NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Takich dyr. szkół wybranych przez LN mamy, Prezydencie LN wstyd
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Przeciez jakby ta kobieta reklamowala KOD to wyborcza by jeszcze pochwalila i napisala ze nawet szkoly sa przeciw dyktaturze PIS-u mlotek

PS. Nie ma profilu na fb, bo zostal on usuniety, a nie stal sie prywatny...


Bez przesady nie porównuj KODu ktory walczył o przestrzeganie konstytucji z kobieta ktora nawołuje do zapisywania do organizacji nazistowskiej,juz to przerabialismy !!! moj dziadek był w Oswiecimiu wiec dla mnie ta Pani to jest jedno wielkie zło ktore powinno byc usuniete NATYCHMIAST ze szkoły


KOD walczy o przestrzeganie konstytucji? Powiedz mi jedna rzecz, gdzie ta konstytucja zostala NARUSZONA?



Konstytucja jest łamana od pierwszego dnia rzadów PIS,jak nie wiesz o tym to szkoda komentowac,bo to jak rozmowa dziada z obrazem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 22:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 22:09  
Cytuj
Takie postawienie sprawy ułatwia dyskusje ze chodzi o wybory a nie prawo do poglądów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 22:24  
Cytuj
Konstytucja jest łamana od pierwszego dnia rzadów PIS,jak nie wiesz o tym to szkoda komentowac,bo to jak rozmowa dziada z obrazem umiech[/cytat]

Proszę Cię nie ośmieszaj sie... Trybunał Konstytucyjny czy za PO czy za PIS jest upolityczniony. PO chodzilo o to aby miec "swoich" tam i kazdą niewygodna ustawe wetowac jako niezgodna z Konstytucja, a cale to zamieszanie pod sejmem to pic na wode. Ktora demonstracja prowadzona przez zwyklych szarych obywateli ma wydrukowane plakaty, banery, transparenty? No i kto normalny kladzie sie na ziemi i tlucze w barierki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 22:26  
Cytuj
Ale się temat zrobił umiech

Może, nie może, może, nie może ... pisać co myśli ...

Lepiej pisać co się myśli?
Czy lepiej myśleć co się pisze?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Po dobrej dekadzie uczenia inaczej, teraz powróciło uczenie sprawdzone. Dasz radę wytrzymać bez emocji zarumieniony @henio. Wyobraź sobie że jest tak samo czyli dobrze.

CYTAT
tylko o sam fakt ze na swoim ogolno dostepnym profilu sie wypowiada na takie tematy


Policja Świadomości smiech2 Wiem ze nie powinnam zaogniać z uświadomionym ale w Niemczech "dziennikarz za przytaczanie historycznych faktów" dostał wyrok. Musimy zwracać uwagę jak daleko pozwalamy zabierać ludziom prawo do własnego zdania, które nie jest zbieżne z polityczną poprawnością. Bo co to za różnica gdy zaczniemy ludziom zamykać i prywatnie usta, nietylko zawodowo jak dziennikarzowi. To jednoznacznie doprowadzi do selekcji nienaturalnej poglądów. Nie lubię selekcji i zamordyzmu lewicowego.


Ja nikomu nic nie zabieram, i nie zabraniam, jak chce ta pani dolaczyc do ONR, KOD, czy co jej sie tam podoba, prosze bardzo. Ale nie moze byc jednoczesnie dyrektorem publicznej szkoly.



W takim razie dyrektorami mogą być:

1. Osoby nijakie, bez poglądów i własnego zdania
2. Kłamcy, osoby fałszywe, mówiące to co ktoś chce usłyszeć.

Zaznaczam, że to nie było oficjalne konto pani Dyrektor i na tym powinien się temat zakończyć.



Musza byc bezpartyjni i sie nie angazowac, szczegolnie w takie kontrowersyjne rychu jak ONR. I nie robic takich szopek w szkole z miesiecznica.

Czemu ta pani tak szybko skasowala konto? Pewnie przez lewackie lobby i TVN.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 00:26  
Cytuj
A masz dowody ze tak nie jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 06:41  
Cytuj
@art2deco
CYTAT
Mnie pobudziły informacje za poprzednich włodarzy o planach udostępnienia przedszkoli do zajęć prowadzonych przez "chłopców i dziewczęta" z organizacji Ponton przybliżającej doświadczalnie zagadnienia ubierania chłopców w sukienki. (...)

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 06:43  
Cytuj
CYTAT
.................................Ktora demonstracja prowadzona przez zwyklych szarych obywateli ma wydrukowane plakaty, banery, transparenty? No i kto normalny kladzie sie na ziemi i tlucze w barierki?



A co powiesz o miesięcznicy Smoleńskiej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 06:47  
Cytuj
@art2deco
CYTAT
Gdyby to byli naziole to już by ich nie było, to zakazany światopogląd przez rozum i doświadczenie.


Czyżby?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 07:02  
Cytuj
Taki stary, a taki głupi, ta fotka to prowokacja, już dawno krąży po necie, ONR się od niej odcięło i potępiło takie zachowanie, więc nie brnij w kłamstwo frustracie.

hans jesteś głupszy niż przypuszczałem, łykasz lewacką propagandę jak pelikan robiąć przy tym z siebie totalnego idiote. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 07:47  
Cytuj
ładne dziewczyny w tym ONR są umiech

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 08:14  
Cytuj
@M70
CYTAT
ta fotka to prowokacja, już dawno krąży po necie, ONR się od niej odcięło i potępiło takie zachowanie, więc nie brnij w kłamstwo frustracie.
hans jesteś głupszy niż przypuszczałem, łykasz lewacką propagandę jak pelikan robiąć przy tym z siebie totalnego idiote.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 08:15  
Cytuj
Biedny ONR ma co chwile takie prowokacje. Nawet ostatnio rzecznik został sprowokowany. "ONR się odcięło". A co ma zrobić? Nie odciąć się? To zostaną zdelegalizowani. Dlatego chłopaki sobie "sieg heilują" u siebie w domu z innymi chłopakami i "ładnymi dziewczynami" i między sobą palą Żydów, murzynów i imigrantów, a jak już, któryś niechcący zapomni, że nie mieszkamy w III Rzeszy i chlapnie co naprawdę myśli, to potem się odcinają.

A prawicowe lemingi łykają.

PS. Dyrektorce proponuję zmienić nazwę szkoły z "Szarych Szeregów" na "Brunatnych Szeregów".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 08:30  
Cytuj
CYTAT


A masz dowody ze tak nie jest?


A ty jakie masz zdowody z to lewacka propaganda, tak pie...ic to sobie mozna w kolko. Fakt jest taki ze ta pani nie jest na odpowiednim stanowisku, w dziwnych okolicznosciach dostala posade, a teraz taka wpadka.

Dla mnie fakt ze Pani na takim satnowisku ma jakis glupi profil "Asia Dzoana" i to ogolno dostepny, swiadcze o jej poziomie inteligencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 08:44  
Cytuj
ONR-ki to przeciwniczki feministek ..

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 10:35  
Cytuj
CYTAT

Bez przesady nie porównuj KODu ktory walczył o przestrzeganie konstytucji z kobieta ktora nawołuje do zapisywania do organizacji nazistowskiej,juz to przerabialismy !!! moj dziadek był w Oswiecimiu wiec dla mnie ta Pani to jest jedno wielkie zło ktore powinno byc usuniete NATYCHMIAST ze szkoły


Przywódca ONR też był w Oświęcimiu. Został rozstrzelany za pomoc w ratowaniu Żydów. Tak więc doucz się trochę, bo z nazizmem też ci nie wyszło gdyż jest to narodowy socjalizm

PS wszyscy wiemy jak KOD walczy o przestrzeganie konstytucji, szczególnie gdy chodzi o alimenty, faktury czy handel kobietami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 11:55  
Cytuj
"ONR-ki to przeciwniczki feministek .."

Dzięki RSTA za znalezienie kolejnego podobieństwa do faszystów. I uwierz mi, że wśród tych, którzy się wysadzają z okrzykiem "Allah Akbar" nie znajdziesz ani jednego wielbiciela feministek.

Utwórzcie wspólny front: faszyści, ONR i terroryści przeciw feministkom. Na prezesa proponuję dyrektor szkoły imienia Brunatnych Szeregów ps. "Miesięcznica".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 12:03  
Cytuj
Oświęcim potrafi zmieniać ludzi. Myślę, że ONR powinno pojechać do Oświęcimia w swoich mundurach a la NSDAP i uczcić pamięć Jana Mosdorfa symbolicznym wyciągnięciem prawej dłoni wyrażającym szacunek dla niego i wszystkich, którzy tam zginęli. W tle proponuję transparent z którymś z haseł z ostatniego marszu. Zdjęcia wrzucić na facebooka, reaktywować profil Asia Dżoana i niech cały świat dowie się, że co jak co, ale ONR potrafi uczcić pamięć pomordowanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 13:01  
Cytuj
Ja juz nawet nie czytam postow RSTA, z jednej strony zagorzaly katolik, pier...i o milosierdziu, i o kochaniu blizniego swego i chrystusa, a z drugiej nienawidzi kobiet, czarnych, zydow, gejow, muzulmanow itd ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 13:12  
Cytuj
Heniek zrozum, że:

"Miłosierdzie bez sprawiedliwości jest matką nieporządku.
Sprawiedliwość bez miłosierdzia jest okrucieństwem".

napisał Święty Tomasz z Akwinu

We mnie nie ma nienawiści do innych, ja szukam prawdy!
Kocham ludzi, ale już nie kocham zła, które ci ludzie wyrządzają ...

Wszystkie narody są równe, ale dla mnie Polaka, Polska jest najważniejsza, bo jest moją Ojczyzną!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 17:11  
Cytuj
Teraz jej przeszkadzały andrzejki w szkole. Artykuły na innych portalach

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 17:41  
Cytuj
Ja, nie potrafię zrozumieć, jak można naśladować i gloryfikować człowieka, partię, który(a) uważał(a) Polaków za podludzi oraz próbował(a) wymordować. W dodatku tłumacząc to walką o Polskę i jej dobro (piszę o ONR itp), nadaje się to raczej dla lekarza umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 18:47  
Cytuj
Lanie wosku, wróżby i „czary-mary” – w tym roku tegoroczna zabawa andrzejkowa w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli została odarta ze swojej tradycji.


Szukajcie na konkurencyjnym portalu umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 19:52  
Cytuj
Rezygnacja z lania wosku, wróżb, czarów marów to akurat pozytyw.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2017r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Rezygnacja z lania wosku, wróżb, czarów marów to akurat pozytyw.

A z takich czarów marów, że jak się wrzuci pieniążek do skarbonki albo pocałuje stópkę figurki gipsowej to się spełniają życzenia też warto rezygnować? Myślę, że tak.

Btw, z tą całą Dżoaną (sic!) sprawa jest poważniejsza. Przedstawia ona dokładnie takie samo podejście do władzy jak PiS. Ja rządze, to ja wydaję rozkazy. Wszyscy się mnie mają słuchać, ja mam wszystkich w dupie, chyba, że każą ci wyżej postawieni. Nie liczy się zdanie innych, moja prawda jest prawdziwsza, reszta to ogólnie komuniści i zdrajcy narodu, albo Niemcy. Dyskusja ze mną polega na tym, że ja dyskutuję, a reszta słucha. Cały ten ONR to.medialne gówienko. Sedno sprawy leży głębiej i dotyczy dobra dzieci i dobrego imienia szkoły. I na tym się należy skupić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »