Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
« 1 2
Nie działają światła,
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 05:26  
CYTAT
CYTAT
~J~ pierwszenstwo jest od stalowej j.pawla na lewo na okulickiego a nie na obwodnice...

Nie chciałbym Cię spotkać na tym skrzyżowaniu mlotek

ALE JAJA... NIE ZNAJA SIE NA PRZEPISACH...

Prywatna wiadomość 

~J~
~J~
~J~
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 19:58  
CYTAT
CYTAT
no teoretycznie prawa ręka ale patrząc na to skrzyżowanie z góry i jadąc w nocy miałem wątpliwości.

Prawa ręka jest na skrzyżowaniu równoległym. Może dla dobra nas wszystkich oddaj prawo jazdy i nie stwarzaj zagrożenia dla innych.

Ale zasada prawej ręki też jest tu potrzebna. Jadąc od Rozwadowa na Stalową, przepuszczasz nie tylko tych z drogi głównej, ale też trzeba przepuścić tych z Okulickiego, bo są po prawej stronie. To samo się tyczy z Rozwadowa do Vivo.
Ale jadąc od Stalowej na Okulickiego już ta zasada nie obowiązuje, bo ty wyjeżdżasz z drogi głównej i nie musisz przypuszczać Rozwadowa (ale obwodnice oczywiście tak)

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 20:39  
CYTAT
janek82 i wyszło na moje, że nie jest to łatwe zwłaszcza jak latami jesteśmy przyzwyczajeni do wygody. Dziwi mnie, że wyłączono te światła skoro jest tak niejasno. Pozdrawiam i trochę kultury

nie wyszło na twoje, czy nazwę to skrzyżowanie równorzędne czy równoległe to wiem jak się zachować w przeciwieństwie do ciebie, który wymusza pierwszeństwo

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 20:41  
Ludzie ale co to za dyskusja przecież to są podstawy ruchu drogowego. Co wy tłumaczycie. Jeśli ktoś ma prawo jazdy to wstydziłby się o to pytać, a jeśli ktoś nie ma to nie uważam Forum Stalowego miasta to kompetentnego źródła wiedzy z tematu Ruchu Drogowego. Najbardziej podziwiam tego magika co ma drogę główna z Alei w Okulickiego. Przepisy i znaki mogą mówić co innego ale On ma tak. Jak się to czyta to świętą prawdą jest mieć oczy dookoła głowy.😀

Prywatna wiadomość 

~J~
~J~
~J~
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 21:02  
CYTAT
Ludzie ale co to za dyskusja przecież to są podstawy ruchu drogowego. Co wy tłumaczycie. Jeśli ktoś ma prawo jazdy to wstydziłby się o to pytać, a jeśli ktoś nie ma to nie uważam Forum Stalowego miasta to kompetentnego źródła wiedzy z tematu Ruchu Drogowego. Najbardziej podziwiam tego magika co ma drogę główna z Alei w Okulickiego. Przepisy i znaki mogą mówić co innego ale On ma tak. Jak się to czyta to świętą prawdą jest mieć oczy dookoła głowy.😀

Ale wiesz, jak ktoś zapomniał jakie są przepisy, to już lepiem mu wytłumaczyć, niż żeby mi zderzak urwał. Tym bardziej jak ktoś jest święcie przekonany, że ma rację i dobrze jeździ.

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 21:07  
Piszcie co chcecie. Ludzie nie znają przepisów. Stąd powinny być ronda na których się mijają i światła których boją się jak ognia jak zaświeci się żółte to hamują na ostro. Ale prawda jest taka że jak wracam przez huta do domu to korek jest przez fachowców co podjezdzaja... hamują... rozkładają się jak szpak w PiS...de i dopiero wjezdzaja zamiast to zrobić z biegu. I nie chodzi o starszych... bo ich rozumiem Ale młody kot jak to robi to flaki się przywracają...
Poza tym to dla czego nie ma świateł ma górce?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Sty 2018r. 21:42  
w wielkim skrócie
1 jadąc od vivo bez względu w którym kierunku tnę jak w dym, wszędzie mam pierwszeństwo.
2 jadąc od JPII puszczam tylko tych od vivo potem ja
3 jadąc z Okulickiego puszczam tych od vivo i JPII
4 jadąc z Rozwadowa jadę ostatni
Poza tym czy nie macie wrażenia że gdy nie ma sygnalizacji świetlnej ruch odbywa się płynniej zarówno na górce jak i na tzw. rondzie, myślę że światła w takim mieście jak st wola nie są potrzebne (przykład Popiełuszki, Okulickiego koło słoneczka, masakra, tam wszyscy mają czerwone).

ps. po namyśle jednak światła są potrzebne ale głównie pieszym.

Prywatna wiadomość 

« 1 2

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »