NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Sauna w mieście, Gdzie? Jak wrażenia?
Posty: 4
Dołączył: 5 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 22:00  
Cytuj
Jaką i gdzie saunę polecacie? Wybieram się pierwszy raz i też nie wiem no co się przygotować...Czy u nas są koedukacyjne? co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 22:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Jaką i gdzie saunę polecacie? Wybieram się pierwszy raz i też nie wiem no co się przygotować...Czy u nas są koedukacyjne? co


Sauny które znam to w Fabryce Zdrowia (tu byłem raz i było pusto więc nie pomogę) i na MOSIR.
Na Mosir wchodzi się z ręcznikiem i w stroju kąpielowym, jedyne "bez" to klapki ;)Sauna jest jedna dla obu płci ;) atmosfera bardzo przyjemna.
Jak wybierasz się pierwszy raz, to na miejscu przy drzwiach do sauny jest na ścianie "informacja" jak korzystać z sauny, wbrew pozorom nieodpowiedzialne podejście do sauny może byc niebezpieczne dla zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 12:00  
Cytuj
Jak korzystacie na MOSIR to nie róbcie wiochy w saunie!!!!!

1. Do suchej wchodzi się z ręcznikiem, żeby pot z czyjegoś dup.ka nie wsiąkał w deski i inni użytkownicy, żeby na tym nie musieli później siedzieć

2. Po wyjściu z sauny basen nie służy do ochłodzenia się. Jeśli chcesz się ochłodzić to wejdź pod prysznic, ostygnij trochę i dopiero do basenu. Jak widzę ludzi, którzy mokrzy prosto z sauny wskakują do basenu to rzygać mi się chce. Cały syf i pot ze skóry zostaje w wodzie. Dziwić się później, że sanepid to zamyka bo grzyby są albo inne zanieczyszczenia. Musieli byśmy w czystym chlorze pływać, żeby to zabić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 14:35  
Cytuj
Dlatego nie chodzę na basenuśmiech
Nigdzie indziej nie ma? Skoro mosir ma średnio, do fabryki się nie wybieram bo tam sama śmietana towarzyska...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 14:45  
Cytuj
Smietana? A moze poprostu brak hajsu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2018r. 17:13  
Cytuj
Sam chodzę do FZ.... i chodze tylko po to żeby trening zdobić , bo to co tam przychodzi to już wiele razy było opisywane na tym forum
Ludzie normalnie to są w mniejszości niestety...
To tyle jeśli chodzi o FZ
A sauna nic specjalnego można posiedzieć ale nie za duża nie za mała , szału nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »