NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Król Polski, czy powinismy miec
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
Każdy widzi czubek własnego nosa. Ot taka Polska. Żeby ni było, że bronie Tuska. Nie bronie go. Ale czy pamiętacie, żeby Tusk dzielił ludzi na gorszy sort? Jeśli dzielił to przypomnijcie mi proszę w jaki sposób. A pamiętacie, jak po pałacem prezydenckim były makiety z Tuskiem i Putinem i napisy Morderca, "masz krew na rękach" ? Z drugiej strony, z tej mojej strony, nie widać takiej jawnej nienawiści na tak wielką skalę. Moją stroną nie jest strona PO, nowoczesna itd. . Mi nie podoba się to co z naszym krajem robi PIS. I tak, bardziej trawiłem to co z naszym krajem robiło PO czy SLD chociaż też miałem wiele zastrzeżeń. Za tamtych rządów czułem się bezpiecznie w Polsce a teraz nie wiem czy nie zaczniemy się wzajemnie mordować tak jak to bywało już w historii Europy (chociaż by Jugosławia). Już wiesza się na szubienicach ludzi czy "strzela do kaczek". To jest po obydwóch stronach barykady, nie było takiej agresji w ludziach jeszcze 5 lat temu.


Podzielił po przegranych wyborach nazywając wyborców PiS moherowe berety.Po wygranych wyborach Kaczyńscy proponowali sojusz z PO ale Rudy chciał resortów siłowych/Sprawiedliwośc MON MSW/i PiS sie na to nie mógł zgodzić. Ciekawie myślałeśjezykodczas rządówq PO PSL trawiłeś ich złodziejstwa i przekręty,natomiast tepienie złodziejstwa przez PiS jest dla Ciebie niestrawne.Ciekawe,ciekawejezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 17:17  
Cytuj

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
Wstyd to kraść umiech
A co robiło PO-PSL przez 8 lat?Bez wstydu PAnie Boczku to robili,bez wstydu.A nadzwyczajna kasta uniewinniała np.Sawicką,była na usługi Tuska/Sedzia Milewski.itp

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 18:37  
Cytuj
No ja ciągle czekam, że złodzieje pójdą siedzieć. Na razie głośno zatrzymują, a nie słyszałem aby kogoś skazali umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »