NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
KE przeciwko suwerenności w Polsce?,
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:10  
Cytuj
Pepsi - w Niemczech nie ma ani jednego dziennika z kapitałem innym niż niemiecki.

Wolność prasy......ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:10  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Taką ułudę przedstawiają też Czechom, Słowacji, Litwie, Łotwie, Bułgarii, Rumunii, byłej NRD, a o takiej ułudzie marzą Ukraina, Białoruś i inne państwa wschodnie. Edo bajki pisz smiech2


Bobku bajka to jest opowieść dla dzieci na dobranoc. Takie jak np o dobrym wujku Hansie , który tak pokochał Polskę że wyłożył miliardy euro na rozwój Podkarpacia czy Lubelszczyzny. Kto wierzy w takie bajki ? Ja czy ty?umiech

To się nazywa masowe duraczenie. ...


Pewnie uważasz, że dopłacamy do tej UE? Bo tak Wam wmawiają umiech
Do końca roku 2016 - Saldo rozliczeń RP - UE (I (dochód z UE) - II (wpłaty do UE) - III (zwroty do UE)) 93 238 108 622,00 zł. Tyle otrzymaliśmy po uwzględnieniu wszystkich zwrotów i wpłat jakie przekazaliśmy do UE. To są dane ze strony Ministerstwa Finansów, którym przypomnę rządzi Morawiecki a więc chyba dane prawdziwe ??? A co ma UE z tego, że w nas inwestuje? Proste. Po pierwsze do tej pory miała bezpiecznego sąsiada, bo kraj w którym jest OK nie stanowi zagrożenia a po takiej Białorusi to wszystkiego można się spodziewać. Po drugie miała bezpiecznego partnera do handlu. Dużo u nas Niemcy sprzedają? Tak dużo. A kto jest naszym największym odbiorcą za granicą, a no Niemcy ... wiec my też do nich sporo sprzedajemy. Poza tym całą ta UE opiera się na takim założeniu "Teraz my pomożemy Wam ale jak staniecie na nogi to razem będziemy pomagać innym krajom" Oczywiście nie z powodów humanitarnych. Jak im pomożemy to będziemy mieli kolejnego partnera handlowego i wojskowego, żeby można obronić się przed ewentualnym agresorem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
Pepsi - w Niemczech nie ma ani jednego dziennika z kapitałem innym niż niemiecki.

Wolność prasy......ok


Zgadzam się, że nie jest to zdrowe.

Natomiast pomysły PIS to jakaś abstrakcja.

Może warto pomyśleć o rozwiązaniach, które umożliwią mniejszym podmiotom start w tej branży ?
np. zmniejszając opłatę koncesyjną, czy opłaty za częstotliwości radiowe. Aby umożliwić łatwiejsze wejście na rynek ?

A przede wszystkim rząd powinien zadbać o te media polskie, które już mamy i wzmacniać ich pozycję - czy to robi PIS ? Patrząc na TVP - chyba nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:38  
Cytuj
Gdybyśmy dopłacali, to zapewne, byśmy z UE wyszli.
good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Taką ułudę przedstawiają też Czechom, Słowacji, Litwie, Łotwie, Bułgarii, Rumunii, byłej NRD, a o takiej ułudzie marzą Ukraina, Białoruś i inne państwa wschodnie. Edo bajki pisz smiech2


Bobku bajka to jest opowieść dla dzieci na dobranoc. Takie jak np o dobrym wujku Hansie , który tak pokochał Polskę że wyłożył miliardy euro na rozwój Podkarpacia czy Lubelszczyzny. Kto wierzy w takie bajki ? Ja czy ty?umiech

To się nazywa masowe duraczenie. Według wzorców Antonio Gramsciego. Sporo o tym mówi np Stanisław Michalkiewicz. Szkoda że nie zapraszają go do TVN , mógłbyś chociaż raz posłuchać kogoś mądrego.umiech Wielu ludzi żyje w iluzji i nie zdaje sobie sprawy jak się sprawy mają- po prostu.

Unia Europejska jako EWG to był strzał w dziesiątkę. Wolny rynek brak ceł , swoboda przepływu osób i kapitału. To co jest teraz żywcem przypomina próbę narzucenia hegemonii przez naszych zachodnich sąsiadów.
Andrzejek czasami cytuje Margaret Tchacher. Ona mówiła bardzo ciekawe rzeczy na temat UE , znasz je?



A to nie wiedziałem, że pis wprowadza Liberalizm Michalkiewicza smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Pewnie uważasz, że dopłacamy do tej UE? Bo tak Wam wmawiają umiech
Do końca roku 2016 - Saldo rozliczeń RP - UE (I (dochód z UE) - II (wpłaty do UE) - III (zwroty do UE)) 93 238 108 622,00 zł. Tyle otrzymaliśmy po uwzględnieniu wszystkich zwrotów i wpłat jakie przekazaliśmy do UE. To są dane ze strony Ministerstwa Finansów, którym przypomnę rządzi Morawiecki a więc chyba dane prawdziwe ??? A co ma UE z tego, że w nas inwestuje? Proste.


Japonia i Korea południowa pod okupacją USA po drugiej WŚ, RFN pod okupacją (USA, Francji i Anglii) po drugiej WŚ, każde z tych państw miało i ma swoich Kaczyńskich. Którzy chcą zbić kapitał polityczny na demagogi i zaściankowości, u nas podsyca to jeszcze kościół, gdzie wychodzi taka mieszanka umiech
Jak widzisz, nie długo wszyscy wrogowie pewnie kondony będą na nas zrzucać smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 10:15  
Cytuj
bob - woooow.:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 13:09  
Cytuj
CYTAT


A to nie wiedziałem, że pis wprowadza Liberalizm Michalkiewicza smiech2


A czy ja tak twierdzę? Napisałem tyle że Michalkiewicz dużo mówi o masowym duraczeniu , któremu jesteśmy poddawani. I obserwując to co się dzieje dookoła podpisuję się pod tym.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 13:13  
Cytuj
Diabeł w osobie Jarosława Kaczyńskiego niszczy zasady sprawiedliwości. Chce nam zgotować piekło na ziemi. jak najszybciej od władzy trzeba odsunąć diabła Jarosława Kaczyńskiego i diabła Tadeusza Ryzyka, któremu mamona przewróciła już w głowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 13:59  
Cytuj
Wybacz 5rdx, ale głupoty piszesz ... !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


A to nie wiedziałem, że pis wprowadza Liberalizm Michalkiewicza smiech2


A czy ja tak twierdzę? Napisałem tyle że Michalkiewicz dużo mówi o masowym duraczeniu , któremu jesteśmy poddawani. I obserwując to co się dzieje dookoła podpisuję się pod tym.


Sam jednocześnie duracząc, tak można o każdym powiedzieć. Po 500+ wyobrażasz sobie aby wyborcy zgodzili się na powszechnie płatną szkołę i służbę zdrowia ? czy bardziej na kolejne 1000+ umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 14:44  
Cytuj
Dotacje z UE wracają w ogromnej ilości m.in. do Niemiec ...
i napędzają ich rynek ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
A kto powiedział, że to jest za darmo, taka była umowa jak wchodziliśmy do UE. Najpierw pomoc ze strony państw UE dla Polski i w miarę rozwoju zwiększanie udziału środków PL w budżecie UE.


Ja temu nie przeczę. Chodzi mi o intencje Niemców , bo to oni są głównym sponsorem budżetu UE. Według mnie nasi zachodni sąsiedzi dogadali się z Francją i narzucają swój dyktat wszystkim krajom członkowskim. Dopóki w Polsce rządziła opcja niemiecka było wszystko jak trzeba. Teraz pod rządami stronnictwa amerykańsko-żydowskiego sytuacja się skomplikowała. Pomyśl sobie jaki by płynął hałas z Brukseli gdyby obecny rząd wydał rozkaz strzelania do protestujących z broni gładkolufowej. A za PO przeszło to bez echa ( 2014 r pod siedzibą JSW).
Inna sprawa że przystępując do Unii wyglądało to wszystko trochę inaczej. Obecny kształt , system podejmowania decyzji wprowadził tak naprawdę Traktat Lizboński. Osobiście od tamtej pory jestem przeciwnikiem UE . Nie chcę żyć w kraju zarządzanym z Brukseli. Jeżeli dojdzie do referendum zagłosuję i będę namawiać wszystkich znajomych by pożegnać się z tym dziwnym tworem. Debile z opozycji i dziennikarze z TVN lamentują że bez Unii nie ma życia i zostaje nam alternatywa w postaci Białorusi i Rosji. Jest to wierutne kłamstwo. Nie każdy kraj strefy Schengen jest członkiem UE , ale w TVN o tym nie mówią. Zupełnie nie rozumiem dlaczego?uśmiech


CYTAT
Zmodyfikować? Raczej zaprzepaścić dobre stosunki wypracowane przez lata - i nie mówię tylko o poprzednim rządzie, ale przede wszystkim o obywatelach i przedsiębiorcach działających w UE, którzy mają bardzo dobrą opnie zagranicami Polski.


Masz syndrom niewolnika. Co się zmieniło w relacjach biznesowych za rządów PiS między podmiotami z UE a tymi polskimi? Obniżyło się saldo handlowe? Masz konkretne wyliczenia czy tak słyszałeś w TVN?smiech2
Polska jest partnerem gospodarczym krajów Europy Zachodniej i tu się nic nie zmieni. Jeżeli masz jakiś konkret to go wrzuć a jak nie to skończ pierdol.ć.umiech



CYTAT

A co ma do rzeczy prywatna TV ?Zainteresuj się lepiej TVP, którą sponsorujemy my wszyscy. Czy to też element odbudowywania pozycji PL ? Bo dzisiaj nagłówki z tej "naszej" TV są pośmiewiskiem największego portalu zagranicą reddit.com który śledzi przeszło miliard ludzi na świecie...


Ta prywatna telewizja prowadzi działalność antypolską i powinna zostać zlikwidowana. Publicznej nie zamierzam bronić bo to jest siermiężna propisowską propagandą. Nic mi nie mówi portal reddit.com, ale nie chce mi się wierzyć że kogoś na świecie interesują nagłówki czy paski z prorządowej telewizji w Pl. Nie przejmuj się tym co u nas podają że za granicą mówią bo to droga do nikąd. Mam wyjebane na to co pisze o naszym rządzie jakiś dziennikarzyna we Francji czy Belgii dopóki jestem pewny że działa on w interesie mojego kraju. Kompletnie mi to zwisa i tobie też to polecam.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 16:07  
Cytuj
CYTAT


Sam jednocześnie duracząc, tak można o każdym powiedzieć. Po 500+ wyobrażasz sobie aby wyborcy zgodzili się na powszechnie płatną szkołę i służbę zdrowia ? czy bardziej na kolejne 1000+ umiech


Płatna szkoła i służba zdrowia już istnieje. Bezpłatna edukacja i służba zdrowia to fikcja, właśnie ta ułuda o której pisałem wcześniej. Wynikająca z Konstytucji , która niby ci to gwarantuje. A tak naprawdę to co dostajesz? uśmiech
Istnieje możliwość że uda się utrzymać program 500+ bez dalszego zadłużania . A nawet zmniejszania zadłużenia. Pytanie czy ściągalność z podatków się utrzyma na obecnym poziomie. Przez lata rządów PO słyszałem tylko że tak jest w całej Unii i nic się z tym nie zrobić. Przyszedł człowiek , który zaczął porządkować temat i zaczyna to wyglądać nieźle. Osobiście jestem przeciwnikiem rozdawnictwa bo darmowy pieniądz deprawuje. Ale skoro to mafie VAT-owskie sponsorują 500+ to niech tak będzie. Jak wystarczy na 1000+ to tym lepiej. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 16:43  
Cytuj
Zgadzam sie z kolegą wyżej. Nawet w mojej firmie klna na PiS bo musza placic miliony podatkow. A za PO mozna bylo legalnie kombinować. Dziwie sie ze jeszcze nikt nie siedzi za działanie na szkode panstwa za te wszystkie przyzwolenia PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 17:40  
Cytuj
Prokurator który by przymknął jakiegoś malwersanta to może i by się znalazł, ale sędziego do przyklepania to w tej kascie nie znajdziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 18:34  
Cytuj
Dziwne bo w całej Europie zachodniej wzrosła ściągalność vatu, nawet więcej niż u nas ale to inna kwestia, gdzieś obrodziło nam genialnymi Ministrami Finansów, taki rok.

CYTAT
Pytanie czy ściągalność z podatków się utrzyma na obecnym poziomie. Przez lata rządów PO słyszałem tylko że tak jest w całej Unii i nic się z tym nie zrobić

CYTAT
Dotacje z UE wracają w ogromnej ilości m.in. do Niemiec ...i napędzają ich rynek ...

Najważniejsza ściągalność podatków, będziesz Edo miał polski biznes jako tania siła robocza dla Niemiec.
Bo Niemcy są praktyczni i robią dobre interesy, my zamiast się od nich uczyć wolimy marudzić i jątrzyć umiech

CYTAT
Ja temu nie przeczę. Chodzi mi o intencje Niemców , bo to oni są głównym sponsorem budżetu UE. Według mnie nasi zachodni sąsiedzi dogadali się z Francją i narzucają swój dyktat wszystkim krajom członkowskim. Dopóki w Polsce rządziła opcja niemiecka było wszystko jak trzeba. Teraz pod rządami stronnictwa amerykańsko-żydowskiego sytuacja się skomplikowała.


CYTAT
Inna sprawa że przystępując do Unii wyglądało to wszystko trochę inaczej. Obecny kształt , system podejmowania decyzji wprowadził tak naprawdę Traktat Lizboński. Osobiście od tamtej pory jestem przeciwnikiem UE . Nie chcę żyć w kraju zarządzanym z Brukseli. Jeżeli dojdzie do referendum zagłosuję i będę namawiać wszystkich znajomych by pożegnać się z tym dziwnym tworem. Debile z opozycji i dziennikarze z TVN lamentują że bez Unii nie ma życia i zostaje nam alternatywa w postaci Białorusi i Rosji. Jest to wierutne kłamstwo. Nie każdy kraj strefy Schengen jest członkiem UE , ale w TVN o tym nie mówią. Zupełnie nie rozumiem dlaczego?uśmiech

A my jak te cielątka poleźli na rzeź, potrafimy tylko narzekać i gadać co inne Państwa powinny robić aby nas Polaków zadowolić. Nie dość że biedni to jeszcze wszyscy nas w hooja robią, same spiski, panie jak żyć smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 20:54  
Cytuj
Dobrze Bobku niech ci będzie. Jaka szkoda że to właśnie Morawiecki wstrzelił się w koniunkturę. Za dwa lata boom się skończy , pewnie nadciągnie kryzys i okaże się że to Balcerowicz i TVN mają rację.
Tylko szkoda by było gdyby przypadło to na rządy Platformy. Znowu bidulki będą musieli się zmagać z krachem. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 00:46  
Cytuj
CYTAT




Płatna szkoła i służba zdrowia już istnieje. Bezpłatna edukacja i służba zdrowia to fikcja, właśnie ta ułuda o której pisałem wcześniej. Wynikająca z Konstytucji , która niby ci to gwarantuje. A tak naprawdę to co dostajesz? uśmiech



Witam

Edo ok

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 07:37  
Cytuj
Panowie, może lepiej poczytać o płatnych szkołach i służbie zdrowia, a dopiero później krytykować nasz system, może nie należy do najsprawniejszych i dobrze dofinansowanych ale funkcjonuje. Jakoś nie widać chętnych do opracowań nowych rozwiązań umiech

CYTAT
Dobrze Bobku niech ci będzie. Jaka szkoda że to właśnie Morawiecki wstrzelił się w koniunkturę. Za dwa lata boom się skończy , pewnie nadciągnie kryzys i okaże się że to Balcerowicz i TVN mają rację.
Tylko szkoda by było gdyby przypadło to na rządy Platformy. Znowu bidulki będą musieli się zmagać z krachem. umiech

Minister to jedno, a chętnych do konfitur jest dużo umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 08:46  
Cytuj
Warto przeczytać.

http://fakty(...),2481629

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 09:38  
Cytuj
"Le Figaro": Dla dobra Europy Polska nie może się poddać

Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

ok

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 09:52  
Cytuj
"Ja Wam powiem jak to jest z tym artykułem 7, isl@mi$tami, UE, Polską i Niemcami. To jest tak jak proba zintegrowania sie z nową patologiczną klasą w liceum. Wyobraź sobie ze jesteś silnym i poprawnym gościem bez nałogów prowadzącym zdrowy tryb życia. Dostałeś sie wlasnie do liceum i musisz zintegrować się z nową klasą. Pech chciał, ze trafiłeś na klasę ktora jak sie okazuje jest uzależniona od ćpania narkotyków. Wchodzisz do szatni i widzisz 28 ludzi wsrod nich są mali i cherlawi, więksi oraz jest jeden dres - duży agresywny i dominujący, wiesz już ze dyktuje warunki i wszyscy są mu podporządkowani. W pewnym momencie dres wyciąga narkotyki i zarządza ćpanie. Widzisz że zdecydowana większość słabszych nie chce tego robić ale agresywny dres zmusza wszystkich do ćpania. Gdy dochodzi Twoja kolej Ty stanowczo odmawiasz wtedy zapada konsternacja. Wszyscy mali ze strachem w oczach spoglądają na dresa ktory mega wkurzony stawia Ci warunek albo zaczniesz ćpac jak wszyscy albo dres grozi Ci że spusci Ci manto. Masz 2 wyjścia. Albo ulegniesz i zaczniesz ćpać jak pozostali, wpadniesz w nałóg i zostaniesz cpunem i zaczniesz się staczac albo postawisz sie i spuscisz łomot dresowi i pokażesz grupie, ze ćpanie jest złe. Zyskasz podziw w oczach mniej uzależnionych i staniesz się ich liderem. Powoli zaczniesz budować swoją pozycję aż wreszcie wszyscy odwrócą sie tyłem do dresa i dres bedzie cpal sam i zacznie się staczac a Ty zostaniesz nowym liderem grupy. Teraz zastanów się czym kim w tej bajeczce jest UE, Polska, Niemcy, przyjmowanie i$l@m$kich uchodźców oraz grożenie Polsce sankcjami i artykułem 7. I jak? Udało się dopasować ? Morał z tego taki, ze zawsze warto bronić słusznych wartosci szczególnie w sytuacji gdy jasno widać że grupa czyni źle. Warto być odważnym i bronić swoich racji. Lewsssacka Europa to banda ćpunów ktorą ocalić może tylko silny lider ktory pokaże mniejszum alternatywę do cpania. Ale zeby uratować UE trzeba się postawić lewakom a to właśnie teraz czyni Polska ... "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 10:04  
Cytuj
To jaka jest rola kościoła w Polsce, który namawia do przyjęcia uchodźców?

No a druga sprawa, nie chodzi tylko o uchodźców. smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Gru 2017r. 17:07  
Cytuj
CYTAT


Edzio, jak to jest że Rumunia nie ma takich problemów jak my z KE a rozwija sie wręcz w szalonym tempie. Nikt ich nie straszy, nie grozi umiech



Andrzejku , rząd rumuński obniżył podatki i mają bardzo wysoki wzrost PKB. Ale to socjaliści i podnieśli drogą ustawy pensje budżetówce o kilkadziesiąt procent. Ponieważ nie mieli na to kasy zwiększyli drastycznie deficyt. I są na granicy jeżeli ją przekroczą karząca ręką z Brukseli upomnie się i o nich. Nie słyszałeś w TVN o tym?umiech. Czy gdyby PiS rozdał podwyżki od Nowego Roku tak po czterdzieści procent np dla urzędników czy policjantów byłbyś ukontentowany?uśmiech

http://fakty.interia.pl/swiat/news-rumunia-deficyt-budzetowy-kraju-niepokoi-ue,nId,2472867

A tak w ogóle Polska jest na cenzurowanym bo idioci udający opozycję jeżdżą na skargę co drugi dzień. Jeżdżą do Timmermansa i innych owczarków niemieckich. Opowiadają bajki o zbrodniach reżimu.uśmiech
Może w Rumunii ichniejsza opozycja rozumie znaczenie słowa przyzwoitość.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »