NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 »
Takich dyr. szkół wybranych przez LN mamy, Prezydencie LN wstyd
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 11:42  
Cytuj
PolakzPolski - pierwszy raz zadałem sobie trud przeczytania tego co piszesz i myślę, że ktoś bardzo cię nakręcił.

Wyluzuj chłopie. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 11:42  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 11:53  
Cytuj
@ mirek777

"ktoś bardzo cię nakręcił."

Masz świętą rację.

Zgadnij kto:

a) Czerwony Kapturek,
b) Asia Dżoana "nie widząca nic złego" w ONR + "przyjaciele",
c) Pinokio,
d) koleś, który wczoraj o 10:16 patrzył w kierunku szosy na Ostrołękę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 12:10  
Cytuj
Super!
zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 12:15  
Cytuj
@ mirek777

"zaklopotany"

Rozumiem, że zabrakło emotki z Seig Heil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 12:55  
Cytuj
Cóż cię skłoniło do wysnucia tak "błyskotliwego" wniosku? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 22:32  
Cytuj
@ mirek777

"Cóż cię skłoniło do wysnucia tak "błyskotliwego" wniosku?potluczony"

Żart. Wyluzuj chłopie. potluczony


Wracając do ONR.

Dzisiaj mamy "miesięcznicę".

Dokładnie 11 Listopada Asia Dżoana "nie widziała nic złego" w:

- "Walisz żelazem prosto w zęby.",
- "Nie przejmuj się widokiem krwi, bij...",
- Sieg Heil,
- zdelegalizowaniu organizacji,
- kontaktach z Combat Adolf Hitler,
- marszach zakończonych składaniem kwiatów pod pomnikami zbrodniarzy wojennych,
- organizowaniu rajdów wspólnie z pro-faszystowską organizacją dla których zbrodniarz wojenny jest "naszym narodowym gigantem".

Ale ona lubi "nacjonalizm w zdrowym wydaniu".

I jeszcze cytując Asię Dżoanę: "Każdy ma prawo osądzić."

Może napisz co Ty sądzisz o ONR?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 22:37  
Cytuj
I jeszcze jeden ładny cytat z Asi Dżoany:

"Może się to Panu nie podobać. Nic tu z mojej strony nie jest spreparowane. Wiedza na ten temat jest ogólnie dostępna. Można poczytać. Z wielkim poważaniem dla Pana proszę mi nie doradzać."

#LucjuszNadbereżny #AsiaDżoana #CombatAdolfHiter #JozefTiso #Seig Heil #SzareSzeregi #SzkołaPodstawowa #NicZłegoNieWidzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 08:15  
Cytuj
Uważam że ONR idzie w złą stronę.
Uważam też, że wiele rzeczy na ich temat zostało spreparowane i/lub wyolbrzymione na potrzeby propagandy antypatriotycznej.
Niektóre środowiska narodowców w Polsce są niestety "wspierane" przez Rosję. Rosja rozmyślnie wchodzi tam, gdzie może coś zdestabilizować, sprawić, że ludzie się podzielą i nie będą wiedzieli co myśleć.

Na temat tej kobiety nie mam zdania i nie śledzę zbytnio jej tematu.
Łatwo dziś zrobić z kogoś potwora i wyolbrzymić różne rzeczy.

Mam poglądy mocno patriotyczne. Uważam, że hejlują debile i ćwierćmózgi nieświadome tego co robią.

Po co nabijasz posty pisząc jeden pod drugim?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 11:35  
Cytuj
@ mirek777

"Uważam też, że wiele rzeczy na ich temat zostało spreparowane..."

Jeśli na stronie ONR piszą o swoich przyjaciołach z pro-faszystowskiej Ludowej Partii Nasza Słowacja to to jest spreparowane? Jak ONR ma na swoich marszach flagi Combat Adolf Hitler to to jest spreparowane?

I nie mówię tu o Marszu Niepodległości, gdzie masz 60 000 ludzi i NIE WIESZ co się dzieje 50 metrów dalej, bo jest tyle osób, że zwyczajnie nic nie widzisz. Mówię o marszach na których było 40 osób, o marszach gdzie każdy zna każdego. I tam było miejsce dla Combat Adolf Hitler.

"...pierwszy raz zadałem sobie trud przeczytania tego co piszesz..."

"Na temat tej kobiety nie mam zdania i nie śledzę zbytnio jej tematu."

Nie wiem co Ci mam odpowiedzieć.

"Uważam, że hejlują debile i ćwierćmózgi nieświadome tego co robią."

W tej kwestii się zgadzamy, ale pani dyrektor Joanna Niwierska pod zdjęciem "hejlujących debili i ćwierćmózgów" z flagą ONR pisze, że "Każdy ma prawo ocenić. Tak jak napisałam nic złego w ONR nie widzę." To co sądzisz o takiej pani dyrektor?

"Po co nabijasz posty pisząc jeden pod drugim?"

Nie edytuję postów, bo z doświadczenia wiem, że za jakiś czas jakiś idiota oskarży mnie o zmienianie postów i usuwanie niewygodnych sformułowań. Po miesiącu pisania mam około 70 postów. 70 postów to ja mogę nabić w dzień pisząc o tym, że zakupy świąteczne robię w Vivo, do Zakopanego w tym roku się nie wybieram, a antykoncepcja hormonalna ma swoje plusy i minusy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 11:46  
Cytuj
Ja często korzystam z opcji "edytuj" i jakoś żaden "idiota" nie ma o to do mnie pretensji. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 12:36  
Cytuj
@ mirek777

"Ja często korzystam..."

Fajnie.


Wracając do tematu postu.

Co sądzisz o dyrektorce Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów, która pod zdjęciem "hejlujących debili i ćwierćmózgów" z flagą ONR pisze:"Każdy ma prawo oceniać. Tak jak napisałam nic złego w ONR nie widzę"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 12:40  
Cytuj
Nie wiem czy to rzeczywiście napisała.
Szczerze mówiąc niewiele mnie to obchodzi.
Jeśli rzeczywiście tak było, powinno się nią zająć Kuratorium a w dalszej kolejności również Policja, jeśli doszło do złamania prawa.

Znając zacietrzewienie ciamajdaniarzy, gdyby złamała prawo to już dawno byłoby zawiadomienie do prokuratury.

Tyle w temacie tej kobiety.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 13:07  
Cytuj
@ Mirek777

"Nie wiem czy yo rzeczywiście napisała."

Sądząc po treści tych 6603 postów, które nabiłeś można odnieść wrażenie, że wiesz o tym co się dzieje w USA, Brukseli i całej Europie, Warszawie i całej Polsce i generalnie można powiedzieć, że jesteś prawdziwym humanistą i w każdym temacie masz coś mądrego do powiedzenia. I teraz nagle nie wiesz co się dzieje w Twoim mieście. Ale piszesz w temacie i nabijasz posty.


Gdyby doszło do złamania prawa to już dawno by poleciała. Ale ONR (włączając w to "hejlujących debili i ćwierćmózgów") to legalnie działająca organizacja. Byli zdelegalizowani, ale sobie założyli inne stowarzyszenie. I jeśli ich znowu zdelegalizują to założą kolejne, wykreślą ze statutu to za co ich zdelegalizowali i tak w kółko.

To, że nie są zdelegalizowani, nie oznacza, że to jest coś dobrego.

Pani dyrektor może powiedzieć: zostańcie kibolami i striptizerkami. I też prawa nie złamie.

Kuratorium się tym zajmuje (?).

Lucek w "Czarno na białym" powiedział, że czeka na pisemne wyjaśnienia i wtedy "wyciągnie konsekwencje". Sądząc po tym co Dżoana wypisywała na FB, to pisanie nie zajmuje Jej specjalnie dużo czasu. Ale jak na razie w mediach cisza. Lucek pisze o "wodnych szaleństwach" i coś o wizycie w parku linowym w Czechach w tonie "Veni, Vidi, Vici".

#CzeskaMyślTechnologiczna #Lucjusz
#OderwanieOdRzeczywistościPoziomPetru


Zapytam inaczej mirek777.

Gdyby jakaś hipotetyczna dyrektorka szkoły w Polsce napisała "nie widzę nic złego" pod zdjęciem "hejlujących debili i ćwierćmózgów" z flagą ONR to co byś o niej pomyślał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 13:15  
Cytuj
* W "Czarno na Białym" nie wypowiadał się sam Lucek, tylko jakaś kobieta w jego imieniu (rzecznik, przedstawiciel, etc).

Znajdźcie sobie program w necie. Nie będziecie musieli udawać, że nie wiecie o co chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 13:32  
Cytuj
CYTAT


Gdyby jakaś hipotetyczna dyrektorka szkoły w Polsce napisała "nie widzę nic złego" pod zdjęciem "hejlujących debili i ćwierćmózgów" z flagą ONR to co byś o niej pomyślał?


Gdyby to była prawda, gdyby nikt nie włamał się na jej konto jak to miało miejsce w wypadku Pani Szonert - Binienda, to uważałbym, że taka osoba nie powinna pełnić funkcji dyrektora szkoły, gdyż propaguje faszyzm.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 402
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 14:00  
Cytuj
CYTAT
PolakzPolski - pierwszy raz zadałem sobie trud przeczytania tego co piszesz i myślę, że ktoś bardzo cię nakręcił.

Wyluzuj chłopie. potluczony
Nie ktos ale cos. Chodzi o kase . Ewidetnie widac , ze zalezy mu na potrzymaniu tej rozmowy bo placa za posty lub czai sie na stanowisko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wszystkich skazano czy trzech? co zrobisz z członkami PO/PSL/PZPR?


Co za pytanie PO i PSL to jeszcze legalne organizacje. PZPR wychowało członków PiS. Co ci jeszcze trzeba propagandysto?


Zapomniałeś jak twój idol Kukiz zaciekle popierał PO ? Nie przeszkadza ci to w co był zaangażowany Pawełek ?
Dla mnie to takie samo ścierwo jak Schetyna czy inne świnie z tej partii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 18:53  
Cytuj
Eeeee tam - to tylko konik trojański - taki co sam przyznaje, że korzysta z pomocy służb, porzuca JOWy przy pierwszej okazji, na prezydenta kandyduje dla hecy, lubi "żółwiki" z banksterami, a dziennikarce potrafi kulturalnie powiedzieć, że jest pisowską ku....wą.

Nasz Pawełek.
Muzyk.
Zmielony.
Antysystemowiec.


Buaaaahahahahahpotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 20:07  
Cytuj
Szybka zmiana tematu umiech

Pani Dżoana nie twierdziła nigdy, że to nie jej konto. Szybciutko je usunęła umiech Wcześniej Joanna zmieniła na Dżoana umiech

To jak, powinna być tym dyrektorem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 12:19  
Cytuj
@ mario1938

"Nie ktos ale cos. Chodzi o kase . Ewidetnie widac , ze zalezy mu na potrzymaniu tej rozmowy bo placa za posty lub czai sie na stanowisko"

"Ewidetnie" Tobie faszyzm nie przeszkadza. Za to język polski ciągle stawia opór.

@ mirek777
"Gdyby to była prawda, gdyby nikt nie włamał się na jej konto jak to miało miejsce w wypadku Pani Szonert - Binienda, to uważałbym, że taka osoba nie powinna pełnić funkcji dyrektora szkoły, gdyż propaguje faszyzm."

Nikt się nie włamał. Nadal pełni funkcję dyrektora Szkoły im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2017r. 11:22  
Cytuj
Asia Dżoana napisała:

"Wiedza na ten temat jest ogólnie dostępna. Można poczytać."

Gdybyście chcieli poczytać o "naszych przyjaciołach" z pro-faszystowskiej Ludowej Partii Nasza Słowacja to na stronie ONR Podhale już sobie nie poczytacie, bo po wejściu na stronę wyskakuje komunikat: 404 - Not found.

A taka fajna strona była. "Patriotyczna".

Informacja z 12.12.2017 ze strony onr.com.pl polecanej przez Asię Dżoanę i mario1938.

https://www.onr.c(...)odreanu/

"Corneliu Codreanu - ideolog rumuńskiego nacjonalizmu, przywódca Legionu Michała Archanioła i jego zbrojnego ramienia - Żelaznej Gwardii."

Wszystko to opatrzone zdjęciem Corneliu Codreanu.

Co prawda nie jest to zdjęcie na którym Corneliu hejluje, ale oczywiście w necie znajdziecie też zdjęcia Corneliu z Sieg Heil.

Ciekawostka. W 1924 Codreanu był współzałożycielem Ligi Obrony Narodowo - Chrześcijańskiej. Flaga tej organizacji do złudzenia przypomina flagę Rumunii. Różni się tylko jednym detalem. Tym detalem jest swastyka umieszczona na żółtym pasie.

"Codreanu był bardziej prorokiem nowej wiary niż przywódcą politycznym."

"...miała być to rewolucja duchowa, a nie społeczna czy polityczna."

Codreanu był prorokiem, który osobiście zastrzelił prefekta policji. A zabójstwo premiera Rumunii przez członków Żelaznej Gwardii na której czele stał Codreanu nie ma nic wspólnego z polityką.

Kiedy rumuński parlament przyznał Żydom prawa obywatelskie Codreanu planował zabić 6 ministrów, a także wybranych Żydów. W ramach "rewolucji duchowej" jak sądzę.

"Zginął męczeńską śmiercią..."

To fakt. Został zamordowany. W 1938. Po nim władzę w Legionie przejął Horia Sima.

"Legion był przepełniony wyjątkowym mistycyzmem. Przypominał zakon rycerski lub bractwo religijne."

Jednym z "przepełnionych wyjątkowym mistycyzmem" wydarzeń z historii tego "zakonu" było wymordowanie Żydów w rzeźni w trakcie puczu w Bukareszcie w 1941. Rozprute zwłoki Żydów wisiały sobie na hakach. Na ciałach niektórych z nich widniał napis: "Koszerne". Oszczędzę Wam bardziej drastycznych szczegółów.

Co ciekawe Horia Sima, który po śmierci Codreanu został przywódcą Legionu, po nieudanym puczu z 1941 został uwięziony w Niemczech w obozie koncentracyjnym. Jak Mosdorf. Ale spoko. Horia Sima był w "specjalnej części obozu" w Buchenwaldzie, więc nie tylko przeżył, ale w 1944 pomagał tworzyć Waffen-Grenadier-Regiment der SS. Był to pułk SS złożony z Rumunów, w tym, jakże by inaczej, członków Żelaznej Gwardii.

Horia Sima przeżył wojnę i wylądował we frankistowskiej Hiszpanii. Tej samej, która po wojnie przytuliła Leona DeGrelle -> SS "Wallonien" -> rzecznik ONR.

"Aby uczcić pamięć rumuńskiego bohatera, piotrkowski oddział ONR uwiecznił jego wizerunek na jednym z murów, pod którym zapalono symboliczne znicze.

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas."

Gdybym odpowiedział, że "podobają mi się" ONR-owskie inicjatywy, musiałbym przyznać, że podoba mi się "przepełnione wyjątkowym mistycyzmem" wieszanie pięciolatek na rzeźnickich hakach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 10:21  
Cytuj
Po co nabijasz posty?
potluczony

Jest taka opcja "edytuj"....cool girl

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 11:39  
Cytuj
Uwzial sie , ale nietety juz po ptakach, pani dyrektor uszlo na sucho.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2017r. 13:51  
Cytuj
Zastanawia mnie tylko, jakie były jego prawdziwe pobudki...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 15 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2017r. 20:39  
Cytuj
@ mirek777

"Zastanawia mnie tylko, jakie były jego prawdziwe pobudki..."

Nie zastanawia Cię jakimi pobudkami kierowała się Asia Dżoana umieszczając post zachęcający do wstępowania do ONR?

Nie zastanawia Cię jakimi pobudkami kierował się Lucek, kiedy kazał swojej rzeczniczce (?) mówić, że "bez pisemnego wyjaśnienia" "nie chcemy komentował szerzej"?

Nie zastanawia Cię jakimi pobudkami kierują się ludzie, którzy bronią/bronili ONR w tym poście?


Jeszcze o ONR.

Strona ONR Podhale wróciła. I dobrze.

Poniżej link do "zagranicznych przyjaciół".

http://onrpo(...)jaciele/

Mamy tam oczywiście Ludową Partię Nasza Słowacja (to ci od zbrodniarza wojennego ks. Josefa Tiso), ale mamy też innych PRZYJACIÓŁ. Między innymi dwie organizacje z Węgier, bo jak wiadomo: Polak-Węgier dwa bratanki. No chyba, że akurat trwa II Wojna Światowa, to wtedy nie. Wtedy Węgry są z Niemcami. Ale poza tym zawsze z Polską.

Jedną z tych organizacji jest HVIM (Ruch Młodych 64 Komitatów). Nie chce mi się nawet o nich rozpisywać. W skrócie: skrajnie-prawicowe g...o.

Poniżej macie link do imprezki jaką urządzili w 2016 roku.

https://www.youtu(...)2Pf9d794

Jeśli komuś się nie chce oglądać to tutaj jest skrót:

- Na czele pochodu dwóch kolesi w niemieckich mundurach.
- Za nim kolesie z transparentem w języku węgierskim "Chwała Bohaterom".
Z jednej strony napisu grób/krzyż a na nim niemiecki hełm. Z drugiej niemiecki żołnierz i kłęby dymu. Na dole data: 11 luty 1945 i napis "Wybuch".

Co wydarzyło się 11 lutego 1945? 11 lutego poddały się budapeszteński garnizon Waffen-SS i ich sojusznicy z I Korpusu Węgierskiego. Zaledwie garstka Węgrów i Niemców zdołała przebić się przez linie Rosjan.

Niemcy? 1945? "Chwała bohaterom."

Na pochodzie z 2016 roku zobaczycie też mnóstwo flag HVIM (przyjaciół ONR) i parę flag/transparentów "Blood & Honor". Blood and Honor to nic innego jak nasi starzy "przyjaciele" z C18 czyli Combat Adolf Hitler.

Tutaj strona polskiego oddziału (zakładam, że nielegalnego). Na Węgrzech Blood and Honor działa legalnie.

http://www.bhpol(...)dex2.htm


Ja wiem, że ONR to nie są faszyści, ja wiem, że w Polsce wszystkie grupy społeczne hejlują, ja wiem, że składanie kwiatów na grobach zbrodniarzy wojennych to norma, ja wiem, że wypada zapalić świeczki pod zdjęciem faszysty, ja wiem, że moi przyjaciele są spoko, jeśli organizują marsz w celu upamiętnienia bohaterów z Waffen-SS.


@ heniek

"Uwzial sie , ale nietety juz po ptakach, pani dyrektor uszlo na sucho."

Finansowo pewnie tak, ale pewnych rzeczy nie kupisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »