NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kino Helios ,
Posty: 67
Dołączył: 10 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2018r. 21:17  
Cytuj
Witam jakie macie opinię na temat filmu Nowe oblicze Greya ktoś był??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2018r. 21:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2018r. 21:22  
Cytuj
Ty tak na poważnie? Przecież cała ta seria to gniot jakich mało. Oszczędzę Ci czasu i pieniędzy:
https://www.rotte(...)s_freed/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2018r. 22:14  
Cytuj
To ja zacznę:

Współczuję wszystkim panom, którzy nie mieli dość siły woli, żeby wyłgać się od wyjścia na to "arcydzieło"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
To ja zacznę:

Współczuję wszystkim panom, którzy nie mieli dość siły woli, żeby wyłgać się od wyjścia na to "arcydzieło"


byles widziales? skad wiesz ze jest zle?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 13:39  
Cytuj
No ale po co tracić czas i pieniądze?? Od tego jest Rotten Tomato. Żeby nie pójść na jakieś gówno jak ten cały Grey. Zobacz mojego linka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
No ale po co tracić czas i pieniądze?? Od tego jest Rotten Tomato. Żeby nie pójść na jakieś gówno jak ten cały Grey. Zobacz mojego linka.


jednemu sie podoba drugiemu nie - nie mozna oceniac czegos czego sie nie widzialo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 412
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 14:09  
Cytuj
Cos slabo z tym kinem jak musicie powielac temat by zainteresowac internaltow hahhaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Cos slabo z tym kinem jak musicie powielac temat by zainteresowac internaltow hahhaha


Uważasz, że gość co ma konto od 3 lat jest pracownikiem kina i go tak jakoś nieudolnie reklamujeumiech Wszędzie te spiski tak dostrzegasz umiech?

No ja tam byłem 2 razy, o różnicy jakości już wiele dyskusji było na forum, więc temat chyba jasny, ale też pustek tam nie widziałem (mimo, że na razie hitów w kinie brak), także nie wiem czy tak z nimi źle.

Tak czy siak, temat chyba bardziej o filmie a nie o samym kinie - osobiście nie byłem, od znajomych słyszałem jednak, że ciężko na tym wysiedzieć (ale o dziwo, jednemu znajomemu się podobało jezyk).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 19:39  
Cytuj
polecam kino domowe... proszę obejrzeć PRZEKŁADAŃCA wg. Stanisława LEMA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To ja zacznę:

Współczuję wszystkim panom, którzy nie mieli dość siły woli, żeby wyłgać się od wyjścia na to "arcydzieło"


byles widziales? skad wiesz ze jest zle?


Myślę, że pewna wiedza życiowa upoważniania do przyjmowania takich założeń. W innym przypadku, musieli byśmy oglądnąć każdy film, żeby móc ocenić czy jest wart naszego czasu czy nie ... a to raczej bez sensu.

Nie muszę słuchać disco polo, żeby wiedzieć, że to muzyka niskich lotów, nie muszę oglądać brazylijskiego serialu, żeby wiedzieć, że gra aktorska będzie słaba, scenariusz głupi i cały serial dla ludzi o niskich wymaganiach. Dlatego nie słucham dp i nie oglądam seriali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
To ja zacznę:

Współczuję wszystkim panom, którzy nie mieli dość siły woli, żeby wyłgać się od wyjścia na to "arcydzieło"


byles widziales? skad wiesz ze jest zle?


Myślę, że pewna wiedza życiowa upoważniania do przyjmowania takich założeń. W innym przypadku, musieli byśmy oglądnąć każdy film, żeby móc ocenić czy jest wart naszego czasu czy nie ... a to raczej bez sensu.

Nie muszę słuchać disco polo, żeby wiedzieć, że to muzyka niskich lotów, nie muszę oglądać brazylijskiego serialu, żeby wiedzieć, że gra aktorska będzie słaba, scenariusz głupi i cały serial dla ludzi o niskich wymaganiach. Dlatego nie słucham dp i nie oglądam seriali.


tak? a skad wiesz ze np muzyka disco polo jest niskich lotów nie slyszac zadnej piosenki???
nie pisz bzdur musiales chociaz 1 piosenka slyszec zeby wydac taka ocene - nikt nie ocenia niczego bez posluchanie czy ogladniecia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 12:15  
Cytuj
Ja byłam i gorąco polecam!! Super film!! Zresztą jak i poprzednie Grey`e. Kto lubi temu napewno się spodoba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 12:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
To ja zacznę:

Współczuję wszystkim panom, którzy nie mieli dość siły woli, żeby wyłgać się od wyjścia na to "arcydzieło"


byles widziales? skad wiesz ze jest zle?


Myślę, że pewna wiedza życiowa upoważniania do przyjmowania takich założeń. W innym przypadku, musieli byśmy oglądnąć każdy film, żeby móc ocenić czy jest wart naszego czasu czy nie ... a to raczej bez sensu.

Nie muszę słuchać disco polo, żeby wiedzieć, że to muzyka niskich lotów, nie muszę oglądać brazylijskiego serialu, żeby wiedzieć, że gra aktorska będzie słaba, scenariusz głupi i cały serial dla ludzi o niskich wymaganiach. Dlatego nie słucham dp i nie oglądam seriali.


tak? a skad wiesz ze np muzyka disco polo jest niskich lotów nie slyszac zadnej piosenki???
nie pisz bzdur musiales chociaz 1 piosenka slyszec zeby wydac taka ocene - nikt nie ocenia niczego bez posluchanie czy ogladniecia


LOL sciana

CYTAT
Ja byłam i gorąco polecam!! Super film!! Zresztą jak i poprzednie Grey`e. Kto lubi temu napewno się spodoba


Jeszcze większe LOL :szok:smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 14:04  
Cytuj
Polecam, genialny film, trzyma w napięciu do ostatnich minut.Jak dla mnie murowany Oscar.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
To ja zacznę:

Współczuję wszystkim panom, którzy nie mieli dość siły woli, żeby wyłgać się od wyjścia na to "arcydzieło"


byles widziales? skad wiesz ze jest zle?


Myślę, że pewna wiedza życiowa upoważniania do przyjmowania takich założeń. W innym przypadku, musieli byśmy oglądnąć każdy film, żeby móc ocenić czy jest wart naszego czasu czy nie ... a to raczej bez sensu.

Nie muszę słuchać disco polo, żeby wiedzieć, że to muzyka niskich lotów, nie muszę oglądać brazylijskiego serialu, żeby wiedzieć, że gra aktorska będzie słaba, scenariusz głupi i cały serial dla ludzi o niskich wymaganiach. Dlatego nie słucham dp i nie oglądam seriali.


tak? a skad wiesz ze np muzyka disco polo jest niskich lotów nie slyszac zadnej piosenki???
nie pisz bzdur musiales chociaz 1 piosenka slyszec zeby wydac taka ocene - nikt nie ocenia niczego bez posluchanie czy ogladniecia


No oczywiście, że kiedyś słyszałem disco polo. Kto nie słyszał skoro można to trafić w wielu radiach czy w TV, czy w cudzym samochodzie. Nawet nie jeden raz słyszałem. Tak jak u różnych ludzi (u babci np.) widziałem jakiś kawałki seriali brazylijskich. Jakieś pojęcie o takim gatunku muzycznym czy filmowym mam. Dlatego nie musze każdej piosenki dp usłyszeć, żeby ją zaszufladkować jako "niskich lotów".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
byles widziales? skad wiesz ze jest zle?


Jak tysiąc osób Ci powie że gówno 💩 jest średnio smaczne to dasz radę im zawierzyć, czy mimo wszystko będziesz musiał skosztować?

Porównanie tego filmu do gówna nie jest przypadkowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
byles widziales? skad wiesz ze jest zle?


Jak tysiąc osób Ci powie że gówno 💩 jest średnio smaczne to dasz radę im zawierzyć, czy mimo wszystko będziesz musiał skosztować?

Porównanie tego filmu do gówna nie jest przypadkowe.


a jak inne tysiac osob powie ze jest ok to komu wierzyc?
jezeli samemu sie nie ogladnie to sie nie bedzie wiedzialo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 12:27  
Cytuj
trzeba miec wlasne zdanie a nie isc slepo za ludzmi - ktos powiedzial ze nie fajne nie podoba sie to juz 10 osob sie nie podoba mimo ze nie byli nie widzieli

a wlasnego zdania nie bedzie sie mialo jezeli samemu sie czegos nie ogladnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
trzeba miec wlasne zdanie a nie isc slepo za ludzmi - ktos powiedzial ze nie fajne nie podoba sie to juz 10 osob sie nie podoba mimo ze nie byli nie widzieli

a wlasnego zdania nie bedzie sie mialo jezeli samemu sie czegos nie ogladnie


To chcesz powiedzieć, ze oglądasz każdy film, żeby móc powiedzieć czy warto go oglądnąć czy nie warto ? Chyba bardzo Ci zazdroszczę posiadania tak dużej ilości wolnego czasu. Ja choć bym chciał to nie dam rady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
To chcesz powiedzieć, ze oglądasz każdy film, żeby móc powiedzieć czy warto go oglądnąć czy nie warto ? Chyba bardzo Ci zazdroszczę posiadania tak dużej ilości wolnego czasu. Ja choć bym chciał to nie dam rady.


Ja np. nie oglądam może każdego filmu, ale wypowiadam się na temat tych, które oglądałem, a nie na temat tych, które ktoś oglądnął i ocenił - taka choroba internetu tych czasów - "nie znam się, ale się wypowiem" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
trzeba miec wlasne zdanie a nie isc slepo za ludzmi - ktos powiedzial ze nie fajne nie podoba sie to juz 10 osob sie nie podoba mimo ze nie byli nie widzieli

a wlasnego zdania nie bedzie sie mialo jezeli samemu sie czegos nie ogladnie


To chcesz powiedzieć, ze oglądasz każdy film, żeby móc powiedzieć czy warto go oglądnąć czy nie warto ? Chyba bardzo Ci zazdroszczę posiadania tak dużej ilości wolnego czasu. Ja choć bym chciał to nie dam rady.


wlasnie chodzi o to ze jak ktos nie ogladal czegos to niech nie ocenia a najwiecej maja do pwoeidzenia wlasnie ci nie filmu nie widzieli ale juz wiedza ze nie warto obejrzec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To chcesz powiedzieć, ze oglądasz każdy film, żeby móc powiedzieć czy warto go oglądnąć czy nie warto ? Chyba bardzo Ci zazdroszczę posiadania tak dużej ilości wolnego czasu. Ja choć bym chciał to nie dam rady.


Ja np. nie oglądam może każdego filmu, ale wypowiadam się na temat tych, które oglądałem, a nie na temat tych, które ktoś oglądnął i ocenił - taka choroba internetu tych czasów - "nie znam się, ale się wypowiem" umiech


i wlasnie o to chodzi - brawo ty ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2018r. 15:22  
Cytuj
A ja patrzę w jaki sposób inni oceniają film i na tej podstawie podejmuję decyzję, czy warto oglądnąć czy nie warto.
Nie wypowiadałem się w temacie tego Greja ale oglądałem pierwszą cześć. Pierwszej części nie warto było oglądać ani to thriller, ani erotyk - takie nie wiadomo co. Na podstawie moich doświadczeń z pierwszą częścią i doświadczenia życiowego mogę śmiało założyć, że cześć 3 też by mi się nie podobała.
No ale Wy możecie oglądnąć. Możecie też oglądnąć 3562 odcinki Złotopolskich czy jakiś innych Klanów, żeby upewnić się, czy każdy jest tak samo słaby;).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 13:33  
Cytuj
Nie wierzę co tu czytam. Myślałem, że link do Rotten Toamatos wystarczy. Nie do imdb czy jakiegoś durnego filmweb. Tylko właśnie do RT. Tam dostajesz odpowiedź czy warto iść na film czy szkoda czasu i pieniędzy. Nic co ma takie oceny nie może być dobre. NIC! Jeżeli Ci się podobało to musisz usiąść i zastanowić się nad swoim życiem i przede wszystkim gustem. Dobra, bo mi zaraz ktoś wyjedzie, że nie widziałem. Otóż.....mimo fatalnych ocen dałem się namówić małżonce na obejrzenie tego "arcydzieła". Mówię o pierwszej części. Akurat się pojawiła na Netflix. LUDZIE!!! To było straszne. Nie jestem w stanie znaleźć ani jednej pozytywnej rzeczy. Nic.
1. Gra aktorska - poniżej zera.
2. Scenariusz - tyle rzeczy co się tam nie trzyma kupy to by obłożył kilka filmów.
3. Zdjęcia - nic takiego nie ma, więc nie ma się do czego nawet przyczepić.
4. Wątek sadomacho czy jak to się pisze - HAHAHHAHAHAHAHA. Jeden klaps i tyle? To już w Wikingach było więcej tego typu akcji. Chociaż ponoć dostała pejczem, ale ja tego nie pamiętam, bo przysypiałem. Żona mnie naprostowała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 412
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cos slabo z tym kinem jak musicie powielac temat by zainteresowac internaltow hahhaha


Uważasz, że gość co ma konto od 3 lat jest pracownikiem kina i go tak jakoś nieudolnie reklamujeumiech Wszędzie te spiski tak dostrzegasz umiech?

No ja tam byłem 2 razy, o różnicy jakości już wiele dyskusji było na forum, więc temat chyba jasny, ale też pustek tam nie widziałem (mimo, że na razie hitów w kinie brak), także nie wiem czy tak z nimi źle.

Tak czy siak, temat chyba bardziej o filmie a nie o samym kinie - osobiście nie byłem, od znajomych słyszałem jednak, że ciężko na tym wysiedzieć (ale o dziwo, jednemu znajomemu się podobało jezyk).
. Moze tam pracyjesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »