NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Takich dyr. szkół wybranych przez LN mamy, Prezydencie LN wstyd
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 11:06  
Cytuj
Dziś już nic nie napiszę, ale Wy piszcie. Piszcie co myślicie i co Was denerwuje. Po to jest to forum. Żebyście pisali co myślicie. Chętnie też usłyszałbym co o tym myśli Lucek, Sobieraj, ZHR, Fundacja KEDYW, Stalowi Patrioci i parę innych osób.

P.S. Martwiłem się, że jak nie będę miał czasu pisać to post, gdzieś przepadnie. Ale na szczęście nie umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 11:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 11:13  
Cytuj
Bycie patriotą to nie wstyd !!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 3 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 11:43  
Cytuj
Moje dzieci chodzą do szkoły nr 11 - i cieszę się że uczą tam tacy nauczyciele - którzy popierają patriotyzm i uczą dzieci patriotyzmu !
My rodzice dwóch klas (do których chodzą moje dzieci)i z tego co wiem rodzice innych klas rozmawialiśmy już o tej sprawie i postanowiliśmy że takich chcemy mieć dyrektorów i nauczycieli i będziemy ich zawzięcie bronić !!


Jak się komuś to nie podoba może się wyprowadzić do Brukseli, Berlina, Paryża - i tam posłać dzieci do szkół - tam Wasze dzieci będą uczyć koranu, tego że kobieta i mężczyzna to to samo, że można być bitym i gwałconym przez przybyszów z Afryki, a dzicz z nimi chodząca do szkoły będzie je bić, wyzywać, maltretować a WY ... nie będziecie mogli nic zrobić - bo zrobią z Was rasistów i zabiorą dzieci !!!

Jesteśmy w Polsce więc dzieci powinny być uczone w Polskich szkołach: historii Polski i to w bardzo dużym zakresie, patriotyzmu i miłości do swojego kraju - kraju, który wycierpiał jak mało który i dalej cierpi przez Targowicę i sprzedajnych polityków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 11:53  
Cytuj
A czy możecie kończyć każdy post słowami "Seig Heil!"? Bo o to mi cały czas chodzi.

Np. Bycie patriotą to nie wstyd !! Seig Heil!

Bo przecież w tym nie ma nic złego.

Czy w tym kraju, żeby być PATRIOTĄ trzeba być FASZYSTĄ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
A czy możecie kończyć każdy post słowami "Seig Heil!"? Bo o to mi cały czas chodzi.

Np. Bycie patriotą to nie wstyd !! Seig Heil!

Bo przecież w tym nie ma nic złego.

Czy w tym kraju, żeby być PATRIOTĄ trzeba być FASZYSTĄ?


A może Ty zakończysz takim pozdrowieniem, co? Podoba Ci się takie pozdrowienie w krajach europejskich podczas rocznic odnoszących się do hitlerowców? Chyba tak

Nie masz czasu na odpowiedź czy Zofia Kossak to faszystka? Ja myślę że typowy europejski nieuk jesteś. Taki nowoczesny Polak w stylu Boniego, zdradzał zonę, kolegów, teraz przeciw Polsce głosuje, ale oczekiwania poprawności moralnej ma od innych byle nie od siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 12:57  
Cytuj
ja odróżniam patriotę od faszysty, a jeżeli Ty "PolakzPolski" masz z tym problem, to przykro mi ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 14:59  
Cytuj
I tak oto kilku popaprańców opłacanych z Kremla narobiło zamieszania na marszu a smród ciągnie się jakby tam szło 60 tyś. faszystów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 17:58  
Cytuj
@ Pilecki - dawaj zdjęcia Zofii Kossak z Seig Heil. Dawaj zdjęcia Pileckiego z Seig Heil.

@ rsta - na moim zdjęciu profilowym widzisz faszystów czy patriotów?

@ Pilecki - w necie znalazłem coś o Marszu neonazistów w 30 rocznice śmierci Hessa. Przeciwko marszowi demonstrowali antyfaszyści i skutecznie zablokowali marsz.

Ty byś maszerował czy blokował?

P.S. To nie jest pisanie. Na pisanie trzeba mieć czas.


@ Pilecki - udowodnić, że inne kraje Europy zachowały się jak Polska? Pilecki - Ty się z jakąś dyrektorką na łby pozamieniałeś? Szybko z głowy. Niemcy, Włochy, Rumunia, Norwegia, Węgry, Austria - wszystko sojusznicy Hitlera. Masa kolaborantów w Chorwacji, na Litwie, w Estonii, na Ukrainie.

Co Ty chcesz tu udowadniać?


Na razie poziom dyskusji jest taki:

W Polsce można śmiało obnosić się z faszyzmem, bo:
- nie mieliśmy oddziału SS;
- nie kolaborowaliśmy z Niemcami;
- w Anglii jest od ch...a ciapatych;
- w Szwecji nie wolno krytykować islamu;
- ktoś tam z ONR był w Oświęcimu i nie mordował tam Żydów;
- na zachodzie Europy ludzie robią sobie fotki z Seig Heil.

I teraz nam się faszyzm należy jak psu kiełbasa. Bo inne kraje miały, a nam dali 50 lat komunizmu. Inne kraje mogły? To my nie możemy? Nie będzie nam Bruksela mówić czy możemy pochwalać faszyzm czy nie.

Jaka tu jest średnia wieku na tym forum?

Tematy BÓG HONOR OJCZYZNA i parę innych zostawię na poniedziałek. Bo to trzeba zgłębić temat, a nie dwa zdania jak do dzieci w 1 klasie. A teraz trzeba wracać do pracy. Piszcie misiaczki.

@ tylko_aaa "idź pozaglądać biskupom pod sukienki" - co kto lubi tylko_aaa, co kto lubi... Z zaproszenia nie skorzystam.

Ostatnie P.S. - nie piszcie już o marszu, o Szwecji, bo to nudne - jest osobny temat. Z 10 tematów pewnie. W tym temacie jak nie macie nic do powiedzenia to nie piszcie.

@ Alina42 - "kraju, który wycierpiał jak mało który" - może niech się pouczą o 2 Wojnie Światowej i faszyzmie. A jak już będą się uczyć to zaglądaj im przez ramię i to często, bo widać, że miałaś tej historii trochę mniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 18:19  
Cytuj
Poezja, wszędzie poezja,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
Bycie patriotą to nie wstyd !!


Polski patriota nie "hajluje"

Alina42 dobre jest to co piszesz umiech. W klasie mojego dziecka zupełnie inna atmosfera. Po wywiadówce wróciła mi wiara w ludzi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 21:12  
Cytuj
Obowiązki Polaka nie przewidują donoszenia na masową skale, to nadgorliwość.
Zawsze jednak lepiej się podzielić dobrą nowiną ze wszystkimi, niż na wszystkich demokratycznie donosić .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Obowiązki Polaka nie przewidują donoszenia na masową skale, to nadgorliwość.
Zawsze jednak lepiej się podzielić dobrą nowiną ze wszystkimi, niż na wszystkich demokratycznie donosić .



Obrazek


Obrazek

To nie patrioci, przynajmniej nie nasi.


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 22:17  
Cytuj
Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 22:36  
Cytuj
Czy przyjąłbyś Żyda do ONR?

W przedwojennym ONR-ze były osoby o korzeniach żydowskich. Jeżeli ktoś ceni polską kulturę, uważa się za narodowego radykała i nawrócił się na katolicyzm, to nie widzę problemu, żeby przyjąć taką osobę do organizacji. Tyle, że zdarza się to bardzo, bardzo rzadko. W historii Polski były znane podobne przykłady. Co się okazywało? Że tacy ludzi byli prześladowani przez swoich dotychczasowych współwyznawców.


A osobę czarnoskórą?

To totalny abstrakt.


Ale taka sytuacja może mieć miejsce. Nie brakuje osób ciemnoskórych o ultraprawicowych poglądach…


Odpowiem przewrotnie. Przedwojenna definicja narodowa Polaka głosiła, że taka osoba musi się za takiego Polaka uważać, ale również większość Narodu musi go jako takiego uznawać. Myślę, że drugie kryterium nie byłoby spełnione. Poza tym, to bardzo abstrakcyjna sytuacja, która nie miałaby miejsca. Myślę, że ludzie z tego kręgu kulturowego nie pasują do polskiego ruchu narodowego…



Szef ONR dla Fronda.pl: Antysemityzm w ONR wygląda tak, jak wyglądał przed wojną

http://www.fronda.pl/a/szef-onr-dla-frondapl-antysemityzm-w-onr-wyglada-tak-jak-wygladal-przed-wojna,23378.html

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lis 2017r. 23:15  
Cytuj
Słyszałeś Andrzejku ze ten faszystowski rząd rozpoczął dochodzenie w sprawie transparentu obecnego na MN?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 00:14  
Cytuj
"Osoba czarnoskóra nie jest Polakiem." Mateusz Pławski. Od kilku dni BYŁY rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej. Były, bo podobnie jak pani dyrektor, w przypływie euforii się pogubił i zaczął mówić to co tak naprawdę myśli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 05:50  
Cytuj

Naści piesku kiełbasy...
Obrazek




To będzie dłuższe oglądanie, ale tego warte.

https://www.youtube.com/watch?v=PO_HJWyfug4
https://www.youtube.com/watch?v=eZKJ9bb1Czo

co

https://www.youtube.com/watch?v=ZO7vel7Fq1U
Taka nerwowość nieświeżej ale postępowej młodzieżówki jest zrozumiała :-))


https://www.youtube.com/watch?v=qcoNf9Us0MM
Uczestnicy debaty - ok bezcenne ok


No i finał z odpowiedzią... :cwaniak:
https://www.youtube.com/watch?v=7m2KNKNEESk


https://www.youtube.com/watch?v=klfHKr4w5bE
Zgodnie z prawem! i już rozumiecie całość jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 06:31  
Cytuj
Andrzejku, idealni nie są, ale dlaczego nie wstawiłeś drugiej części tej samej wypowiedzi szefa ONR?

"Chciałbym jednak podkreślić, że tysiąc razy bardziej szanuję czarnoskórego Afrykanina, który pielęgnuje swoją tożsamość, od białego Francuza, który jest lewakiem, anarchistą i narkomanem. Myślę, że to dobitnie określa mój stosunek do tej kwestii. Każdy ma swoje miejsce na ziemi, a budowanie drugiej wieży Babel nie jest naszym celem."

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 06:39  
Cytuj
Obrazek

Fake news i tępy upór zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 06:47  
Cytuj
CYTAT


Słyszałeś Andrzejku ze ten faszystowski rząd rozpoczął dochodzenie w sprawie transparentu obecnego na MN?


Tak Madziu. Prokuratura razem z policją prowadzą śledztwo. Jestem ciekawy wyniku i niecierpliwie czekam na wynik. Obstawiam umorzenie umiech

CYTAT
Andrzejku, idealni nie są, ale dlaczego nie wstawiłeś drugiej części tej samej wypowiedzi szefa ONR?

"Chciałbym jednak podkreślić, że tysiąc razy bardziej szanuję czarnoskórego Afrykanina, który pielęgnuje swoją tożsamość, od białego Francuza, który jest lewakiem, anarchistą i narkomanem. Myślę, że to dobitnie określa mój stosunek do tej kwestii. Każdy ma swoje miejsce na ziemi, a budowanie drugiej wieży Babel nie jest naszym celem."



Bo nie dotyczyło czarnoskórych w szeregach ONR, a o tym mówił wstawiony przez ciebie mem.

Nie muszą być idealni. Nie musza hajlować jak faszyści a u nich to standard. Nie są patriotami tylko faszystami. Polski patriota i faszysta nie idą w parze.

Madzia Fake newsy? Żarty sobie robisz? Bo o brak rozumu cie nie podejrzewam? A może na MN ci faszyści to grupa rekonstrukcyjna? Tępe pisowski plemię pewnie to łyknie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 07:33  
Cytuj
CYTAT
Fake news i tępy upór zdegustowany
to podpis do obrazka trollu.

A ten jest puentą do rozmowy Michnika z Kaczyńskim. Ale w twojej narracji to, to samo :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 09:29  
Cytuj
@PolakzPolski: ty nawet czytać po polsku nie umiesz, więc słowo "idź" nie jest równoznaczne z "chodź"... Póki co największym nazistą na w tym wątku jesteś TY, wszystkim dookoła próbujesz wmówić, że niemiecka "linia myślenia" jest najlepsza, a każdy kto myśl inaczej to do komory powinien się zgłosić... też mogłem się ubrać w hitlerowski strój i pójść na ten kabaret od butrynowej I CHYBA TAK TRZEBA BYŁO ZROBIĆ, CAŁY ŚWIAT BY ZOBACZYŁ PRAWDZIWE OBLICZE OPOZYCJI TOTALITARNEJ, JESZCZE TRANSPARENCIK DO TEGO TYPU: JEDNA RZESZA - 4 EUROPEJSKA RZESZA NIEMIECKA, ALBO BĄDŹ JEDYNYM PRAWDZIWYM POLSKIM POLSKIM PATRIOTĄ - ŻĄDAJ PRZENIESIENIA STOLICY DO BERLINA... NO I OCZYWIŚCIE RODZYNEK TEGO TYPU: MY POLSCY PATRIOCI, ŻĄDAMY OBOWIĄZKOWYCH LEKCJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ZAMIAST RELIGII...

@mirek: z tym kremlem to zapewne nie trafiłeś, ale było ostatnio spotkanie Trump-Putin, więc kto wie, czy przed złośliwy Zgredek nie chciał troszkę krwi napsuć Trumpkowi, bo ten tak lubi poliaczkow, tak pięknie mówił o ich bohaterstwie, to mu pokażemy, że to oni wywołali wojnę z biednymi niemcami, a Rosja tylko porządek zrobiła ... Wot przy okazji zemścimy się za tego niemieckiego podrzutka Lenina... smiech2 ... heh, troszkę to pogmatwane, ale teoria już jest, dla uwiarygodnienia, mogę dorzucić, że Rosjanie bardzo pamiętliwi są i do tej pory nie mogą nam wybaczyć polskiego króla na moskiewskim tronie, więc Leninka tym bardziej niemcom nie wybaczą.... smiech2co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 10:01  
Cytuj
@ tylko_aaa Co kto lubi tylko_aaa... co kto lubi... "Idź zaglądać biskupom pod sukienki". Powiedziałem i powtórzę jeszcze raz: temat tego co biskupi mają pod sukienką mnie nie interesuje. Jeśli u Ciebie w domu albo w Twoim środowisku są takie tendencje i Ty i biskup jesteście zadowoleni to ja już nie wnikam. Ale nie musisz się z tym obnosić na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 10:20  
Cytuj
@PolakzPolski zależy co kto z domu wyniósł, może ty lubisz lizusować niemcom i robić za "polaczka"... wiesz, jest takie powiedzenie, że niemcom nie potrzeba psów, bo mają polaków, ale ty nie musisz obnosić się z tym na forum, że jesteś jednym z nich... a co do biskupów to ty masz jakieś zboczone fantazje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 10:24  
Cytuj
Faszyzm - 6,000,000 ofiar w Polsce.

Jestem nazistą, bo próbuję wmówić ludziom, że faszyzm nie jest cool.

@ tylko_aaa Powieś sobie flagę ze swastyką w oknie. Co się będziesz ograniczał? W USA ludzie wywieszają i jakoś nikt nie ma z tym problemu. To znaczy, ja mam. Ale zakładam, że Ty nie. Dogadaj się z Aliną, pożycz od Jej dzieci książki do historii i zacznijcie razem czytać.

@ tylko_aaa Niemiecka "linia myślenia"? Bo faszyzm nie był niemiecką linią myślenia? Antyfaszysta - niemiecka linia myślenia? Faszysta - polska linia myślenia? To chcesz powiedzieć?

Większość moich znajomych głosujących na PIS pracuje w Niemczech, Francji i Anglii. Nikt jakoś nie narzeka na to, że miał lekcje niemieckiego w szkole.


Nie muszę być jedynym Polakiem patriotą i nie jestem. Ale nie muszę być faszystą. Tych już jest dość na tym forum, zwłaszcza takich co wystrzegają się wszystkiego co ma chociaż pozory zła. Ale w faszyzmie nic złego nie widzą.

tylko_aaa - przecież Polska nawet nie musi być w UE to co się spinasz. Zbierz podpisy, zróbcie referendum o wystąpienie z UE. I za parę lat może nie być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »