NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Praca za godne wynagrodzenie,
Posty: 20
Dołączył: 25 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 17:49  
Cytuj
Wszystkie te super firmy że Stalowej Woli płacą na wypłaty krocie 2100 brutto bezczelność nie zna granic. Wielcy prezesi taką kasę możecie wsadzić sobie w DUPE.

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 17:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 17:52  
Cytuj
Ale 100 tys na Owsiaka przekazali. Człowiek się wyleczy po fajnej robocie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 18:11  
Cytuj
A czy Nadbereżny nie obiecywał w swojej kampanii wyborczej godnej pracy i płacy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
A czy Nadbereżny nie obiecywał w swojej kampanii wyborczej godnej pracy i płacy?


Nie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 18:45  
Cytuj
CYTAT (LN)
Nowe miejsca pracy
Stalowa Wola powinna być stolicą przemysłu z silnym ośrodkiem przemysłowym i na tym fundamencie powinniśmy budować całe nasze działania, promocję miasta, pozycjonowanie miasta, bo to stoi u podstaw tego miasta jako perły Centralnego Okręgu Przemysłowego


CYTAT (LN)
60% nowych firm w Polsce upada w pierwszym roku działalności, dlatego każdy, kto będzie chciał rozpocząć działalność gospodarczą w Stalowej Woli, przez pierwszy rok będzie mógł bezpłatnie korzystać z lokalu, ze wsparcia księgowego, prawnego, unijnego, ale również będzie mógł liczyć na wsparcie, jeżeli w tym czasie będzie zatrudniał nowych pracowników. Niestety, nasza oferta w Internecie jest po prostu tragiczna. Mamy tragiczną stronę internetową, która nie zawiera żadnych informacji, ale również nie odpowiada ona żadnym dzisiejszym standardom


Płac nie obiecywał. No ale dużo mówił o silnym ośrodku przemysłowym i wsparciu dla nowych firm.

Kto w trakcie jego kadencji otworzył firmę ten wie jakie otrzymał wsparcie. umiech

CYTAT (LN)
Miasto przyjazne przedsiębiorcom
Lucjusz Nadbereżny jest za niepodnoszeniem podatków oraz licznymi ulgami podatkowymi, niskimi opłatami komunalnymi za wodę, ścieki, wywóz odpadów. Chce także by spółki podległe miastu były jak najbardziej przyjazne mieszkańcom Stalowej Woli.

- W związku z moją poprawką, moją inicjatywą przedsiębiorcy od stycznia tego roku płacą o 20% mniej za wywóz odpadów. Zostały również zmniejszone ilości minimalnych pojemników o połowę dla przedsiębiorcy. Przedsiębiorcy nie są zobowiązani do posiadania kontenera na odpady mokre, jeśli takich odpadów nie wytwarzają. To wszystko są działania dla przedsiębiorców tak, aby ponosili jak najmniejsze koszty prowadzenia działalności w Stalowej Woli- mówi Lucjusz Nadbereżny.


http://nadberezny.pl/l/bede-rzecznikiem-lokalnych-przedsiebiorcow/

Tu jest wszystko co obiecał w kampanii dotyczące biznesu i przedsiębiorczości. Każdy może zobaczyć co zrealizował.
Ale wyższych pensji faktycznie nie obiecał.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 18:53  
Cytuj
Morawiecki zaczął zmiany, ja myślę że postawi na polskie startupy, juz wprowadzone ulgi sugeruje zmiane nastawienia. Te przejęte przez nomenklature firmy nie działają sprawnie w bez korupcyjnym środowisku. Siedzą jak pająki i czekają na ofiary za 2tys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
Morawiecki zaczął zmiany, ja myślę że postawi na polskie startupy, juz wprowadzone ulgi sugeruje zmiane nastawienia. Te przejęte przez nomenklature firmy nie działają sprawnie w bez korupcyjnym środowisku. Siedzą jak pająki i czekają na ofiary za 2tys.


Poczytaj co obiecał Lucek. Nie ma kuźni, nie ma nic dla start-upów. O IT w ogóle zapomnij.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Kto w trakcie jego kadencji otworzył firmę ten wie jakie otrzymał wsparcie

Otworzyłem, wsparcia zero A poziom biurokracji na poziomie master. Urząd skarbowy traktuje Cię od pierwszego dnia jako potencjalnego złodzieja i oszusta. Urzędnicy używają ręce od swoich pomyłek przezucajac winę na petenta. Kto w tym kraju czy mieście miał bądź ma swoją DG ten wie o czym mówię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kto w trakcie jego kadencji otworzył firmę ten wie jakie otrzymał wsparcie

Otworzyłem, wsparcia zero A poziom biurokracji na poziomie master. Urząd skarbowy traktuje Cię od pierwszego dnia jako potencjalnego złodzieja i oszusta. Urzędnicy używają ręce od swoich pomyłek przezucajac winę na petenta. Kto w tym kraju czy mieście miał bądź ma swoją DG ten wie o czym mówię.


Przesadzasz, mam znajomego, ma firmę i US wcale nie uważa go za oszusta dlatego że płaci podatki w terminie nawet jak f-ra nie w płynie i z każdym problemem idzie do US a oni sami za niego załatwiają, kontroli praktycznie nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 20:09  
Cytuj
Ja nie mówię że nie trzeba naprawy tego kolesiowego kołchozu. Gdy tylko Niemcy przestaną nas terroryzować uznaniowymi dotacjami to będzie można pomagać startupom w pomocnym zakresie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 06:50  
Cytuj
CYTAT
Ja nie mówię że nie trzeba naprawy tego kolesiowego kołchozu. Gdy tylko Niemcy przestaną nas terroryzować uznaniowymi dotacjami to będzie można pomagać startupom w pomocnym zakresie.


Co ty za głupoty opowiadasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 08:56  
Cytuj
Nie slyszales że Niemcy chcą uzależnić poziom unijnych subwencji od poziomu praworządności? Nie powiem że poparcie dla opozycji dzięki temu wzrośnie gdyby to przeszło ale o tym się mówi Jędrek... Morawiecki zapewne o tym rozmawia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 16:03  
Cytuj
Czy ja dobrze rozumiem? Jeden marudzi, że firmy płacą po 2100 brutto a inny zakłada, że jak powstaną start up'y i jak pogonią "Niemców" z Polski to będzie lepiej ? Kto Was ludzie rzeźbił ? Przecież Polak, Polakowi wilkiem ! Nikt tak Polaka nie wykorzysta jak drugi Polak.
Kto ma te firmy założyć? Polacy, i zostaną w Waszych oczach wyzyskiwaczami, którzy chcą Was zatrudnić za 2100 brutto? No bo skąd ma nowy przedsiębiorca wziąć więcej? Powiecie mi może? A jak mu się uda i będzie zarabiał trochę lepiej to zaczniecie go opluwać, bo będzie miał lepiej niż Wy.
Może sami otwórzcie te start up'y, otwórzcie inną działalność, zatrudnijcie ludzi, dajcie im godną pensję. Kto Wam broni ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 18:36  
Cytuj
marcin.so ok
A z wypowiedzi wyżej dawno się tak nie uśmiałem smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »