NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
TVP mam dość,
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
Antylewak tylko, że to raczej nie było w formie wychwalania. Czy naprawdę był Wehrmachcie i nie była to tylko propaganda? Z dwojga złego to lepiej, że był w Wehrmachcie a nie SS. W Polsce jak twierdzą wyborcy od wielu lat wybieramy mniejsze zło...
kiedy na froncie wschodnim III Rzesza ponosiła poważne straty, przy aprobacie Hitlera i Goebbelsa (przeciwni byli Himmler i Bormann) zapadła decyzja o wcielaniu ludności kaszubskiej do Wehrmachtu. 2 sierpnia 1944 Józef Tusk został powołany i wcielony do Wehrmachtu i według relacji Eleonory Gurkowskiej, najstarszej córki Józefa Tuska oraz zgodnie z niemieckimi dokumentami[6] służył III Rzeszy w 328. Grenadier-Ersatz-und Ausbilldungsbatallion (328. Zapasowy Batalion Szkolny Grenadierów).

Józef Tusk najpierw stacjonował w Kurlandii na froncie wschodnim. Potem jego jednostkę przerzucono statkiem do Danii. W życiorysie z 1975 Józef Tusk stwierdził, że pracował Od 26.8.1944 do 5.3.1945 przy kopaniu okopów. Można przypuszczać, że podobnie jak inni Kaszubi został przez hitlerowców zmuszony do budowy umocnień chroniących linię brzegową przed desantem aliantów w Danii[potrzebny przypis]. W dokumentach zachowały się informacje o stacjonowaniu oddziału, w którym służył Tusk, w okolicach Akwizgranu. Między 12 października 1944 a 5 marca 1945 Józef Tusk najprawdopodobniej zdezerterował lub został wzięty do niewoli brytyjskiej.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 17:53  
Cytuj

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 18:40  
Cytuj
Świadomie i bez klapek na oczach kibicuję obecnej ekipie rządzącej ale aktualnie "Wiadomości" nie da się oglądać - takiej tuby propagandowej nie powstydziłby się sam Kim Dzong Un.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 18:43  
Cytuj
Ale syn Józefa na ochotnika służy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 20:36  
Cytuj
Sanowy39 jest dokladnie jak piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
Świadomie i bez klapek na oczach kibicuję obecnej ekipie rządzącej ale aktualnie "Wiadomości" nie da się oglądać - takiej tuby propagandowej nie powstydziłby się sam Kim Dzong Un.
. A oglądałeś choć minutę koreańskie tv, czy tak gadasz zeby gadać? Wiesz co grozi w Korei za protest przeciw władzy?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 21:35  
Cytuj
Takiej propagandy oi zakłamania jak w TVPIS nawet za głebokiej komuny nie było !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2018r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
Takiej propagandy oi zakłamania jak w TVPIS nawet za głebokiej komuny nie było !!!!
. Ile masz lat? 30? Komunę pamiętasz?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 01:13  
Cytuj
Serio? umiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 05:37  
Cytuj
Akurat to jest prawda ... umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 06:39  
Cytuj
CYTAT
Akurat to jest prawda ... umiech


Prawda jest jak d..... Każdy ma swoją.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 06:44  
Cytuj
CYTAT
Takiej propagandy oi zakłamania jak w TVPIS nawet za głebokiej komuny nie było !!!!



MAsz bardzo krotka pamięć!!Jaka propaganda była i jest w TFUJ-N czy Polszmacie to można zobaczyć i dziś.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 07:00  
Cytuj
CYTAT
Serio? umiech

Obrazek
. dlaczego jest tyle krzyku, ze na Zachodzie prasa o nas zle pisze, a za PO-PSL pisali dobrze, bo jak bylo w kraju? postawisz się Unii to piszą zle. PO i media typu Newsweek, Wyborcza, Tvn, Polityka za stan idealny uwazają, gdy zachod nas chwali, a my jestesmy chlopcem na posyłki. Nieprzypadkowo ostatnio byl tytul jak Morawiecki gadal z Junckerem. "kleska Morawieckiego. Nie poszedl na zadne ustępstwa wobec Unii". Dla nich mamy się wiecznie kajać i zgadzać na wszystko.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 07:25  
Cytuj
A ja proponuje przestac sie w ogole interesowac polityka, bo oni wszyscy i tak nas maja w dupie i mysla tylko jak napchac swoje kieszenie. Ja sie pytam ktora wladza ruszyla cokolwiek z nfz zeby sie poprawilo ?
Caly ten pis jest tak samo poyebany jak platforma a klotnie ktora z tych partii to mniejsze zlo sa bezsensowne. A tvp jest tak samo stronnicze jak tvn tylko w druga strone, takze dla mnie obie te stacje to wielkie gowno.

Kiedys intensywnie sie interesowalem polityka, ale juz mi przeszlo bo widze ze i tak na nic nie mam wplywu. I odkad to zrobilem jestem szczesliwszym czlowiekiem. Zajmijcie sie tym na co macie wplyw - swoja "małą ojczyzną"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 07:25  
Cytuj
Ciekawe jak forumowi lewacy wytłumaczą tak mocne zainteresowanie pyskówką dwóch polskich polityków. Aż zatelepał się cały europejski parlament kiedy jeden powiedział niewygodną prawdę o drugim. Jak by nie patrzeć to tego typu sprawy powinno się załatwiać na własnym podwórku. Dzięki takim incydentom to widać jak lewacy w całej Europie mocno się wspierają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Świadomie i bez klapek na oczach kibicuję obecnej ekipie rządzącej ale aktualnie "Wiadomości" nie da się oglądać - takiej tuby propagandowej nie powstydziłby się sam Kim Dzong Un.
. A oglądałeś choć minutę koreańskie tv, czy tak gadasz zeby gadać? Wiesz co grozi w Korei za protest przeciw władzy?


Oczywiście napisałem z dużą przesadą ale sens chyba jest jasny: podlizywanie się władzy w stopniu dużo bardziej nachalnym niż za poprzedników, zapewne w myśl zasady "ciemny lud to kupi". Ostatnio taki poziom zachwytu nad aktualnie rządzącymi prezentował "Dziennik telewizyjny" - o ile pamiętasz ten program. PS: Wiem co grozi za sprzeciwianie się władzy w Korei Północnej: np. rozstrzelanie działkiem przeciwlotniczym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 12:01  
Cytuj
Zawsze można nie oglądać.
Ja praktycznie tvn24 nie oglądam.
Jest teraz taki wybór kanałów telewizyjnych, że jeśli komuś nie odpowiada TVP....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 12:31  
Cytuj
Kiedyś patrzyliśmy z politowaniem na media państwowe w Federacji Rosyjskiej.
Dzisiaj już niestety to porównanie przegrywamy.

Na szczęście jest jeszcze Korea. sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 12:32  
Cytuj
A tvn24 nie budzi/budziło twojego politowania?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
A tvn24 nie budzi/budziło twojego politowania?
oni maja takie wytlumaczenie, ze tv prywatna moze klamac i manipulowac.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
A tvn24 nie budzi/budziło twojego politowania?


Piszemy o TV publicznej. Nie widzisz różnicy między TV na która płacą podatnicy, a TV która sama się finansuje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A tvn24 nie budzi/budziło twojego politowania?


Piszemy o TV publicznej. Nie widzisz różnicy między TV na która płacą podatnicy, a TV która sama się finansuje ?


Wyważenie i pluralizm nie powinny być rozliczane na poziomie TVP, tylko w bilansie wszystkich wiodących mediów elektronicznych w Polsce. Marzę o telewizji wyważonej i tym samym jeszcze bardziej obiektywnej, ale musielibyśmy mieć obiektywne TVN i Polsat, a wtedy TVP w oczywisty sposób też nie tylko chciałaby, ale wręcz musiałaby być bardziej wyważona. A w stacjach komercyjnych czasem mamy wręcz nieinformowanie albo informowanie z kontekstem, z tezą i z przekazem negatywnym.
Jacek Kurski

Kiedyś myślałem, że TVP powinna być stonowana, ale skoro TVN i Polsat manipulują ostro to dlaczego TVP ma być wyważona? Przez 8 lat TVP,TVN i Polsat gadały to samo. Wtedy mądrale TVPO nie krzyczeliście jakoś...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 13:33  
Cytuj
Czemu mają służyć te ciągłe porównania do PO?

Nie jestem zwolennikiem PO, ale dlaczego każdy zwolennik PIS-u i PIS ma taki kompleks wobec nich?
Hasło: "a za peło" jest przecież śmieszne i świadczy tylko o braku kompetencji.

Kompleks TVP wobec TVN jestem w stanie zrozumieć, bo to jest jednak inna półka mediów - i nie chodzi mi o informacyjne programy, tylko o poziom techniczny i profesjonalny telewizji.

CYTAT
Kiedyś myślałem, że TVP powinna być stonowana, ale skoro TVN i Polsat manipulują ostro to dlaczego TVP ma być wyważona?


No to może właśnie dlatego.

Prawda zwycięży... - J. Kaczyński, 2017

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 14:21  
Cytuj
Brak konstruktywnych i rzeczowych argumentów, dotyczących jakości funkcjonowania TVPiS, powoduje frustrację, nerwowość (i atak poza temat tego postu na stacje komercyjne) wśród ślepych zwolenników TVPiS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Czemu mają służyć te ciągłe porównania do PO?

Nie jestem zwolennikiem PO, ale dlaczego każdy zwolennik PIS-u i PIS ma taki kompleks wobec nich?
Hasło: "a za peło" jest przecież śmieszne i świadczy tylko o braku kompetencji.

Kompleks TVP wobec TVN jestem w stanie zrozumieć, bo to jest jednak inna półka mediów - i nie chodzi mi o informacyjne programy, tylko o poziom techniczny i profesjonalny telewizji.

CYTAT
Kiedyś myślałem, że TVP powinna być stonowana, ale skoro TVN i Polsat manipulują ostro to dlaczego TVP ma być wyważona?


No to może właśnie dlatego.

Prawda zwycięży... - J. Kaczyński, 2017



Odpowiedz na Twoje pytanie jest bardzo prosta i oczywista. Ale pozwolę sobie zadać pytanie podobne,

Dlaczego Ty Pepsi i tobie podobni maruderzy z taką samą zajadłością jak teraz atakujecie obecną ekipe rządzącą,nie krzyczeliście w czasach PO PSL ? Poświęciłem trochę swojego cennego czasu, przejrzałem forum i nie zauważyłem aby ktoś tak zaciekle krytykował dawną władze (PO I PSL) i jej propagandową tubę TVP. Nagle teraz twierdzicie że nie popieracie PO, tylko dlaczego jak ktoś zamieści jakiś wpis atakujący opozycje to zaraz jakiś obrońca się znajdzie i zaczyna się plucie na PIS. Gdzie była krytyka władzy i mediów publicznych za Tuska? Tak wam się wtedy to wszystko podobało że nie było komu krytykować? Nagle odebrano wszystkim wolność i wszystkiemu winny jest PIS. Obłuda i szczyt hipokryzji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sty 2018r. 14:38  
Cytuj
Temat do zamknięcia.Proszę reaktywować gdy zgodnie z prawdą tvp pis zaczną do nas przyjeżdżać Angole Żabojady Volksdojcze i Makaroniarze do robotyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »