NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Takich dyr. szkół wybranych przez LN mamy, Prezydencie LN wstyd
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 22:44  
Cytuj
@ mario1938

Kogo widzisz na zdjęciach Seig Heilujących ONR-owców?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2017r. 22:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 01:04  
Cytuj
CYTAT
@tylko_aaa Zaczynasz temat o tym co biskupi mają pod sukienkami i potem oskarżasz mnie o nie wiadomo co. Możesz już skończyć ten temat? Kumpli do rozmów o tym co biskupi mają pod sukienkami to sobie szukaj w rodzinie albo wśród znajomych.


ja tematu nie znam, ale ty najwyraźniej tak...

CYTAT
Kogo widzisz na zdjęciach Seig Heilujących ONR-owców


ja nie widziałem żadnych takich zdjęć ani w tym wątku, ani nawet linków do takowych, za to twoja paranoja najwyraźniej nabiera rozpędu...

PS: ile dostajesz od posta?? a czy ludzie którzy ci odpowiadają na twoje trolowanie wiedzą kto ci płaci??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 06:43  
Cytuj
Obrazek

Bardzo proszę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 07:41  
Cytuj
Andrzejku, faszyzm na święta nie przejedzie ok

Obrazek


Obrazek



keep going...
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 10:59  
Cytuj
@ cdn...

"Doprosiłeś się mojej oceny a doczekasz się (jeśli nie zmądrzejesz) znacznie więcej za publiczne pomówienie."

Proszę Cię, wskaż mi kogo i o co pomówiłem. Bo się zestresowałem.

"...bo opiera się na odrzucaniu oczywistych faktów w ocenie człowieka."

Możesz napisać jakie to fakty odrzucam?

"fake news i tępego uporu"

Tak. Było tego trochę. Asia Dżoana nie ma nic wspólnego z Szkołą nr 11. Antifa jest uznana za organizację terrorystycznąv w USA. "Jak działa ewolucja."

"rozmawiamy o anonimowej stronie na FB."

Ta "anonimowość" to jest właśnie fake news. Bo strona już od dawna przestała być anonimowa.

"Dlaczego, bo to nie istnieje w Polsce tak samo jak współczesny Zachodni nazizm czy faszyzm."

A na zdjęciach w tym poście masz Rzymian wykonujących rzymski salut z polską flagą.

"Uważam to za polityczne nadużycie."

Polityczne nadużycie to przymykanie oka na te wszystkie wyskoki skrajnej prawicy po to, żeby dostać parę głosów w wyborach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 11:37  
Cytuj
@tylko_aaa

CYTAT
CYTAT
Kogo widzisz na zdjęciach Seig Heilujących ONR-owców

ja nie widziałem żadnych takich zdjęć ani w tym wątku, ani nawet linków do takowych

Może czas na wizytę u okulisty?wykrzyknik
A na stronie 3. tego wątku, to co zobaczyłeś, ślepoto?mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 12:31  
Cytuj
1: proszę więc wskaż na tym zdjęciu która to dyrektorka PSP 11??

2: jestś naprawdę skrzywiony psychicznie, bo na zdjęciu są upośledzeni chłopcy po chemioterapii, jeden z nich po raz pierwszy w życiu widzi gołąbka stąd ta radość przemieszana z odrobiną ciekawości i strachu na twarzy... pewnie do tego kaleki w butach ortopedycznych...

3: co to zdjęcie ma wspólnego z dyrektorką PSP 11, taką "flagę" i opaskę na rękę może sobie byle gej ze skłonnościami sado-maso wydrukować, przebrać się w mundurek i paradować...


@hans: gołąbki, wszędzie gołąbki.... ooo wiewiórka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 365
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 17:20  
Cytuj
Na kazde pare tysiecy ludzi znajdzie sie ktos kto niedokonca rozumie jakies ide , wiec specjalne wyszukiwanie zdjec nic Ci nieda bo np . Na 100 tys policjantow zawsze znajdziesz jednego , ktory odstaje od reszty. Moge Ci predzej udowodnic bez specjalenego wyszukiwania zdjec , ze ludzie o liberalnych pogladach maja wiecej wspolnego z nazizmem niz osoby o prawicowych i konserwatywnych pogladach. -zabijanie dzieci nienarodzonych- Adolf Hitler przed II WS zezwolil na to by Polki i inne narody slowianskie mogly w III Rzeszy bez problemu robic aborcje , a Niemki tylko w szczegolnych sytuacjach co mialo doprowadzic do szybszej likwidacji narodu polskiego. -eugenika- czyli zabijanie dzieci z defektami- cala III Rzesza w swojej ideologo twierdzila , ze sa nadludzmi wiec aby nieskazic swojej rasy trzeba usowac wadliwe plody. —zabijanie ludzi starszych i chorych- nazisci probowali stworzyc system ,gdzie obywatele , jesli juz niepodolaja wyzwania jakim stawia system beda likwidowani. -walka z kosciolem- Nazisci walczyli z kosciolem - uwazali , ze narod Niemiecki wywodzi sie od bogow i niepasowalo im , ze tak jak slowianie mamy ta sama religie - bez problemu znajdziesz film na ten temat na youtube. Moge wymieniac wiecej ale narazie to tylko kilka przykladow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 17:42  
Cytuj
@ tylko_aaa

Masz trochę racji w ostatnim poście. W Polsce w hitlerowskie albo podobne mundury ubierają się tylko geje i narodowcy.

@ mario1938

"Moge Ci predzej udowodnic bez specjalenego wyszukiwania zdjec"

A ja bym Cię jednak poprosił o zdjęcia tych Seig Heilujących policjantów. Albo w ogóle zdjęcia Seig Heilujących Polaków. Bo ja jakoś takich nie widzę.

Jedynymi wyjątkami są narodowcy (ONRowcy czy MW) i Janusz Korwin Mikke. Ale ONR nie ma chyba 100 tysięcy członków, za to na zdjęciach jest więcej niż jedna osoba odstająca od reszty. A w zasadzie oni nie odstają. Robią sobie wspólne zdjęcia, gdzie wszyscy albo prawie wszyscy Seig Heilują. To nie jest tak, że jeden koleś się wyrwał i nikt nie zauważył co on pokazuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 365
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
@ tylko_aaa

Masz trochę racji w ostatnim poście. W Polsce w hitlerowskie albo podobne mundury ubierają się tylko geje i narodowcy.

@ mario1938

"Moge Ci predzej udowodnic bez specjalenego wyszukiwania zdjec"

A ja bym Cię jednak poprosił o zdjęcia tych Seig Heilujących policjantów. Albo w ogóle zdjęcia Seig Heilujących Polaków. Bo ja jakoś takich nie widzę.

Jedynymi wyjątkami są narodowcy (ONRowcy czy MW) i Janusz Korwin Mikke. Ale ONR nie ma chyba 100 tysięcy członków, za to na zdjęciach jest więcej niż jedna osoba odstająca od reszty. A w zasadzie oni nie odstają. Robią sobie wspólne zdjęcia, gdzie wszyscy albo prawie wszyscy Seig Heilują. To nie jest tak, że jeden koleś się wyrwał i nikt nie zauważył co on pokazuje.
Wystarczy , ze wpiszesz na internecie marsze proaborcyjne i zobaczysz wiele zdjec ludzi , ktorzy podobnie jak nazisci chca zabijac nienarodzone dzieci czesto z blachych przyczyn oraz sa filmiki i zdjecia jak lewactwo w imie pokoju i milosci niszczy koscioly , przeszkadza w mszach dochodzi nawet do tego , ze femistki niezgadzajace sie z przeslaniem kosciola katolickiego morduja ksiezy i podsadzaja bomby w Ameryce Lacinskiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2017r. 18:09  
Cytuj
@ mario1938

"Adolf Hitler przed II WS zezwolil na to by Polski i inne narody slowianskie mogly w III Rzeszy bez problemu robic aborcje, a Niemki tylko w szczegolnych sytuacjach"

"podobnie jak nazisci chca zabijac nienarodzone dzieci"

Ogarnij się. Naziści chcieli zabijać dzieci czy nie?

P.S. Zmień tę ruską klawiaturę na taką z polskimi znakami, bo mi źle cytować, a nie będę wklejam całego posta jak niektórzy.

P.S.2 Następny co pisze o bombach w Ameryce Łacińskiej. Naprawdę nie mam czasu na Amerykę Łacińską. Może jedź tam? Przydasz się. Tutaj feministki nie podkładają bomb. Za to kibole potrafią skatować innego kibola na śmierć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 22:29  
Cytuj
Po "Walisz żelazem prosto w zęby." i "Nie przejmuj się widokiem krwi - bij, bij zawsze i wszędzie..." następna porcja ciekawostek dla osób, które "obserwują ONR już od dłuższego czasu."

Co ciekawe przed wojną ONR funkcjonował przez jakieś 3 miesiące i jego osiągnięcia to w zasadzie to co można przeczytać powyżej plus Deklaracja Obozu Narodowo-Radykalnego. Po przeczytaniu można odnieść wrażenie, że wiele punktów zostało zrealizowanych niejako samoistnie (Hitler-Żydzi "Żyd nie może być obywatelem", "emigrować z Polski powinni Żydzi", "odżydzenie miast"; komuniści-wywłaszczenie i nacjonalizacja, "zatrzeć różnice klasowe", "ciągłe zmniejszanie majątku narodowego przez kapitał międzynarodowy winno być przerwane przez wywłaszczenie."

Po zdelegalizowaniu w 1934 roku ONR podzielił się na RNR "Falangę" i ONR ABC (przy czym obie nazwy są umowne).

Ruch Narodowo Radykalny Falanga, potocznie ONR-Falanga. Przywódca Bolesław Piasecki sam określał "Falangę" jako ruch faszystowski. Co ciekawe po wojnie Bolesław Piasecki był posłem na Sejm PRL i członkiem Rady Państwa. Dla tych, którzy nie pamiętają czym była Rada Państwa przypomnę, że byli w niej między innymi: Bolesław Bierut, Mieczysław Moczar, Edward Gierek i niejaki Wojciech Jaruzelski (oczywiście w różnych latach).

Bolesław Piasecki o kardynale Stefanie Wyszyńskim "Przecież on wie o co mi chodzi. Odbyłem z nim tyle rozmów, a on traktuje mnie jak volksdeutscha."

Ciąg dalszy nastąpi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
W Polsce w hitlerowskie albo podobne mundury ubierają się tylko geje i narodowcy.


I dziadki z Wermachtu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 16:34  
Cytuj
@ cdn...

"I dziadki z Wehrmachtu."

Wątpię. Chyba, że znasz jakiegoś dziadka, który to robi. Albo napiszę inaczej: dawaj zdjęcia tych dziadków.


Wracając do ONR.

W 2003 Sąd Rejonowy w Opolu rozpatrując wniosek o rejestrację stowarzyszenia ONR, popiera stanowisko starosty brzeskiego i uznaje, że przedwojenny ONR był "organizacją skrajnie prawicową, głosił antysemityzm, jawnie walczył z rządem i czerpał z wzorców faszystowskich" i z tego względu stowarzyszenie nie może być zarejestrowane.

I co zrobili kolesie z ONR-u?

Coś genialnego w swej prostocie.

Wykreślili ze statutu odwołania do przedwojennego ONR-u.

Banalne? Banalne. I proszę bardzo: stowarzyszenie zostało zarejestrowane.

I to stąd biorą się te mity o "odcinaniu się od przedwojennego ONR-u". To trochę tak jak powiedzieć: "nigdy nie należałam do ONR" i już jest spoko.

Nie możemy zarejestrować stowarzyszenia? To wykreślimy wszystko co Wam się nie podoba. A potem ubierzemy się jak NSDAP i będziemy sobie Seig Heilować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 365
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 16:46  
Cytuj
PolakzPolski - dalbys sobie juz siana bo sie nudny zrobiles piszac glupoty czesto ,chyba Ci bardzo zalezy na pisaniu w tym temacie skoro zalozyles do niego nowe konto.

ZATRUDNIĘ TROLLA - CZYLI
JAK MANIPULATORZY ZATRUWAJĄ
ŻYCIE NORMALNYM INTERNAUTOM

Tak łatwo zarobisz kilka tysięcy. Obrażając innych

Fala nienawiści, która wylewa się z internetu ma charakter dobrze zorganizowanej działalności biznesowej. Szkalowanie osób publicznych w sieci nie do końca jest spontaniczne - informuje "Polska". Wszystkie partie bez wyjątków zlecają zewnętrznym firmom komentowanie artykułów na portalach i witrynach gazet. Eksperci szacują, że na ubliżanie i wyzywanie konkurentów w internecie partie wydają nawet kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie. Za komentarz w zależności od długości płacą od 30 gr do 2 zł. Pieniądz w branży jest tak dobry, że wchodzą do niej zwykli amatorzy, którzy zakładają jednoosobowe firmy i oferują swoje usługi w sieci - dodaje dziennik.

Rekordziści są w stanie zarobić miesięcznie ponad 5 tys. zł. Politycy zaprzeczają, że korzystają z usług takich firm, jednak oceniając ataki na swoje ugrupowanie, oskarżają przeciwników o zorganizowaną działalność. Oprócz wynajętych firm obrażaniem konkurentów w internecie zajmują się - już bez wynagrodzenia - także sami członkowie partii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 16:57  
Cytuj
@ mario1938

"bo sie nudny zrobiles piszac glupoty czesto"

Wskazuj głupoty. Tęp trolla.

Znalazłeś już tych Seig Heilujących policjantów?

Co do "ZATRUDNIĘ TROLLA", pozwolę sobie nie komentować za dużo. Po braku błędów poznaję, że nie pisałeś sam tylko skopiowałeś.

Widzisz mario1938 - popracuj trochę nad "tradycujne, napewno i jakże bliskim każdemu sercu 'bynajmniej' w zdaniach, gdzie 'bynajmniej' bynajmniej nie pasuje i może też coś zarobisz".

Chcesz coś napisać w tym temacie czy tylko trollujesz?

Ciąg dalszy sagi o ONR już wkrótce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 17:37  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 11:28  
Cytuj
ONR - ciąg dalszy.

W 2008 trzech członków ONR-u zostało skazanych za wykonanie "gestu faszystowskiego", a w 2009 Sąd Rejonowy w Opolu zdelegalizował ONR z Brzegu (w związku z wykonywaniem "faszystowskich gestów" przez trzech członków organizacji podczas uroczystości państwowych na Górze Świętej Anny).

Twoja organizacja zostaje zdelegalizowana, bo za bardzo lubi faszyzm?

"Obserwuję od dawna" i "nie widzę nic złego".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 14:25  
Cytuj
Wszystkich skazano czy trzech? co zrobisz z członkami PO/PSL/PZPR?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 15:29  
Cytuj
@ cdn...

3 skazano. Brgadę/Odział zdelegalizowano. Ale jak chcesz drążyć temat to poszukaj danych na temat liczebności tego konkretnego ONRu (ja nie znalazłem). Może się okazać, że skazali na przykład 50 % członków stowarzyszenia. W tamtych latach liczebność ONR-u na marszach na które zjeżdżali ONR-owcy z całej Polski to liczby rzędu 400, 450 osób.

Co zrobię z członkami PO/PSL/PZPR? Jak zaczną Seig Heilować to na pewno tutaj napiszę.

Tak, tak. Wiem, wiem. Oczywiście afery, złodzieje itp itd

Pozwolisz, że najpierw zajmę się jedną sprawą. A jak skończę z tym to MOŻE zajmę się następną. Nie mam aż tyle czasu, żeby zajmować się wszystkim. I coraz mniej ochoty. Myślisz, że czytanie o ONR to przyjemność?

Ale tymczasem Ty możesz zająć się PO/PSL/PZPR. Życzę powodzenia. I nie ma w tym ani odrobiny sarkazmu. Nie oszukujmy się. Osoby "nie widzące nic złego" w "Nie przejmuj się widokiem krwi - bij, bij zawsze i wszędzie..." to nie jedyny problem tego kraju, ani nawet nie najważniejszy.

Co nie oznacza, że należy przechodzić obok niego obojętnie. Bo nie oszukujmy się: upomnieć to można dzieciaka co biega po korytarzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 16:52  
Cytuj
* Brygadę/Oddział

Jeszcze o ONR.

ONR jako stowarzyszenie działa od 2012. Jeśli rozmawia się o ONR to oni oczywiście odcinają się od tego "przedwojennego" ONR-u, ale nie przeszkadza im to świętować 83 Rocznicy utworzenia ONR. Jakiegoś "innego" ONR.

ONR jest oskarżany o tolerowanie na swoich marszach (Warszawa, Wrocław, Kielce) członków C18 (Combat Adolf Hitler). W sieci znajdziecie zdjęcia flag C18 i ONR Brygady Świętokrzyskiej.

@ mad dog

"no zdrowo pier...sz chłopie!"

Jest nawet flaga Konfederacji (Twoje zdjęcie profilowe) więc myślę, że powinieneś być szczęśliwy. Konfederacja + ONR + C18. Brakuje tylko swastyki. Zacne towarzystwo.

Combat Adolf Hitler - któż mógłby się tam dopatrzeć czegoś złego?

Na pewno nie Asia Dżoana, która "obserwuje ONR już od dłuższego czasu" i niczym jedna z trzech mądrych małpek "nie widzi nic złego".

Ciąg dalszy nastąpi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Wszystkich skazano czy trzech? co zrobisz z członkami PO/PSL/PZPR?


Co za pytanie PO i PSL to jeszcze legalne organizacje. PZPR wychowało członków PiS. Co ci jeszcze trzeba propagandysto?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 23:09  
Cytuj
Jeszcze o ONR w którym dyrektor Szkoły nr 11 "nie widzi nic złego".

W 2013, członkowie Brygady Górnośląskiej ONR wzięli udział w marszu słowackich nacjonalistów, którzy złożyli kwiaty na grobie ks. Jozefa Tiso.

Krótka informacja dla osób, które nie wiedzą kim był ks. Jozef Tiso. W latach 1939-1945 prezydent Słowacji. Jego wojska wspólnie z Niemcami zaatakowały Polskę 1 września 1939. W nagrodę Słowacja otrzymała tereny należące wcześniej do Polski, zamieszkałe przez około 35 tys. Polaków. Kiedy w sierpniu 1944 roku na Słowacji wybuchło powstanie, Tiso poprosił Niemców o pomoc w zaprowadzeniu "porządku" w kraju. I Niemcy ten porządek zaprowadzili. Czy to w Warszawie czy na Słowacji, w październiku 1944 "Ordnung muss sein". Ks. Tiso został powieszony za zbrodnie wojenne w 1947.

Jozef Tiso był liderem Słowackiej Partii Ludowej. Nieistniejącej już. Ale ponieważ w Polsce można obchodzić 83 rocznicę powstania ONR-u, to na Słowacji można stworzyć nową partię, która będzie uważać się za kontynuatora Słowackiej Partii Ludowej. I rzeczywiście. Na Słowacji działa Ludowa Partia Nasza Słowacja (Kotleba - od nazwiska przywódcy). Na swojej stronie piszą, że ich partia:"podąża za dziedzictwem naszych narodowych gigantów... tu trzy nazwiska, jedno z nich to ks.Jozef Tiso).

Dlaczego piszę o jakiejś słowackiej partii dla której wzorem do naśladowania jest zbrodniarz wojenny, którego wojska wspólnie z Hitlerem zaatakowały Polskę w 1939?

Z powodu ONR-u.

ONR Podhale na swojej stronie, w poście z 17 września 2017 roku (trzeba przyznać, że wstrzelili się z datą) zaprasza na XIII edycję Rajdu im. Jana Mosdorfa.

Organizowanego wspólnie z kim?

Z "naszymi przyjaciółmi z Ludowej Partii Nasza Słowacja".


Jak to mówią: "Przyjaciele moich przyjaciół są moim przyjaciółmi."

Ten post dedykuję Lucjuszowi, Joannie Niwierskiej i wszystkim, którzy wspierają ONR.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
Wszystkich skazano czy trzech? co zrobisz z członkami PO/PSL/PZPR?


To było pytanie z logiki cdn...?
Zamęczysz ich cool.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 11:38  
Cytuj
@ art2deco

"To było pytanie z logiki cdn...?

Zamęczysz ich cool"

Napisała osoba, która nie rozumie teorii ewolucji. I nie mówię tu o akceptowaniu tejże, ale o zrozumieniu.


Tak na szybko masz kilka zadań z logiki. Nie zamęcz się.


Zbigniew Ziobro: "W ścisłym kierownictwie PIS jest grupa byłych członków PZPR." + Jarosław Kaczyński: "Cała Polska z was się śmieje, komuniści i złodzieje."

Rajmund Kaczyński + "Żołnierze Wyklęci"

Beata Szydło, która w 2005 roku złożyła chęć wstąpienia do PO (wypowiedź z 4 grudnia 2017): "Za co wy mnie chcecie odwołać?" + kilkanaście (-dziesiąt?) godzin później "Goodbye, my love, goodbye".

"Antoni Macierewicz: W ciągu 10 lat polska armia uzyska zdolność powstrzymania każdego przeciwnika." + bomba atomowa (Tu nawet nie potrzeba wspominać bomby atomowej. Tu nie potrzeba nic dodawać).

O Mateuszu Morawieckim: "W 2010 powołano go w skład Rady Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku". + "Polska w ruinie."

"Największy opozycjonista w historii powiatu, a może i świata." + "13 grudnia spałem do południa."


I jeszcze dwa zadania. Moje ulubione.


"Przyjaciele z Ludowej Partii Nasza Słowacja." + ONR + Combat Adolf Hitler + art2deco(?) + Pilecki + Asia Dżoana + mad dog (?) + cdn... (?) + tylko_aaa (?) + rsta (?) + mario1938. Wybaczcie mi znaki zapytania, ale nie chce mi się sprawdzać kto rzeczywiście popiera ONR, a kto jest tylko "totalną opozycją".

i

Prezydent Polski Andrzej Duda: "Nie można postawić znaku równości między patriotyzmem i nacjonalizmem" + Asia Dżoana, znajoma matki innego prezydenta "nacjonalizm w zdrowym wydaniu".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »