NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Takich dyr. szkół wybranych przez LN mamy, Prezydencie LN wstyd
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 19:10  
Cytuj
Dyrektorka szkoły podstawowej w Stalowej Woli zachęcała na Facebooku do dołączenia do ONR
Dołącz do Obozu Narodowo-Radykalnego! ONR Walczy! ONR Czuwa! ONR WIELKĄ POLSKĘ WYKUWA! - te hasła ze strony internetowej ONR zamieściła na swojej stronie dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli. Nie widzi w tym nic złego. Po rozmowie z nami usunęła jednak wpis.
Profil jest prywatny, ale każdy może do niego zajrzeć. Joanna Niwierska od września jest dyrektorką Szkoły Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli. Na FB występuje jako Asia Dżoana. Umieszcza tam swoje zdjęcia. Większość jej wpisów dotyczy odwołań do wydarzeń i postaci historycznych. Są memy z Łukaszem Cieplińskim, Witoldem Pileckim, kardynałem Stefanem Wyszyńskim.

WSTYD I HAŃBA -NATYCHMIASTOWA DYMISJA !!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 19:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 19:46  
Cytuj
hłe! hłe!
Akurat ją zwolniąneutralnyneutralnyneutralny
Jeszcze nagrodę dostanie. A naród zapatrzony w pińcet+ i nic nie widzi więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 19:59  
Cytuj
Juz byla dyskusja na fb na jednym z fanpage'a stalowowolskich portali, jednak zwolennicy usuniecia dyrektor zostali zrownani z ziemia i komentarze zostaly usuniete, co wcale mnie nie dziwi. Teraz proste pytanie, jest to prywatny profil osoby, wiec w czym jest problem? Czy zamieszcza to ona na stronie szkoly? Zluzujcie troche bo straszenie prokuratura czy kuratorium jest raczej bezzasadne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 20:07  
Cytuj
Oby wiecej takich nauczycieli i pracownikow szkół a nie jakies emo-niewiadomo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
Dyrektorka szkoły podstawowej w Stalowej Woli zachęcała na Facebooku do dołączenia do ONR
Dołącz do Obozu Narodowo-Radykalnego! ONR Walczy! ONR Czuwa! ONR WIELKĄ POLSKĘ WYKUWA! - te hasła ze strony internetowej ONR zamieściła na swojej stronie dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli. Nie widzi w tym nic złego. Po rozmowie z nami usunęła jednak wpis.
Profil jest prywatny, ale każdy może do niego zajrzeć. Joanna Niwierska od września jest dyrektorką Szkoły Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli. Na FB występuje jako Asia Dżoana. Umieszcza tam swoje zdjęcia. Większość jej wpisów dotyczy odwołań do wydarzeń i postaci historycznych. Są memy z Łukaszem Cieplińskim, Witoldem Pileckim, kardynałem Stefanem Wyszyńskim.

WSTYD I HAŃBA -NATYCHMIASTOWA DYMISJA !!!!!!!!!!!!


Po rozmowie z Wami ?


http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,22644395,dolacz-do-obozu-narodowo-radykalnego-to-wpis-z-profilu-dyrektorki.html?disableRedirects=true

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 20:37  
Cytuj
awans do warszawy kobieta ma murowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
awans do warszawy kobieta ma murowany


wcale sie nie zdziwie bo tam sama k... i złodziej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
Juz byla dyskusja na fb na jednym z fanpage'a stalowowolskich portali, jednak zwolennicy usuniecia dyrektor zostali zrownani z ziemia i komentarze zostaly usuniete, co wcale mnie nie dziwi. Teraz proste pytanie, jest to prywatny profil osoby, wiec w czym jest problem? Czy zamieszcza to ona na stronie szkoly? Zluzujcie troche bo straszenie prokuratura czy kuratorium jest raczej bezzasadne...


Mnie moi nauczyciele uczyli, że reprezentuje szkołę nie tylko w jej murach, ale przede wszystkim poza nimi. Czy coś się w tej kwestii zmieniło ? Czy może to nauczycieli i pracowników szkoły nie dotyczy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Juz byla dyskusja na fb na jednym z fanpage'a stalowowolskich portali, jednak zwolennicy usuniecia dyrektor zostali zrownani z ziemia i komentarze zostaly usuniete, co wcale mnie nie dziwi. Teraz proste pytanie, jest to prywatny profil osoby, wiec w czym jest problem? Czy zamieszcza to ona na stronie szkoly? Zluzujcie troche bo straszenie prokuratura czy kuratorium jest raczej bezzasadne...


Już widzę reakcje gdyby dyrektor szkoły był gejem ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Juz byla dyskusja na fb na jednym z fanpage'a stalowowolskich portali, jednak zwolennicy usuniecia dyrektor zostali zrownani z ziemia i komentarze zostaly usuniete, co wcale mnie nie dziwi. Teraz proste pytanie, jest to prywatny profil osoby, wiec w czym jest problem? Czy zamieszcza to ona na stronie szkoly? Zluzujcie troche bo straszenie prokuratura czy kuratorium jest raczej bezzasadne...


Mnie moi nauczyciele uczyli, że reprezentuje szkołę nie tylko w jej murach, ale przede wszystkim poza nimi. Czy coś się w tej kwestii zmieniło ? Czy może to nauczycieli i pracowników szkoły nie dotyczy ?


Zaraz zaraz, czyli nie moze miec swoich pogladow? Musi isc z pradem wspolczesnej Europy? Przeciez nie reklamuje tego w szkole na plakatach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Zaraz zaraz, czyli nie moze miec swoich pogladow? Musi isc z pradem wspolczesnej Europy? Przecież nie reklamuje tego w szkole na plakatach.


Jeżeli tymi poglądami są idee totalitarne jakie prezentuje ONR to niech ma te poglądy, ale od wychowania dzieci się trzyma z daleka - bo to nie są idee, które w PL się dzieciom przekazuję.
Poza tym jeżeli Pani nie idzie z prądem to dlaczego usunęła post z FB ?

Mam nadzieję, że Pani popełniła tylko małe faux pas...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 21:42  
Cytuj
A ja powtarzam, czy to bylo zamieszczone na stronie szkoly czy na jej prywatnym profilu? Czy ta "opozycja" szuka sensacji na sile?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
A ja powtarzam, czy to bylo zamieszczone na stronie szkoly czy na jej prywatnym profilu?

Na jej publicznym profilu na FB. Taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 22:25  
Cytuj
Uwazam, ze jest wiele innych stron gdzie dzieci sa bardziej narazone niz strona stowarzyszenia ONR-u umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 22:29  
Cytuj
I co w związku z tym? Żonę bijesz, bo sąsiad swoją bije mocniej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 22:33  
Cytuj
CYTAT

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
WSTYD I HAŃBA -NATYCHMIASTOWA DYMISJA !!!!!!!!!!!!


HGW występując pod własnym nazwiskiem oficjalnie i praworządnie potwierdziła ze nie ma w tym nic zdrożnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2017r. 23:13  
Cytuj
Z tego co wiem to ONR jest legalną organizacją, wiec o co raban? Jak by nakłaniala do występowania w,szeregi KODu czy innego gówna to tez był by lament?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 00:35  
Cytuj
CYTAT
Z tego co wiem to ONR jest legalną organizacją, wiec o co raban?


Już niedługo.

https://secure.avaaz.org/pl/petition/Poslowie_na_Sejm_Rzeczypospolitej_Delegalizacja_ONR

A pani Asia Dżoana chyba już usunęła całe swoje konto na fejsie uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 11:07  
Cytuj
Powinni ja w[moderowano] Dyrektor, nauczyciel powinnien byc bez partyjny, a swoja poglady zostawic dla siebie, szkoda tylko z naszych podatkow jej placa .

Moderowano przez: magpie
Proszę bez wulgaryzmów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
Dyrektorka szkoły podstawowej w Stalowej Woli zachęcała na Facebooku do dołączenia do ONR
Dołącz do Obozu Narodowo-Radykalnego! ONR Walczy! ONR Czuwa! ONR WIELKĄ POLSKĘ WYKUWA! - te hasła ze strony internetowej ONR zamieściła na swojej stronie dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli. Nie widzi w tym nic złego. Po rozmowie z nami usunęła jednak wpis.
Profil jest prywatny, ale każdy może do niego zajrzeć. Joanna Niwierska od września jest dyrektorką Szkoły Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli. Na FB występuje jako Asia Dżoana. Umieszcza tam swoje zdjęcia. Większość jej wpisów dotyczy odwołań do wydarzeń i postaci historycznych. Są memy z Łukaszem Cieplińskim, Witoldem Pileckim, kardynałem Stefanem Wyszyńskim.

WSTYD I HAŃBA -NATYCHMIASTOWA DYMISJA !!!!!!!!!!!!



Mnie to nie przeszkadza, a ONR jest legalną organizacją, Pani dyrektor jeśli nawet coś tam napisała to z prywatnego profilu i po godzinach pracy.
weź maść na bul du...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 12:02  
Cytuj

A co to właściwie jest "Obóz Narodowo-Radykalny" ?

To nic innego jak zrzeszenie polskich nacjonalistów, o poglądach radykalnych / ekstremistycznych.

Ja kiedyś założyłem na tym forum temat, o brygadzie ONR-u która pojechała walczyć na Ukrainie.
Została rozbita przez rosyjską Piechotę Morską (Marines)*.

* - przypuszczam, że przez tę samą jednostkę która szturmowała lotnisko w Doniecku.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A ja powtarzam, czy to bylo zamieszczone na stronie szkoly czy na jej prywatnym profilu?

Na jej publicznym profilu na FB. Taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje?


Nie ma czegoś takiego jak publiczny profil. Profil jest PRYWATNY, a kategoria może być "osoba publiczna", a tego nie było. Posty mogą być "publiczne" lub "prywatne" ale to nie zmienia, że na prywatnym profilu

Tak więc nie kombinuj jak wyborcza... Rozumiem, że nie masz konta na fb, bo inaczej znałbyś regulamin przy zakładaniu profilu, ktory każdy zaznacza, iż go przeczytał.

Reasumując odpowiedź jest: Informacja była zamieszczona na profilu prywatnym nie publicznym np szkoły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A ja powtarzam, czy to bylo zamieszczone na stronie szkoly czy na jej prywatnym profilu?

Na jej publicznym profilu na FB. Taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje?


Nie ma czegoś takiego jak publiczny profil. Profil jest PRYWATNY, a kategoria może być "osoba publiczna", a tego nie było. Posty mogą być "publiczne" lub "prywatne" ale to nie zmienia, że na prywatnym profilu

Tak więc nie kombinuj jak wyborcza... Rozumiem, że nie masz konta na fb, bo inaczej znałbyś regulamin przy zakładaniu profilu, ktory każdy zaznacza, iż go przeczytał.

Reasumując odpowiedź jest: Informacja była zamieszczona na profilu prywatnym nie publicznym np szkoły


Czepiasz się słówka. Post był publiczny - koniec tematu. Jakie to ma znaczenie czy ze zweryfikowanego konta czy nie ? Pani nie jest celebrytką, aby miała zweryfikowane konto przez FB. Poza tym nie zaprzecza przecież nigdzie, że to nie było jej konto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 12:51  
Cytuj

W sprawie zaangażowania na Ukrainie, dodam jeszcze - a jest to bardzo istotne - że jadący tam ochotnicy dostają stare karabiny typu AKM / AKMS, kalibru 7.62 x 39 mm.
Tymczasem siły pro-rosyjskie bazują na dużo celniejszych karabinach typu AK-74 (5.45 x 39 mm).
Ryzyko jest więc oczywiste.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2017r. 13:07  
Cytuj
To nie czepianie się słówek, a fakty, których najwyraźniej nie rozumiesz i nie rozróżniasz pojęć od "prywatny" a "publiczny". Nikt nie neguje od początku co było na owym profilu prywatnym lecz jak widać Ty i inni chcieliby aby te słowa czy grafikę przykleić do oficjalnego stanowiska placówki co nie miało miejsca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »