NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Blokowanie komentarzy,
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 12:36  
Cytuj
Administrator doszedł do wniosku o cenzurowaniu na bieżąco komentarzy pod artykułem "Grzegorz Męciński… wrażliwy wojownik." Osobiście nie mam nic przeciwko i utwierdzam się w przekonaniu, że tylko te wychwalające p. Męcińskiego będą umieszczne. Takie zdanie ukazuje się po dodaniu komentarza
CYTAT (admin)
Twój komentarz oczekuje na akceptację moderatora.

W swoim komentarzu nie było nic obraźliwego a tylko zapytanie jakie ten pan ma pojęcie o wojsku i kto mu dał prawo noszenia publicznie munduru? Mundur, który ma na sobie wygląda na komplety a taki noszą tylko aktorzy na planie. Wywiad to nie inscenizacja a On nie jest aktorem. Lepiej było zablokowaćkomentarze jak to robicie pod artykułami sponsorowanymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 12:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
Administrator doszedł do wniosku o cenzurowaniu na bieżąco komentarzy pod artykułem "Grzegorz Męciński… wrażliwy wojownik." Osobiście nie mam nic przeciwko i utwierdzam się w przekonaniu, że tylko te wychwalające p. Męcińskiego będą umieszczne. Takie zdanie ukazuje się po dodaniu komentarza
CYTAT (admin)
Twój komentarz oczekuje na akceptację moderatora.

W swoim komentarzu nie było nic obraźliwego a tylko zapytanie jakie ten pan ma pojęcie o wojsku i kto mu dał prawo noszenia publicznie munduru? Mundur, który ma na sobie wygląda na komplety a taki noszą tylko aktorzy na planie. Wywiad to nie inscenizacja a On nie jest aktorem. Lepiej było zablokowaćkomentarze jak to robicie pod artykułami sponsorowanymi.


O jejku, mamie się jeszcze poskarż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 12:41  
Cytuj
CYTAT (WHO)
O jejku, mamie się jeszcze poskarż.

Szybki jesteś, tylko co wniosłeś tym do tematu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 12:52  
Cytuj
CYTAT

W swoim komentarzu nie było nic obraźliwego a tylko zapytanie jakie ten pan ma pojęcie o wojsku i kto mu dał prawo noszenia publicznie munduru? Mundur, który ma na sobie wygląda na komplety a taki noszą tylko aktorzy na planie.



Mundur zakazany

W znowelizowanym dokumencie utrzymano zakaz używania munduru wojskowego przez osoby nieuprawnione. Nawet w sytuacji, gdy nie ma on oznak wojskowych, np. stopni, korpusów i specjalności. – Chodzi tu o kompletny mundur wojskowy, na który składa się między innymi ubiór wieczorowy, galowy, wyjściowy, służbowy, polowy, ćwiczebny i specjalny – wylicza Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON.

Zakazane jest także noszenie czapki rogatywki, pasa żołnierskiego czy sznura galowego do munduru. Cywila, który nielegalnie nosi mundur, może wylegitymować żandarmeria wojskowa, a konsekwencje będzie mogła wyciągnąć policja.

– Złamanie zakazu jest wykroczeniem i może skończyć się grzywną lub aresztem – dodaje rzecznik. Obostrzenia dotyczą jedynie mundurów, które użytkowane są obecnie przez żołnierzy. Starsze, wycofane już z armii wzory można nosić bez obaw.

http://www.polsk(...)-mundur-

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (WHO)
O jejku, mamie się jeszcze poskarż.

Szybki jesteś, tylko co wniosłeś tym do tematu?


Tyle co ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 13:01  
Cytuj
CYTAT (WHO)
Tyle co ty.

Widzę, że masz uczulenie na mnie. Ciekawe kiedynadepnołem Ci na odcisk? Lubię jak takie uczulenie łapią właśnie tacy jak Ty.
Dzięki Dalibor za info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (WHO)
Tyle co ty.

Widzę, że masz uczulenie na mnie. Ciekawe kiedynadepnołem Ci na odcisk? Lubię jak takie uczulenie łapią właśnie tacy jak Ty.
Dzięki Dalibor za info.



"kiedynadepnołem"
Co to za zwrot? Piszesz jakiś nowy słownik ortograficzny?

Uczulenie na ciebie? Nie, to bardziej pogarda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 14:06  
Cytuj
CYTAT (WHO)
"kiedynadepnołem"

To jest zwrot specjalnie dla Ciebie żeby zrobić Ci radochę. Ja dla Ciebie pogardy nie mam ale bardzo mi Ciebie szkoda. Od teraz nie reaguję na Twoje zaczepki aby nie zniżyć się do Twojego poziomu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (WHO)
"kiedynadepnołem"

To jest zwrot specjalnie dla Ciebie żeby zrobić Ci radochę. Ja dla Ciebie pogardy nie mam ale bardzo mi Ciebie szkoda. Od teraz nie reaguję na Twoje zaczepki aby nie zniżyć się do Twojego poziomu.



Ty i tak jesteś poziom niżej.

Poza tym, pogardę można do kogoś czuć, a nie mieć.
Chyba, że to znowu "zwrot specjalnie do mnie"?
O braku przecinków nie wspomnę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 14:52  
Cytuj
Jako, że Panowie temat wyczerpali i nie podjęli rzeczowej dyskusji, a skończyło się na przepychankach słownych, zamykam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »