NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Remont drogi ze Stalowej do Niska, remont
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 14:32  
Cytuj
Czy mógłby zarządca drogi DK77 wyjaśnić wk........m kierowcą jaki sens ma remont drogi z Niska do Stalowej? przecież tam nie było jednej dziury w asfalcie, a jeśli to co jest położone w okolicy wiaduktu jest nawierzchnią finalną to już nie mam pytań, jeśli był wcześniej taki temat to proszę o link.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 14:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
Czy mógłby zarządca drogi DK77 wyjaśnić wk........m kierowcą jaki sens ma remont drogi z Niska do Stalowej?

Na pewno jak tylko dyrektor GDDKiA się zaloguje na forum stalowego miasta, a robi to co wieczór, to z największą precyzją odpowie na Twoje pytania. Sam jestem ciekaw jego stanowiska. Zarządco, jesteś tu??!??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 16:13  
Cytuj
szopen widzę, że dla ciebie najważniejsze w moim poście jest to,że popełniłem błąd w pisowni??? no to gratuluję, każdemu niestety w pośpiechu może się zdarzyć, może to dlatego, że się śpieszyłem, żeby nie stać w tym długim korku. Pytanie brzmiało: co z tą drogą było nie tak, że jest remontowana. Jeżdżę tam codziennie i żadnych mankamentów nie zauważyłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 17:31  
Cytuj
Jechałem ta droga i dla mnie to jakis przekret,zeby firma A dostała dofinansowamie z Uni za remont drogi.Jak nie wykorzystaja kasy to przepada ,czy cos w tym stylu.Droga byla dobra,sciezki rowerowe napewno byly bez dziur,bo nic ciezkiego tam nie jezdzi.Działanie pod firme,zeby zarobiła.Stan drogi dla nich sie nie liczy.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 17:57  
Cytuj
u nas to wszystko do góry życią zaczyna się toczyć a szczególnie na drogach, dwa lata nie mogą wyremontować mostka przez strumyk a na jesień gdzie za chwilę będą mrozy kładą nową nawierzchnię, w nocy we mgle brak linii na jezdni może sie skończyć wypadkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 19:45  
Cytuj
Był gruby dobry asfaltu. Teraz zdarli i wyleja cienka warstwę która po zimie będzie dziurawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 20:04  
Cytuj
Też tego nie rozumiem. Na tej drodze nie było ani 1 dziury. Gdzie są media? Po co ten remont i to przed zimą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 20:12  
Cytuj
Niestety ten sam temat tyczy się drogi Rzeszów - Lublin, droga była idealna bez jednej małej dziury, jedyne co było do zrobienia, to wiadukt nad torami, a jeszcze od 4 listopada na miesiąc zamykają rondo to dopiero będzie masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 21:09  
Cytuj
Robią, bo nie wiedzą na co wydać kasę. Boją się, że UE da mniej kasy następnym razem. Na papierze przynajmniej będzie widać, że jest zapotrzebowanie.
I jeszcze robią specjalnie przed zimą, żeby reszta kasy poszła na łatanie dziur w przyszłym roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
szopen widzę, że dla ciebie najważniejsze w moim poście jest to,że popełniłem błąd w pisowni???

Nieee, tak se zaznaczyłem tylko.

CYTAT
Pytanie brzmiało: co z tą drogą było nie tak, że jest remontowana.

Ok, tylko pytanie zadałeś zarządcy drogi, nie mnie, więc co my możemy Ci napisać? Z mojego punktu widzenia remont jest absolutnie zbędny, ale szczegołów nie znam, może jest coś o czym zwyczajnie nie wiemy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 23:16  
Cytuj
Ta sama firma zdarła odcinek od Hadykówki do Majdanu Królewskiego w ciągu DK9. Jakieś PB czy coś takiego. Znajomy mówił, że od Barwinka do Miejsca Piastowego też zdarli, na DK 28 od Przemyśla do Sanoka też roboty i na 77 od Przemyśla do Żurawicy; w Sandomierzu w okolicy przejazdu kolejowego to samo. I jeszcze poszerzają od Jeżowego do Kamienia i w samym Jeżowym coś robią koło fotoradaru. Tylko nie wiem, czy to ta sama firma. O ile wymienione odcinki DK 9, DK 19 od Barwinka czy DK 28 są zasadne do remontu, to papranie w Stalowej Woli i Nisku na 77 i 19 powinno zostać zbadane. Niedawno wymieniali odcinek od końca lasu na początku Niska od strony Rzeszowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 23:08  
Cytuj
Mogli by naszą obwodnicę odnowic bo od swiateł do vivo jest fatalnie, totalne partactwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
Niestety ten sam temat tyczy się drogi Rzeszów - Lublin, droga była idealna bez jednej małej dziury, jedyne co było do zrobienia, to wiadukt nad torami, a jeszcze od 4 listopada na miesiąc zamykają rondo to dopiero będzie masakra.



Rondo będzie zamknięte, tylko przez jeden dzieńmlotek czyli tylko 4 listopada sobota

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 11:09  
Cytuj
Rst, a gdzie tak pisze?? http://rni(usun to)24.eu/niebawem-zamkna-rondo-w-nisku/

http://nizanskie(usun to).info/pl/19_wiadomosci_z_regionu/589_nisko/1365_rondo_w_nisku_zostanie_zamkniete.html

kolejny który przeczytał w dniu 4 listopada i zrozumiał jako 1 dniowy remont. Minimum tydzień podobno.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 12:17  
Cytuj
Mam nadzieję, że ktoś to w końcu sprawdzi. Ta nawierzchnia może tą zimę przetrzyma. Był dobry asfalt, zdarli go żeby położyć DOPIERO ZA MIESIĄC nowy w sposób niedopuszczalny. Jedzie się jakby jezdnia była z małymi progami zwalniającymi. Najśmieszniejsze jest to, że nic nie było uszkodzone. W Nisku przy rondzie dobre krawężniki wymieniają na nowe. Pewnie ktoś z dyrekcji kostkę sobie kładzie i materiału potrzebuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 17:47  
Cytuj
no to rst 1992 zgodnie ze swoją sugestią walnij się w ten głupi łeb również ode mnie, bo skoro taka jest oficjalna informacja to ją zacytowałem, drobny81 masz w 100% rację, jedzie się jak po łączonych płytach, może ktoś wreszcie odpowie,a wygląda to tak jakby się na tej imprezie ktoś nieźle nachapał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 18:37  
Cytuj
Na dobrych portalach było info. Tyle że niżańskich. Ten portal niskiem i innymi ościankami zajmuje się przy okazji.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 19:59  
Cytuj
No to zobaczymy czy rondo zamkną na miesiąc czasu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 20:21  
Cytuj
Jaki miesiąc, realnie mniej niż tydzień. Dlatego pędzą z rzeszowską by był objazd.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lis 2017r. 09:06  
Cytuj
remont miał być skończony do końca października, rozpieprzyli i tyle ich widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 3 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2017r. 12:14  
Cytuj
na razie dość uciążliwe ale będzie lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 16:33  
Cytuj
Szkoda, że żaden z pismaków (mówię o wszystkich lokalnych mediach) nie wpadł na pomysł i nie spytał u źródeł po co jest robiony ten remont, zwykli kierowcy to widzą, pismaki niestety wolą pożywki które nikogo nie interesują. Ponawiam pytanie, może któryś z pismaków złapie temat: Po co ten remont? skoro droga była w bardzo dobrym stanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »