NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Brednie włodarza Stalowej Woli,
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 06:36  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
CYTAT (podpora czy pelele umiech)


Andrzejek!!Czy dostajesz chociaż godziwa kase za opluwanie Lucka.


A w którym momencie oplułem Lucka?


Pisaniem o nim fejków w twoim stylu.Pisanie nieprawdy to też opluwanie rybkomlotek



Może łatwiej będzie gdy wykażesz to moje pisanie nieprawdy. Najlepiej jak zacytujesz moje nieprawdziwe wypowiedzi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 06:36  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 07:11  
Cytuj
latwiej będzie jak zaczniesz prawde pisać,a nie papke z fejków w stylu TFUJ-N czy POLSZMATU.Udowodnij ty,że to co piszesz jest prawda.Rybko.I udzielaj odpowiedzi na moje pytania.Ile ci płaca za bicie piany i kłamstwa?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 09:22  
Cytuj
Po co ta nienawiść do jakiejkolwiek stacji telewizyjnej. Nie możesz czy nie potrafisz napisać po prostu TVNu i Polsatu ? Wszędzie musi być wciskany hejt, nienawiść itd. ? Tak jak Ty nie lubisz powyższych stacji tak inni nie lubią TVP. I uczuciem tym darzyli tą telewizję nawet za czasów PO. Ludzie, otrząśnijcie się z tej nienawiści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 10:04  
Cytuj
Tytuł powinien brzmieć "Brednie na temat włodarza...."potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Tytuł powinien brzmieć "Brednie na temat włodarza...."potluczony

możesz taki założyć. w czym masz problem mirku?co bolą niewygodne tematy.chytry

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
Po co ta nienawiść do jakiejkolwiek stacji telewizyjnej. Nie możesz czy nie potrafisz napisać po prostu TVNu i Polsatu ? Wszędzie musi być wciskany hejt, nienawiść itd. ? Tak jak Ty nie lubisz powyższych stacji tak inni nie lubią TVP. I uczuciem tym darzyli tą telewizję nawet za czasów PO. Ludzie, otrząśnijcie się z tej nienawiści.



Bo to nie polskie stacje,tylko proniemieckie i antypolskie.Przejrzyj na oczy ich propagandę antypolska!!!A hejt i nienawiśc jest widoczna ze strony tych stacji wobec nas,Polaków i Polski.Przykładenm ataki na biura poselskie nawoływanie przez te stacje do "ulicy i zagranicy"Jak wiec jako Polak mogę sie do nich odnieść?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tytuł powinien brzmieć "Brednie na temat włodarza...."potluczony

możesz taki założyć. w czym masz problem mirku?co bolą niewygodne tematy.chytry


Absolutnie.
Bardziej śmieszy przejęcie się rolą przez niektórych.
W trollingowym temacie.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 12:00  
Cytuj
Pelele ziółka sobie zaparz jakieś bo jesteś chory z nienawiści. Przykre to ale jakież Polskie i jakież katolickie, takim polskim katolicyzmem. Jeszcze raz przykre tomlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 13:00  
Cytuj
Każdy powinien zadbać o własny katolicyzm.
Najchętniej pouczają nas "ateiści" i katolicy wybiórczy - stosujący się tylko do tego co dla nich wygodne. "Eksperci" od siedmiu boleści.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
Każdy powinien zadbać o własny katolicyzm.
Najchętniej pouczają nas "ateiści" i katolicy wybiórczy - stosujący się tylko do tego co dla nich wygodne. "Eksperci" od siedmiu boleści.potluczony

w 100% się zgadzam z Tobą ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
Każdy powinien zadbać o własny katolicyzm.
Najchętniej pouczają nas "ateiści" i katolicy wybiórczy - stosujący się tylko do tego co dla nich wygodne. "Eksperci" od siedmiu boleści.potluczony


Otóż to!!Od katoli wyzywaja nas ateusze i inni wolnomularze,na co dzień nie majacy nic wspólnego z KK.Dokładnie ujęte Mirek.Tylko jest szkopuł w tym,że ziejący nienawiscia czereśniaki tego nie rozumieją.Ty Marcin masz tyle wspólnego z katolicyzmem co koń z koniakiem czy rum z rumakiem,.A z ziółek to sobie okłady zrób ptaszynookTy wiesz na co.good

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 16:16  
Cytuj
Powtarzam pytanie - jakie są Wasze opinie na temat zaplanowanych 173 mln kredytu na koniec 2018 roku?

Przypomnam - nie interesuje mnie gównoburza o polskości jakiś stacji telewizyjnych.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 16:33  
Cytuj
CYTAT (manukun)
Powtarzam pytanie - jakie są Wasze opinie na temat zaplanowanych 173 mln kredytu na koniec 2018 roku? spodziewasz się

Chyba nie spodziewasz się konstruktywnej odpowiedzi od tych najaktywniejszych pyskaczy czyli księdza rsta, mirek777 i Pelele? Oni byli wyszkoleni tylko do ataków a do obrony swoich argumentów już niestety nie.
CYTAT (manukun)
Przypominam - nie interesuje mnie gównoburza o polskości jakiś stacji telewizyjnych.

Najlepszą formą obrony jest atak czyli wywołany zatępczy temat sprytnie nazwany przez Ciebie gównoburzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
Powtarzam pytanie - jakie są Wasze opinie na temat zaplanowanych 173 mln kredytu na koniec 2018 roku?

Przypomnam - nie interesuje mnie gównoburza o polskości jakiś stacji telewizyjnych.


Świetny ruch, kredyty są potrzebne. Może wybudujemy inkubator technologiczny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 17:02  
Cytuj
Inkubator już jest.Chyba,że planujesz drugi
good Ty Feniks,MANUKUN I aNDRZEJEK CHYBA WRÓCILISCIE Z KONFERENCJI INSTRUKTAŻOWEJ W sŁUPSKU.pOLECAM NASIADÓWKI Z RUMIANKU. Pyskacz Pelele

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 19:17  
Cytuj
CYTAT (pelele)
latwiej będzie jak zaczniesz prawde pisać,a nie papke z fejków w stylu TFUJ-N czy POLSZMATU.Udowodnij ty,że to co piszesz jest prawda.Rybko.I udzielaj odpowiedzi na moje pytania.Ile ci płaca za bicie piany i kłamstwa?


Piszę prawdę. Co mam udowodnić? Inwestycje w Stalowej Woli generują koszty, które inwestycje Lucjusz przyniosą zyski dla miasta w przyszłości?

Nic mi nie płacą ale skoro pytasz to może chcesz sprawdzić czy nie sprzedajesz się zbyt tanio? Ode mnie nie uzyskasz takiej informacji. Zapytaj ernesta ten się chwali że pisze za kasę.

Wykaż te moje kłamstwa.

mirek777, manipulancie doszedłeś już prawdy w temacie mBanku i WOSP?


CYTAT (pelele)
Bo to nie polskie stacje,tylko proniemieckie i antypolskie.Przejrzyj na oczy ich propagandę antypolska!!!A hejt i nienawiśc jest widoczna ze strony tych stacji wobec nas,Polaków i Polski.Przykładenm ataki na biura poselskie nawoływanie przez te stacje do "ulicy i zagranicy"Jak wiec jako Polak mogę sie do nich odnieść?



W TVN i Polsacie widziałeś nawoływania do ataków na biura poselskie PiS, nawoływania do "ulicy i zagranicy" ? Ty podaj przykłady sam zgłoszę do KRRiTV.

mirek777,skąd wiesz że @marcin.so jest ateistą lub katolikiem wybiórczym?
To taki @Pele dokładnie wg twojej teorii stosuje się wybiórczo do dekalogu. 8 przykazania w zasadzie nie przestrzega. Łamie go w każdym swoim poście.
Masz kolejny przykład w poście z 3 Sty 2018r. 14:02 i 3 Sty 2018r. 17:02

@manukun, jeśli takie są plany to bardzo nie dobrze dla naszego miasta. Czytałem budżet i doszukałem się 131 milionów to też dużo. Mogłem pominąć te brakujące 42 miliony. Tak czy inaczej zadłużanie się miasta na taką skalę nie wróży dobrze. Szczególnie, że nie ma inwestycji, które zwiększyły by dochody budżetu. Planowany dochód 71 milionów ze sprzedaży obligacji to też śliski temat. No ale cóż, igrzyska trwają.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 19:38  
Cytuj
Feniks - nie wiedziałem, że ktoś mnie szkolił .... do ataków? goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 19:44  
Cytuj
Pelele na TY to tramwaj staje a na dzyń,dzyń odjeżdza.Jest tylko jeden mały problem w naszym mieście nie ma tramwajów, pogadaj z Nadbereżnym to w ramach kampanii na jesieni obiecaje Stalowej Woli w celu walki ze smogiem.
To się dowiedziałeś.Nie moja wina, że masz krótką pamięć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 21:07  
Cytuj
Chyba co0ś z tobą nie tak.Zazdrościsz Nadbereżnemu inwencji,rozmachu i działania w interesie nas-mieszkańców miasta.Co poza krytyka i obrazanuiem poptrafisz?ZERO!!Dopiwnicy Lichwiarza obierz kierunek.Tam znajdziesz pokrewne duszyczki i wenę do krytyki wszystkiego.Widać że tobie nawet na T nie stanie dzyń dzyń

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 21:19  
Cytuj
.

Wykaż te moje kłamstwa.

TVN i Polsacie widziałeś nawoływania do ataków na biura poselskie PiS, nawoływania do "ulicy i zagranicy" ? Ty podaj przykłady sam zgłoszę do KRRiTV.

Kpisz ,czy o drogę pytasz?WIELOKROTNIE te antypolskie stacje TV na swoich transmisjach,w swoich programach udostępnialy wypowiedzi "polityków"PO.Nowoczesnej czy też KODerastów które nawoływały do agresji wobnec Rządu i PiS.Z nowu masz amnezje rybko?:Transmisje dziczy spod SEjmu tłukacego nożkami w bariery,udzielanie głosu typkom spod ciemnej gwiazdy to co?Mowa miłości?ABY BYŁO TAK JAK BYŁO!!To sŁOWA BYŁEGO pzprOWCA PS kARAKUŁ rZEPLI NSKIEGO.maŁO cI?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Chyba co0ś z tobą nie tak.Zazdrościsz Nadbereżnemu inwencji,rozmachu i działania w interesie nas-mieszkańców miasta.Co poza krytyka i obrazanuiem poptrafisz?ZERO!!Dopiwnicy Lichwiarza obierz kierunek.Tam znajdziesz pokrewne duszyczki i wenę do krytyki wszystkiego.Widać że tobie nawet na T nie stanie dzyń dzyń


Inwencji i rozmachu rzeczywiście nie można Nadbereżnemu odmówić. Natomiast nie są to działania w interesie nas mieszkańców. Jeśli tego nie widzisz to znaczy, że albo jesteś tępy albo czerpiesz niezłe profity z tych działań...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 21:52  
Cytuj
Pelele chłopie idz się leczyć na nogi bo na głowę już za późno, Ty naprawdę jesteś bardzo ciężki przypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 06:30  
Cytuj
Feniks ptaszynko ryżego!!Tobie też nic nie brakuje.Z wyjatkiem rozumuokTwój przypadek jest nieuleczalnymlotek Ratunek dla ciebie to pokój bez klamek z żelaznymi firankamigoodJedyny lek to lewatywa z zimnej wody trzy razy dziennie.Polecam!!NA krytykowanie Nadbereżnego jesteś za cienki kolo.On jest Prezydentem miasta i to bardzo dobrym Prezydentemok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 07:04  
Cytuj
Pelele Ty naprawdę nie potrafisz zdzierżyć tego, że ktoś ma inne zdanie i zamiast rzeczowej wymiany poglądów wyzywasz i obrażasz wszystkich posiadających swoje zdanie odmienne od Twojego.Chłopaku ogarnij się może nie jest jeszcze za późno.
CYTAT (Peleie)
Wykaż te moje kłamstwa.

Proszę bardzo piszesz o TVN(TFUJ-N) i Polsat(POLSZMAT}
CYTAT (Peleie)
Bo to nie polskie stacje,tylko proniemieckie i antypolskie.

TVN nie ma nic wspólnego z Niemcami a właścicielem jest Grupa TVN SA w której posiadającym 100% udziałów amerykańska korporacja Scripps Networks Interactive.
Właścicielem Polsatu natomiast jest Cyfrowy Polsat SA i jedynym akcjonariuszem jest Polak Niemiec nieZygmunt Solorz-Żak i jego dziadek nie był w wehrmachcie ani ss.
Raczej nie sądzę aby Amerykanie czy Polak prowadzili stacje antypolskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2018r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
Pelele Ty naprawdę nie potrafisz zdzierżyć tego, że ktoś ma inne zdanie i zamiast rzeczowej wymiany poglądów wyzywasz i obrażasz wszystkich posiadających swoje zdanie odmienne od Twojego.Chłopaku ogarnij się może nie jest jeszcze za późno.
CYTAT (Peleie)
Wykaż te moje kłamstwa.

Proszę bardzo piszesz o TVN(TFUJ-N) i Polsat(POLSZMAT}
CYTAT (Peleie)
Bo to nie polskie stacje,tylko proniemieckie i antypolskie.

TVN nie ma nic wspólnego z Niemcami a właścicielem jest Grupa TVN SA w której posiadającym 100% udziałów amerykańska korporacja Scripps Networks Interactive.
Właścicielem Polsatu natomiast jest Cyfrowy Polsat SA i jedynym akcjonariuszem jest Polak Niemiec nieZygmunt Solorz-Żak i jego dziadek nie był w wehrmachcie ani ss.
Raczej nie sądzę aby Amerykanie czy Polak prowadzili stacje antypolskie.


Czego ty sie spodziewasz od konfidenta, takich za kratami to w du.. laduja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »