NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Stokrotka ul. Narutowicza ,
Posty: 3
Dołączył: 29 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 14:06  
Cytuj
Jest brud smród kierowniczka pani E panoszy się po sklepie na pracowników się drze bardzo ale do bardzo przeklina niezwracajac uwagi na klijentów ,mięso śmierdzące ludzie proszę o sprawdzenie daty danego produktu nawet na foliach a na dziale nabiałowym to wiecznie coś tam śmierdzi czy nie ma się kto wziął za ten sklep i za panią kierowniczkę to co tam się dzieję to się w pale nie mieści a dlaczego nie ma stałych pracowników tylko wiecznie kolejki bo nowe osoby muszą się nauczyć nie polecam tego sklepu w stalowej woli najgorszy sklep nikt za to się nie bierze?.... witać z daleka że tam atmosfera jest nie miła ....dajcie opinie co myślicie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 14:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 14:23  
Cytuj
Pani pracowniczko , napisać skargę na piśmie na kierownictwo wysłać do siedziby firmy
Dowody zebrać , nagrać itp , pani kierownik dostaje naganę
Jak nie pomoże bierzemy prawnika i zakładamy sprawę dowody mamy i wygrywamy a sieć palci odszkodowanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 14:36  
Cytuj
ja tam nie pracuje jak by co ...tylko parę razy byłam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 14:36  
Cytuj
haha az trzeba bylo konto nowe zakladacumiech smiechumiech bylem wiele razy i bez uwag. Kolezanka tez tam pracuje i nie narzeka wiec won ze swoimi wywodamiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
ja tam nie pracuje jak by co ...tylko parę razy byłem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 14:41  
Cytuj
haha i po paru razach wiesz ze to nowe osoby?umiech haha moze znasz jeszcze date rozpoczecia pracy? ale ta z umowy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 16:31  
Cytuj
Ludzie czy pracuje czy niepracuje tam to niewazne ale ja bylam w tym sklepie I widze co sie gam dzieje to co pisala piekna22 to prawda a wy kupojcie stare rzeczy I smierdzace mieso plukane moczone a skad wiem bo znajoma tam pracowala I to dosc dlugo I dlaczego ludzie sie zwalniaja I dlaczego panie ala kierowniczki co pracowaly kilka lat tez sie pozwalnialy ten sklep powinien byc zamkniety juz dawno I ja tam tez niepracuje ale bardzo duzo wiem bo pracownice opowiadaja ludziom I znajomym widze jak panie wychodza na papieroski niektore to az czuc odorem wiecie jakim ale powiem moje zdanie jest takie zglosic do PIPU zglosic do SANEPIDU I ludzie zwolnijcie sie niech wasza kierowniczka zostanie sama z tym balaganem na swieta pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych stokrotke sklep niewypallll

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 16:52  
Cytuj
fakt żona kupiła śmietanę w dobrym do spożycia terminie z bonusem w postaci pleśni na wierzchu.... i fakt na mięsnym śmierdzi....w tym przypadku chodzi o stokrotkę koło rosmanna na al. Jp II

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 18:07  
Cytuj
Witam jak był tam frak to owszem mięsko mielone z robaczkami ale narazie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 21:36  
Cytuj
Ja też się podpisuje pod tym że w stokrotkce na Narutowicza śmierdzi i co chwila jest rotacja pracowników.jak by wszystko nbylo w porządku to nie szukali by co chwila pracowników. Kolejki fakt nie raz josmiczne aż po lady z mięsem no Panie ida na dymka . Albo praca albo palenie.mięso syste brązowe śmierdzące zresztą wędliny to samo porażka.syf kila i mogiła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 22:04  
Cytuj
Faktem jest ze Fraca żal :(((
nastała śmierdzaca Stokrotka,nie kupuje tam nic oprócz wody mineralnej jak zapomne kupic w innym sklepie.Mieso nie wyglada zachecajaco,wedliny tez,nabiał kiepski na pograniczu terminów.
W tak duzej dzielnicy gdzie potrzebny duzy sklep z dobrym miesem i wedliną oraz warzywami i owocami,bo ten obok w warzywniaku kosi kase ,ceny z kosmosu,ale gdzie kupic jak w stokrotce badziew, taki syf jak Stokrotka powinien byc zamkniety nie tylko tu bo w tej na J.P II to samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 07:18  
Cytuj
Wszystko się zgadza. Jestem częstym klientem tego sklepu i nie raz kupiłam coś z pleśnią, albo potwornie śmierdzące jakby było trzymane w cieple. Mięso to jest dramat... Panie sprzedające powinny być czerwone ze wstydu, że coś takiego muszą podawać. Zasuszone, oślizgłe, nadające się już tylko do utylizacji... Jak się robi obleśne to przeceniają. Pognite warzywa w lodówce to standard. Trzeba zachowywać paragony bo już kilka razy kupiłam coś co nie nadaje się do spożycia, a paragon zdążyłam wyrzucić.

Myślę, że warto pisać skargi do ich obsługi klienta. Sama raz wysłałam zdjęcie ich produktu. Warto mieć wtedy paragon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 08:12  
Cytuj
A co myslicie o kierowniczce czy ona powinna byc na tym stanowisku pyskata,klnie jak szewc przy klijentach lufzie bylo zglaszane wiele razy I nic tam odgornie nierobia poprostu yen sklep powinien zostac juz daeno zamkniety srod,brud,kila I mogila potazka dla kierowniczki I sklepu wiec teraz widzicie ze cos tam jest nietak z tym sklepem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2017r. 21:40  
Cytuj
Wiec moze dlatego jest co chwile ogloszenie do stokrotki???? Widzialam na indeed.. sprzedawcę, na zastepce,kierownika..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Cze 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 00:06  
Cytuj
Fakt,kierowniczka niemiła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2017r. 19:17  
Cytuj
Często robię tam zakupy, bo mam "po drodze" i nigdy nie słyszałam przekleństw, raz kupiłam nieświeżą surówkę. Kolejki są mega, nowe osoby, pewnie przymusowo na stażu pozostawiona same sobie.
Z drugiej strony jak nie mają przerw to choć na papieroska wyjdą. Mięso to racja, nie kupuję, ryb też nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 12:10  
Cytuj
A ja wiem az za duzo o tym sklepie I ludzie dobrze pisza kierowniczka przeklina ,niemila arogancka,zodzicielka jak bedzie szanowala ludzi to I ja beda szanowac a nie ludzie zwalniaja sie na chorobowe chodza poprpstu niechca w tym sklepie pracowac I niedziwie sie im ,a przerwa hmm jak sie nieupomniesz to jej niemasz mieso smierdzace,nabial tez,syf na sklepie,rzeczy produkty stare,niektore panie co pracuja sa z dnia nastepnego kazdy wie o czym sie mowi sklep to sie nienazywa tylko burdel I ktos pisze ze pani kierowniczka nie przeklina bardzo smieszne ona zawsze klnie taki daje przyklad pracownikow popytajcie w pobliskich sklepach urzedach co o niej sadza to sie usmiejecie ta pani to porazka jak I skep

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 12:46  
Cytuj
A po polsku da się napisać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 15 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 13:41  
Cytuj
Czyli wychodzi na to że jak usunął tą całą kierowniczke to sklep wyjdzie na prostą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 20:19  
Cytuj
Oczywiscie jaka ja usuna to wszystko sie zmieni I ludzie beda xhcialy przychodzic do pracy I pracowac no chyba ze trafi sie nowa kierowniczka taka sama ale powinni pomyslec o wyrabaniu pani edyty bo ta pani to juz przegiecie szkoda slow smrob I ubustwo w tym sklepie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »