NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 33 34 35 36 37 38 39 ... » »»
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 02:26  
Cytuj
Ostrołęka.
W 2005 r. prezydent Kaczejarosława stał na pustym polu i obiecał wybudowanie nowego bloku węglowego elektrowni w Ostrołęce o mocy 1000 MW.
Budowa została rozpoczęta dumnie,szumnie i- radośnie, w 2018 r.po czym zdechła w 2020(ale to cichusieńko.)
Spalany jest w istniejących blokach węgiel od "kacapów",sprowadzany poprzez firmę "Kreks" w ilości np.811 tys.ton w latach 2008-09.

"Jeśli zostanę wybrany na prezydenta,będę rozmawiał z rządem o budowie elektrowni węglowej w Ostrołece. Przerwanie tej inwestycji jest zbrodnia"-powiedział prezydentu Anżeju Duda pięć lat temu.


Mówił o tym także we wrześniu 2018 r. w Białym Domu.W rozmowie z Trumpkiem(taki rudy,tyle że nie Tusk),iż jest dla amerykańskiego biznesu 2 mld.dolarów (jakże,amerykańskich)na rozbudowę elektrowni.

W maju 2020 portal WysokieNapięcie.pl podał że wydano 400 mln zł.na budowę i że zamówiono w Chinach kocioł za 100 mln.USD.

Jednak w tym roku wstrzymano budowę w oparciu o analizę kosztów.Początkiem czerwca Duda Anżeju przed siedzibą OSP w Troszynie (powiat ostrołęcki), mówił o Centralnym Porcie Komunikacyjnym,trasie Via Baltica i przekopie Mierzei Wiślanej.
Dodał,że "podpisuje się pod tym własnym nazwiskiem".
Śmieszne,bo i tak wiadomo,że nie podrobi podpisu "Jarozbawa",który wydał takie polecenie.
O elektrowni niestety milczał...

Spółka "Energa"inwestor elektrowni przyznała się do 400 mln.zł.strat po inwestycji w Polska Grupę Węglową.Następnie spisała na straty całą kwotę inwestycji w Ostrołęce -453 mln.zł.

Nie przeszkodziło to, aby członek zarządu Jacek Kościelniak(były poseł PiSuaru)w ubiegłym roku zarobił 1,42 mln zł.-w tym 646 tys.premii,a wiceprezes Grzegorz Ksepko (PiSuar z Sopotu) 1,44 mln zł w tym 697 tys zł.premii.
Druga wiceprezes Alicja Klimiuk z....no jakby inaczej PiSuarka,za lata 2017-18 624 tys.
Za rok 2017 Daniel Obajtek(też qrwa PiS) szef Energi -marzec 2017- luty 2018,a obecnie szefu Orlenu- 365 tys zł.

Zatrudniona 17 grudnia Adrianna Sikorska do końca grudnia 30 000 zyli.(pewnie też sPiSka).

Dla ciekawych świata."Zdybały"się przy okazji dwie wieże "Kacora".

https://trojm(...)nde.html

CYTAT
Kto ma dzisiaj dyżur w nocy?


Wychodzi że ja.good
Jak zwykle.potluczony

https://demotywatory.pl/5008099/

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 02:26  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Ale przemoc domowa u gejów też istnieje. Czy twój ubezwłasnowolniony intelektualnie łeb tego nie przyswoił? Takie sprawy też trafiają na Policję czy do sądu...umiech


A może chcesz nam udowodnić że w typowej polskiej rodzinie przemoc to norma , a w małżeństwach homoseksualnych jest idylla z dużą ilością wazeliny? Czy taki był twój zamysł? Czy po prostu jak zwykle znalazłeś coś głupiego w internecie a będąc zmysłu roztropności pozbawiony, zechciało ci się zabłysnąć?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 11:07  
Cytuj
Obrazek



Od razu widać kto na forum ruszył na wezwanie sztabu POKO. I niech ktoś mi zarzuci że nie miałem racji z bezpartyjnymi wolnościowcami od lokalnego społecznika i ich koalicjantami podkarpackimi dewiantami od Szwaba ze Szwabii , herbu Niemiecki orzeszek...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 11:25  
Cytuj
Chciałem pokazac, że dla wielu ubezwłasnowolnionych łbów lepsza jest patologiczna ale tradycyjna rodzina, niż homo para, która dała by najlepsze możliwe warunki dla dziecka.
Nie spinaj się tak. Przecież moje posty cię bawią, prawda?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 11:33  
Cytuj
Być może masz pozytywne doświadczenia z wyrastaniem w rodzinie gejów, nie mogę tego w żaden sposób zweryfikować. Wyrastałem w typowej polskiej rodzinie i wyobraź sobie że poza klapsem ( kiedy naprawdę zasłużyłem) nie było w niej przemocy. Wyobraź sobie że od dziecka uczęszczałem na lekcje religii i żaden ksiądz nie wsadzał mi ręki w majtki. To była dla mnie typowa polska rodzina i typowe polskie wychowanie. Tak będę wychowywał swoje dzieci. A wszystko inne to patologia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 11:38  
Cytuj
No ja miałem tak samo i co z tego? Co niby udowodniłeś tym wpisem?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 12:28  
Cytuj
Czyli zdrowa polska rodzina powinna prześladować mniejszości seksualne.
Co byście powiedzieli gdybyście przyjechali do jakiegoś portugalskiego, francuskiego czy tam belgijskiego miasteczka, a tam na rynku taka tablica z napisem "Strefa wolna od polskiego złodziejstwa". I powiedziano by wam, że to tylko dla dobra mieszkańców żeby nikomu nic nie ginęło, a wy Polacy no znani jesteście przecież z tych skłonności..
LGTB trzeba prześladować tak na wszelki wypadek, gdyby się któryś tu u nas pojawił. Prawnik po wyższych studiach Andrzej Duda nam tak powiedział to tak róbmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
No ja miałem tak samo i co z tego? Co niby udowodniłeś tym wpisem?




Że w typowej polskiej rodzinie nie ma patologicznych rzeczy typu przemoc czy pedofilia. Widziałem wokół siebie normalność i wiem co było typowe a co było anomalią . Dzięki temu utrwaliłem różnicę między normą a dewiacją. Jak ktoś się wychował w patologii być może ma do inne doświadczenia , na to nie mam wpływu...umiech


A twoja grafika , poza twoją głupotą co miała udowodnić. Chciałeś przekonać nieprzekonanych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
Czyli zdrowa polska rodzina powinna prześladować mniejszości seksualne.
Co byście powiedzieli gdybyście przyjechali do jakiegoś portugalskiego, francuskiego czy tam belgijskiego miasteczka, a tam na rynku taka tablica z napisem "Strefa wolna od polskiego złodziejstwa". I powiedziano by wam, że to tylko dla dobra mieszkańców żeby nikomu nic nie ginęło, a wy Polacy no znani jesteście przecież z tych skłonności..
LGTB trzeba prześladować tak na wszelki wypadek, gdyby się któryś tu u nas pojawił. Prawnik po wyższych studiach Andrzej Duda nam tak powiedział to tak róbmy.



Nikt nikogo nie prześladuje i nie ma o tym mowy. Jeżeli tyle zrozumiałeś , z tego co Duda powiedział to znaczy że kompletnie nic nie zrozumiałeś. A skoro tak to o czym mowa?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Czyli zdrowa polska rodzina powinna prześladować mniejszości seksualne.
Co byście powiedzieli gdybyście przyjechali do jakiegoś portugalskiego, francuskiego czy tam belgijskiego miasteczka, a tam na rynku taka tablica z napisem "Strefa wolna od polskiego złodziejstwa". I powiedziano by wam, że to tylko dla dobra mieszkańców żeby nikomu nic nie ginęło, a wy Polacy no znani jesteście przecież z tych skłonności..
LGTB trzeba prześladować tak na wszelki wypadek, gdyby się któryś tu u nas pojawił. Prawnik po wyższych studiach Andrzej Duda nam tak powiedział to tak róbmy.


Faktycznie "dobre" porównanie. Ten prawnik co konkretnie powiedział ?

"Bartosz Staszewski rozmawia z Andrzejem Dudą o sytuacji osób LGBT po wiecu w Lublinie"


https://www.youtube.com/watch?v=KIVu9YUaa3U

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Że w typowej polskiej rodzinie nie ma patologicznych rzeczy typu przemoc czy pedofilia.

To w których rodzinach są w takim razie patologie? I czym jest typowa polska rodzina?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czyli zdrowa polska rodzina powinna prześladować mniejszości seksualne.
Co byście powiedzieli gdybyście przyjechali do jakiegoś portugalskiego, francuskiego czy tam belgijskiego miasteczka, a tam na rynku taka tablica z napisem "Strefa wolna od polskiego złodziejstwa". I powiedziano by wam, że to tylko dla dobra mieszkańców żeby nikomu nic nie ginęło, a wy Polacy no znani jesteście przecież z tych skłonności..
LGTB trzeba prześladować tak na wszelki wypadek, gdyby się któryś tu u nas pojawił. Prawnik po wyższych studiach Andrzej Duda nam tak powiedział to tak róbmy.


Faktycznie "dobre" porównanie. Ten prawnik co konkretnie powiedział ?

"Bartosz Staszewski rozmawia z Andrzejem Dudą o sytuacji osób LGBT po wiecu w Lublinie"


https://www.youtube.com/watch?v=KIVu9YUaa3U


A czy Hitler jak mówił o Lebensraum i o wyższości rasy niemieckiej kazał od razu wszystkich zabijać tam na wschodzie? Nie, jakoś samo tak potem wyszło. Marks gdy pisał Kapitał wzywał do mordowania arystokracji? Ale ludzie znowu zrozumieli po swojemu, walka klas no to walka. Trzeba uważać co się mówi do tłumu, zwłaszcza na takim stanowisku. Od prostego wyborcy PiS tego nie wymagam, ale od prawnika po studiach tak.
Jeśli jeszcze nie rozumiesz to idź zapytaj dresa z osiedla co oznacza "STOP IDEOLOGII LGTB" i jak to widzi w praktyce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 19:14  
Cytuj
CYTAT

To w których rodzinach są w takim razie patologie? I czym jest typowa polska rodzina?



Patologia to odstępstwo od normy. Coś co się zdarza ale nie występuje powszechnie . Takie rzeczy zdarzają się na obrzeżach normalnego funkcjonowania polskiej rodziny, ale nie są w żadnym wypadku jej clou czy motywem przewodnim. Pierd.lety o patriarchaliźmie , o udręczonych polskich kobietach którym ksiądz nakazuje siedzenie z pijakiem to narracja obozu lewicowo-liberalnego , która z prawdą niewiele ma wspólnego. Zgoła nic...


Tobie mózg wyprano i poza śmiechem połączonym z politowaniem na nic więcej nie zasługujesz...umiech



W żadnym wypadku nie wolno zjawisk incydentalnych , które choć bulwersujące zdarzają się od czasu do czasu , uogólniać i na ich podstawie kreować teorii. Bo to jest po pierwsze krzywdzące , po wtóre i najważniejsze nie odpowiada prawdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 19:45  
Cytuj
CYTAT



W żadnym wypadku nie wolno zjawisk incydentalnych , które choć bulwersujące zdarzają się od czasu do czasu , uogólniać i na ich podstawie kreować teorii. Bo to jest po pierwsze krzywdzące , po wtóre i najważniejsze nie odpowiada prawdzie.




A dotyczy to wszystkich czy tylko tych "poprawnych".

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 19:51  
Cytuj
Ciebie na pewno to nie dotyczy Andrzejku. Jako płatny pachołek sztabu POKO zaprzedałeś duszę diabłu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 21:46  
Cytuj
CYTAT


A czy Hitler jak mówił o Lebensraum i o wyższości rasy niemieckiej kazał od razu wszystkich zabijać tam na wschodzie? Nie, jakoś samo tak potem wyszło. Marks gdy pisał Kapitał wzywał do mordowania arystokracji? Ale ludzie znowu zrozumieli po swojemu, walka klas no to walka. Trzeba uważać co się mówi do tłumu, zwłaszcza na takim stanowisku. Od prostego wyborcy PiS tego nie wymagam, ale od prawnika po studiach tak.
Jeśli jeszcze nie rozumiesz to idź zapytaj dresa z osiedla co oznacza "STOP IDEOLOGII LGTB" i jak to widzi w praktyce.



Rozumiem i dziwi mnie taka interpretacja. W każdej chorej głowie może pojawić się pomysł, który zagrozi społecznemu bezpieczeństwu i nie ma znaczenia przynależność. "Dorzynanie watahy" wywoływało raczej ironiczny uśmiech niż jakieś obawy.
Tu nie ma dyskryminacji człowieka tylko niezgadzanie się na pewne zmiany w pojmowaniu rzeczywistości.


https://www.youtube.com/watch?v=Geh8bhiGQXU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2020r. 22:52  
Cytuj
@ZwykłyKowalski

"Dlaczego niektórzy tu piszący , nie lamentowali tak nad tą sprawą jak ona faktycznie miała miejsce , tylko teraz.

Błazenada"


Błazenadą jest twoja obecność na forum.

Zwłaszcza twoja teoria, nazwijmy to "nieaktualności".

Nie wiem ZwykłyKowalski, może jesteś na tyle ograniczony, że nie ogarniasz tego co było wczoraj, a jeśli coś się działo tydzień temu to dla ciebie tak jakby tego nie było?

pl2 też coś bredził o "nieaktualności".


Krótkie wytłumaczenie dla osób, które nie wiedzą czym jest teoria "nieaktualności".

Jeśli np. Lucek kilka lat temu obiecał, że zbuduje przedszkole z basenem albo Duda obiecał pomoc frankowiczom 5 lat temu i do dzisiaj nic się z planów tych panów nie ziściło to znaczy, że sprawy są nieaktualne i nie ma sensu o nich rozmawiać.

Ta filozofia stworzona wspólnie przez pl2 i ZwykłegoKowalskiego po raz pierwszy zaprezentowana została w 2020 na forum stalowemiasto.pl

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 06:56  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 07:17  
Cytuj
CYTAT
@ZwykłyKowalski

"Dlaczego niektórzy tu piszący , nie lamentowali tak nad tą sprawą jak ona faktycznie miała miejsce , tylko teraz.

Błazenada"


Błazenadą jest twoja obecność na forum.

Zwłaszcza twoja teoria, nazwijmy to "nieaktualności".

Nie wiem ZwykłyKowalski, może jesteś na tyle ograniczony, że nie ogarniasz tego co było wczoraj, a jeśli coś się działo tydzień temu to dla ciebie tak jakby tego nie było?

pl2 też coś bredził o "nieaktualności".


Krótkie wytłumaczenie dla osób, które nie wiedzą czym jest teoria "nieaktualności".

Jeśli np. Lucek kilka lat temu obiecał, że zbuduje przedszkole z basenem albo Duda obiecał pomoc frankowiczom 5 lat temu i do dzisiaj nic się z planów tych panów nie ziściło to znaczy, że sprawy są nieaktualne i nie ma sensu o nich rozmawiać.

Ta filozofia stworzona wspólnie przez pl2 i ZwykłegoKowalskiego po raz pierwszy zaprezentowana została w 2020 na forum stalowemiasto.pl




Jesteś bardzo niesprawiedliwy Szwabie ze Szwabii. Niby walczysz o praworządność i przywrócenie byłym SB-kom wysokich emerytur , ale wykazujesz się ogromną niekonsekwencją. To właśnie chłopaki z sekcji bezpartyjnych wolnościowców od lokalnego społecznika sztabu POKO , bez przerwy wypisują że rządy PO-PSL to zamierzchłe czasy , że to było dawno i nie warto wracać do przeszłości. Że obietnice Donalda Tuska o dobrze zarabiających policjantach i pielęgniarkach , nie są aktualne. No bo Morawiecki obiecał ileś tam elektrycznych samochodów. Ile dokładnie to ci już sam lokalny społecznik powie, bo oprócz takich jak on nikogo te słowa nie wzruszyły...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 07:55  
Cytuj
No i mirek777 od poniedziałku z rana rozpoczął prace udzielając się wklejkami na temat Trzaskowskiego w 5 tematach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 07:56  
Cytuj
Życzę Ci tylko takich problemów. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 08:07  
Cytuj
Dzięki. Też chciałbym zarobić.Napisz proszę ile płaca za wpis czy masz stałą pensje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 08:17  
Cytuj
To pogadaj z andriuszą, albo pzp3 - ja to robię za darmo - dla przyjemności nabijania się z takich jak ty. ok

A najlepiej to przejdź się do sztabu "wolnościowców" - zapewne poznasz osobiście wielu trolli udzielających się na tym forum. Sądzę, że przyjmą cię z otwartymi ramionami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 08:51  
Cytuj
Dzisiaj nikt nic nie robi za darmo, więc nie pisz bzdetów."To pogadaj z andriuszą" Kto to taki twój szef? Daj namiary to z nim pogadam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 08:55  
Cytuj
Zdziwiłbyś się jasiu.

Są jeszcze ludzie, którzy pewne rzeczy robią za darmo. mlotek
Zapłatą jest ubaw i dobry humor. potluczony

potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 33 34 35 36 37 38 39 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »