NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Król Polski, czy powinismy miec
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Demokratyczna większość nie upoważnia do wszystkiego. Jeśli by upoważniała to Hitler mógł by prawnie robić to co zrobił ... no bo został wybrany demokratycznie. Więc może troszkę pokory.
Nie jestem lewakiem wiec nie życzę sobie takich epitetów.


Upoważnia do zmiany prawa ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 14:04  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 14:51  
Cytuj
Nie do każdej zmiany prawa. Trzymając się poprzedniej wypowiedzi Hitler mógł zmienić sobie prawo i ustalić, że może zabijać Żydów. Czyli co, mógł by ich zabijać zgodnie z prawem. Obecny prezydent Filipin powiedział "Obywatele, zabijajcie dilerów", No i zabijają. Może nie zawsze dilerów ale zabijają rodaków w świetle prawa. Później powie się, że to był diler.
Demokracja upoważnia do zmiany prawa ale w ramach obowiązujących norm i zasad i bez łamania praw innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 14:53  
Cytuj
marcin.so
Gdzie Ty widzisz przemoc u Jarka?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 16:04  
Cytuj
A kto powiedział, że widzę? Daję tylko przykład, że demokracja nie upoważnia do wszystkiego.
Jeśli jednak zadałeś takie pytanie to przemocy może nie widzę ale widzę nienawiść. Na miesięcznicach i czasami jak Jarek wybucha (kiedyś w sejmie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 19:03  
Cytuj
Na razie "Jarek" nie robi niczego, co odbierałoby mu moje poparcie.

Ciekawe jakbyś ty "wybuchł" - gdyby ktoś z szyderczym uśmiechem zawołał "zadzwoń do brata" - a twój brat by wcześniej zginał w "wypadku" do którego doprowadzili ludzie właśnie tacy jak ten drwiący z ciebie.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 22:03  
Cytuj
marcin.so
a czy dostrzegasz nienawiść w KODzie, Nowoczesnej i PO...?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 06:56  
Cytuj
CYTAT
marcin.so
a czy dostrzegasz nienawiść w KODzie, Nowoczesnej i PO...?


Ja dostrzegam, nie mniejszą jak w PiS.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 07:17  
Cytuj
Oby na święta ta nienawiść się wyciszyła ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 07:45  
Cytuj
Tego wszystkim życzę.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:10  
Cytuj
Oczywiście, że dostrzegam nienawiść wśród innych partii. Generalnie od czasu zmiany rządzących na tzw. prawicę czyli od czasu jak nie wypalił PO-PIS, nienawiść pomiędzy tymi dwoma partiami jest wręcz namacalna. Inne partie przejęły ten "klimat" i powiedział bym "a kij wam w oko" ale niestety przelewa się to na Polaków. Również gołym okiem widać nienawiść jednej strony do drugiej. A nasilenie tego nastąpiło po ostatnich wyborach i tego nie da się ukryć. Strona która wygrała znacząco podsyca tą nienawiść bo na tym buduje swój elektorat. W mediach które być może oglądacie, chodzi mi o media O. T. Rydzyka bardzo często ludzi nazywa się zdrajcami, targowicą to przecież też jest nienawiść. I to w mediach katolickich neutralny. Święta tuż tuż więc życzę Wam i sobie umiech, żeby było lepiej. Żeby żaden polityk, ksiądz czy ktokolwiek nie miał wpływu na Polaków i nie potrafił tak skutecznie dzielić tego narodu bo z naszym charakterem to dojdzie do jakiejś tragedii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:14  
Cytuj
Marcin ja sięgam pamięcią dużo dalej.
Tą spiralę zapoczątkował tusk, po przegranych wyborach w 2005 roku.

Popatrz ile jest teraz ataków na biura poselskie PiS.
E-maile z pogróżkami.
Pamiętamy zabójstwo.
Pamiętamy co robiła policja na Marszach Niepodległości, żeby sprowokować ludzi.
Pamiętamy prowokację z budką pod ruską ambasadą.
Wypowiedzi polityków palikota i PO w sprawie Smoleńska.

Jakoś nie słyszę o takiej agresji skierowanej na PO.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:31  
Cytuj
ja również dostrzegam więcej agresji skierowanej w stronę PiSu od jego przeciwników ...
i może dlatego czasami obroną jest również atak,
ale to nie znaczy, że jest to dobre rozwiązanie

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:36  
Cytuj
rsta - to jest cały przemysł.

Przeciwko śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu wytoczono takie działa, że PiS przez 20 lat im się nie odpłaci.
A agresja ze strony mocodawców PO cały czas narasta.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:43  
Cytuj
PiS to samo zło!!! Kaczyński Jarosław alias Dr. Zło i jego kot chcą podbić i zniewolić świat!!!! BUJTA SIEM !!!!! . UKRYTY SPISEK PISOWSKI CHCE SPRAWIĆ, ŻEBY KACZYŃSKI ZOSTAŁ KRÓLEM POLSKI, A POTEM NIEMIEC, FRANCJI I W KOŃCU CAŁEGO ŚWIATA, A BIEDNYCH CZŁONKÓW PEŁO ZMUSIĆ DO CZYSZCZENIA KUWETY SWOJEGO KOTA!!!

Zdrowych, pogodnych dni świątecznych, a wierzącym wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 09:44  
Cytuj
Każdy widzi czubek własnego nosa. Ot taka Polska. Żeby ni było, że bronie Tuska. Nie bronie go. Ale czy pamiętacie, żeby Tusk dzielił ludzi na gorszy sort? Jeśli dzielił to przypomnijcie mi proszę w jaki sposób. A pamiętacie, jak po pałacem prezydenckim były makiety z Tuskiem i Putinem i napisy Morderca, "masz krew na rękach" ? Z drugiej strony, z tej mojej strony, nie widać takiej jawnej nienawiści na tak wielką skalę. Moją stroną nie jest strona PO, nowoczesna itd. . Mi nie podoba się to co z naszym krajem robi PIS. I tak, bardziej trawiłem to co z naszym krajem robiło PO czy SLD chociaż też miałem wiele zastrzeżeń. Za tamtych rządów czułem się bezpiecznie w Polsce a teraz nie wiem czy nie zaczniemy się wzajemnie mordować tak jak to bywało już w historii Europy (chociaż by Jugosławia). Już wiesza się na szubienicach ludzi czy "strzela do kaczek". To jest po obydwóch stronach barykady, nie było takiej agresji w ludziach jeszcze 5 lat temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 10:18  
Cytuj
Pamiętam gorsze rzeczy o tusku.

A wypowiedź o gorszym sorcie, miała konkretny kontekst.
mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 11:27  
Cytuj
Marcin.so ja sie teraz wlasnie czuje bezpiecznie. Za PO bysmy mieli pewnie tysiace uchodźców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 12:13  
Cytuj
Marcin a czy zapomniałeś co Palikot mówił o Kaczyńskim i to nawet wcześniej niż 5 lat temu ... ?

czy to właśnie nie od niego się to nasiliło?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 12:17  
Cytuj
"Dorżnąć watahę"
"Polskość to nienormalność"
"wyrwać chwasta" (o Kamińskim)...

Wypowiedzi niesiołowskiego.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 13:13  
Cytuj
Diabeł w osobie Jarosława Kaczyńskiego niszczy zasady sprawiedliwości. Chce nam zgotować piekło na ziemi. jak najszybciej od władzy trzeba odsunąć diabła Jarosława Kaczyńskiego i diabła Tadeusza Ryzyka, któremu mamona przewróciła już w głowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 13:28  
Cytuj
Niesiołowski ma "problemy" na które my nie poradzimy. Nigdy nie rządził i nigdy nie będzie rządził. Nikt się z nim nie liczy.
rsta - co mówił Palikot o Kaczyńskim? Niestety nie pamiętam.
Jeśli chodzi o "kontekst" wypowiedzi o sorcie to jaki on był? Dotyczył tego samego co PIS robił kilka lat wcześniej, mówiąc np. o sfałszowanych wyborach. Kontekst nie usprawiedliwia dzielenia Polaków na leszy i gorszy sort. Jak PIS skarżył się w UE to nikt ich wyborców nie szufladkował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 14:12  
Cytuj
CYTAT (marcin.so )
rsta - co mówił Palikot o Kaczyńskim? Niestety nie pamiętam.

niestety nie będę tego pisał, bo aż wstyd ...
wpisz sobie w gogle i poszukaj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 14:35  
Cytuj
Wstyd to kraść umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Wstyd to kraść umiech

głupoty pisać to też wstyd ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 17:06  
Cytuj
w obecnych czasach mamy tzw. demokrację ale i tak rządzi wąska elita. w USA czy w Europie zazwyczaj są to loże masońskie czy rodziny typu Rotchild. Tzw rządy demokratyczne nie mają nic do powiedzenia a nawet jeśli to i tak ich rządzenie jest mocno niesprawiedliwe bo w wyborach frekwencja nigdy nie przekracza 50% a z tych 50 dajmy na to 30% wygrywa i taka mniejszościowa partia ma prawo do decydowania za pozostałych 70 %

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »