NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Posty: 3432
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2018r. 15:37  
Cytuj
CYTAT

Demokracja może być w każdym kolorze jak długo jest w kolorze Euro.
ObrazekWczoraj wieczorem prezydent Mattarella ponownie odmówił mianowania pana Savony ministrem gospodarki na wniosek koalicji League/5 Star, znanego eurosceptyka. Po nieudanych negocjacjach zrezygnował nowo mianowany premier, Giuseppe Conte. UE i jej sługa Mattarella skutecznie przeprowadzili zamach stanu przeciwko demokracji we Włoszech "w celu ratowania Euro".

To, co właśnie wydarzyło się we Włoszech, jest nie tylko "high treason", Mattarella zignorował dwie główne partie, które wygrały wybory i odmówił jednemu z ministrów tylko dlatego, że ten człowiek otwarcie krytykował zarówno Niemcy, jak i euro. Lider Ligi, Matteo Salvini, wygłosił wspaniałą i emocjonalną mowę, w której powiedział: "Nigdy więcej niewolników, Włochy, nie są kolonią, nie jesteśmy niewolnikami Niemców ani Francuzów, spreadów ani finansów. Nigdy nie będziemy sługami ani niewolnikami Europy. W tym momencie, ze szczerością, uczciwością i odwagą, słowo musi wrócić do Prezydenta! Nie pozwolę temu odejść zapomnianym. "

Salvini nie był jedynym, który emocjonalnie wyraził swoje oburzenie, przywódca 5 Stars, Luigi Di Maio wygłosił przemówienie, w którym emocjonalnie twierdził, że we Włoszech nie szanuje się demokracji, że Mattarella i eurokraci obalili rząd za niepoprawne politycznie myśli. Na zakończenie podsumował, że to absurdalne, że we Włoszech można być skorumpowanym, sądzonym i nadal sprawującym urząd, ale jeśli odważysz się wypowiadać jakiekolwiek negatywne opinie przeciwko UE, nie wolno ci zostać ministrem.


Wypisz wymaluj ogłupianie Polaków było na 10x niższym poziomie, wciskania nam durnoty i prześladowania przez Targowice na arenie międzynarodowej - okrzyki "konstytucja, demokracja, weto" rebelianckiej rezydentury w Polsce ok to próba zabezpieczenia tego samego, interesów niemiecko-rosyjskich w Polsce. Nie dziwmy się że nikt nie siedzi za próbę puczu.ObrazekPięta na celowniku za Baumana. Pożyteczni odpracowują frukty awansu społecznego smiech2 Nie jest lekko potluczony fejki gonią fejki

„Osoba opisywana w artykule nigdy nie pracowała w PKN ORLEN i również nigdy nie rozważano jej zatrudnienia” – brzmi komunikat Orlenu.

Dzisiaj „Fakt” - w artykule z sensacyjnym tytułem - zarzucił posłowi PiS Stanisławowi Pięcie, że starał się umieścić bezrobotną znajomą w spółkach Skarbu Państwa. W tym kontekście wymieniono chociażby PKN Orlen.

Wczoraj został wydany oficjalny komunikat spółki:

„Nawiązując do publikacji dziennika Fakt z dn. 1.06.2018 r., pt. „Załatwiał kochance pracę w ORLENIE” informujemy, że osoba opisywana w artykule nigdy nie pracowała w PKN ORLEN i również nigdy nie rozważano jej zatrudnienia”.

– Do tej publikacji nie wiedzieliśmy o istnieniu tej kobiety – brzmi komentarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2597
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 13:02  
Cytuj
Wielu Żydów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych nawraca się na chrześcijaństwo.
Dochodzą do Prawdy...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3432
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 23:10  
Cytuj

Nie wie kto,,, ale przywileje przyjezdnej elity obronił.ObrazekPAD: Poprzednia władza zwyczajnie pozwalała nas okradać. Nie wiem, kto brał te pieniądze, ale byliśmy po prostu okradani.

Nawet szlagier wolnomyślicieli "koryto i partio-kracja" przy tym robi się mikry i pokurczony :-) bo przecież wiadomo kto, "oni", pozwalali kraść nie sobie, o nie, tylko "nieznanemu komuś", - I okradali "nas", czyli samych siebie? smiech2 Niezła kabała.
Zdobył glosy wszystkich wyrafinowanych wyborców Nowoczesnej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »