NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kino Helios ,
Posty: 47
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 09:10  
Cytuj
Za wysoka cena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 09:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Cos slabo z tym kinem jak musicie powielac temat by zainteresowac internaltow hahhaha


Uważasz, że gość co ma konto od 3 lat jest pracownikiem kina i go tak jakoś nieudolnie reklamujeumiech Wszędzie te spiski tak dostrzegasz umiech?

No ja tam byłem 2 razy, o różnicy jakości już wiele dyskusji było na forum, więc temat chyba jasny, ale też pustek tam nie widziałem (mimo, że na razie hitów w kinie brak), także nie wiem czy tak z nimi źle.

Tak czy siak, temat chyba bardziej o filmie a nie o samym kinie - osobiście nie byłem, od znajomych słyszałem jednak, że ciężko na tym wysiedzieć (ale o dziwo, jednemu znajomemu się podobało jezyk).
. Moze tam pracyjesz


Może po prostu nie masz argumentów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
Za wysoka cena.

Za wysoka dla kogo? Jest dużo drożej niż w pseudo kinach jakie mieliśmy to fakt - w balladzie za 20 zł to miałem bilet i popcorn, a tu nawet na bilet mało - ale z drugiej strony, w balladzie musiałem siedzieć w kurtce bo zimno, ktoś mi zasłaniał bo złe nachylenie, po 20 min tyłek mnie bolał od tych krzesełek. Wybór wolny - ktoś chce wygodniej to zapłaci więcej, ktoś chce tanio to ma inne kino, proste. Mercami też nie każdy musi jeździć, może maluchem.
Tak czy siak, fajnie, że takie coś powstało, teraz każdy ma wybór, nikt nikogo nie zmusza przecież.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 14:54  
Cytuj
bardzo drogo jest w heliosie - juz ta godzine czy poltorej mozna wysiedziec w balladzie czy we wrzosie za duzo nizsza cene

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
bardzo drogo jest w heliosie - juz ta godzine czy poltorej mozna wysiedziec w balladzie czy we wrzosie za duzo nizsza cene


No i super, że oba kina znajdują klientów.

Ja osobiście wolę parę złotych dopłacić za komfortowe warunki, ale przede wszystkim za lepszej jakości nagłośnienie i obraz filmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 20:40  
Cytuj
Po dzisiejszym seansie w balladzie stwierdzam, że wolę rzadziej chodzić do kina, kilka złotych dorzucić i przynajmniej mieć jakiś komfort oglądania...:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 07:38  
Cytuj
Cena jest za wysoka jak na Stalową. Jak idziesz tylko laską to spoko idzie wytrzymać, ale jak bierzesz żonke i 2 dzieciaków do tego ze 2 popcorny i pepsi to wydatek ok 150 zł, gdzie w balladzie lub wrzosie w trochę gorszych warunkach wyrobisz się w 80 zł, i poczucie że dajesz zarobić rodzimym kinom bezcenne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 08:45  
Cytuj
jeszcze tak pachnie w heliosie popcornem ze nie sposob nie kupic umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »