NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
T-Mobile - Awaria ?, Problem od kilku dni z T-Mobile
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 11:29  
Cytuj
Witam...
Czy ktoś jeszcze ma problemy z T-Mobile?
U mnie od czwartku są ogromne problemy z wykonywaniem połączeń...
Przedwczoraj od 17 do 22 ciągłe rozłączanie i zrywanie połączeń...
W piątek z rana to samo... Od 6 do 14 co chwilę telefon gubi zasięg...
W tym momencie znowu to samo... Dzwoni telefon a po odebraniu połączenia cisza... co parę sekund jakiś trzask i brak możliwości rozłączenia się...


Czy to tylko u mnie jakaś dziura z zasięgiem się zrobiła czy inni też mają podobne problemy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 11:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 18 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 11:44  
Cytuj
Ja też mam problem z siecią. Podczas rozmowy telefon się rozłącza i nie można przez jakiś czas nawiązać połączenia. Internet też momentami działa jak chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 13:57  
Cytuj
Moja córka ma sprzęt/tablet i telefon/z tej dziadowskiej sieci i co raz zanika zasieg.nie wiem

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 22:34  
Cytuj
Ja nie mam problemów w ogóle.
Ale zgadzam się, to dziadowska sieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Moja córka ma sprzęt/tablet i telefon/z tej dziadowskiej sieci i co raz zanika zasieg.nie wiem

Powiedz córce aby nie wspierała Niemieckiej gospodarki, niech przeniesie się do Plusa smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Moja córka ma sprzęt/tablet i telefon/z tej dziadowskiej sieci i co raz zanika zasieg.nie wiem

Powiedz córce aby nie wspierała Niemieckiej gospodarki, niech przeniesie się do Plusa smiech2


W sieci nie jest,tylko ma sprzet kupiony z tej sieci bez simklocka i ma dostep do innej sieci. Wina tabletu i telefonu

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 10:26  
Cytuj
Gdy mamy zawirusowany komputer, laptop to wszystko pracuje jak należy? Tak samo jest z telefonem, tabletem i mamy pretensje do sieci i zasięgu. Ostatnio miałem ten sam przypadek że nie mogłem się połączyć, rozmawiać i po wymianie sprzętu wszystko wróciło do normy. Druga rzecz że pospolite smartfony mają swoją żywotność po dwóch latach ich praca już nie jest tak dobra jak w nowym, a używamy coraz więcej aplikacji zaawansowanych technicznie i smartfony te tańsze nie wyrabiają. Więc po dwóch latach podpisujemy aneks i dostajemy nowy telefon i na jakiś czas mamy spokój i komfort pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 10:32  
Cytuj
Na pewno masz rację ale tablet jej to Lenovo za 1.300 i telefon Huawei P10.Zawirusowane od nowości?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 11:41  
Cytuj
Czyli sprzęt rozumiem ma kilka dni jest praktycznie nowy i dzieją się różne rzeczy? I od razu wina sieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 11:53  
Cytuj
Sprzęt ma miesiąc,pracuje w sieci irlandzkiej i nie ma go w Polsce. T+Mobile sprzedal mi ten sprzet.Wyzej jest napisane,ze nie używa karty T Mobile.Poprostu zle działa i tablet i telefon.Zawieszaja się itp. w roznych sieciach

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 12:08  
Cytuj
CYTAT (Pelele)
...Poprostu zle działa i tablet i telefon.Zawieszaja się itp. w roznych sieciach

A może najzwyczajniej nie potrafi takiego sprzętu obsługiwać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
Gdy mamy zawirusowany komputer, laptop to wszystko pracuje jak należy? Tak samo jest z telefonem, tabletem i mamy pretensje do sieci i zasięgu. Ostatnio miałem ten sam przypadek że nie mogłem się połączyć, rozmawiać i po wymianie sprzętu wszystko wróciło do normy. Druga rzecz że pospolite smartfony mają swoją żywotność po dwóch latach ich praca już nie jest tak dobra jak w nowym, a używamy coraz więcej aplikacji zaawansowanych technicznie i smartfony te tańsze nie wyrabiają. Więc po dwóch latach podpisujemy aneks i dostajemy nowy telefon i na jakiś czas mamy spokój i komfort pracy.


ehh.... to wytłumacz mi jeden fakt..
jestem rano w domu... brak zasięgu... sieć się "kręci"...
jestem później przez 6h w szpitalu w przychodni i wszystko śmiga łącznie z LTE... a do żony w domu nie mogę się dodzwonić...
jestem u rodziców na wsi i wszystko śmiga... wracam do domu i znowu wielkie problemy...
dzisiaj telefon leży na stole, moja mama dzwoni na numer z play`a i podczas rozmowy przychodzi sms, że chciała do mnie zadzwonić...

to wszystko wina telefonu?

p.s.
moderatorów proszę o usunięcie off-top... zadałem konkretne pytanie a jak są osoby które chcą się między sobą popieścić słownie to niech założą swój temat albo piszą do siebie na pw...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
W sieci nie jest,tylko ma sprzet kupiony z tej sieci bez simklocka i ma dostep do innej sieci. Wina tabletu i telefonu

To widzę interes życia zrobiłeś, drożej się kupić nie dało ? jeszcze pewnie z oprogramowaniem dedykowanym umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 15:09  
Cytuj
Oj Juniorek odpisałem - napisałem bo miałem taki sam przypadek a jestem w sieci T Mobile już 15 lub więcej lat (wcześniej Era rzecz jasna). Różne są przypadki braku zasięgu tel. lub internetu. Oczywiście też mam internet mobilny w sieci Tmobile i jakoś pracuje przyzwoicie, a miałem do czynienia już z wszystkimi sieciami internetu mobilnego i mój wniosek jest taki że niczym się nie różnią chyba że ceną za ruterumiech i abonamentem. Co do urządzeń kupionych w polsce, a pracujących za granicami to się nie wypowiem bo nie praktykowałm. Wolałem tam kupić bo taniej wychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2017r. 13:41  
Cytuj
Parę tygodniu temu wgrałem z braku laku ROM na Brazylię. Spodziewałem się całowitego braku zasięgu. A było tak, że telefon większość czasu miał zasięg, ale jak go stracił, to jedyne co pomagało to ponowne uruchomienie. Pare dni temu znalazłem ROM na EU i problem z zasięgiem więcej nie wystąpił. Oprócz ROM na EU był jeszcze osobny na UK. Być może jednak występują jakieś różnice pomiędzy sieciami i stąd w pewnych okoliczonościach telefon traci usługę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 17:51  
Cytuj
Temat brzmi: T-Mobile - Awaria ?, Problem od kilku dni z T-Mobile

Większość nie na temat- kosz

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »