NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Thoni Alutec - Życzenia i podziękowani od OT,
Posty: 1
Dołączył: 6 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 16:58  
Cytuj
Chciałem podziękować całemu zarządowi firmy, że nie zabraliście całej wypłaty Żołnierzom Obrony Terytorialnej, a jedynie premie świąteczną na którą większość czekała cały rok - nie chorując, starając się dołożyć wszelkich starań dla dobra ogółu w końcu jak to powiedział "dyrektor" zdzisław jesteśmy jednym wspaniałym zespołem - rodziną! Dziękujemy, że potraktowaliście nas jak ludzi którzy wal.. w hu.. cały rok, czujemy się wyróżnieni. Jesteśmy wdzięczni, że decyzje podjęliście w ostatniej chwili widząc dodatkowy zysk dla firmy w postaci zabranych naszych premii, dzięki temu wielu osobom zaoszczędziliście dużo stresu i problemów zdrowotnych (jak zawały czy omdlenia). W nadchodzącym okresie Świątecznym życzę wam dużo serdeczności i nowych pomysłów na przyszły rok 2018 - jestem pewny że wymyślicie jeszcze inne wspaniałe opcje zabierania pieniędzy wachlarz możliwości jest olbrzymi, a w Was tkwi ogromny potencjał. Za nasze wypracowane roczne premie kochany zarządzie, kupcie wspaniałe prezenty waszym ukochanym bliskim, a zasiadając do Wigilii z myślą że udało wam się kolejny raz kogoś okr... złóżcie serdeczne życzenia waszym ukochanym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 16:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 17:26  
Cytuj
desant44 - grubo napisane, ale jeśli to prawda to alutec powinien się z tego jakoś przed pracownikami i ich rodzinami wytłumaczyć, sam jestem ciekawy co wymyślą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 18:53  
Cytuj
Hehe w upp dostaniemy 2200 dodatkowo plu 600 z socjalnego i dodatkową premie 6%.
To tak jakby 13-nastka w grudniu.
No ale... my tylko felgi robimy.
Ja bym zmieniał robotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 19:15  
Cytuj
W WOT tez zarabiacie to zarząd stwierdził, że wam się od tych pieniędzy w głowie przewróci i z troski o Was zapierdolili całą roczną premię. Co za ludzie, mionowe zyski mają a ludziom, ktorzy zapierdalaja na ich nagrody zapierdola ostatnie grosze. Wstyd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sos
sos
sos
Posty: 41
Dołączył: 29 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 20:09  
Cytuj
Kolego ja wczoraj tj.5 grudzien rozliczalem sie z firma HSJ(polska forma okradania slabszego)zwolnilem sie bo za kase tam zarobiona niewiele masla moglem kupic,i sprawa jest taka.na dzien 30 listopad(ostatni dzien mojej umowy)przyslugiwaly mi 2 paczki dla dzieci ze slodyczami o lacznej wqrtosci 80zl.niestety niedostalem ich 5 grudnia bo jak stwierdzili nie jestem juz pracownikiem,nie zaplaca mi za premie swiateczna 700zl na ktora pobierali kase od 01.12.2016 do 30.11.2017 z mojego socjalnego.solidaryzuje sie z toba,bo wiem o czym piszesz tymbardziej ze w aluteku pracowalem 17 miesiecy,i jedyne co mi na dobrze wyszlo,to to ze przez pierwsze 4,5 miesiaca schudlem 21kilo.pozdrawiam cie jako zolnierz rezerwy z 6 letnim starzem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 20:36  
Cytuj
A to nie jest premia dla tych którzy musieli w pracy zastąpić nieobecnych i przejąć ich obowiązki?

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 6 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 21:21  
Cytuj
Nie rozumiem o co lament? Przecież za OT tez kasę dostajecie a w pracy godziny chyba usprawiedliwione macie ? I jeszcze premie chcecie? Owszem powinni dostać ale Ci co za Was pracują w te dni gdy Wy "słuzycie" w OT. Mądry Polak po szkodzie... a miało byc tak pięknie 😁

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 12:52  
Cytuj
Witam, w sumie odkąd pamiętam premia grudniowa w Alutcu była przyznawana za niechorowanie przez cały rok i tak zwane "nie wal..e w chu..." czyli nieusprawiedliwione nieobecności, później zaczęli zabierać za ojcowski, a teraz podobno dopisali do regulaminu jeszcze Żołnierzy OT. Niestety do zarządu trafili ludzie zachłanni, którzy nie potrafią utrzymać pracownika, ale bardzo dobrze potrafią go "wydoić"! Chociaż patrząc co się tam dzieje, niedługo może im zabraknąć ogarniętych ludzi i wtedy lepiej żeby mieli odłożone miliony bo pójdą na dno jak titanic, ale nie będzie mi ich żal - ta firma już dawno powinna upaść. Wszystkiego dobrego wam życze i nie ma się czym przejmować najlepiej zmienić firme ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 13:56  
Cytuj
Idąc tokiem myślenia niektórych osób to za niedługo będą zabierali premię za to, że ktoś poszedł oddać krew. Przecież też się dostaję za to czekolady, a jak dużo oddasz to nawet zniżki na leki. Za dużo podludzi robi w naszych pięknych zakładach i to przez nich jest tak kiepsko, a nie przez dyrektorów. Bo taki dyrektor zabierze wam premie, wkurzy się jedną osoba, a dwadzieścia dalej będzie napierdzielało za dwóch i się cieszyli, że robota jest. No to jak mają nie wykorzystywać pracowników?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 6 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Idąc tokiem myślenia niektórych osób to za niedługo będą zabierali premię za to, że ktoś poszedł oddać krew. Przecież też się dostaję za to czekolady, a jak dużo oddasz to nawet zniżki na leki. Za dużo podludzi robi w naszych pięknych zakładach i to przez nich jest tak kiepsko, a nie przez dyrektorów. Bo taki dyrektor zabierze wam premie, wkurzy się jedną osoba, a dwadzieścia dalej będzie napierdzielało za dwóch i się cieszyli, że robota jest. No to jak mają nie wykorzystywać pracowników?

Idąc dalej tym tokiem "myślenia" to co niektórzy chyba rzeczywiscie powinni prace zmienić. Albo Alu albo Wojskoumiech A z drugiej strony jesli macie w firmie taki zapis o OT, to warto chyba wcześniej sie z tym zapoznać a nie robić szum po fakciemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 15:26  
Cytuj
Zapis powstał na dzień przed rozdysponowaniem premii, Poterka33 mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 16:03  
Cytuj
CYTAT
Zapis powstał na dzień przed rozdysponowaniem premii, Poterka33 mlotek


jakieś dowody na to są ? czy tylko tak sobie powiedziałeś ?
a nie pomyślałeś żeby przed zapisaniem się do WOT spytać w kadrach jak to będzie rozpatrywane ?

nikogo tu nie bronie, nie oczerniam... po prostu pytam z ciekawości...
Zapisaliście się do WOT żeby zarobić sobie trochę kasy, ale nie pomyśleliście kompletnie o tym jak firma na to się zapatruje bo przecież nie pytaliście kadr...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 6 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zapis powstał na dzień przed rozdysponowaniem premii, Poterka33 mlotek


jakieś dowody na to są ? czy tylko tak sobie powiedziałeś ?
a nie pomyślałeś żeby przed zapisaniem się do WOT spytać w kadrach jak to będzie rozpatrywane ?

nikogo tu nie bronie, nie oczerniam... po prostu pytam z ciekawości...
Zapisaliście się do WOT żeby zarobić sobie trochę kasy, ale nie pomyśleliście kompletnie o tym jak firma na to się zapatruje bo przecież nie pytaliście kadr...


Ja tez nikogo tu nie bronię ani nie oczerniałm.Tak jak napisał Wicked przed zapisem warto było zapytać w kadrach co i jak. Rozumiem jednak ze do głowy nikomu to nie przyszło bo i po co. Fajna zabawa i spoko zarobek i jeszcze wolne usprawiedliwione od pracy🙂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 18:06  
Cytuj
Problem jest taki, ze czesto w krajach zachodnich bylych lub obecnych zolnierzy sie szanuje i sporo pracodawcow tam idzie im na reke za to co robili , robia dla ojczyzny. Niestety jak widac unas jest nadal 3 swiat , a zarzad powinnien sie wstydzic bo za 3000 zl na reke w tej pracy to na zachodzie by im nikt do pracy nieprzyszedl bo woleli by zostac na benifitach , gdzie nieraz przewyszaja te 3 tys zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Problem jest taki, ze czesto w krajach zachodnich bylych lub obecnych zolnierzy sie szanuje i sporo pracodawcow tam idzie im na reke za to co robili , robia dla ojczyzny. Niestety jak widac unas jest nadal 3 swiat , a zarzad powinnien sie wstydzic bo za 3000 zl na reke w tej pracy to na zachodzie by im nikt do pracy nieprzyszedl bo woleli by zostac na benifitach , gdzie nieraz przewyszaja te 3 tys zl


mario1938 - nie mieszaj pojęcia "żołnierz" z OT.
Z ciekawości, w jakich to krajach tak się dba o weteranów (a w ogóle skąd tekst o weteranach przy dyspucie o "wojakach z OT"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 20:45  
Cytuj
Dokładnie, nie porównuj weterana wojny do kogoś kto poszedł się pobawić i przy okazji zarobić...
To nie Ameryka żeby tak traktować weteranów...
Mnie się wydaję że jesteście po prostu pazerni, robić Wam się nie chce a chcielibyście tylko więcej i więcej... Nie pasuje Wam praca to się zwolnijcie po prostu zamiast narzekać, wylewać swoje żale na forum publiczne które nota bene do niczego nie prowadzi kompletnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 20:53  
Cytuj
Moich 4znajomych poszło do OT głośno mówiąc że dla kasy i jakie rozczarowanie iii smuteczek. Gdyby któryś z Was robilby to dla ojczyzny poszedł by na zawodowego i służył a nie raz na jakiś czas pojedzie co by od starej i dzieci odpocząć i chlać e imię ojczyzny

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 4 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 20:57  
Cytuj
"Wicked" pojechałeś z koksem - w razie "W" obsrasz pampersa w domu, a ktoś przeszkolony z OT zmieni ci pieluchę bo pewnie nie masz pojęcia jak rozebrać broń haha chyba że na youtubie oglądałeś, ale panie to nie to samo szkolenie robi swoje a takie twoje pierd... to puste słowa - chcesz się sprawdzić zaciągnij się do OT albo NSR i ich nie OBRAŻAJ chyba że twoje jaja ma twoja żona - najłatwiej jest kogoś poniżać i oczerniać. Serdeczne życzenia trzymajcie się OT i wyrazy współczucia z tego co "Sralutec" zrobił jestem z WAMI!!! a TY WICKED gadasz jak puss..y lepiej spij bro i ogladnij GUMIESIE jak wiesz o co kaman smiech2;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
"Wicked" pojechałeś z koksem - w razie "W" obsrasz pampersa w domu, a ktoś przeszkolony z OT zmieni ci pieluchę bo pewnie nie masz pojęcia jak rozebrać broń haha chyba że na youtubie oglądałeś, ale panie to nie to samo szkolenie robi swoje a takie twoje pierd... to puste słowa - chcesz się sprawdzić zaciągnij się do OT albo NSR i ich nie OBRAŻAJ chyba że twoje jaja ma twoja żona - najłatwiej jest kogoś poniżać i oczerniać. Serdeczne życzenia trzymajcie się OT i wyrazy współczucia z tego co "Sralutec" zrobił jestem z WAMI!!! a TY WICKED gadasz jak puss..y lepiej spij bro i ogladnij GUMIESIE jak wiesz o co kaman smiech2;D


Kamil, proponuje Ci być cicho...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 21:12  
Cytuj
Kamil ,Tomek, Piotrek, Wacek jakieś pogruszki?? Troche ludzi to czyta ! grozisz mu czy jej?? Opublikujemy to i dojdziemy do jego prawdziwej tożsamości, a wtedy przestanie być miło ;D pozdrawiam smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 21:24  
Cytuj
goodgoodgood
CYTAT
Kamil ,Tomek, Piotrek, Wacek jakieś pogruszki?? Troche ludzi to czyta ! grozisz mu czy jej?? Opublikujemy to i dojdziemy do jego prawdziwej tożsamości, a wtedy przestanie być miło ;D pozdrawiam smiech2


Nie piernicz głupot. Ty to możesz dojść, jak się zaspokoisz własną ręką good...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 21:33  
Cytuj
Skoro zabrali premię roczną tym co nie mieli ani dnia chorobowego,to nie popisali się.Nie ważne kto gdzie się zapisał,czy do OT czy do kółka różańcowego.A zmieniając regulamin na koniec roku tylko po to aby zaoszczędzić na jakiejś grupie osób,daje obraz kto tam rządzi.Jeśli ktoś wstąpił do OT dla kasy to tym bardziej szefowie powinni się wstydzić że pracownicy muszą dorabiać.Dyskryminować kogoś tylko dlatego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 21:47  
Cytuj
Pawcio mąż mojej koleżanki w pracy nie robi nic śpi albo mhm relaksuje się z palcem w d.. Wyciąga ładną sumkę ale, że ktoś powiedział iż dostanie pincet poszedł do ot za sobą zabrał kumpli i teraz to właśnie przez awantury żon które musiały siedzieć 2tyg bez facetów dowiadują się iż szybki zarobek się nie udał.. Bardziej od zabranej premii bolą uszy od narzekań

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 05:42  
Cytuj
CYTAT
Pawcio mąż mojej koleżanki w pracy nie robi nic śpi albo mhm relaksuje się z palcem w d.. Wyciąga ładną sumkę ale, że ktoś powiedział iż dostanie pincet poszedł do ot za sobą zabrał kumpli i teraz to właśnie przez awantury żon które musiały siedzieć 2tyg bez facetów dowiadują się iż szybki zarobek się nie udał.. Bardziej od zabranej premii bolą uszy od narzekań
Ala,niewiem kto jak zaradną ma żonę i ile przeżyje bez chłopa.Ja odnoszę się do tego co w pierwszym poście,jeśli od początku roku w regulaminie firmy było że premia roczna wypłacona będzie tym którzy nie mieli chorobowego oraz nieusprawiedliwionych dni a na koniec roku pracodawca zmienia to o czym to świadczy?Np.szef mówi pracownikowi że w tym miesiącu trzeba zrobić 1000 szt bo na koniec miesiąca jest wysyłka,pracownik się zgadza,po miesiącu robi 300szt i sorry zmieniłem zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 08:01  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie, nie porównuj weterana wojny do kogoś kto poszedł się pobawić i przy okazji zarobić...
To nie Ameryka żeby tak traktować weteranów...
Mnie się wydaję że jesteście po prostu pazerni, robić Wam się nie chce a chcielibyście tylko więcej i więcej... Nie pasuje Wam praca to się zwolnijcie po prostu zamiast narzekać, wylewać swoje żale na forum publiczne które nota bene do niczego nie prowadzi kompletnie...
. Jestes smieszny . Widac , ze boli Cie ten temat bo pewnie jestes jednym z tych pomyslodawcow zabrania tej kasy. Jesli bys ruszyl swoje 4 litery w swiat to bys napewno zauwazyl, ze prawie kazdy obcokrajowiec , ktory robil kiedys u polskiego szefa i menagera powie Ci , ze najwiekszymi chamami i skapcami sa wlasnie nasi rodacy. Czesto nasi rodacy chca sie dorobic w jedno pokolenie niewidzac , ze czesto bogaci ludzie na zachodzie zdobywali wszystko przez pokolenia. Jak dla mnie wiocha to co zrobili .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »