NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Brednie włodarza Stalowej Woli,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Mankum teraz napisz w jakich latach padły te decyzje i kto był prezydentem miasta.


A Ty nie możesz tego podać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 08:47  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
luu
luu
Posty: 29
Dołączył: 10 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 21:13  
Cytuj
Cały czas przyjmujom do obozów pracy , o co chodzi?

luu
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2018r. 22:56  
Cytuj
... takie tam POpierduchy - szkoda czasu na czytanie , spać bo rano trzeba wstać spi

...hmm
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 17:45  
Cytuj
Szrek na chwilę obecną nie ma w planach startować w jakichkolwiek wyborach.

Prawdopodobnie karta do głosowania będzie wyglądać tak:

CYTAT
Wybory Prezydenta m. Stalowej Woli

KARTA DO GŁOSOWANIA
w wyborach Prezydenta miasta
w dniu 4 listopada 2018r
Kandydaci na prezydenta miasta


01. ◻  NADBEREŻNY Lucjusz     KW Prawo i Sprawiedliwość

INFORMACJA
Głosować można na jednego kandydata, stawiając znak "x" w kratce z lewej strony obok nazwiska tego kandydata, na którego wyborca głosuje. Postawienie znaku "x" w więcej niż 1 kratce lub niepostawienie znaku "x" w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.

Na kogo zagłosujecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 18:08  
Cytuj
na jedno to będzie dramat jak nikt nie będzie chciał stanąć do walki z tym nieudolnym partyjniakiem ale z drugiej strony nie dziwię się. naprawić i posprzątać po takim dziadostwie to wyzwanie dla desperata albo dla szaleńca. chytry

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lut 2018r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
Szrek na chwilę obecną nie ma w planach startować w jakichkolwiek wyborach.

Prawdopodobnie karta do głosowania będzie wyglądać tak:

CYTAT
Wybory Prezydenta m. Stalowej Woli

KARTA DO GŁOSOWANIA
w wyborach Prezydenta miasta
w dniu 4 listopada 2018r
Kandydaci na prezydenta miasta


01. ◻  NADBEREŻNY Lucjusz     KW Prawo i Sprawiedliwość

INFORMACJA
Głosować można na jednego kandydata, stawiając znak "x" w kratce z lewej strony obok nazwiska tego kandydata, na którego wyborca głosuje. Postawienie znaku "x" w więcej niż 1 kratce lub niepostawienie znaku "x" w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.

Na kogo zagłosujecie?


Możesz być mocno zaskoczony. Do kampanii jeszcze dużo czasu. Zobaczysz że kandydatów będzie przynajmniej 3. Przynajmniej jeden z nich będzie zaskoczeniem nawet dla Lucjusza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2018r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
na jedno to będzie dramat jak nikt nie będzie chciał stanąć do walki z tym nieudolnym partyjniakiem ale z drugiej strony nie dziwię się. naprawić i posprzątać po takim dziadostwie to wyzwanie dla desperata albo dla szaleńca. chytry


Żeby coś zmienić, trzeba mieć własne zaplecze - wymienić sekretarz miasta, skarbnika i większość naczelników. Nadbereżny tego zaplecza nie ma. Tym bardziej nie będzie go miał żaden z kontrkandydatów.

Bez takich zmian nie mam mowy o przejęciu kontroli nad tym, co dzieje się w UM.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 06:57  
Cytuj
Pamiętacie książeczki z obietnicami Lucjusza? Może czas do nich zajrzeć? Niektóre obietnice całkiem ciekawe. Np przedszkole z basenem. Albo rozwój Stalowej Woli. StartUp'y pamiętacie? Kuźnia? Inne pomysły?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 07:49  
Cytuj
wyłapałeś już wszystkich faszystów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 08:23  
Cytuj
Na razie szuka antysemitów. goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 19:56  
Cytuj
Czyli idąc tokiem myślenia Mirka jeśli w zakładzie pracy zmienia się dyrektor to muszą być zwolnieni prawie wszyscy pracownicy? Typowo PRLowskie myślenie. Jeśli pracownik nie wywiązuje się z obowiązków bo jest pedagogiem a pracuje na stanowisku inżyniera to oczywiste że powinienem przestać to stanowisko zajmować ale jeśli posiada odpowiednie kwalifikacje to naturalne jest aby się doszkalał(a to ma mu zagwarantować zakład prac) i oczywiście sprawy finansowe. Ma dostać podwyżkę aby dobrze pracował. No ale tu temat inny się wkrada. Jeśli pracownik jest z innej opcji politycznej to będzie kiepsko z dogadaniem się. I tu mamy jasny przykład jak polityka dzieli ludzi (nie tylko na stanowiskach) a kraj nasz taki wierzący, religijny,rozmodlony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 20:35  
Cytuj
UM to nie jest zwykły zakład. Celowo upraszczasz. Po co ta demagogia?
UM to latami narastające układy i zależności. Każdy UM.
Taka jest specyfika budżetówki.
Sam osobiście uważam takie miejsca za bardzo skondensowane siedliska rozmaitych patologii.
Nadbereżny na przykład próbował zwalczać w urzędniczkach ich poczucie wyższości i traktowanie "petenta" jak intruza, kogoś gorszego. Częściowo mu się udało.

Jestem bardzo wyczulony na pokazy wyższości ze strony urzędników w różnych urzędach. Dla mnie to darmozjady żyjące z mojej i nie tylko mojej pensji.

Nidy nie pukaj do drzwi w urzędzie. To nie jest prywatny teren urzędnika.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 5 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 20:58  
Cytuj
Przypominam że wg GUS w Polsce jest już ponad 700 tys. urzędników a Aborygen zakupił od huty biurowiec bo mu się pracownicy UM w dotychczasowym budynku nie mieścili. Chyba wszystko w temacie gospodarności i umiejętności zarządzania miastem dla tego człowieka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 21:06  
Cytuj
Jeśli chodzi o gospodarność to wystarczy popatrzeć na ilość zaciągniętych kredytów. Do tego dochodzą wydatki zaplanowane, których finansowanie będzie z obligacji. Co jeśli te obligacje nie sprzedadzą się w tej ilości i kwocie jaką zaplanowano w budżecie? Kolejny kredyt na "chybcika", w jakiej cenie?

Dochodzą jeszcze kredyty spółek miejskich żyrowane przez miasto.

No i mamy obraz gospodarności Prezydenta.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 23:25  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Nadbereżny na przykład próbował zwalczać w urzędniczkach ich poczucie wyższości i traktowanie "petenta" jak intruza, kogoś gorszego. Częściowo mu się udało.

Napisz coś więcej jak udalo mu się to osiągnąć i podaj przykład tego częściowego osiągnięcia Nadbereżnego. Inaczej to są puste słowa bez potwierdzenia.
CYTAT (mirek777)
Nidy nie pukaj do drzwi w urzędzie. To nie jest prywatny teren urzędnika.

Tak zachowuje się człowiek kulturalny czy Chrześcijanin? Nie wiem kto Cię wychowywał ale to świadczy o Twoim kiepskim wychowaniu i braku kultury, która wymaga zawsze delikatnego zapukania w zamknięte drzwi.
Do swojego szefa też nie pukasz, przecież pracujez na niego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 23:56  
Cytuj
Koalicja totalitarna będzie karmić uczucia antyreligijne. Powodzenia ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 08:28  
Cytuj
CYTAT

Napisz coś więcej jak udało mu się to osiągnąć i podaj przykład tego częściowego osiągnięcia Nadbereżnego. Inaczej to są puste słowa bez potwierdzenia.


Po prostu wydał zarządzenie. Ludzie przychodzili do niego ze skargami. Oczywiście jest tam niereformowalna grupa - a młodzi bardzo szybko uczą się od nich złych nawyków.
Sam na sobie zauważyłem różnicę w traktowaniu interesantów w UM.

CYTAT
Tak zachowuje się człowiek kulturalny czy Chrześcijanin? Nie wiem kto Cię wychowywał ale to świadczy o Twoim kiepskim wychowaniu i braku kultury, która wymaga zawsze delikatnego zapukania w zamknięte drzwi.
Do swojego szefa też nie pukasz, przecież pracujesz na niego?


Człowiek krytykujący chrześcijaństwo chce mnie uczyć co jest chrześcijańskie a co nie? No please....
Idąc do urzędnika idzie się do człowieka równego sobie - to nie jest mój szef - może twój. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 09:30  
Cytuj
Wychodzi na to że Urzędy Miast to są niezwykłe zakłady pracy? Nic nie upraszczam tylko stwierdzam fakt jak powinien być zarządzany każdy zakład pracy i jaka powinna być relacja osoby zarządzającej co do pracowników.
Jak jest w urzędach dokładnie wiem (patologie też dostrzegam) ale czy przykład nie idzie z góry? Podstawą fachowego pracownika jest wykształcenie w konkretnym kierunku. Tak jak pisałem pedagog nie może zajmować stanowiska technicznego bo jego kompetencje są wiadomo jakie. Pracownik w każdym zakładzie ma być szanowany przez pracodawcę (szacunek idzie w parze z pensją, zaufaniem i dobrymi relacjami zawodowymi) Pracownika(a jest on fachowcem) którego nie szanuje pracodawca z jakiś tam powodów odbija się to na petentach, klientach a później zwykły lud na pretensje o zachowanie pracowników. Piszesz o zarzadzeniu?Papier wszystko przyjmuje. Nie tedy droga, a Twój wpis o nie pukaniu do drzwi? to tylko się można spodziewać takiego zachowania od osób bez kultury i pazernej wyższości nad innymi. Takie zachowania maja fanatycy, osoby którym się wydaje że są lepsi tylko pod jakim względem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 09:49  
Cytuj
Rock - to ty nie wiesz, że budżetówka to co innego niż prywatny zakład produkcyjny?

Nie spotkałeś się nigdy z sytuacją, gdy wchodzisz (pukając) do pomieszczenia gdzie ktoś urzęduje, i słyszysz na wstępie - "proszę zaczekać na zewnątrz - nie widzi pan, że jestem zajęta?" - ... a wychodząc słyszysz psiapsiułowanie przez telefon.... - albo ktoś po prostu wraca do kawusi i kanapeczki....

Trzeba być kulturalnym - bo to podstawa zdrowych relacji w takich miejscach - ale należy znać swoje prawa.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 18:59  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Po prostu wydał zarządzenie.

Kiedy i jakie zarządzenie wydał Nadbereżny? Przestań żartować i badź poważny bo to nie pryma aprilis.
CYTAT (mirek777)
Ludzie przychodzili do niego ze skargami. Oczywiście jest tam niereformowalna grupa - a młodzi bardzo szybko uczą się od nich złych nawyków.

Skoro wiesz o takich sprawach to musisz być tam pracownikiem
CYTAT (mirek777)
Sam na sobie zauważyłem różnicę w traktowaniu interesantów w UM.

No to raczej normalne, że pracownik zuważa takie różnice.
CYTAT (mirek777)
Człowiek krytykujący chrześcijaństwo chce mnie uczyć co jest chrześcijańskie a co nie? No please....

Ja nie krytykuje Chrześcijaństwa tylko takich pseudo Chrześcijan ja Ty.
CYTAT (mirek777)
Idąc do urzędnika idzie się do człowieka równego sobie

To akurat nie ma nic do rzeczy. Wchodząc bez pukania możesz komuś przeszkodzić w wykonywanej pracy lub go rozproszyć to po pierwsze a po drugie możesz również przeszkodzic w napominaniu pracownika przez szefa za złe wypełnianie swoich obowiązków. Odstępstwem od pukania mogą być bira posiadające szklane ściany.
CYTAT (mirek777)
to nie jest mój szef

Ja się nie pytałem czy to jest Twój szef a tylko czy do jego biura też wchodzisz bez pukania bo przecież pracujesz na jego wypłate.
CYTAT (mirek777)
może twój. potluczony

Tak się składa że ja nie mam szefa i nie dotyczy mnie wszystko to co jest z tym związane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 19:13  
Cytuj
Mirku a czy ja coś pisałem o zakładzie produkcyjnym? prywatnym? Piszę ogólnie o zakładach pracy, miejscem pracy o relacjach i jak powinno być, aby każdy był zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 19:14  
Cytuj
Feniks:

1. - nie wiem - słyszałem o tym zarządzeniu od pracownika UM.
2. - nie jestem pracownikiem UM - masz uproszczony tok rozumowania?
3. - brniesz w głupoty.
4. - kiedyś zrozumiesz, że krytykujesz.
5. - wejść bez pukania to nie znaczy wejść z krzykiem ok
6. - co innego wchodzić do swojego szefa (prezesa) a co innego do urzędnika - jak widać dla ciebie to trudne do zrozumienia - słowo "też" sugeruje porównanie, o którym tu nie może być mowy.
7. - piszesz, że nie masz szefa - a Bóg?potluczony - poza tym, skoro nie masz szefa, to czemu urzędników chcesz traktować jak swoich szefów? good

P.S.

fajna zabawa. potluczony

Rock - podziel sobie zakłady produkcyjne na prywatne i państwowe, następnie zdaj sobie sprawę z dwóch rzeczy:
- zakładów produkcyjnych państwowych już prawie nie ma
- urzędy nic nie produkują.

jezyk

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 19:38  
Cytuj
Ty dalej swoje. Nie musisz mnie uświadamiać o tych wszystkich rzeczach bo je wiem. Kto zatrudnia osoby pracujące w urzędach państwowych? (bardzo często z naboru)
Dobry zakład produkcyjny o których tak piszesz (może być prywatny) czy zatrudnia osoby bez kwalifikacji i konkretnego wykształcenia? Nie!! bo taki człowiek jest niepotrzebny.
Pewnych rzeczy nie chcesz zrozumieć na to wygląda. No ale to już nie mój problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 21:03  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Feniks:

1. - nie wiem - słyszałem o tym zarządzeniu od pracownika UM.

Jak nie wiesz to nie powtarzaj plotek i nie pisz bzdur.
CYTAT (mirek777)
2. - nie jestem pracownikiem UM - masz uproszczony tok rozumowania?

Piszesz o takich szczegółach o których mogą wiedzieć tylko pracownicy więc jak nim nie jesteś to sam je wymyślasz.
CYTAT (mirek777)
3. - brniesz w głupoty.

O sobie piszesz bo ja nie zmyślam jakiś zarządzeń nadbereżnego itp.
CYTAT (mirek777)
4. - kiedyś zrozumiesz, że krytykujesz.

Co mam zrozumieć że krytykuję postępowanie Chrzescijan takich jak Ty? Ja o tym wiem i niczego nie muszę zrozumieć.
CYTAT (mirek777)
5. - wejść bez pukania to nie znaczy wejść z krzykiem ok

Owszem i nawet Cię o to nie podejrzewam ale możesz spowodować na przykład przeciąg, którego skutki w biurze gdzie jest dużo papieru mogą być opłakane w skutkach.
CYTAT (mirek777)
6. - co innego wchodzić do swojego szefa (prezesa) a co innego do urzędnika - jak widać dla ciebie to trudne do zrozumienia - słowo "też" sugeruje porównanie, o którym tu nie może być mowy.

Podatki potrącają Ci między innymi na utrzymanie urzędników a Ty swoją pracą fundujesz swojemu szefowi comiesięczną sumkę dochodu i na 100% dużo większą niż potrocają Ci podatki.
CYTAT (mirek777)
7. - piszesz, że nie masz szefa - a Bóg?:pouczony: - poza tym, skoro nie masz szefa, to czemu urzędników chcesz traktować jak swoich szefów? good

Bóg nie jest moim szefem a kimś kto podpowiada jak postępować w życiu. Nie wydaje poleceń i ostateczna decyzja nalezy do mnie a ja dbam aby była zgodna z moim sumieniem. Po to otrzymałem od Boga wolną wole tak jak i reszta ludzi na Ziemi.
Gdzie ja napisałem, że urzedników chce traktować jak swoich szefów? Mam do nich taki sam szacunek jak do siebie i innych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 22:14  
Cytuj
Masło maślane było z masła.
Nie chce mi się już odnosić do wszystkiego, bo późna godzina.
Zresztą pozapętlałeś się i bzdury wypisujesz.
Zaprzeczasz sam sobie w kwestii czy pracuję czy nie pracuję w UM. Dla mnie pracownik UM to wiarygodne źródło.

Krytykując stanowisko KK w sprawie stosowania tabletek "dzień po" - nie krytykujesz mnie, tylko przykazanie "nie zabijaj" - czyli wiarę chrześcijańską. Oj ten wasz relatywizm i wybieranie sobie z wiary tego co wam pasuje....

Ale to już inny temat. Po sąsiedzku. Więc dyskusja o tym niech zostanie we właściwym temacie.

Dobranoc Siostry i Bracia. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »