NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ceremonia Pogrzebowa , Ile kosztuje
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2018r. 20:14  
Cytuj
Ile kosztuje ceremonia pogrzebowa od A do Z piszcie, piwnica na dwie osoby????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2018r. 20:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 07:07  
Cytuj
W TV mówią że z 16 000 pln. dlatego trzeba wykupić ubezpieczenie a dodatkowo ubezpieczenie AC na nagrobek bo jak wandale ci zniszczą grób jak już tam zamieszkasz to na naprawę musi być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 13:19  
Cytuj
Zapewniam, że zasiłek pogrzebowy to jest kropla w morzu...My właśnie pochowaliśmy babcię, to zasiłku zabrakło na same czynności w zakładzie pogrzebowym.A gotówki trzeba mieć sporo na wykup piwnicy na cmentarzu, księdza organiste i grabarza...Ale szczerze polecam usługi pogrzebowe p. Dąbka w Nisku...My jesteśmy zadowoleni z ich usług...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2018r. 22:19  
Cytuj
CYTAT (alcia)
...piwnica na dwie osoby????

Na naszym cmentarzu według cennika firmy "Memento" jak podają na swojej stronie:
Grób murowany dla dwóch osób 648,00 zł
https://www.memento.com.pl/cmentarz-komunalny/oplaty

CYTAT (karolina01103)
...Ale szczerze polecam usługi pogrzebowe p. Dąbka w Nisku...My jesteśmy zadowoleni z ich usług...

i nastepna reklama:
CYTAT (doravia)
Ja również polecam zakład pogrzebowy p.Dąbka w Nisku.


Nie wstyd Wam reklamować człowieka z Niska? Nie uważacie, że jest to nie na miejscu? Nic nie piszecie o kwotach za usługi, o które pyta autor ale mocno zachwalacie uslugi tego pana i jego firmy. Napiszcie coś w temacie ile konkretnie kosztowała ceremonia bo za piwnice i tak trzeba zapłacić administratorowi cmentarza.

Te dwa wpisy to czysta żywa reklama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 00:58  
Cytuj
CYTAT


Te dwa wpisy to czysta żywa reklama.


Jak cały temat pewnie. Korzystałem i nie polecam pana z Niska. Kto jeszcze nie poleca?

A pogrzeb da się zrobić za 4000zł wystarczy nie robić z tego ,,muppet show,, Zmarłemu i tak to już zwisa…

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 15 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 08:20  
Cytuj
Za wszystko zapłaciłam prawie 4400 zł(listopad 2017)Nie pamiętam dokładnie co za ile . Ta kwota obejmuje od piwnicy po wieńce pogrzebowe sztuk 4.Nie uważam ,żeby taki wpis był nie na miejscu.Sama parę ładnych lat temu szukałam jakichkolwiek informacji na temat zakładów pogrzebowych z naszego rejonu. Grobowiec dla jednej osoby zbudowała właśnie ta firma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 12:08  
Cytuj
Feniks polecanie pana z niska wynika z podejścia w Stalowej Woli. Skoro wyliczenie zaczyna się od odejmowania od 4 tys to sorry. Ci w nisku po prostu są tańsi, płacisz tylko w stalowej za miejsce i wstęp na cmentarz. Zresztą to samo z Kościołem, u Kapucynów co łaska, a u konkurencji jak sztampowy program Pis czyli 500+

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sty 2018r. 16:34  
Cytuj
CYTAT (doravia)
Za wszystko zapłaciłam prawie 4400 zł(listopad 2017)Nie pamiętam dokładnie co za ile .

I to właściwie wyczerpywało zapytanie autora bez konieczności podawania "pana z Niska" bo autor nie pytał jaki zakład polecacie. Chodziloo koszty a nie firme i dlatego uważam, że Twój wpis to żenująca reklama. Mimo wszystko jednak co innego sądzi o tym panu maruda i to jest w tym akurat przypadku dla mnie bardziej wiarygodna opinia.
CYTAT (karolina01103)
Zapewniam, że zasiłek pogrzebowy to jest kropla w morzu...

A jednak ten zasiłek to nie taka kropla w morzu jak piszesz chyba, że u p.Dąbka w Nisku, którego tak mocno polecasz.Sama nie rozumiesz tego co piszesz.
CYTAT (Jacek)
Feniks polecanie pana z niska wynika z podejścia w Stalowej Woli...

Też tak uważam, że bardziej liczy się obcy i kasa za,,,,,szkoda słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 00:06  
Cytuj
Z tego co wiem,dół kazdy dostaje za darmo,ale rodzina musi opłacic to ze tam sobie lezysz.Ciekawe czy mozna samemu wykopac taki dół,w takim piasku to szybko pójdzie tylko zalezy czy ma sie dobra kondycje.Z tego co widomo grzebanie zwłok to dobry interes i firmy ciesza sie jak duzo ludzi umiera.Zwłoki nazywaja,,skóra".:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 20 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 10:10  
Cytuj
A może kremacja? Ostatnio coraz bardziej popularna no i najtańsza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »