NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Q-Bev - opinie, porady.,
Posty: 1
Dołączył: 25 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2017r. 08:32  
Cytuj
Witam. Proszę o opinie na temat nowego zakładu pracy Q-Bev. Firma znajduje się na terenie Bagpaku. Czym się zajmują ? Czy potrzebują ludzi ? Jak płacą ? Jak atmosfera ? Jak kierownictwo ? itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2017r. 08:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2018r. 09:49  
Cytuj
Witam.
Proszę również o opinię na temat tego zakładu pracy. Widziałam oferty pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 12:59  
Cytuj
Trzymaj się z daleka !!!!!! Q-Bev firma-corka firmy Vanpur , ściśle połączona z bagpakiem. Zajmują się produkcją energetyków. Kasa najniższa z możliwych w Stalowej, atmosfera cwaniacka, miksowanie zmianami z czego o grafiku na następny tydzień dowiadujesz się w piątek. Brak możliwości zaplanowania czegokolwiek w domu. Pracowałem chwilę i dzięki ale NIE !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Lut 2018r. 13:16  
Cytuj
ja słyszałem że to inwestycja niewypał .... ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2018r. 08:33  
Cytuj
Teraz jest fajnie linia stoi , ludzie się plontają po szatniach trzeba tylko mieć jakąś gazete i telefon dobrze naladowany.Wiadomo nic narazie sie nie robi to płaca nieiele, ale jest duzo lepiej niz w bagpaku tam ludzie widac ze zasuwaja:szok:.Inwestycja sporo kosztowała to kiedys bendzie musialo to ruszyc zapewne, teraz trzeba sie tylko dobrze schowac zeby roboty nie znaleźli3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Jastkowice
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2018r. 01:57  
Cytuj
Dobrze słyszałeś że niewypał bo kto będzie pił te napoje przecież to jest szkodliwe dla zdrowia nie wiem kto wymyślił taki pomysł na biznes

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 07:00  
Cytuj
Serdecznie pozdrawiam Pana w podeszłym wieku,:cwaniak:który chodzi w bluzie KHS i nazywany jest Liderem. :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Teraz jest fajnie linia stoi , ludzie się plontają po szatniach trzeba tylko mieć jakąś gazete i telefon dobrze naladowany.Wiadomo nic narazie sie nie robi to płaca nieiele, ale jest duzo lepiej niz w bagpaku tam ludzie widac ze zasuwaja:szok:.Inwestycja sporo kosztowała to kiedys bendzie musialo to ruszyc zapewne, teraz trzeba sie tylko dobrze schowac zeby roboty nie znaleźli3m sie


heh i ty jestes reprezentantem tych leszczy ktorzy "pracują" za najnizsza ? Tyle ci od zycia wystarcza ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 19:42  
Cytuj
Co to za brygadziści kierowników z siebie robią, pracy nie mają to zagonić wszystkich na puszki do bagpaku hehezaklopotany

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:

2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 21:42  
Cytuj
napisz po polsku, moze ktos zrozumie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 25 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 07:33  
Cytuj
jak nie masz tam znajomych to się nawet nie pchaj, kierownictwo chujowe, płacą słabo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2018r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
jak nie masz tam znajomych to się nawet nie pchaj, kierownictwo chujowe, płacą słabo


Czyli mam rozumieć, że jeśli ktoś kogoś tam zna to wtedy kierownictwo już nie jest ch*jowe i więcej płacą ?

Dlaczego kierownictwo chu*owe rozwiń swoją myśl...

Płacą słabo ? To po ch*j podpisywałeś umowę ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2018r. 13:18  
Cytuj
bylem na rozmowie i zrezygnowalem chociaz chcieli mnie zatrudnic. takie pieniadze to placa wszedzie za same pierwsze zmiany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2018r. 20:08  
Cytuj
Co Macie na myśli mówiąc że "miksowanie zmianami" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 25 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2018r. 17:26  
Cytuj
Jeśli o moją pracę w Q-bev to ja dostałem pracę z automatu jako pracownik BagPak, a w Bagpaku zarabiałem nawet nieźle. Jeśli chodzi o grafik jest układany pod zlecenia produkcyjne, jak jest zamówienie
to potrzebują więcej ludzi. Jak zlecenie jest duże to 3 zmiany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Marz 2018r. 08:34  
Cytuj
Miksowanie zmianami... Grafik po pierwsze Otrzymujesz w ostatniej chwili,
w piątek na następny tydzień ale do końca nie jesteś pewny którą masz zmianę bo pomimo ,że na grafiku widnieje I lub II to w środku tygodnia może się okazać że nagle komuś odwidziało i masz inną ale nie ta z grafiku.Ja już tam nie robię ale robią znajomi i szczerze powiem że w przypadku takiego zorganizowania planu pracy, pracownik nie ma szans na zaplanowanie czegokolwiek a nie daj Boże jak się ma dzieci , szkole, zajęcia pozaszkolne itd. dla mnie katastrofa i zero logistyki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Marz 2018r. 12:10  
Cytuj
Dziękuję za informację.
Ustalanie grafiku pracy reguluje kodeks pracy, i pracodawca ma wręcz obowiązek ustalić i przekazać pracownikowi z odpowiednim wyprzedzeniem. Co do nagłych zmian w grafiku pracy nie ma przeciwwskazań ale pracodawca nie może robić sobie tego ot tak, tak samo jak z nadgodzinami które można przewidzieć . Nie jest to dopuszczalne. Z tego co widzę to faktycznie firma kuleje a persony odpowiedzialne za pracowników delikatnie mówiąc pomyliły stanowiska pracy. Polecam przekazanie tematu do inspekcji pracy ze wskazaniem na co mają zwrócić uwagę. W mojej opinii firma dno..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2018r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Dziękuję za informację.
Ustalanie grafiku pracy reguluje kodeks pracy, i pracodawca ma wręcz obowiązek ustalić i przekazać pracownikowi z odpowiednim wyprzedzeniem. Co do nagłych zmian w grafiku pracy nie ma przeciwwskazań ale pracodawca nie może robić sobie tego ot tak, tak samo jak z nadgodzinami które można przewidzieć . Nie jest to dopuszczalne. Z tego co widzę to faktycznie firma kuleje a persony odpowiedzialne za pracowników delikatnie mówiąc pomyliły stanowiska pracy. Polecam przekazanie tematu do inspekcji pracy ze wskazaniem na co mają zwrócić uwagę. W mojej opinii firma dno..

Tak jak panu napisałam w prywatnej wiadomości ale proszę mnie nie cytować w ten sposób 😉
Bo wygląda to jak pana słowa😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2018r. 18:03  
Cytuj
Podwyrzki bendą w krutce. Ja nienarzekam bo tysionc siedemset razem z premia to nie jest wcale tak mało. Brygadzisty są super goście zawsze pomogął jak ktoś czegoś nieumie i trza ich szanować bo lepszych niema nigdzie. Kierownik zawsze daje urlop jak mu potrzeba wienc nie wiem czemu narzekają niektórzy. Niedziele z reguły wolne a nie jak np w innych pracach. Grafik ustalony z góry na cały tydzień wienc można se coś zaplanować a nie jak w niektórych pracach że ustaloł na cały rok i człowiek chodzi jak w zegarku szajcarskim. Polecam firme z czystym sumieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Marz 2018r. 19:51  
Cytuj
z takim bełkotem to się dziwię że w ogóle CV napisałeś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2018r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
z takim bełkotem to się dziwię że w ogóle CV napisałeś umiech


Mnie pan kierownik szanuje bo mi to muwił sam na osobności osobiście. Inni jacy są tacy są i pan kierownik nie wszystkich docenia. Dostałem 140 zloty premi za dobrom prace. Pan kierownik muwi że za zostawanie po godzinach bardziej ceni pracownika i takiego co nie zgłasza ciongle coś tam i wogule. Zresztom niena marne pan kierownik ma restracje w aucie na RZ bo jest z duzego miasta i ma duzo wiencej wiedzy niz inni co nie są kierownikami. Zamiast narzekać ciongle to docenić musicie dobro szefuw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2018r. 21:22  
Cytuj
@Pjongczang Słaby z ciebie troll. Ocena 2/10 i to tylko dlatego, że odpisałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2018r. 23:31  
Cytuj
Przynajmniej wsidac ze tam pracuje wiec bez bulu tylka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2018r. 08:39  
Cytuj
No i prosze jest niedziela palmowa ja se wstałem i mam wolne i puźniej pujdę z palmoł do kościoła sie pomodlić. Niekturzy muszą teraz pracować a my mamy wolne i ustalony grafik na cały przyszły tydzień. Nierozumiem tych wszystkich co muwiom źle o firmie bo oni wogule nie majom racji. Wspułczuje innym co pracujom teraz w innych pracach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2018r. 11:30  
Cytuj
No i prosze siedzimy se w szatni i jest lus blus. Do świont nie musimy nic robić a wypłata i tak bendzie. Dobrze że to wyruwnanie za luty wpłyneło na konto. Dobre i 150 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »