NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
« 1 2 3
Hodowanie psa w blokowym mieszkaniu.,
ff
Wysłany: 6 Kwie 2018r. 10:33  
CYTAT
Jeśli pies jest odpowiednio wybiegany, mieszkanie jest porostu większą budą. Jeśli ktoś pisze, że nie bierze psa bo mieszka w mieszkaniu, to to jest marny argument. Lepszym jest " nie mam czasu go zmęczyć na spacerze."

W zimie buda nie jest podgrzewana do temperatury 21-24 st.instynkt terytorialny - jedne rasy mają go mniej a inne więcej, oczywiście można to "stłumić" poprzez szkolenia, ale skoro pies był przeznaczony np: do ochrony stad przed drapieżnikami w surowym klimacie to po jakiego ...pchać go w "szufladę" (mieszkanie)? Dlatego pewne argumenty nie są marne.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 20:57  
To zależy od każdego. Jak ktoś ma małe mieszkanko to jest to argument. Jak większe mniejszy aczkolwiek brak własnego podwórka mocno ogranicza psa

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 07:28  
mam kolege co trzyma wilczura w bloku na trzech pokojach śmierdzi u niego na chacie jak w murzyńskiej lepiance
duze psy zawsze beda smiedziec nawet jak sie ich bedzie kompac raz w tygodniu bo tak robi moj kolega

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 07:40  
Moze kolega nie miał wyjscie mieszkał wczesniej w domku przeprowadził sie do bloku i nie miał z pieskiem co zrobic. Bo swiadome zdecydowanie sie na hodowanie wilczura czy tam haskiego w bloku jest głupota jakis mały piesek ok.. sam jestem miłosnikiem psów i rozumiem uczucie do tych zwierzatek sam miałem juz 7 wiekszosc zdechała ze starosci 1 zabiło auto a drugi został zagryziony podczas psich godówsmiech2 nie wyobrazam sobie domu bez psa

Prywatna wiadomość 

« 1 2 3

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »