ludzie wyprawiają. Po tym co dziś tam zobaczyłem nie zdziwiłbym się gdyby wlepili komuś mandat za przejechanie na czerwonym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »