NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Takich dyr. szkół wybranych przez LN mamy, Prezydencie LN wstyd
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
To nie czepianie się słówek, a fakty, których najwyraźniej nie rozumiesz i nie rozróżniasz pojęć od "prywatny" a "publiczny". Nikt nie neguje od początku co było na owym profilu prywatnym lecz jak widać Ty i inni chcieliby aby te słowa czy grafikę przykleić do oficjalnego stanowiska placówki co nie miało miejsca


Profilu Asia Dżoana teraz na FB nie widzę, więc uznajmy, że teraz faktycznie jest "prywatny" - w znaczeniu nie dla każdego dostępny. Bo o to się tutaj rozchodzi, a nie o własność intelektualną Pani Dżoanny Joanny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:25  
Cytuj
Przeciez jakby ta kobieta reklamowala KOD to wyborcza by jeszcze pochwalila i napisala ze nawet szkoly sa przeciw dyktaturze PIS-u mlotek

PS. Nie ma profilu na fb, bo zostal on usuniety, a nie stal sie prywatny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:38  
Cytuj
Ludzie zejdźcie już z tej kobiety ..

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:47  
Cytuj

Moim zdaniem każdy ma prawo do określonych poglądów, i dzielenia się nimi. Na tym polega wolność sumienia.
Prezydent Duda, czy Prezes Kaczyński, są katolikami i otwarcie mówią że mają poglądy katolickie. A przecież są to osoby bardzo publiczne.
Więc dlaczego dyrektorka szkoły, nie miała by móc otwarcie przyznać że sympatyzuje z Obozem Narodowo-Radykalnym ?
Ma określone poglądy, więc się nimi dzieli, i tyle w temacie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Przeciez jakby ta kobieta reklamowala KOD to wyborcza by jeszcze pochwalila i napisala ze nawet szkoly sa przeciw dyktaturze PIS-u mlotek


Temat nie jest polityczny! Jak dla mnie koniec tematu.

Wplatanie we wszystko polityki i z każdej strony atakowanego bezbronnego PIS-u świadczy o braku merytorycznych argumentów.

A Pani Dżoanie życzę chwili refleksji i nie angażowanie się w kontrowersyjne ruchy społeczne. Bo jest osobą, która wychowuje nasze dzieci i ma być dla nich wzorem do naśladowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:54  
Cytuj

@ GRZ

Może ona uważa że ONR jest właśnie wzorem do naśladowania ?
Ale ty uważasz że jest to "ruch kontrowersyjny".
Wszystko zależy od punktu widzenia.
A każdy ma subiektywny punkt widzenia, przez pryzmat siebie.
Dlatego właśnie świat polityki jest taki skomplikowany.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:56  
Cytuj
@grz: a butrynowa to może organizować w szkołach pogadnki... i poglądy KOD'u nie są co najmniej kontrowersyjne?? powinieneś teraz w imię twojej chorej tolerancji pójść i coś wysadzić... nic wam do tego jakie poglądy reprezentuje dyrektorka !!! JESTEŚCIE ZBOCZONYMI PODGLĄDACZAMI!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 15 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 14:01  
Cytuj
ONR nie jest taki zły już tak nie szczekajcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 14:29  
Cytuj
Zly nie zly, dla mnie czy to ONR czy KOD ta pani po prostu nie powinna sie wypowiadac publicznie na ten temat, a widocznie na jej profil nie tylko znajomi mogli zagladac.

tylko_aaa nie podniecaj sie tak bo ci zylka w tylku peknie, jak by ta pani byla madra to by wogole tej dyskusji nie bylo, sama sobie winna. Jesli Lucek ma odwage i jaja powinien ja zwolnic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Zly nie zly, dla mnie czy to ONR czy KOD ta pani po prostu nie powinna sie wypowiadac publicznie na ten temat, a widocznie na jej profil nie tylko znajomi mogli zagladac.

tylko_aaa nie podniecaj sie tak bo ci zylka w tylku peknie, jak by ta pani byla madra to by wogole tej dyskusji nie bylo, sama sobie winna. Jesli Lucek ma odwage i jaja powinien ja zwolnic.


mądra? czyli jaka?

A ci co mówią o gedner i homo związkach jacy są?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Ludzie zejdźcie już z tej kobiety ..


RSTA Ty kolego zejdź z Owsiaka umiechumiechumiech Ta pani promując ONR zrobiła więcej złego, niż Twój wróg nr 1


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 15:33  
Cytuj
CYTAT

Moim zdaniem każdy ma prawo do określonych poglądów, i dzielenia się nimi. Na tym polega wolność sumienia.
Prezydent Duda, czy Prezes Kaczyński, są katolikami i otwarcie mówią że mają poglądy katolickie. A przecież są to osoby bardzo publiczne.
Więc dlaczego dyrektorka szkoły, nie miała by móc otwarcie przyznać że sympatyzuje z Obozem Narodowo-Radykalnym ?
Ma określone poglądy, więc się nimi dzieli, i tyle w temacie.


Nie myślałem, że się kiedyś z Tobą zgodzę ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zly nie zly, dla mnie czy to ONR czy KOD ta pani po prostu nie powinna sie wypowiadac publicznie na ten temat, a widocznie na jej profil nie tylko znajomi mogli zagladac.

tylko_aaa nie podniecaj sie tak bo ci zylka w tylku peknie, jak by ta pani byla madra to by wogole tej dyskusji nie bylo, sama sobie winna. Jesli Lucek ma odwage i jaja powinien ja zwolnic.


mądra? czyli jaka?

A ci co mówią o gedner i homo związkach jacy są?


Mylisz pojecia, nie pisze o tym jakie ta pani ma poglady i szczerze h.. mnie to obchodzi, tylko o sam fakt ze na swoim ogolno dostepnym profilu sie wypowiada na takie tematy. Co do ONR to jest ugrupowanie politycznie i to bardzo radykalne .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10404
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 16:44  
Cytuj
Mnie pobudziły informacje za poprzednich włodarzy o planach udostępnienia przedszkoli do zajęć prowadzonych przez "chłopców i dziewczęta" z organizacji Ponton przybliżającej doświadczalnie zagadnienia ubierania chłopców w sukienki. Tacy to sponsorowani przez budżet i Sorosa za poprzedniego rządu społecznicy nie mogli oderwać oczu od cierpiących nieuświadomionych dzieci, ale nie spowodowało to takiej dyskusji jak czyjś FB. Przybliżamy się do Policji Swiadomosci szybciej niż myślicie. Niektórzy już o tym w zapale pisza.
Co sobie prywatnie piszą na swoich FB mnie nie interesuje, FB służy do wyrażania opinii. Tylko tych postępowych :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
Mnie pobudziły informacje za poprzednich włodarzy o planach udostępnienia przedszkoli do zajęć prowadzonych przez "chłopców i dziewczęta" z organizacji Ponton przybliżającej doświadczalnie zagadnienia ubierania chłopców w sukienki. Tacy to sponsorowani przez budżet i Sorosa za poprzedniego rządu społecznicy nie mogli oderwać oczu od cierpiących nieuświadomionych dzieci, ale nie spowodowało to takiej dyskusji jak czyjś FB. Przybliżamy się do Policji Swiadomosci szybciej niż myślicie. Niektórzy już o tym w zapale pisza.
Co sobie prywatnie piszą na swoich FB mnie nie interesuje, FB służy do wyrażania opinii. Tylko tych postępowych :-)


Lecz sie psychicznie kobieto, bo zle skonczysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 17:40  
Cytuj

@ IH8U

Życie jest nieprzewidywalne i lubi zaskakiwać.

Prawda jest taka, że polskie przedszkola i szkolnictwo są naznaczone ideologią partii rządzącej.
Jest moda żeby dziecko wychować (wytresować ?) na katolika i patriotę.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10404
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 19:53  
Cytuj
Po dobrej dekadzie uczenia inaczej, teraz powróciło uczenie sprawdzone. Dasz radę wytrzymać bez emocji zarumieniony @henio. Wyobraź sobie że jest tak samo czyli dobrze.

CYTAT
tylko o sam fakt ze na swoim ogolno dostepnym profilu sie wypowiada na takie tematy


Policja Świadomości smiech2 Wiem ze nie powinnam zaogniać z uświadomionym ale w Niemczech "dziennikarz za przytaczanie historycznych faktów" dostał wyrok. Musimy zwracać uwagę jak daleko pozwalamy zabierać ludziom prawo do własnego zdania, które nie jest zbieżne z polityczną poprawnością. Bo co to za różnica gdy zaczniemy ludziom zamykać i prywatnie usta, nietylko zawodowo jak dziennikarzowi. To jednoznacznie doprowadzi do selekcji nienaturalnej poglądów. Nie lubię selekcji i zamordyzmu lewicowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
To nie czepianie się słówek, a fakty, których najwyraźniej nie rozumiesz i nie rozróżniasz pojęć od "prywatny" a "publiczny". Nikt nie neguje od początku co było na owym profilu prywatnym lecz jak widać Ty i inni chcieliby aby te słowa czy grafikę przykleić do oficjalnego stanowiska placówki co nie miało miejsca


Placówki w to nie mieszaj bo to dobra szkoła. Co prawda od dwóch miesięcy jest nieczczona ale nadal to bardzo dobra szkoła.

Ciekawe jakie były by wasze komentarze gdyby dyrektor szkoły na FB, na prywatnym profilu umieszczał zdjęcia w objęciach innego mężczyzny. To też jest legalne umiech

CYTAT


Temat nie jest polityczny! Jak dla mnie koniec tematu.

Wplatanie we wszystko polityki i z każdej strony atakowanego bezbronnego PIS-u świadczy o braku merytorycznych argumentów.

A Pani Dżoanie życzę chwili refleksji i nie angażowanie się w kontrowersyjne ruchy społeczne. Bo jest osobą, która wychowuje nasze dzieci i ma być dla nich wzorem do naśladowania.


Niestety, Pani Dżoana już nie jest wzorem do naśladowania. W szkole kipi umiech Harcerstwo, miesięcznice i całe to ONR'owskie gówno.

CYTAT
@grz: a butrynowa to może organizować w szkołach pogadnki... i poglądy KOD'u nie są co najmniej kontrowersyjne?? powinieneś teraz w imię twojej chorej tolerancji pójść i coś wysadzić... nic wam do tego jakie poglądy reprezentuje dyrektorka !!! JESTEŚCIE ZBOCZONYMI PODGLĄDACZAMI!!!


Nie, nie powinna tego robić i każdy normalny to wie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 20:58  
Cytuj
CYTAT
Przeciez jakby ta kobieta reklamowala KOD to wyborcza by jeszcze pochwalila i napisala ze nawet szkoly sa przeciw dyktaturze PIS-u mlotek

PS. Nie ma profilu na fb, bo zostal on usuniety, a nie stal sie prywatny...


Bez przesady nie porównuj KODu ktory walczył o przestrzeganie konstytucji z kobieta ktora nawołuje do zapisywania do organizacji nazistowskiej,juz to przerabialismy !!! moj dziadek był w Oswiecimiu wiec dla mnie ta Pani to jest jedno wielkie zło ktore powinno byc usuniete NATYCHMIAST ze szkoły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
@grz: a butrynowa to może organizować w szkołach pogadnki... i poglądy KOD'u nie są co najmniej kontrowersyjne?? powinieneś teraz w imię twojej chorej tolerancji pójść i coś wysadzić... nic wam do tego jakie poglądy reprezentuje dyrektorka !!! JESTEŚCIE ZBOCZONYMI PODGLĄDACZAMI!!!


wez sie nie osmieszaj !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Po dobrej dekadzie uczenia inaczej, teraz powróciło uczenie sprawdzone. Dasz radę wytrzymać bez emocji zarumieniony @henio. Wyobraź sobie że jest tak samo czyli dobrze.

CYTAT
tylko o sam fakt ze na swoim ogolno dostepnym profilu sie wypowiada na takie tematy


Policja Świadomości smiech2 Wiem ze nie powinnam zaogniać z uświadomionym ale w Niemczech "dziennikarz za przytaczanie historycznych faktów" dostał wyrok. Musimy zwracać uwagę jak daleko pozwalamy zabierać ludziom prawo do własnego zdania, które nie jest zbieżne z polityczną poprawnością. Bo co to za różnica gdy zaczniemy ludziom zamykać i prywatnie usta, nietylko zawodowo jak dziennikarzowi. To jednoznacznie doprowadzi do selekcji nienaturalnej poglądów. Nie lubię selekcji i zamordyzmu lewicowego.


Ja nikomu nic nie zabieram, i nie zabraniam, jak chce ta pani dolaczyc do ONR, KOD, czy co jej sie tam podoba, prosze bardzo. Ale nie moze byc jednoczesnie dyrektorem publicznej szkoly.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Po dobrej dekadzie uczenia inaczej, teraz powróciło uczenie sprawdzone. Dasz radę wytrzymać bez emocji zarumieniony @henio. Wyobraź sobie że jest tak samo czyli dobrze.

CYTAT
tylko o sam fakt ze na swoim ogolno dostepnym profilu sie wypowiada na takie tematy


Policja Świadomości smiech2 Wiem ze nie powinnam zaogniać z uświadomionym ale w Niemczech "dziennikarz za przytaczanie historycznych faktów" dostał wyrok. Musimy zwracać uwagę jak daleko pozwalamy zabierać ludziom prawo do własnego zdania, które nie jest zbieżne z polityczną poprawnością. Bo co to za różnica gdy zaczniemy ludziom zamykać i prywatnie usta, nietylko zawodowo jak dziennikarzowi. To jednoznacznie doprowadzi do selekcji nienaturalnej poglądów. Nie lubię selekcji i zamordyzmu lewicowego.


Ja nikomu nic nie zabieram, i nie zabraniam, jak chce ta pani dolaczyc do ONR, KOD, czy co jej sie tam podoba, prosze bardzo. Ale nie moze byc jednoczesnie dyrektorem publicznej szkoly.



W takim razie dyrektorami mogą być:

1. Osoby nijakie, bez poglądów i własnego zdania
2. Kłamcy, osoby fałszywe, mówiące to co ktoś chce usłyszeć.

Zaznaczam, że to nie było oficjalne konto pani Dyrektor i na tym powinien się temat zakończyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 21:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przeciez jakby ta kobieta reklamowala KOD to wyborcza by jeszcze pochwalila i napisala ze nawet szkoly sa przeciw dyktaturze PIS-u mlotek

PS. Nie ma profilu na fb, bo zostal on usuniety, a nie stal sie prywatny...


Bez przesady nie porównuj KODu ktory walczył o przestrzeganie konstytucji z kobieta ktora nawołuje do zapisywania do organizacji nazistowskiej,juz to przerabialismy !!! moj dziadek był w Oswiecimiu wiec dla mnie ta Pani to jest jedno wielkie zło ktore powinno byc usuniete NATYCHMIAST ze szkoły


KOD walczy o przestrzeganie konstytucji? Powiedz mi jedna rzecz, gdzie ta konstytucja zostala NARUSZONA?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10404
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Bez przesady nie porównuj KODu ktory walczył o przestrzeganie konstytucji z kobieta ktora nawołuje do zapisywania do organizacji nazistowskiej.


smiech2 Jedno zdanie dwie mądrości.

Gdyby to byli naziole to już by ich nie było, to zakazany światopogląd przez rozum i doświadczenie. Nie tylko ten :-)

Prywatnie nie można mieć poglądów z jakich powodów? Wiec czego szukali sędziowie na protestach KOD-u nawołując do obalenie rządu. Byli tam na podium nie-prywatnie a do tego polityczne przemawianie sędziów jest zakazane prawem.

Brak logiki albo zwykła jazda po temacie "wyborczym".


CYTAT
Ja nikomu nic nie zabieram, i nie zabraniam, jak chce ta pani dolaczyc do ONR, KOD, czy co jej sie tam podoba, prosze bardzo. Ale nie moze byc jednoczesnie dyrektorem publicznej szkoly.

Ale sędziowie mogą?

CYTAT
W takim razie dyrektorami mogą być:

1. Osoby nijakie, bez poglądów i własnego zdania
2. Kłamcy, osoby fałszywe, mówiące to co ktoś chce usłyszeć.

Jeszcze gorzej, tylko o określonych poglądach jak na przykład Prezydium ZNP (w wielu przypadkach), wyprowadzające przedszkola do strajku zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Przeciez jakby ta kobieta reklamowala KOD to wyborcza by jeszcze pochwalila i napisala ze nawet szkoly sa przeciw dyktaturze PIS-u mlotek

PS. Nie ma profilu na fb, bo zostal on usuniety, a nie stal sie prywatny...


Bez przesady nie porównuj KODu ktory walczył o przestrzeganie konstytucji z kobieta ktora nawołuje do zapisywania do organizacji nazistowskiej,juz to przerabialismy !!! moj dziadek był w Oswiecimiu wiec dla mnie ta Pani to jest jedno wielkie zło ktore powinno byc usuniete NATYCHMIAST ze szkoły


KOD walczy o przestrzeganie konstytucji? Powiedz mi jedna rzecz, gdzie ta konstytucja zostala NARUSZONA?


no prosze cię !! czy ty znasz konstytucje? jak nie to podaj adres wysle ci
Całe to towarzystwo towarzyszy PIS bedzie miało kiedys trybunał stanu,no chyba ze jeszcze Dudus podpisze ustawe o KRS ,przegłosuja ja w sejmie i PIS bedzie miał juz całkowita władze nad sądami,zmienia ustawe wyborcza i juz mamy rzady Jarosława I ,naczelnika panstwa,on wtedy napewno zostanie premierem bo rzady beda na lata.Ale jak dozyje bedzie siedział KACZE-DE WARA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »