NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Takich dyr. szkół wybranych przez LN mamy, Prezydencie LN wstyd
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 10:32  
Cytuj
@PolakzPolski: ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz... ot skutki wychowania ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 10:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 10:33  
Cytuj
@tylko_aaa Zaczynasz temat o tym co biskupi mają pod sukienkami i potem oskarżasz mnie o nie wiadomo co. Możesz już skończyć ten temat? Kumpli do rozmów o tym co biskupi mają pod sukienkami to sobie szukaj w rodzinie albo wśród znajomych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 10:35  
Cytuj
Cieszę się, że Ty rozumiesz.

Faszyzm? 6,000,000 zamordowanych Polaków? Widzisz tutaj jakiś związek przyczynowo-skutkowy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 10:38  
Cytuj
wielu z moich znajomych co popierają PiS pracuje w Rosji, Chinach, Australii a nawet w Japonii... że niby jakie to ma znaczenie, wielu z moich znajomych co głosuje na PiS miało rosyjski w szkole i też nie narzeka... rozwiń... Większość moich znajomych głosujących na PiS, boi się do tego przyznać

ale to ty wracasz do tego tematu, więc trafiłem w sedno...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 10:46  
Cytuj
@ tylko_aaa Zacząłeś coś bredzić o biskupach to Ci opisałem. A Ty z lubością chcesz to drążyć. Co to jest za temat w ogóle? U Ciebie w domu się o tym rozmawia? To jakaś lokalna albo rodzinna tradycja? Bo ja z tym tematem zetknąłem się po raz pierwszy po Twoim poście. Twój nick ma jakiś związek z tematem? Aaaaaaa?

Odnośnie języków. Co mam rozwijać? Mam Ci powiedzieć, że dobrze jest znać i niemiecki i rosyjski? A Ty będzie udawał idiotę i twierdził, że dobrze jest znać rosyjski, ale niemiecki to już źle?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2017r. 15:42  
Cytuj
CYTAT

Naści piesku kiełbasy...
Obrazek




To będzie dłuższe oglądanie, ale tego warte.

https://www.youtube.com/watch?v=PO_HJWyfug4
https://www.youtube.com/watch?v=eZKJ9bb1Czo

co

https://www.youtube.com/watch?v=ZO7vel7Fq1U
Taka nerwowość nieświeżej ale postępowej młodzieżówki jest zrozumiała :-))


https://www.youtube.com/watch?v=qcoNf9Us0MM
Uczestnicy debaty - ok bezcenne ok


No i finał z odpowiedzią... :cwaniak:
https://www.youtube.com/watch?v=7m2KNKNEESk


https://www.youtube.com/watch?v=klfHKr4w5bE
Zgodnie z prawem! i już rozumiecie całość jezyk





ok
Człowiek na chwile może odsapnąć od skomlącej Antify.
Trolle Sorosa łączcie sie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 13:49  
Cytuj
W Łomiankach powstał mural przedstawiający Powstanie Warszawskie.

Jakiś "ogarnięty inaczej" artysta patriota znalazł w necie zdjęcie brygady Dirlewangera, wrzucił im na ramię opaski z polską flagą i wyszło mu, że to powstańcy.

Po kilku dniach mural zamalowano.

W STW pewnie rsta, cda..., Alina, Pilecki, tylko_aaa i parę innych osób pewnie zasłoniłoby mural własną piersią. Bo przecież są polskie opaski i jest Powstanie Warszawskie. I nie będzie nam Bruksela za pieniądze Sorosa mówić kto może być polskim patriotą, a kto nie.

* notka dla lokalnych "ogarniętych inaczej"

SS "Dirlewanger" to jednostka złożona z kryminalistów nazywana katami Warszawy. Dokonała rzezi Woli, mordowała rannych w powstańczych szpitalach, gwałciła i masakrowała kobiety i dzieci.

W innej jednostce, SS "Wallonien" służył Leon Degrelle (idol rzecznika ONR). Gdyby spotkał się z Dirlewangerem (nie wiem czy takie spotkanie miało miejsce) zapewne pozdrowiłby go uroczystym Seig Heil. I komu by to przeszkadzało? Nie pani dyrektor i mniejszości osób piszących w tym wątku.

P.S. Zdejmuję to zdjęcie z profilówki, bo mi niedobrze od samego patrzenia. Ale Wy wrzućcie sobie śmiało na pulpit.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 15:40  
Cytuj
Pisz nie na temat, bo czasu nie masz, aaa i pewnie wiedzy aby odnieść się do mojego wpisu. Niby do poniedziałku nie ma czasu, a każdy wpis komentuje

Zofia Kossak to faszystka??? Bez odbioru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lis 2017r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Pisz nie na temat, bo czasu nie masz, aaa i pewnie wiedzy aby odnieść się do mojego wpisu. Niby do poniedziałku nie ma czasu, a każdy wpis komentuje

Zofia Kossak to faszystka??? Bez odbioru
To może Ja zadam pytanie tyż nie na temat;Z jaką organizacją byli ściśle powiązani dwaj bracia fundatorzy budulca na nową stodołę w Jedwabnem w której NIE SPALONO ŻYDÓW?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 14:58  
Cytuj
@ Pilecki Rzuciłem okiem na Twoje posty.

Z tego co pamiętam Szkoła 11 nosi imię Szarych Szeregów, a nie np. Szkoła im. Żydów Polskich.

Nie bardzo wiem co mam Ci odpisać, bo na razie nic mądrego nie napisałeś.

Na zdjęciu na którym Niwierska nie widzi nic złego, masz faszystowskie bydło z polską flagą i faszystowskim Seig Heil.

Napisz jakiś mądry komentarz do tego zdjęcia bez używania słowa "Żydzi".

Wrzuć zdjęcia Pileckiego i Kossak - Szczuckiej z Seig Heil.

Wytłumacz mi w jaki sposób zamordowanie Jana Mosdorfa przez faszystów w faszystowskim obozie śmierci sprawiło, że faszystowskie pozdrowienie jest cool?

Jesteś w stanie napisać coś o Szarych Szeregach co uzasadniałoby używanie hitlerowskiego pozdrowienia w połączeniu z polską flagą?

Tylko nie pisz mi o Żydach. Napisz o mieszkańcach Kochan, Dębowca, kilku (kilkunastu ?) wiosek w okolicach Biłgoraja.

Jakiej wiedzy potrzeba, żeby widzieć, że z bycia faszystami w POLSCE może być dumne tylko najgorsze bydło?

"Teraz Ty masz czas do poniedziałku aby udowodnić, iż pozostałe kraje okupowanej Europy zachowały się tak samo jak Polacy. Napisz co zrobili antysemici i nacjonaliści Niemiec, Belgi, Francji itd w przeciwstawieniu się ludobójstwu?"

A gdzie ja napisałem, że zrobili? Nawet nie ruszyłem tego tematu. Już tu taki jeden był co chciał zaglądać biskupom pod sukienki, teraz drugi chce ode mnie wymagać, żebym bronił SS Wallonien. Na razie jedynym, który był skłonny to robić to rzecznik ONR-u. Dołącz do nich to może Ci się SS Wallonien też spodoba.

W tym temacie piszemy o Szarych Szeregach i faszystowskich świniach, które je mordowały. I o "polakach" dumnych z Seig Heil.

P.S. Napisz dokładnie co takiego napisałem co Cię wzburzyło to postaram się wyjaśnić.

P.S.2. Brawo za odwagę i pisanie pod własnym nazwiskiem. Nie wiem czy na tym forum ktoś poza Tobą się na to zdobył.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 16:41  
Cytuj
Jak nie rozumiesz, to czytaj aż zrozumiesz. Do skutku. Może wtedy zrozumiesz czym jest nacjonalizm a czym faszyzm. Czym różnił się ten w Polsce od tego w innych krajach europejskich. A może Ty już jak po słynnym serialu w Niemczech (Nasi ojcowie, nasze matki)gdzie niemieccy dziennikarze przeprowadzili śledztwo i wyszło im że Armia Krajowa to nacjonaliści i antysemici ???? Czy może jak niemiecka stacja telewizyjna, ktora po mimo wyroku sądu nie chce przeprosić więźnia KL Auschwitz za "polskie obozy śmierci" ?

Pewnie tak. Inaczej pojąłbyś co napisałem. Oni (jak wyżej) też udają głupiego, że nie wiedzą o co chodzi. Ludzie których wymieniłem są zaprzeczeniem waszych słów o faszyzmie.

Co do historii Sz.Sz. to wyobraź sobie że ją znam. Po Tobie tego nie widać, bo jakbyś znał, to pewnie napisałbyś faszyści choćby ze względu na "czystkę" w słynnej 23WDH w Batorym jaką próbuje się im przypisać czy posądzanie o homoseksualizm? Widać po waszych oświadczeniach gdzie czepia się nawet hasła Bóg Honor Ojczyzna nie wiedząc że to właśnie dewiza Szarych Szeregów z czasów okupacji, ale i nie tylko tej organizacjo bo Polskiego Państwa Podziemnego czy Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie.

Co do zdjęć z jakimiś hajlującymi głupkami, to zachowaj je dla siebie. Dla mnie to margines, tak samo jak Twoja wiedza historyczna o własnym Kraju. Ilu jest takich hajlujących w Polsce? 100, 200, 300? Ile, bo w marszu brało udział ok 60 tys osób, to jaki był to ułamek? W oświadczeniu pisze wyraźnie, że dyrektor odcina się od formy nienawiści, a miała na myśli zdrowy nacjonalizm, może właśnie taki jak Zofia Kossak-Szczucka, która swoją postawą przyczyniła się do uratowania dziesiątek tysięcy żydów. A nie taki jak Ty tu prezentujesz chcąc wszystkim wcisnąć, to co Tobie się wydaje? W życiu nawet nie przeczytałeś ani razu jej Protestu. Nie jakiś liberalny myśliciel, nie jakiś oświecony Europejczyk co za Gdańsk nie chciał umrzeć, ale Polska, nacjonalistka Zofia Kossak. Żegnam, bo do Ciebie i tak nic nie dotarło.

PS jedź pytać o faszyzm do Niemiec gdzie w ciągu roku jest ponad 400 zgromadzeń i marszów jawnie odnoszących się do symboliki III Rzeszy. Problemu nie widzicie gdy młodzi Ukraińcy robią sobie u nas fotki z faszystowskimi symbolami, gdy czczą oficjalnie swoich z SS Galizien, gdy domagają się upamiętnienia ich żołnierzy ze zbrodniczych oddziałów OUN-UPA. Zbieraliście lekarstwa, pomoc materialną dla nich nie tak dawno dla Majdanu, choć nie ukrywali się z symboliką. A teraz wszędzie tu widzicie faszyzmmmm z powodu kilkudziesięciu osób i oczekujecie od każdego wytłumaczenia się czy popiera czy nie

NACJONALIZM z łac. natio, Naród. Postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze życia oraz polityki. Dla mnie Polska jest najważniejsza, za nią umierali w każdym wieku Polacy. Dla Ciebie może być Europa, która pozostawała bierna podczas tragedii mojego Narodu, a dziś chce nas pouczać

PROTEST (frg.)
"Świat patrzy na tę zbrodnię, straszliwszą niż wszystko, co widziały dzieje i - milczy. Milczą kaci, nie chełpią się tym, co czynią. Nie zabierają głosu Anglia ani Ameryka, milczy nawet wpływowe międzynarodowe żydostwo, tak dawniej przeczulone na każdą krzywdę swoich. Milczą i Polacy. Polscy polityczni przyjaciele Żydów ograniczają się do notatek dziennikarskich, polscy przeciwnicy Żydów objawiają brak zainteresowania dla sprawy im obcej. Ginący Żydzi otoczeni są przez samych umywających ręce Piłatów. Tego milczenia dłużej tolerować nie można. Jakiekolwiek są jego pobudki - jest ono nikczemne. Wobec zbrodni nie wolno pozostawać biernym. Kto milczy w obliczu mordu - staje się wspólnikiem mordercy. Kto nie potępia - ten przyzwala. Zabieramy przeto głos my, katolicy - Polacy. Uczucia nasze względem Żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy uważać ich za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski. Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, iż nienawidzą nas oni więcej niż Niemców, że czynią nas odpowiedzialnymi za swoje nieszczęścia. Dlaczego, na jakiej podstawie - to pozostanie tajemnicą duszy żydowskiej, niemniej jest faktem nieustannie potwierdzanym. Świadomość tych uczuć jednak nie zwalnia nas z obowiązku potępienia zbrodni. Nie chcemy być Piłatami. Nie mamy możności czynnie przeciwdziałać morderstwom niemieckim, nie możemy nic poradzić, nikogo uratować - lecz protestujemy z głębi serc przejętych litością, oburzeniem i grozą. Protestu tego domaga się sumienie chrześcijańskie. Każda istota, zwąca się człowiekiem, ma prawo do miłości bliźniego. Krew bezbronnych woła o pomstę do nieba. Kto z nami tego protestu nie popiera - nie jest katolikiem".

Na zadanie domowe przeczytaj raport z Oświęcimia Pileckiego, żebyś wiedział co napisał z obozu za nim zaczniesz łykać nową obecną papkę z zachodu czy wyborczej lub tvn, ktory próbuje się wybielić i znajduje na swoje szczęście takich jak Ty. Wiecznie widzicie antysemityzm, faszyzm, nacjonalizm u każdego tylko nie u tych u których po wojnie na przesłuchaniu było tak samo jak na gestapo (Morel, Wolińska, Michnik).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 21:30  
Cytuj
@ Pilecki

Mam wrażenie, że rozmawiam z dzieckiem, które jest na krawędzi płaczu.

Właśnie przyznało, że to co pisałem wcześniej jest prawdą i teraz w bezsilnej złości rzuca wszystkim co ma pod ręką.


Zaczynasz bredzić o serialu, o niemieckiej stacji telewizyjnej, "polskich obozach śmierci", "czystce" w Batorym, posądzaniu o homoseksualizm (jako przejaw faszyzmu?). Wrzucasz marsz, OUN-UPA, Majdan, 400 marszów w Niemczech, symbolikę 3 Rzeszy, "wszędzie widzicie faszyzm" (rosyjska konstrukcja czy słyszysz głosy?).

Nie masz pojęcia co o tym wszystkim sądzę i tak rzucasz g...em na oślep. Co tam sobie pomyślisz w głowie to napiszesz.


"oczekujecie od każdego wytłumaczenia się czy się popiera czy nie"

Jak ludzie zaczynają bronić Misiewicza, któremu nie przeszkadza symbolika 3 Rzeszy i tłumaczą, że nic się nie stało to chcę wiedzieć z kim mam do czynienia.


Piszesz dużo o ludziach. Zupełnie nie w temacie.

Co ludzie, których wymieniłeś mają wspólnego z Seig Heil i Niwierską i Szkołą nr 11 im. Szarych Szeregów?


"Oni (jak wyżej) też udają głupiego, że nie wiedzą o co chodzi."

Na razie to Ty udajesz głupiego.


Do BÓG HONOR OJCZYZNA wrócę wkrótce. Coś tam napisałem, ale wyszły mi 4 strony A4 więc przydałoby się to jakoś skrócić.


"nie wiedząc że to właśnie dewiza Szarych Szeregów z czasów okupacji, ale i nie tylko tej organizacjo bo Polskiego Państwa Podziemnego czy Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie."

Szok. Nikt nie wiedział. Dobrze, że mamy Ciebie Pilecki. Jesteś jak Mesjasz, który prowadzi nas przez ciemną dolinę. Bo nikt wcześniej o tym wszystkim nie słyszał. Teraz powiedz nam jeszcze co to jest to Polskie Państwo Podziemne i o Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie. Bo oprócz Ciebie nikt na forum nie wie.

"Co do zdjęć z jakimiś hajlującymi głupkami, to zachowaj je dla siebie. Dla mnie to margines" No widzisz, a pewna pani dyrektor nie widzi w nich nic złego. I nawet zachęca do wstępowania do organizacji, której co i rusz przytrafiają się takie zdjęcia. A z jakiegoś powodu nie mogę znaleźć w necie zdjęć hajlujących ludzi z ZHP czy PZW? Taka specyfika tych organizacji.

"Dla Ciebie może być Europa, która pozostawała bierna podczas tragedii mojego Narodu" Widzisz Pilecki. A ja jakoś od kilkudziesięciu lat wybieram sobie Polskę zamiast Europy. Tu mi dobrze. I widzisz, dla mnie naród to nie jest "najwyższe dobro w sferze życia oraz polityki".

Bo to by oznaczało, że Dzierżyński, Konstanty Rokossowski, Jaruzelski, Kaczyński, Wałęsa, Tusk, Kwaśniewski, Komorowski i parę innych osób to najwyższe dobro w sferze życia i polityki. W sumie tę listę można byłoby ciągnąć w nieskończoność, ale wydaje mi się, że już powyższe nazwiska powinny skutecznie leczyć z nacjonalizmu i z lewej i z prawej strony. Tak wiem, zaraz napiszesz o zdrajcach narodu. Bla bla bla. Ale jeśli członek tego narodu może zdradzić to może też być mordercą, k...ą i złodziejem. A jak może jednak naród nie jest "najwyższym dobrem"?

Co kto lubi Pilecki... co kto lubi...


Znowu musiałeś coś o Żydach? W sumie w ONR i innych prawicowych organizacjach bez Żydów ani rusz.


"Wiecznie widzicie antysemityzm, faszyzm, nacjonalizm u każdego tylko nie u tych u których po wojnie na przesłuchaniu było tak samo jak na gestapo (Morel, Wolińska, Michnik)."

Widzisz Pilecki. Tak jak pisałem, rzucasz g...em na oślep. Pol Pot wymordował od 1,7 do 2,3 milionów ludzi. Mao Tse Tung jest wyceniony na 65 milionów. Stalin na 60 milionów. (różne źródła podają różne liczby, bez spiny). Ale mimo tego, że wymordowali tyle osób trudno zakwalifikować ich jako antysemitów czy faszystów. Trudno też oskarżać o to Morela, Wolińską i Michnika. Nie trzeba być antysemitą albo nacjonalistą, żeby torturować i mordować ludzi. Trzeba być Pileckim, żeby widzieć w Morelu, Wolińskiej i Michniku antysemitów i faszystów.


Powoli kończę z tym forum (zostało właściwie to BÓG HONOR OJCZYZNA) i definitywnie kończę z Tobą Pilecki.

Rozmowa z Tobą przypomina mi rozmowę z kimś kto stwierdza "Oskar Schindler był Niemcem i ratował Żydów. Ergo: niech Żydzi dziękują Bogu za Niemców." Taka rozmowa z dzieckiem z 3 klasy podstawówki, które przeczytało jedną książkę i teraz w każdym temacie będzie się odwoływać do tej książki.

P.S. Napisz coś o Żydach. Bo nie da się pisać o zbrodniach hitlerowskich w Polsce bez pisania o Żydach. Pozwolę sobie nie skomentować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 21:55  
Cytuj
Jedyną osobą na krawędzi rozpaczy jesteś sam. Twój mit o faszyzmie prysł jak mydlana bańka i zostajesz z tym sam. Pisanie w stylu "a pewna pani dyrektor nie widzi w nich nic złego" jest tego dowodem bowiem nigdzie nie wypowiadała się na temat tego konkretnego zachowania. Tak samo jak Twoje piskliwe wrzaski w stronę organizacji działających w Stalowej. Współczuję Ci, że wszędzie widzisz hajlujących. Niektórzy ponoć widzą białe myszki, Tobie przewiduje się co innego. I na tym zakończę, bo szkoda czasu mojego na takiego cienkiego prowokatora jak Ty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 00:14  
Cytuj
Witam


Czy niektórzy nie widzą problemu z tą panią dyrektor, czy nie chcą widzieć??? Rozumiem odwołać się do Marszu Niepodległości, który dla nas Polaków powinien być wyjątkowym przeżyciem, ale mieszać w to ONR i nawoływać w poście do wstępowania w jego szeregi???? Totalne nieporozumienie.... Tak może się pomylić gimnazjalista, ale nie dyrektor szkoły, nota bene imienia Szarych Szeregów... Dyskwalifikacja, chyba, że o taką dobrą zmianę tutaj chodzi umiechumiechumiech

Środowiska subkultur młodzieżowych, jak i kiboli znam od podszewki, więc nie piszcie, że skini i kibole to najczystszej krwi patriooi hehhehe

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 03:58  
Cytuj
Jakis ty nietolerancyjny - kazdy ma prawo wyrazac wlasne poglady niezaleznie czy Ci sie to podoba czy nie. Chyba ,ze jestes nazista,faszysta lub powiazany z ludzmi z pod znaku sierpa i mlota ,gdzie chcesz narzucac wlasne poglady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 05:52  
Cytuj
Delta, ty masz mieszane skrupuły. Z jednej strony każdy może co chce a z drugiej nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 10:44  
Cytuj
W tym mieście niektóre dyrektorki mylą Seig Heil z patriotyzmem.

Gdzieś wcześniej napisałem coś w stylu "Wstawi się Bóg Honor Ojczyzna, p...lnie race po bokach i ręka sama się prostuje w jedynym słusznym powitaniu."

Dlatego chciałbym zapytać: w którym momencie HWDP -> CHWDP -> JP ->JP 100 % zostało zastąpione przez BHO (Bóg Honor Ojczyzna)? Niedługo zapewne BHO na 100%.

Bo twarze na stadionach jakby te same.

P.S. W którymś momencie patole po obejrzeniu paru filmów, ewentualnie wizycie w Anglii dodali jeszcze A.C.A.B. i the FIRM.

P.S.2 "Przeszkadza im Bóg Honor Ojczyzna". Nie przeszkadza.

Przeszkadza mi "Bóg Honor Ojczyzna", gdzieś pomiędzy "Legia to k...a stara" i "Zawsze i wszędzie, policja j...a będzie.".

Przeszkadza mi "Bóg Honor Ojczyzna", gdzieś pomiędzy "Seig Heil" i "Gross Polen".

Papier toaletowy z napisem "Bóg Honor Ojczyzna" też jest ok?

Czy jak zawinę g..no w polską flagę to stanie się patriotyczne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 00:59  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 06:27  
Cytuj
to takie odwrócenie uwagi od Dżoany? Czy masz zlecenie a nie wiesz gdzie wkleić?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 07:25  
Cytuj
Inna sympatyczna rodzinka z minionej epoki.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 10:13  
Cytuj
@ cdn... i art2deco

Zapewne znacie twierdzenie o małpach, maszynach do pisania i dziełach Szekspira.

"W 2003 przeprowadzono dla żartu eksperyment z sześcioma makakami czubatymi, ale ich wkład w literaturę ograniczył się jedynie do 5 stron składających się głównie z liter S, pomijając fakt atakowania i wypróżniania się na klawiaturę."

Dlatego mam do Was dwa pytania:

1) Jeśli makakowi czubatemu piszącemu na maszynie uda się napisać BÓG HONOR OJCZYZNA to automatycznie stanie się patriotą? (potrafią już napisać SS)

2) Jeśli makak czubaty opanuje kombinację klawiszy CTRL+C, CTRL+V to automatycznie stanie się dla Was partnerem do rozmowy?

@ Lucek Lanser i Asia Dżoana

Podobno Asia Dżoana od blisko 3 tygodni pisze wyjaśnienie dotyczące "nie widzenia nic złego w Seig Heilowaniu i promowaniu zdrowego nacjonalizmu". Trochę wolno Jej to idzie. Może powinna skorzystać z CTRL+C, CTRL+V ? Myślę, że kopalnią potrzebnych cytatów może być dla niej książka "Mein Kampf". Nie pamiętam nazwiska autora, ale to był podobno jakiś biedny malarz z Austrii, który na własne oczy doświadczył piekła I Wojny Światowej. W późniejszym czasie nawet siedział za swoje poglądy w więzieniu, więc śmiało można powiedzieć, że opozycjonista. W późniejszym okresie jego podwładni nosili pasy z napisem "Bóg jest z nami", więc widać, że to dobrzy chrześcijanie byli.

Parafrazując pewną znaną dyrektorkę "Ja tam nic złego w malowaniu obrazów, byciu opozycjonistą i w napisach "Bóg jest z nami" nie widzę."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


a za te karykatury zapłacili?
bo na rynkach miast rysownikom trzeba sobie zapłacić za takie karykatury dla siebie umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 12:33  
Cytuj
Masz tam cenę. 6,90 zł. Następny mądry od CTRL+C, CTRL+V.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 12:36  
Cytuj
Ty sobie wciśnij CTRL+ALT+DELETE i odpocznij sobie już umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 12:43  
Cytuj
Właśnie idę odpoczywać umiech.

A Ty trzymaj temat na górze. Takich obrońców potrzebuje Dżoana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »