NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
«« « ... 13 14 15 16
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 12:36  
Za wszystkich spostrzegawczych.
(popieranie poglądów nie musi iść w parze z trzymaniem czyjejś strony)

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 14:59  
a ja trzymam, no i co?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 16:01  
Mirek777 popiera to co pisze art2deco i cdn.. i broni zawsze tych nicków. Można pisać prawde że jedna osoba udaje doalog na forum.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 16:04  
Wolisz podyskutować z Andrzejkiem to dyskutuj z Andrzejkiem Krysiu, ja sama osobiście uwielbiam go naprowadzać na odpowiedzi. Tylko ze on nie odpowiada.
Nie zmuszaj się, mamy przecie DE-MO-KRA-CJE! i możesz wybierać z kim dyskutujesz.

PS
Ale się nie nagadasz, ani niczego nowego nie dowiesz cool girl

Europosły się wyciszyły przed burzą

Obrazek

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 17:16  
No i prawda sie obroniła umiech Art napisała, cdn sie powołał a Mirek poparł i mamy teorię, powołanie i poparcie czyli fakt umiech 3w1 umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Lut 2019r. 17:24  
Ty zbereźniku zarumieniony

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 10:12  
CYTAT
Mirek777 popiera to co pisze art2deco i cdn.. i broni zawsze tych nicków. Można pisać prawde że jedna osoba udaje doalog na forum.

Widać, że bardzo pobieżnie śledzisz, moje wypowiedzi a jednocześnie dajesz sobie mandat do wydawania osądów...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 10:19  
To dobrze jak tak nie jest.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 17 Lut 2019r. 07:32  
Jędrek czekam na dzień kiedy powołam się na twoje samodzielne przemyślenia... pospiesz się bo nie mam aż tyle czasu

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lut 2019r. 09:23  
CYTAT
Jędrek czekam na dzień kiedy powołam się na twoje samodzielne przemyślenia... pospiesz się bo nie mam aż tyle czasu

To nie kwestia czasu. To kwestia otwartości umysłu i chęci samodzielnego myślenia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 18 Lut 2019r. 18:23  
https://niezalezna.pl/259394-trzeba-zaczac-od-starannego-doboru-slow-american-jewish-committee-reaguje-na-wypowiedz-katza

Utrata udziałów w tworzonym przez V4 Trójmorzu wygrała umiech
"Czy cel to zorganizowanie szczytu Grupy Wyszehradzkiej w Izraelu, który służy interesom Jerozolimy, zakładającym ustanowienie sojuszy w ramach UE, by zneutralizować antyizraelskie rozwiązania czy środki? Jeżeli tak, minister spraw zagranicznych musi robić, co może, by zagwarantować, że do takiej konferencji dojdzie" - komentuje dzisiaj na łamach "Jerusalem Post" Herb Keinon. "Przed poczynieniem swoich uwag Katz powinien się na chwilę zatrzymać i zadać sobie pytanie, co chciał osiągnąć, jakie są cele Izraela" - pisze komentator.

David Harris z AJC przypomina, że "tysiąca lat żydowskiej obecności na polskiej ziemi nie można sprowadzić do pojedynczego nagłówka prasowego czy krótkiej wypowiedzi dla telewizji" oraz że Polska "była pierwszym celem ataku armii niemieckiej, który stał się początkiem II wojny światowej. Przez prawie sześć lat doświadczyła brutalnej okupacji nazistowskiej (a przez pewien czas także sowieckiej)" - No ale tutaj jest pewna różnica w ocenie "powojennych doświadczeń i obecności". Nie oczekujmy intensywnej "polemiki" ze strony Pałacu Prezydenckiego,,,
a Marzec tuż tuż

Z ostatniej chwili: Czaputowicz się wycofuje,,,
Czaputowicz: Nie damy sobie wejść na głowę i nie będzie żadnego szczytu, jeśli będziemy tak traktowani.

Prywatna wiadomość 

«« « ... 13 14 15 16

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »