NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Zagrożenia duchowe, Bądźcie ostrożni !!!
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
O Pelele widze przybylo 20 %, tak malo do bana, trzeba go delikatnie podkur ..c i zaraz bedzie 100 %. A chlop tak ciezko od paru miesiecy nabijaj posty wypocinami. Jak tam sprawa w sadzie? Zarobisz na tym? A moze Andzejek cie bedzie musial publicznie o to na tym portalu przeprosic.


Tekst nie na temat.

Paragraf 2.1 Regulaminu forum o tekstach prześmiewczych i prowokacyjnych

Mirek!!Pozwól mu prowokowaćjezykJa to przeżyje a on i tak tego nie zrozumieok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 11:07  
Cytuj

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 13:03  
Cytuj
rsta- opinia o homeopatii mną "wstrząsnęła " smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 13:09  
Cytuj
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

W tej chwili sporo jest tekstów łamiących regulamin. Jeśli więc dyskusja się wyczerpała, zamknę temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 13:58  
Cytuj
Panie Mirku chodziło mi o to że moim zadaniem dodanie tego zdjęcia było czysto złośliwie, w stosunku do osób które mają inne myślenie niz pan. Wiec nazywam to prowokacją do kłótni. Czy tego pan chce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2017r. 14:12  
Cytuj
Koniec sprzeczek. Wracamy do tematu.

Na pewno niebezpiecznym jest również czytanie i wierzenie w horoskopy przez katolików.
Mało się o tym mówi, więc na pewno warto o tym wspomnieć.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 00:43  
Cytuj
CYTAT
Koniec sprzeczek. Wracamy do tematu.

Na pewno niebezpiecznym jest również czytanie i wierzenie w horoskopy przez katolików.
Mało się o tym mówi, więc na pewno warto o tym wspomnieć.



Witam


RSTA nic nie ujmując Twojemu zaangażowaniu w wiarę i krzewieniu jej, to razi mnie jedna rzecz, a mianowicie - Twoje mieszanie się w cudze życie i poglądy.... Zrozum, ze nie wszyscy wierzą w to, co ty uznajesz za jedynie słuszną prawdę objawioną, a niektórzy nawet mają to daleko....no sam wiesz, gdzie.... |Dlatego, tak irytujesz ludzi, bo jesteś, jak ci nawiedzeni goście z ISIS.... Ślepa wiara zawsze prowadziła do zbrodni, obojętnie w czyim wykonaniu..... Dlatego najlepszym przykazaniem jest - nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe.... A swoje radykalne poglądy pozostaw dla siebie..... Czasami zachowujesz się, jak hitlerek, który oponentów zgładziłby, gdyby tylko mógł..... A Bóg dał nam wolną wolę, więc pozwól nam grzeszyć, jeśli tego chcemy i sprawia nam to przyjemność umiechumiechumiech Nie Ty nas będziesz rozliczać na sądzie ostatecznym, o ile coś tak wybujałego kiedykolwiek będzie miało miejsce.... Na szczęście umiechumiechumiech Bo po Twoich postach komory gazowe dla nas to pikuś....




Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Koniec sprzeczek. Wracamy do tematu.

Na pewno niebezpiecznym jest również czytanie i wierzenie w horoskopy przez katolików.
Mało się o tym mówi, więc na pewno warto o tym wspomnieć.



Witam


RSTA nic nie ujmując Twojemu zaangażowaniu w wiarę i krzewieniu jej, to razi mnie jedna rzecz, a mianowicie - Twoje mieszanie się w cudze życie i poglądy(...) A Bóg dał nam wolną wolę, więc pozwól nam grzeszyć, jeśli tego chcemy i sprawia nam to przyjemność umiechumiechumiech Nie Ty nas będziesz rozliczać na sądzie ostatecznym,(...) Na szczęście umiechumiechumiech

Pozdrawiam


Delta nie chodzi tutaj tylko o Ciebie( trochę za duże masz EGO), jeżeli uda się coś zrobić dla innych to dobrze. Może zobaczą, że pewne rzeczy nie są dobre - np. czytanie i wiara w horoskopy.
Na nas Pan również nakłada coś z czego nas rozliczy na sądzie ostatecznym . Próbujesz ocenić działania RSTA tak naprawdę nie znając ich. Każdy człowiek się liczy.
Zarówno Stary,jak i Nowy Testament,nakładają na nas obowiązek upominania grzeszników. W przeciwnym razie sami możemy ponieść odpowiedzialność za ich życie (Ez.3,18-21;3Mojż.19,17).
Jest również rzeczą niedopuszczalną,abyśmy-widząc oczywisty grzech-chowali głowę w piasek. Nie możemy nazywać rzeczy czarne białymi i w myśl źle pojętej tolerancji -bezwstydnie zamiatać przysłowiowe „śmieci pod dywan”(Jer.6,14-15).
„Napominający z łagodnością krnąbrnych,w nadziei,że Bóg przywiedzie ich kiedyś do opamiętania i do poznania prawdy. I że wyzwolą się z sideł diabła, który ich zmusza do pełnienia swojej woli” (2 Tym. 2:25-26)
Osoba, która grzeszy jest złapana przez diabła w sidła i jako jego zakładnik jest zmuszana do pełnienia woli wroga.To, czemu ulegamy, tego niewolnikiem się stajemy.

„A jeśliby zgrzeszył brat twój, idź, upomnij go sam na sam;jeśliby cię usłuchał, pozyskałeś brata swego.”(Mat.18,15)
Jakub naucza, że „ten kto nawróci grzesznika od błędnej drogi jego,wybawi jego duszę od śmierci...”(Jak.5,19-20)

Możesz sobie myśleć i mówić, że RSTA jest zły i namawia Cię do złego, ale tak naprawdę oszukujesz sam siebie. Krzywdy Ci nie robi, tylko pokazuje drogę. Tylko Ty możesz wybrać w którą stronę pójdziesz. Ale nikt tego na swoje sumienie nie weźmie.
Po to masz wolną wolę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 15:00  
Cytuj
ja_janek - zrób coś pożytecznego dla swojego ducha i innych - i naucz parkować wiernych pod kościołami umiech Zamiast wylewać tutaj żale na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 18:50  
Cytuj
JAk Ci się nie podoba parkowanie pod Kościołami,to zgłoś to Dyżurnemu Policji.Zamiast wylewać żale na forum,ze pod Kosciołąmi wierni żle parkują.Moze czeka za to nagroda?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 19:40  
Cytuj
Jakie zagrożenia duchowe ?? Tak z ciekoawsci
Mam Świadomość i to mi wystarcza , reszta to katolicki mit do sterowania ludem
Z reszta jak każda religia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 19:47  
Cytuj
Zero refleksji? Poszukiwań?
Pytań o sens własnego bytu?
Pochodzenie dobra i zła?
Złożoność ludzkiej natury?
Pragnienie dobra i piękna a jednocześnie zdolność do okrucieństwa?
Pytań dlaczego tak jest?
itd....

Proste jest Twoje życie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 19:52  
Cytuj
Mam Świadomość i to mi wystarcza

I to wszystko zawiera wie w twoich pytaniach Mirku. No ale ty tego nie zrozumiałeś.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Jakie zagrożenia duchowe ?? Tak z ciekoawsci
Mam Świadomość i to mi wystarcza , reszta to katolicki mit do sterowania ludem
Z reszta jak każda religia


Mantra stary. Powiedz czym się zajmuje ten, który ci to powiedział. Jak ciebie sterują?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
JAk Ci się nie podoba parkowanie pod Kościołami,to zgłoś to Dyżurnemu Policji.Zamiast wylewać żale na forum,ze pod Kosciołąmi wierni żle parkują.Moze czeka za to nagroda?


Ja nie wylewam żali. Pokazuję hipokryzję. Idzie taki do kościoła, myśli, że jest święty, innych moralizuje, a sam parkuje na trawie pod kościołem i zakazie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lis 2017r. 23:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jakie zagrożenia duchowe ?? Tak z ciekoawsci
Mam Świadomość i to mi wystarcza , reszta to katolicki mit do sterowania ludem
Z reszta jak każda religia


Mantra stary. Powiedz czym się zajmuje ten, który ci to powiedział. Jak ciebie sterują?



Co tobą steruje to chyba już wszyscy wiedzą umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 21:51  
Cytuj
Każdy, kto zarzuca wierzącym życie w średniowieczu, a jednocześnie wierzy wróżkom, horoskopom i amuletom to żyje w jeszcze większym ciemnogrodzie.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
Każdy, kto zarzuca wierzącym życie w średniowieczu, a jednocześnie wierzy wróżkom, horoskopom i amuletom to żyje w jeszcze większym ciemnogrodzie.


Czy ja wiem? W większym? W takim samym raczej.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2017r. 22:45  
Cytuj
CYTAT

Mam Świadomość i to mi wystarcza


I tyle wystarczy powiedzieć w tym temacie . Ale obie strony i tak będą ciągnęły temat bo chyba tyle w życiu do roboty mają . Zastanawiam się co by tacy ludzie robili bez internetu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
O Pelele widze przybylo 20 %, tak malo do bana, trzeba go delikatnie podkur ..c i zaraz bedzie 100 %. A chlop tak ciezko od paru miesiecy nabijaj posty wypocinami. Jak tam sprawa w sadzie? Zarobisz na tym? A moze Andzejek cie bedzie musial publicznie o to na tym portalu przeprosic.


Tekst nie na temat.

Paragraf 2.1 Regulaminu forum o tekstach prześmiewczych i prowokacyjnych

Mirek!!Pozwól mu prowokowaćjezykJa to przeżyje a on i tak tego nie zrozumieok


I znowu sie bawisz w konfidentazaklopotany Ja sie powaznie pytalem jak tam twoja walka w sadzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 21:50  
Cytuj
"W waszyngtońskich autobusach wyświetlano spot reklamowy, który przypominał, że nie prezenty liczą się w świętach najbardziej, a bliskość z Bogiem i rodziną. Mimo że przesłanie reklamy dotyczące "znalezienia idealnego prezentu" nikogo nie urażało, to przeszkadzało politycznie poprawnej lewicy. Spot został zablokowany, bo jego treść jest... niezgodna z bieżącymi wytycznymi reklamowymi."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 06:35  
Cytuj
Dla wierzących w Boga, którzy jednocześnie chodzą do wróżek, czytają horoskopy i noszą amulety czy oznaki szczęścia, mam złe wiadomości.
Wypieracie się Boga i narażacie na opanowanie przez zło.

Warto się nad tym zastanowić ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
O Pelele widze przybylo 20 %, tak malo do bana, trzeba go delikatnie podkur ..c i zaraz bedzie 100 %. A chlop tak ciezko od paru miesiecy nabijaj posty wypocinami. Jak tam sprawa w sadzie? Zarobisz na tym? A moze Andzejek cie bedzie musial publicznie o to na tym portalu przeprosic.


Tekst nie na temat.

Paragraf 2.1 Regulaminu forum o tekstach prześmiewczych i prowokacyjnych

Mirek!!Pozwól mu prowokowaćjezykJa to przeżyje a on i tak tego nie zrozumieok


I znowu sie bawisz w konfidentazaklopotany Ja sie powaznie pytalem jak tam twoja walka w sadzie.


W sądzie jak w sądzie.Najgorsze dla ciebie jest to,że pewien organ bierze u ciebie przewagę nad rozumem.Chyba cie często boli i głowa i....d..a.Chodzisz do lichwiarza na akrobacje Heniek?Życze wytrzymałości zwieraczaumiech
Chyba z powyższych powodów piszesz nie na temat.RAdzę zajac się swoim problemami.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 06:52  
Cytuj
Ksiądz skazany za pedofilię chce łaski prezydenta Andrzeja Dudy. "Bardzo dobry kapłan i człowiek"


http://natemat.pl/224185,ksiadz-pedofil-chce-laski-prezydenta-andrzeja-dudy-bardzo-dobry-kaplan-i-czlowiek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 07:19  
Cytuj
Charamsa chciał jeszcze więcej i co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2017r. 08:01  
Cytuj
Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »