NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Kto to jest?, inna nacja w naszym miescie
Posty: 33
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 17:37  
Cytuj
Chcialbym porozmawiac na temat napewno dla niektorych drazliwy {zaznaczam ze RASISTA nie jetem).UL .Poniatowskiego blok nr 53 od tamtego tygodnia pojawili sie ONI nie ufo temat na topie (emigranci niewiem moze studeci).I TERAZ PYTANIE CZEGO WCHODZA JAK PO SWOJE LAPIA ZA KLAMKE MIESZKANIA szarpia dzrzwiami a jak otworzysz to lamana Polszczyzna mowia pszeplaszamy .Dzis godz przed 16-ta kolejny raz sytuacja sie powtorzyla oczywiscie drzwi otworzylem i co oczywiscie pseplasciam i pytanie czy rozmawiam po angielsku odpowiedzialem ze tak wiec zaczol krecic i poszedl .Za chwilke zadzwonilem na policje i taka sytuacje opowiedzialem bo chcialem aby zainterweniowali czy sa na legalu itd A CO USLYSZALEM OD PANA POLICJANTA DYZURNEGO NIE MA ZAGROZENIA ZYCIA WIEC NIEMA PODZSTAW INTERWECJI jak ja mu odpowiedzialem ze o zycie moje i bliskich sie nie boje bo panstwo mnie w tym temacie wyszkolilo powiedzial domnie czesc i sie rozlaczyl.Ps.... moze sie zdeneswowal tym ze go zapytalem jakby to jarek k toby zaiterweniowali , Suma sumarum wydaje mi sie ze poto sa panstwowe sluzby aby nas ochraniac .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 17:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
wydaje mi sie ze po to sa panstwowe sluzby aby nas ochraniac .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 22:19  
Cytuj
Ja gdyby się to znowu powtórzyło zadzeonilabym znowu i gdyby dyżurny chciałby mnie zmyć i odesłać z kwiatkiem poprosilabym aby podał imię i nazwisko i stopień i że po tej rozmowie dzwonisz do Komendy Wojewódzkiej bo sytuacja nagminnie się powtarza i obawiasz się, że gdy drzwi np nie będą jakimś cudem zamknięte coś stanie się domownikom wśród których są dzieci.

Elit. Nagrywalabym ta rozmowę z dyzurnym

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »