NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Komputerowe badanie wzroku,
Posty: 44
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 14:14  
Cytuj
Gdzie w Stalowej zrobię komputerowe badanie wzroku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 14:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 14:29  
Cytuj
to chyba już u każdego okulisty lub tam, gdzie sprzedają okulary (np. w Vivo), ale nie polecam. Za każdym razem gdy robimy okulary u okulisty wychodzi wynik zawyżony pod komputerem. Okulista musi "ręcznie" weryfikować ten wynik poprzez starą, dobra metodę, czytanie z tablicy z literami i rozmowa z pacjentem. Czy dziś dobrze widzi, jak niskie cisnienie niektórzy widzą gorzej, jak są zmęczeni widzenie może być gorsze, dlatego nikt nie zastapi ci spotkania z okulistą i badanie i komputerem, i tradycyjnie i jeszcze jakieś inne badania, które mi wykononują np. jak ide dobrac okulary
Ja chodzę prywatne do pani Ujdy i jestem zadowolony od wielu lat z takiego badania, okulary dobrze dobrane. Jak ci zle dobiora okulary to będziesz miec zawroty głowy, mdłości, oczy cię będą boleć. Sam komputer może źle dobrac okularki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 20:27  
Cytuj
Ja polecam okulistow z Medicum: pania Elwire Pilat i Piotra Pilata. Bardzo dobrzy specjalisci, a przy tym wspaniali ludzie.
Duzy plus dla tejze przychodni za to, ze w awaryjnych sytuacjach nie odsylaja pacjentow z kwitkiem, co niestety ale w publicznych placowkach jeszcze sie zdaza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »